AMV: Klausimai ir Pagalba pradedantiesiems bei pažengusiems

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Shary
    woof.

    • 2009 02 26
    • 173

    sankyu. O kaip padaryt shaking screeną? ne taip, kad paprastai važiuotų, kaip per slideshow fotkės, bet, drebėtų >.< . ..

    Comment

    • Lucion666
      Forumo maniakas

      • 2007 04 08
      • 430

      Autorius Shary
      sankyu. O kaip padaryt shaking screeną? ne taip, kad paprastai važiuotų, kaip per slideshow fotkės, bet, drebėtų >.< . ..
      kas kazkiek frames pati/pats su rankutemis stumdinek i kuria puse tau reikia ir gausi drebejima.

      Comment

      • Squalleh
        .MØNSOON.



        • 2009 01 12
        • 1892

        papildysiu, reikia ijungti keyframe, ir tada tik judineti.

        Comment

        • Lucion666
          Forumo maniakas

          • 2007 04 08
          • 430

          Autorius Squall
          papildysiu, reikia ijungti keyframe, ir tada tik judineti.
          Jei naudoja ka nors is adobe > exactly! Jei naudoja sony vegas > ten tokio dalyko nereikia daryt

          Comment

          • Shary
            woof.

            • 2009 02 26
            • 173

            Autorius Lucion666
            Jei naudoja ka nors is adobe > exactly! Jei naudoja sony vegas > ten tokio dalyko nereikia daryt
            turiu ir adobe preme and after efects... ten išvis labirintai man -.-""" O kokie minusai pliusai adobės ir vegaso programų?

            Comment

            • aKi
              Ruduo.

              • 2007 10 24
              • 289

              Autorius Shary
              turiu ir adobe preme and after efects... ten išvis labirintai man -.-""" O kokie minusai pliusai adobės ir vegaso programų?
              Na, Premiere skirtas video karpymui kaip ir Vegas, bet turi daugiau galimybių bei didesnį plugin`ų pasirinkimą. Tuo tarpu After Effects skirtas labiau ne karpymui, o efektų kūrimui. Dar vienas Adobe programų pliusas yra tas, kad jos leidžia eksportuoti medžiagą tiesiai iš vienos programos į kitą, pavyzdžiui Photoshop projektus tiesiai į AE ar Premiere kaip kadrus.
              O Vegas skirtas labiau pradedantiems, nors ir juo galima kurti darbus, kokybe nenusileidžiančius kurtiems Adobe programomis, aišku tada gali tekti į pagalbą pasitelkti kokį Photoshop ar panašiai.

              Comment

              • Squalleh
                .MØNSOON.



                • 2009 01 12
                • 1892

                zmones, toks baeris. imetu uncompressed avi i AE. suvalgo normaliai. imetu dar viena gabaliuka taip pat uncompressed avi ir ismeta va sita: After Effects error: no such AVI compressor. (-2147205007)
                ( 53 :: 33 )

                kam nors taip buvo?

                Comment

                • aKi
                  Ruduo.

                  • 2007 10 24
                  • 289

                  Autorius Squall
                  zmones, toks baeris. imetu uncompressed avi i AE. suvalgo normaliai. imetu dar viena gabaliuka taip pat uncompressed avi ir ismeta va sita: After Effects error: no such AVI compressor. (-2147205007)
                  ( 53 :: 33 )

                  kam nors taip buvo?
                  Man kažkada taip buvo kai bandžiau įkelt nespaustą AVI iš kažkokios kameros. Visi kiti įsikeldavo, o tas vienas - ne. Viską išsprendžiau tiesiog įsikėlęs video į kažkokį koverterį ir kaip konvertavimo formatą pasirinkęs "uncompressed". Panašu, jog tas video iš tikrųjų buvo spaustas MPEG kodeku, tačiau jį rodė kaip "uncompressed AVI".

                  Comment

                  • Squalleh
                    .MØNSOON.



                    • 2009 01 12
                    • 1892

                    aKi, aha, ta pati ir internete radau. tiek to, perkodavau su mkv to avi converteriu ir viskas dirba (:

                    Comment

                    • Mger
                      amv creator
                      • 2008 06 03
                      • 35

                      Nerandu čia pamokos,kaip nuimti subus ar kokį užrašą nuo animes (mano atveju man reik nuimti nuo vaizdo TV kanalo emblemas ) ...lygtais buvo su vegasu ,man reik su ae ... pagelbėkit, greit išvyksiu,tai noriu sužinot kuo greičiau....
                      Paskutinis pakeitimas nuo Mger; 2009-06-29, 15:50.
                      Mano Anime list'as

                      Comment

                      • aKi
                        Ruduo.

                        • 2007 10 24
                        • 289

                        Autorius Mger
                        Nerandu čia pamokos,kaip nuimti subus ar kokį užrašą nuo animes (mano atveju man reik nuimti nuo vaizdo TV kanalo emblemas ) ...lygtais buvo su vegasu ,man reik su ae ... pagelbėkit, greit išvyksiu,tai noriu sužinot kuo greičiau....
                        http://www.animemusicvideos.org/guid...al/default.htm

                        O geriausias būdas dažnai yra kadras po kadro trint su Photoshop ar panašia programa.

                        PS.: BD/DVD ripai visada būna be TV kanalo logo, todėl lengviau būtų juos susirasti, negu nuiminėti iš TVRip. Aišku jei įmanoma tą anime susirasti kažkuriam iš anų dviejų formatų.
                        Paskutinis pakeitimas nuo aKi; 2009-06-29, 16:18.

                        Comment

                        • Mger
                          amv creator
                          • 2008 06 03
                          • 35

                          mano atveju 720p reik,o senesniu anime nelabai yra... reikes dar zvilgtelt intike
                          Mano Anime list'as

                          Comment

                          • Whitex
                            Rimtas forumo narys

                            • 2008 07 09
                            • 125

                            Autorius Shary
                            turiu ir adobe preme and after efects... ten išvis labirintai man -.-""" O kokie minusai pliusai adobės ir vegaso programų?
                            Abi labai panasios, jei ne identiskos. Pagrindiniai skirtumai butu:
                            Vegas. Stabilumas ir galimybe atlikti visa darba vienoje programoje.
                            Adobes. galimybe tiesiogiai pasitelkti i pagalba photoshopa, darbas su kaukemis(mask).
                            Taip, kad rinkis ta kuri labiau tau patinka, nes is esmes su abejom gali sukurt ta pati.

                            Comment

                            • usakou
                              Rimtas forumo narys
                              • 2009 04 19
                              • 188

                              man nesiseka su AMV kurimu,nes neturiu normaliu programu,nznau kur rast ir neturiu kantrybes kurti

                              Comment

                              • Sagara
                                Ferrum Aeternum.

                                • 2009 07 20
                                • 78

                                Autorius usakou
                                man nesiseka su AMV kurimu,nes neturiu normaliu programu,nznau kur rast ir neturiu kantrybes kurti
                                Na, jei neturi kantrybės tai ir nekurk..
                                O šeip tai eik čia.

                                Arba čia.

                                Comment

                                Working...