AMV: Klausimai ir Pagalba pradedantiesiems bei pažengusiems

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Squalleh
    .MØNSOON.



    • 2009 01 12
    • 1892

    ir kam aš tutorialus rašau? O_o

    Comment

    • Moni@
      Narys

      • 2008 04 08
      • 80

      Squall rasai tai rasai, viskas gerai,bet gal ne visiem nuo keliu viskas aisku pasidaro ^3^

      Comment

      • Lucion666
        Forumo maniakas

        • 2007 04 08
        • 430

        Autorius Squall
        ir kam aš tutorialus rašau? O_o
        Nes lietuvisku yra mazai, o tamsta neturit ka veikt...

        Comment

        • Squalleh
          .MØNSOON.



          • 2009 01 12
          • 1892

          žodžiu... Ayami, iš pradžiu perskaityk šios gijos tutorial. jeigu ir po jo nebus aišku, tai jau su konkrečia problema kreipkis čia. pažiuresim.

          Comment

          • Mger
            amv creator
            • 2008 06 03
            • 35

            Sveiki,ishkilo problema, turiu video 25 fps be kompresijos(uncompressed) o man reik padaryt 30 fps arba 60 fps ir kad kadru nemetytu,nes kiek bandziau tai meto.bandziau naudot Twixtor plugina,bet man ten kazkas nesigauna yra sioks toks lagas.Naudoju AE CS3 na ir dar Premiere CS4.Jei matet Nostromo - Auriga tai butu toks pavyzdys .Pas ji padaryta 60 fps ,kaip matet lagu nera ir kadru nemeto.Tad jeigu buvo kokia tema del sio klausimo numeskit linka.Reiktu siam dalykui tutoriala,tai ash nesuprantu kaip jis su siuo pluginu padare 60 fps. Lauksiu atsakymo.Siaip skubu. Nebent gal zinot koki kita varianta kaip tai padaryti?
            Mano Anime list'as

            Comment

            • Squalleh
              .MØNSOON.



              • 2009 01 12
              • 1892

              Mger, siaip tau taip atrodo kad pas Nostromo nera bug nuo to. bug yra, tik kad nelb jis matosi. pvz tuoj pacioj Aurigoj ar Running Man yra tokiu kadru, kad siurpas eina. pats tuo neuzsiimu, nes tai to neverta. man uztenka 25-30 fps, nes skirtumas nelb matosi jeigu ir padarysi 60fps. AMV forumuose jau ne pirma karta tas klausimas buvo keliamas.
              zdz.. yra AE toks dalykas kaip Fake 30 / 60 fps. Nostromo tuo naudojasi. daugiau nieko negaliu pasiulyti.

              Comment

              • winry3
                hahahahaha! niam :DD

                • 2009 02 18
                • 112

                o gal kas paaiškinsit kaip vegase pagreitint ar sulėtint vaizdą? (nžn,gal jau aiškino,bet tingiu viską skaityt...) ir labai prašau - maždaug S M U L K I A I nes tokiai kvaišai kaip aš jau 2 kartus aiškino ir tai sugebėjau neįkirst (na įlįst ten,paspaust tą...)
                Not bad...

                Comment

                • uhura
                  Naujokas
                  • 2008 03 24
                  • 19

                  Žiūrėk čia: Sony Vegas naujokams

                  norint pakeisti fragmento greitį, spaudžiam mouse 2 į norimą fragmentą ir einam į [Properties]. keičiam punkte Playback Rate. (mažiau - lėčiau ir atvirkščiai)

                  Comment

                  • Mger
                    amv creator
                    • 2008 06 03
                    • 35

                    O tai kaip naudotis tuo fake fps ? kur jis randasi? gal koki linki i i psl numestum jei sakei kad jau buvo tokia tema uzsiminta... Nes man kaip ir padaro tuos 60 fps, skirtumas sioks toks yra,bet tas lagas pas mane ziauriau matos negu nostromo darbe.Nostromo darbe kiek ziurejau nieko nepamaciau blogo...
                    Mano Anime list'as

                    Comment

                    • Squalleh
                      .MØNSOON.



                      • 2009 01 12
                      • 1892

                      Mger, buvo Nostromo darbu analizei pastebeta bug'u. as tau mielai pasakyciau jeigu zinociau. galiu tau pasiulyti tik nesedet su tais 60fps. niekas ir nepastebes kad ten jie yra. nera tokio jau skirtumo ar 25, ar 30, ar 60. patikek, tik daugiau laiko prarasi.

