AKROSS Con 2011

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Squalleh
    .MØNSOON.



    • 2009 01 12
    • 1892

    #16
    Vat paemei ir nužudei intrigą /:

    Comment

    • Knives
      AZ rėmėjas

      • 2010 04 04
      • 240

      #17
      Autorius Squall
      Vat paemei ir nužudei intrigą /:
      Turiu problemą dėl tiesmukiškumo. : \
      Tiksliau aš nelaikau to problema, kažkodėl visi kiti laiko.

      Ką tik pažiūrėjau Scarab - After Us. Nežinau ten vyras ar moteris kūrė, bet labai viskas atsidavė moteriška ranka (o jeigu tai visgi vyras - hey! Visi turime tą švelnią moteriškąją pusę - vieni mažesnę, kiti vat - labai netgi didelę). Ir dėl to neina susitapatinti ir pajusti tai ką turėta pajusti. Iš darbo pajunti tik tai, kad kūrėjas turi parako. Tai ką manyti apie AMV, kurį pažiūrėjus susimąstai apie kūrėją, o ne patį kūrinį, kurį po sekundės pamiršti? (Klausimas, žinoma, retorinis, nes atsakymas aiškus)

      Nesinori rašyti litanijos, nes esu pavargęs ir laukia dar visa naktis, bet patikėkit manim - darbas paviršutiniškas ir jis nėra įdomus. Jeigu kam nors reikia tai įrodyti - brūkštelkit. Atrašysiu rytoj. Bet pakaktų tiesiog patikėti.

      Comment

      • Squalleh
        .MØNSOON.



        • 2009 01 12
        • 1892

        #18
        Žodžiu.. lauksiu ir tiek.

        O kol kas - mano asmeninis konkurso favoritas. Haters gonna hate~

        Comment

        • Alex Sugar
          don't worry, be happy ;)

          • 2009 02 23
          • 466

          #19
          Iskart prie reikalo: Solidus darbelis, medziaga tikrai puikiai parinko ir, siaip, kazkodel man originaliai atrodo. Gal cia prisidejo tas, kad anime nei vieno nemaciau ;D
          Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
          Everything is awesome!

          Comment

          • Zx-Shade
            digital existence



            • 2009 03 14
            • 725

            #20
            Spoileris:

            Ne bet rimtai. Nearealus action'as, žiauriai gražiai sulibde skirtingus anime. Mano fav šiemet.
            Paskutinis pakeitimas nuo Zx-Shade; 2011-12-03, 18:01.

            Comment

            • Squalleh
              .MØNSOON.



              • 2009 01 12
              • 1892

              #21
              Na ką gi sulaukem pagaliau ir Moon klipo. Ir iškart klausimas.. kur tu ten fun ir actioną radai? Čia gi psychedelic.. arba aš kažko nepagaunu? O_o
              Anyway, pakankamai vidutinis darbas išėjo, nors negaliu pasakyti kad nepatiko. O iš Madokos amv išvis mano manymu vienas geriausių kol kas. Patiko spalvos, patiko muzika ir sinchronizacija. Kas vat nelabai patiko, tai per daug naudojai visus tos Madokos 'grybus'. Visi klipai juos nauduoja ir po šių metų jau pabodo tiesa pasakius. Galvojau kad gal ir pati ką nors nupieši/sugalvosi šiuo atveju.
              Va. Kažkaip taip.

              Comment

              • Squalleh
                .MØNSOON.



                • 2009 01 12
                • 1892

                #22
                Dar vienas perliukas. Nustebau ant kiek gerai Italai pajuto ir perdave rusiškos dainos atmosferą. Tiesiog puiku. Nors KnK jau asmeniškai nekenčiu kaip medžiagą, kadangi prisižiurėjau jau darbų su juo, plius ir pats sukūriau, bet šitas tikrai vertas pasilikti kollekcijoje.

                Comment

                • Squalleh
                  .MØNSOON.



                  • 2009 01 12
                  • 1892

                  #23
                  Klipas apie obuolius, kaip keistai tai neskambėtų. Dar neapsisprendžiau ar patinka jis man ar ne, bet savotiškas šarmas yra. Manau būtent tai ir traukia. Keistas bet idomus darbas.

                  Comment

                  • Squalleh
                    .MØNSOON.



