AMV: Klausimai ir Pagalba pradedantiesiems bei pažengusiems

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • slicKrox
    Catching some Zzzzs...




    • 2012 08 01
    • 2161

    Autorius TrXdorif
    Man tapati problemėlė kaip ir Mikan, žioplas aš ar ką, bet su format factory soft subų neina nuimt ! jei nesunku kasnors quick paaiškinimą ymeskit kaip "nuplėšt" išvis tuos soft subus nuo video
    Jei ten softsub, tai bet kuri video redagavimo programa neturi fiksuoti ir rodyti subtitrų, kaip Squall ir minėjo prieš tai. Tikriausiai pas tave video su hardsub. Bent jau man subtitrus ir garso takelį iš mkv konteinerio patogiausia išimti su MKVextractGUI, prieš konvertavimą į AVI ir galiausiai karpymą į reikiamus fragmentus. Šio tutorialo apačioje netgi yra išsamesnė info, nors ten ir taip viskas elementaru.

    Comment

    • TrXdorif
      Nuostabiai nepakartojamas

      • 2007 03 26
      • 61

      Uoj, marods susimoviau aiškindamas problemą, man reikia ne subų, o pačio video be sub... ups... ;D ačiū anyway
      Paskutinis pakeitimas nuo TrXdorif; 2010-02-09, 13:00.

      Comment

      • Zx-Shade
        digital existence



        • 2009 03 14
        • 725

        Autorius TrXdorif
        Uoj, marods susimoviau aiškindamas problemą, man reikia ne subų, o pačio video be sub... ups... ;D ačiū anyway
        Atsisiusk matrioske ar kazka panausaus su sub per sentingus pakeisk nustatymus, kad ju nerodytu ir sukonvertink i AVI

        Comment

        • aKi
          Ruduo.

          • 2007 10 24
          • 289

          Autorius TrXdorif
          Uoj, marods susimoviau aiškindamas problemą, man reikia ne subų, o pačio video be sub... ups... ;D ačiū anyway
          Jei video su soft tipo subais, tai Format Factory po defaultu jų net nerenderina. O jei jau surenderino, tai prisižaidei su nustatymais ARBA ten yra hard subai, kurių pašalinti lengvai neišeis - tada jau arba cropint, arba trint po kadrą su kokiu Photoshop.

          Autorius Zx-Shade
          Atsisiusk matrioske ar kazka panausaus su sub per sentingus pakeisk nustatymus, kad ju nerodytu ir sukonvertink i AVI
          Fail.

          Comment

          • Zx-Shade
            digital existence



            • 2009 03 14
            • 725

            Autorius aKi


            Fail.
            Man veikia

            Comment

            • TrXdorif
              Nuostabiai nepakartojamas

              • 2007 03 26
              • 61

              Ten tikrai soft subai, žodžiu ištryniau format factory (kaip priklauso), įsirašiau iš naujo, įsikeliu failą, ten nusistatau formatą, kokybe, ir panašiai, vėliau spaudžiant option ant failo ten leidžia pasirinkti kurią dalį norima iškirpti (laiku), sound ten takeliai ir subtitles takeliai. Turiu ten tris pasirinkimus: Lang LT, Lang En ir niekas(arba none), žodziu kai niekas paspaudziu, man tą video rodo be subtitru, bet to pasirinkimo "niekas" neina padaryti kaip pasirinkimo(išjungiant option ir vėl įjungiant pasirinkimas išnyksta o pvz jeigu pasirenku ant EN titru tai viskas tvarkoj, ir konvertuojant lieka tik angliski). Programos versija yra 2.20. Kame problemėlė ?

              Comment

              • slicKrox
                Catching some Zzzzs...




                • 2012 08 01
                • 2161

                Autorius TrXdorif
                Ten tikrai soft subai, žodžiu ištryniau format factory (kaip priklauso), įsirašiau iš naujo, įsikeliu failą, ten nusistatau formatą, kokybe, ir panašiai, vėliau spaudžiant option ant failo ten leidžia pasirinkti kurią dalį norima iškirpti (laiku), sound ten takeliai ir subtitles takeliai. Turiu ten tris pasirinkimus: Lang LT, Lang En ir niekas(arba none), žodziu kai niekas paspaudziu, man tą video rodo be subtitru, bet to pasirinkimo "niekas" neina padaryti kaip pasirinkimo(išjungiant option ir vėl įjungiant pasirinkimas išnyksta o pvz jeigu pasirenku ant EN titru tai viskas tvarkoj, ir konvertuojant lieka tik angliski). Programos versija yra 2.20. Kame problemėlė ?
                Na... nežinau, kaip tu skaitai. Juk aiškiai pateiktas tiesus ir aiškus atsakymas prieš tai esamuose pranešimuose -> http://www.animezona.net/forum/showt...l=1#post167577 Tau rodo subtitrus, nes su tavim naudojama programa tu juos tiesiog padarai hardsub.

