AMV: Klausimai ir Pagalba pradedantiesiems bei pažengusiems

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Miyata
    Find your own sins, kid.



    • 2008 01 09
    • 452

    Is kur galima butu gaut geru (pageidautinai video) tutorialu kurie tiktu After Effects CS5? Nesu niekada dirbes su AE, tai reiketu kad butu nuo pradzios. Jai ka, is LM nesiulykit nevisus atsisiunciau jau. After effects naudosiu tik su amv, jokiems filmams ar pns tai butu gerai jai atsizvelgtumete i tai.
    http://www.linkomanija.net/browse.ph...effects&page=0

    Comment

    • Squalleh
      .MØNSOON.



      • 2009 01 12
      • 1892

      Miyata, videocopilot.net

      Comment

      • Miyata
        Find your own sins, kid.



        • 2008 01 09
        • 452

        Autorius Squall
        Miyata, videocopilot.net
        Geez, kaip apie si pamirsau... visai jau xD Anyway, dekui. Einu ziuret tutorialus xD
        p.s. Su naujaisiais visus. Man tai dar pusantros valandos liko xD

        Comment

        • Kastetas
          regular everyday guy

          • 2009 12 04
          • 341

          Tai vat turiu toki klausimeli kadangi vel prisedau prie amv, nes new vegasa seip ne taip susitaisiau. Bet iskilo kitokia problema. kadangi Vegas nenuskaito MKV formato. Bandziau sukonvertinti per Any video converter. Bet jis kasko nekonvertuoja per 5s parodo kad baige ir atseit failas uzema apie 4kb? Help....

          Comment

          • Zx-Shade
            digital existence



            • 2009 03 14
            • 725

            Autorius Kastetas
            Tai vat turiu toki klausimeli kadangi vel prisedau prie amv, nes new vegasa seip ne taip susitaisiau. Bet iskilo kitokia problema. kadangi Vegas nenuskaito MKV formato. Bandziau sukonvertinti per Any video converter. Bet jis kasko nekonvertuoja per 5s parodo kad baige ir atseit failas uzema apie 4kb? Help....
            Naudok format factory arba allok. Jai neturi linkomanijos siuskis is cia.Su jais man asmeniskai mazai problemu yra kile.

            Comment

            • Kastetas
              regular everyday guy

              • 2009 12 04
              • 341

              Autorius Zx-Shade
              Naudok format factory arba allok. Jai neturi linkomanijos siuskis is cia.Su jais man asmeniskai mazai problemu yra kile.
              Aciu, na format factory LM nera o allok convertina tik i mp4 kas man nepatiok. tai siunciu is kito puslapio kur nurodiai.
              Format Factory veikia kuo puikiausiai.

              Comment

              • Zx-Shade
                digital existence



                • 2009 03 14
                • 725

                Autorius Kastetas
                Aciu, na format factory LM nera o allok convertina tik i mp4 kas man nepatiok. tai siunciu is kito puslapio kur nurodiai.
                Allok mp4 ten tik toks pavadinimas, i daug formatu jis konvertuoja.

                Comment

                • Kastetas
                  regular everyday guy

                  • 2009 12 04
                  • 341

                  Autorius Zx-Shade
                  Allok mp4 ten tik toks pavadinimas, i daug formatu jis konvertuoja.
                  Na vistie kspejau jau susikti sony vegasa. vel leidzia tik garsus deti o video nea. :/
                  Kaip tik kai viskas susikonvertavo puikiai..... Smagu....

                  Comment

                  • Zx-Shade
                    digital existence



                    • 2009 03 14
                    • 725

                    Autorius Kastetas
                    Na vistie kspejau jau susikti sony vegasa. vel leidzia tik garsus deti o video nea. :/
                    Kaip tik kai viskas susikonvertavo puikiai..... Smagu....
                    Tai cia ne del vegaso tau taip. Reiskias kazka netinkamai sukonvertavi, kazkas su video kodekais blogai.

                    Comment

                    • aKi
                      Ruduo.

                      • 2007 10 24
                      • 289

                      Autorius Kastetas
                      Na vistie kspejau jau susikti sony vegasa. vel leidzia tik garsus deti o video nea. :/
                      Kaip tik kai viskas susikonvertavo puikiai..... Smagu....
                      Vegasui tiesiog netinka sukonvertuoto failo formatas ir tiek. Siūlau konvertuoti į h264 kodeką mp4 konteineryje (jei turi QuickTime kodekus) arba uncompressed avi arba TIFF/Targa vaizdų seką. Šitie trys garantuotai tiks.

                      Comment

                      • skystalker
                        who?

                        • 2010 10 08
                        • 34

                        Aš tai mkv konvertinu su XviD4PSP(pamokėlė :3). Format Factory su manim nedraugavo ir atstumiančiai sakydavo ''file cannot be converted''.... Taip taip aš kažką netaip dariau arba mano failas buvo kažkoks netoks, bet kam vargt jei yra programa, kuri puikiai veikia ir yra visiškai nemokama..

                        Beje, man Sony Vegas susitvarkė kai parsisiunčiau CCCP.

                        Comment

                        • Kastetas
                          regular everyday guy

                          • 2009 12 04
                          • 341

                          Autorius aKi
                          Vegasui tiesiog netinka sukonvertuoto failo formatas ir tiek. Siūlau konvertuoti į h264 kodeką mp4 konteineryje (jei turi QuickTime kodekus) arba uncompressed avi arba TIFF/Targa vaizdų seką. Šitie trys garantuotai tiks.
                          Na tas tai taip bet keistas dalykas kad neberodo praitu failu kuriuos anksciau leisdavo.
                          CCCP turiu jau seniai.
                          Paskutinis pakeitimas nuo Kastetas; 2011-01-09, 11:58.

                          Comment

                          • skystalker
                            who?

                            • 2010 10 08
                            • 34

                            Autorius Kastetas
                            Na tas tai taip bet keistas dalykas kad neberodo praitu failu kuriuos anksciau leisdavo.
                            CCCP turiu jau seniai.

                            Jei mano atmintis nešlubuoja, man buvo taip pat. Sony Vegas veikė veikė ir nebeveikė. Tik berods man garso, o ne vaizdo nekėlė. CCCP aš irgi seniau turėjau, bet kai viska perinstaliavau ir per naują tą pack atsisiunčiau pradėjo veikt.. Bet kas ten žino ar tau taip pat pasisektų...

                            Nepasiduok! Įveik jį!

                            Comment

                            • After
                              As the psycho himself

                              • 2009 07 15
                              • 125

                              Sveiki visi Va noreciau ir as pradet kurt amv.. :P Gal galit pasiulit programu su kuriom reiktu dirbti,ir tutorial'u butu gerai Naudojuos Dell Xps m1530 notebook jeigu ka Aciu

                              Comment

                              • Squalleh
                                .MØNSOON.



                                • 2009 01 12
                                • 1892

                                After, viskas jau sukelta siame skyriuje. Ir Sony Vegas tutorial'as ir kodavimo instrukcijos. Ir beje.. jei nori pradeti, tai kodel tiesiog ne pradeti? .___.

                                Comment

                                Working...