                    • 2009 01 12
                    • 1892

                    #24
                    Na, sveikinam Moon patekus į finalą. Sekmės toliau!

                    Comment

                    • Alex Sugar
                      don't worry, be happy ;)

                      • 2009 02 23
                      • 466

                      #25
                      Squall, numesk kokiu idomiu, vertu demesio darbu is AKROSS'o, yra geru fan/comedy?
                      Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
                      Everything is awesome!

                      Comment

                      • Squalleh
                        .MØNSOON.



                        • 2009 01 12
                        • 1892

                        #26
                        Jeigu tu nepatingėsi perskaityti antrą šio puslapio postą, tai manau rasi atsakymą į savo užklausą (:
                        Išskyrus to darbo nieko idomaus iš Fun/Comedy (bent sau) nebuvau radęs. Nebent gali pažiurėti Kosmit'o klipą. Gal patiks.

                        O šiaip aš tai ir darau - rašau apie patikusius darbus čia. Ir kad nebūtų flood, numesiu dar vieną.
                        Prisoner of Darkness. Kažka panašaus ir su tuo pačiu anime matėm iš Moon šių metų AZARe, tik galiu drąsiai teigti jog šitas patiko labiau. Išėjo labai elegantiškas darbas, nepaisant Cradle of Filth vokalo. Kaip story susižiurėjo labai lengvai, bet man labiau patiko Character profile elementai. Žodžiu, tikrai vertas dėmesio darbas.

                        Comment

                        • Miyata
                          Find your own sins, kid.



                          • 2008 01 09
                          • 452

                          #27
                          Autorius Squall
                          Jeigu tu nepatingėsi perskaityti antrą šio puslapio postą, tai manau rasi atsakymą į savo užklausą (:
                          Išskyrus to darbo nieko idomaus iš Fun/Comedy (bent sau) nebuvau radęs. Nebent gali pažiurėti Kosmit'o klipą. Gal patiks.

                          O šiaip aš tai ir darau - rašau apie patikusius darbus čia. Ir kad nebūtų flood, numesiu dar vieną.
                          Prisoner of Darkness. Kažka panašaus ir su tuo pačiu anime matėm iš Moon šių metų AZARe, tik galiu drąsiai teigti jog šitas patiko labiau. Išėjo labai elegantiškas darbas, nepaisant Cradle of Filth vokalo. Kaip story susižiurėjo labai lengvai, bet man labiau patiko Character profile elementai. Žodžiu, tikrai vertas dėmesio darbas.
                          Spoileris:
                          Neplanuoji savo blog'o update'int kada nors? xD Kiek tik neuzeinu nieko naujo.


                          Spoileris:
                          nežinau. turiu medžiagos jam, bet vis tingiu upload'int. gal iš naujo pradėsiu.


                          Spoileris:
                          Tai kai turesi laiko pararasyk ka nors, kartais buna kelios laisvos minutes per kurias nieko nenuveiksi tai visai idomu butu paskaityt ka nors amv related, ypac kai zinai kas parase xD
                          Paskutinis pakeitimas nuo Miyata; 2011-12-13, 17:14.

                          Comment

                          • Squalleh
                            .MØNSOON.



                            • 2009 01 12
                            • 1892

                            #28
                            Šį rytą gavau puiku klipą nuo Uk@R! Labai patiko, nors ir techniškai ne visur viskas gerai atrodo.
                            Norint suprasti klipą, reikalinga žinoti rusų kalbą.
                            И смысла тоже

                            Comment

                            • Alex Sugar
                              don't worry, be happy ;)

                              • 2009 02 23
                              • 466

                              #29
                              Daina vadinasi - nera priedainio, o klipas - ir esmes irgi ;D Fun, positive, toks paprastas, bet kartu ir fenomenalus amv, labiausiai isimine: ''kto-to brosit stakanom'' (kazkas mes stikline) ir stikline praskrido
                              Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
                              Everything is awesome!

                              Comment

                              • Squalleh
                                .MØNSOON.



                                • 2009 01 12
                                • 1892

                                #30
                                Derisor, vienas iš mėgstamiausių autorių, padovanojo dar vieną gražu darbą. Nesu mecha megėjas, bet autorius meistriškai perdave atmosferą, bei dramą. Taip gerai kad 6-ios minutės prabėgo labai greitai. Anyway, rekomenduoju.
                                Пепел

                                Comment

                                Working...