                      Comment

                      • Lucion666
                        Forumo maniakas

                        • 2007 04 08
                        • 430

                        Autorius Squall
                        Mger, buvo Nostromo darbu analizei pastebeta bug'u. as tau mielai pasakyciau jeigu zinociau. galiu tau pasiulyti tik nesedet su tais 60fps. niekas ir nepastebes kad ten jie yra. nera tokio jau skirtumo ar 25, ar 30, ar 60. patikek, tik daugiau laiko prarasi.
                        svarbu nemaziau 23,98 fps butu ir gerai
                        dabar tik supratau, kad jis nori daryti kazka panashaus i 2009 agrressor 60 fps action amv.. sekmes, jei pajegsi
                        ----------------------------------
                        Noriu paklaust kaip padaryti toki efekta(turiu omeny aptashkytus krashtus ir t.t.)?
                        Paskutinis pakeitimas nuo Lucion666; 2009-06-02, 08:28.

                        Comment

                        • Mger
                          amv creator
                          • 2008 06 03
                          • 35

                          Skirtumas yra, ar 30 ar 60 fps.Su 30 fps lagas yra tarp kadru kai ziuri o ant 60 fps nera to lago,db su twixtoru gavos padaryt 60 fps,veikia gana gerai.Net malonu ziuret. Na kas nemate tikro 60 fps kokio klipo tai patariu paziuret.Netgi atsisiunte nostromo auriga 30 fps ,pamatysit, kad kazkiek lagina tarp kadru.Na jei turesiu dar kokiu klausimu tikrai paklausiu cia.Nors i klausima cia kazkas reaguoja negu kitur...
                          Mano Anime list'as

                          Comment

                          • aKi
                            Ruduo.

                            • 2007 10 24
                            • 289

                            Autorius Mger
                            Skirtumas yra, ar 30 ar 60 fps.Su 30 fps lagas yra tarp kadru kai ziuri o ant 60 fps nera to lago,db su twixtoru gavos padaryt 60 fps,veikia gana gerai.Net malonu ziuret. Na kas nemate tikro 60 fps kokio klipo tai patariu paziuret.Netgi atsisiunte nostromo auriga 30 fps ,pamatysit, kad kazkiek lagina tarp kadru.Na jei turesiu dar kokiu klausimu tikrai paklausiu cia.Nors i klausima cia kazkas reaguoja negu kitur...
                            Turėk omeny, kad jei bus 720p ir 60fps, pas daug ką lagins, kadangi ne visų žmonių PC tempia HD, o čia dar ir freimreitas dvigubai didesnis.

                            Comment

                            • Mger
                              amv creator
                              • 2008 06 03
                              • 35

                              Na gal kas zinot kaip su AE padaryt tas linijas ir kad dar spalva uzdet kitokia kaip [AKROSS_Con_2008]_De29v101L_-_Midnight_Carnival filmuke kazkur 02:13 prasideda jie, nes AE efektuose galima pasiklyst ,niekur nerandu kazko panasaus...
                              Mano Anime list'as

                              Comment

                              • Lucion666
                                Forumo maniakas

                                • 2007 04 08
                                • 430

                                Autorius Mger
                                Na gal kas zinot kaip su AE padaryt tas linijas ir kad dar spalva uzdet kitokia kaip [AKROSS_Con_2008]_De29v101L_-_Midnight_Carnival filmuke kazkur 02:13 prasideda jie, nes AE efektuose galima pasiklyst ,niekur nerandu kazko panasaus...
                                Prie ko cia tas AE? taigi su PS reikia daryti pic's man rodos ir viskas... kiek as ten iziurejau tai darosi ish 5-6 layers(1-2 layers backgroundui: baltas fonas, kampai apdraskyti, tai nepastebejau ar tai sujungta ar ne)..
                                Tas apdraskytais kampais backgroundas lieka vietoj, ir keiciantis charams, chara atitolina ir palieka tik chara be papildomu 3 layers: 2 liniju ir padidinto to paties charo kito paveiksliuko... Aj dar nepastebejau text layer.. jis irgi eina atskirai
                                Tik paciam gaile kai baigiasi paveiksliuku deliojimas man rodos jis visus charus ir backgrounda sujungia i viena, kad galetu padaryti stabilu ir visoms layer's tolygu perejimo efekta
                                Paskutinis pakeitimas nuo Lucion666; 2009-06-02, 17:36.

                                Comment

                                Working...