                Atsisiusk programą, kuri tame pranešime paminėta ir padarysi tai, ko tu pats sieki -> išsiimsi subtitrus ir nereikalingą audio takelį, kad liktų tik video MKV formato. Po to ta video rekomenduojama konvertuoti į AVI -> Pvz XviD4PSP 5.0 programos pagalba (jų yra daug) -> Kai turėsi AVI labai patogu ir greita karpyti reikamus fragmentus su programa -> VirtualDubMod (reikiami frogmentai nespaudžiami, o tiesiog Direct Steam Copy). Pats naudojuos tokiu principu, tad tikiuosi padės.

                Comment

                • TrXdorif
                  Nuostabiai nepakartojamas

                  • 2007 03 26
                  • 61

                  Slickrox ačiū, padėjo, mėgindamas tavo siūlytą programą man išextractino h264 formatu, tai nerodė vaizdo playeris galvojau, kad kažkas čia netaip(cccp kodekus turiu), bet ydejus i factory ir vėl convertavus y avi pasiekiau tiksla. Žodžiu viskas au rait.

                  Comment

                  • aKi
                    Ruduo.

                    • 2007 10 24
                    • 289

                    Autorius TrXdorif
                    Slickrox ačiū, padėjo, mėgindamas tavo siūlytą programą man išextractino h264 formatu, tai nerodė vaizdo playeris galvojau, kad kažkas čia netaip(cccp kodekus turiu), bet ydejus i factory ir vėl convertavus y avi pasiekiau tiksla. Žodžiu viskas au rait.
                    Šiais laikais naudoti avi nelabai apsimoka (nebent uncompressed saugoti), kadangi tai pasenęs konteineris. Geriau į .mp4 su h264 vaizdu ir aac garsu. Nors redagavimui nespaustas video visada geriausia, aišku jei turi daug vietos hdd.

                    Comment

                    • Squalleh
                      .MØNSOON.



                      • 2009 01 12
                      • 1892

                      *rodos vis delto padarysiu as straipsni apie subtitru naikinima*

                      o kol kas, jeigu kas nors dar klaus:
                      Jeigu jusu video mkv formate, yra tokia magiska programa, su banaliu pavadinimu MKV to AVI converter, kuri dirba mazdaug VirtualDub principu, tik gali karpyti daugiau formatu negu jis. Jeigu kazka vis dar nesuprantate, tai jums cia.

                      Comment

                      • Davie
                        Žaltys
                        • 2009 08 31
                        • 36

                        Sveiki, reikia pagalbos. Kokius nustatymus reikia padaryt, kad sony vegas leistu render'int i H.263?

                        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                        Comment

                        • Vilius
                          teisinga nuomonė ----->

                          • 2009 07 19
                          • 173

                          noriu pradėti kuri amv ir reikia, kad kasnors patartų kokią programą naudoti(geriausia kelis variantus, nes sony vegas 9 kompas neišneša , o senesnias versijas sunku rasti)

                          Comment

                          • Squalleh
                            .MØNSOON.



                            • 2009 01 12
                            • 1892

                            WiliuX, kokie "gelezies" parametrai?

                            Comment

                            • Whitex
                              Rimtas forumo narys

                              • 2008 07 09
                              • 125

                              Autorius Davie
                              Sveiki, reikia pagalbos. Kokius nustatymus reikia padaryt, kad sony vegas leistu render'int i H.263?
                              Reiketu pradeti nuo to, kad h.263 pakeite h.264 kodekas ir jau gana senai. Butent pastaruoju ir turetum naudotis.

                              Griztant prie vegaso, ten rasi integruota Sony AVC(h.264/ACC) kodeka, tiesiog pasirink tinkamus nustatymus ir pirmyn

                              Comment

                              • TrXdorif
                                Nuostabiai nepakartojamas

                                • 2007 03 26
                                • 61

                                Na va, nauja, ir netikėta problema parklupdė mane. Kas atsitiko mano vegas programai, kad iš oro pradėjo neberodyt video fx'ų mano kuriamame amv ;D tiesiog pareinu namo, yjungiu pc, vegas ir vuolia.... nežinau, visus nustatymus perstaciau y default - nepadeda. Žodžiu kvaila bėda ;D

                                p.s nurenderinus video - visi fxai atsiranda sukurtame faile.

                                Comment

                                Working...