AMV: Klausimai ir Pagalba pradedantiesiems bei pažengusiems

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Mger
    amv creator
    • 2008 06 03
    • 35

    ASh ne del tu mask paveiksleliu, bet apie tas linijas,kaip jas daryt ,tarkim ant Premiere. Parasykit kur nueit ir koki efekta parinkt kad tas linijas padaryt judancias ....
    Mano Anime list'as

    Comment

    • Lucion666
      Forumo maniakas

      • 2007 04 08
      • 430

      Autorius Mger
      ASh ne del tu mask paveiksleliu, bet apie tas linijas,kaip jas daryt ,tarkim ant Premiere. Parasykit kur nueit ir koki efekta parinkt kad tas linijas padaryt judancias ....
      Nu tai cia paciam reikia tampyt jas... :/
      P.S. parashyk man per skype Lucion666

      Comment

      • Squalleh
        .MØNSOON.



        • 2009 01 12
        • 1892

        Mger, zmogau, suprask, anime fps dazniausiai 12fps. greitose scenose - 25 max. o db pagalvok kas vyksta kai uzsidedi 60 fps.
        jeigu taip tau nemalonu akiai tas 30fps, tai kaip tu anime ziuri su tokiais lagais? (;
        sakau, 60fps amv tai tiesiog i****isinejimui, kad zn, visiems pasakyti kad "My AMV has 60 fps, like, ftw!" ir viskas.

        kas liecia to fragmento is MC, tai aiskinu dar karta jeigu nesupratai Lucion'a. darai atskirus layer'us, ir darai animacija. RANKOMIS, kadras po kadro. ir taip, tu gali padaryti tai su premiere, BET tai nebus taip kokybiska kaip noretum. geriau su AE.

        Comment

        • Mger
          amv creator
          • 2008 06 03
          • 35

          Tai ash sita zn.Man cia visai ne amv kurybai reikejo,bet su laiku padarysiu amv action su 60 fps, po 2-3 men. nes db laiko neturiu amv kurybai.O darba zn, kad reik daryt rankomis o ne kojomis
          Paskutinis pakeitimas nuo Mger; 2009-06-02, 21:25.
          Mano Anime list'as

          Comment

          • Lucion666
            Forumo maniakas

            • 2007 04 08
            • 430

            Kaip padaryti, kad pats textas ishsitashkytu kaip kraujas arba stiklas? Kokia programa naudojant reikia tai daryti?

            Comment

            • Squalleh
              .MØNSOON.



              • 2009 01 12
              • 1892

              Lucion, na kaip stiklas tai gali AE Shatter filtru pasinauduoti. ten gan neblogi nustatymai yra. o kaip kraujas.. pala, kaip Spoil titruose?

              Comment

              • Lucion666
                Forumo maniakas

                • 2007 04 08
                • 430

                Autorius Squall
                Lucion, na kaip stiklas tai gali AE Shatter filtru pasinauduoti. ten gan neblogi nustatymai yra. o kaip kraujas.. pala, kaip Spoil titruose?
                Na kaip kraujas tai noreciau ir ta ishmokt, ir noreciau ishmokt kaip paprastai tiesiog yra zodis, ir jis suskysteja kaip kraujas ir nuteka kur nors apacion
                --------------------------------
                EDIT: Tiek to.. NEBEREIKIA
                Paskutinis pakeitimas nuo Lucion666; 2009-06-04, 17:24.

                Comment

                • Mger
                  amv creator
                  • 2008 06 03
                  • 35

                  Yra klausimas.Reik man tokio filmo juostos efekto kaip nostromo - running man making off pvz..Cia pluginas ? Jei taip tai koks pavadinimas ... nes nzn

                  EDIT: Reiskias niekas nezino ....
                  Paskutinis pakeitimas nuo Mger; 2009-06-10, 07:59.
                  Mano Anime list'as

                  Comment

                  • Squalleh
                    .MØNSOON.



                    • 2009 01 12
                    • 1892

                    Mger, gali pabandyti sukurti toki atskira faila su ta juosta, kuo didesni, tuo geresni, ir paskui daryti animacija su camera AE. tik neuzmirsk motion blur.

                    Comment

                    • Mger
                      amv creator
                      • 2008 06 03
                      • 35

                      Autorius Squall
                      Mger, gali pabandyti sukurti toki atskira faila su ta juosta, kuo didesni, tuo geresni, ir paskui daryti animacija su camera AE. tik neuzmirsk motion blur.
                      Pameginsiu...
                      Mano Anime list'as

                      Comment

                      • ForestTiger
                        Me cool!

                        • 2009 01 06
                        • 101

                        Sveiki, susidūriau su problema... Beveik baigiau gaminti AMV tik, kai išsaugoju su vegas'u video faila nerodo vaizdo, būna tik garsas, gal kas numano kame reikalas?
                        Iš anksto ačiū.
                        Žiūrim į avatarą!

                        Comment

                        • Lucion666
                          Forumo maniakas

                          • 2007 04 08
                          • 430

                          Autorius ForestTiger
                          Sveiki, susidūriau su problema... Beveik baigiau gaminti AMV tik, kai išsaugoju su vegas'u video faila nerodo vaizdo, būna tik garsas, gal kas numano kame reikalas?
                          Iš anksto ačiū.
                          Gal pabandyk kitu formatu renderint.. pvz. avi su h263/... < cia kazkas dar turi buti parashyta(neatsimenu kas)... ar taip su visais? Jei tik su keliais tai gali buti, jog turi instaliaves kelis codec rinkinukus, kurie susimaisho ir gaunasi perkreipti vaizdai arba is viso nerodo vaizdo..

                          Comment

                          • ForestTiger
                            Me cool!

                            • 2009 01 06
                            • 101

                            Autorius Lucion666
                            Gal pabandyk kitu formatu renderint.. pvz. avi su h263/... < cia kazkas dar turi buti parashyta(neatsimenu kas)... ar taip su visais? Jei tik su keliais tai gali buti, jog turi instaliaves kelis codec rinkinukus, kurie susimaisho ir gaunasi perkreipti vaizdai arba is viso nerodo vaizdo..
                            Na velniai žino, neseniai perrašiau kodekus, seniau tai viskas normaliai būdavo... Kaip nors vistiek damušiu aš tą AMV
                            Žiūrim į avatarą!

                            Comment

                            • Shary
                              woof.

                              • 2009 02 26
                              • 173

                              SoS. Neseniai atsisiunčiau Sony vegas plantnium ir pro 9. Kaip pastebėjau maskingas yra tik pro versijoj, taigi ką originalaus galima padaryti su tuo maskingu, ar tik tai ką aš dabar sugebu - papraščiausiai iškirpti rėmus... Ir dar klausimas dėl efektų - jei nori, kad pvz. balta šviesa blykčiotų pagal ritmą, reikia pačiam (oh, god ir vėl xD) dėliot, ar yra galimybės tai padaryti automatiškai..?

                              Comment

                              • Lucion666
                                Forumo maniakas

                                • 2007 04 08
                                • 430

                                Autorius Shary
                                SoS. Neseniai atsisiunčiau Sony vegas plantnium ir pro 9. Kaip pastebėjau maskingas yra tik pro versijoj, taigi ką originalaus galima padaryti su tuo maskingu, ar tik tai ką aš dabar sugebu - papraščiausiai iškirpti rėmus... Ir dar klausimas dėl efektų - jei nori, kad pvz. balta šviesa blykčiotų pagal ritmą, reikia pačiam (oh, god ir vėl xD) dėliot, ar yra galimybės tai padaryti automatiškai..?
                                Paciam, rankutemis deliok Jei pastebi, kad vienoje ir kitoje vietoje rimtas visishkai nesiskiria ir tose vietose tik mirksejimai labiau uzmesti, tai gali kopinti tashkus.. kitoj ishkirptej, uzmeti efekta, iklijuoji tashkus ir ishtrina pradini tashka.. ta paziuri ar viskas ok ir wsio ;]

                                Comment

                                Working...