AKROSS Con 2009

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Alex Sugar
    don't worry, be happy ;)

    • 2009 02 23
    • 466

    #91
    Na bent jau man labai patiko: viskas taip profesionaliai, tarsi koki filmo traileri ziureciau ^^
    Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
    Everything is awesome!

    Comment

    • Squalleh
      .MØNSOON.



      • 2009 01 12
      • 1892

      #92
      zodziu as soke. rezultatai sikart tiesiog too random. as nekalbu jau apie savo nominacija, kurioje uz pirma vieta kovojasi OPENING ir Trailer >.> D-ON! turejo buti penketuke minimum, tas pats liecia ir 5W1H. DenLeon action'e turejo buti auksciau o Derisor 20-oje vietoje "Geriausiame klipe" tai isvis. ir kaip pasake vienas labai protingas zmogus...:
      "Good job everyone." Gaurry (c)

      Comment

      • Alex Sugar
        don't worry, be happy ;)

        • 2009 02 23
        • 466

        #93
        As irgi soke... D-ON man vis tiek bus geriausias klipas konkurse... jeigu laimes MEP tai vapse ppc... uz ji tikriausiai ir balsuoja visi kas ji dare ;DDD
        Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
        Everything is awesome!

        Comment

        • Squalleh
          .MØNSOON.



          • 2009 01 12
          • 1892

          #94
          Alexiukas,
          1. uz save balsuoti negalima.
          2. balsuoti gali tik 1 zmogus: MEP'o koordinatorius.

          mano manymu cia kitas atvejas. zmones mano, kad paskutinis klipas, demonstruotas konkurse = geriausias. 70% atveju taip ir yra. bet sikart tai tie 30%.

          Comment

          • Alex Sugar
            don't worry, be happy ;)

            • 2009 02 23
            • 466

            #95
            Nu gerai, kad jiems bent jau neleido uz save balsuot, nors skirtumo nera... vis vien jie turi pilna draugu ten ir iseina taip: '' as ji zinau, va jam 10''. O kure MEP'a ne vienas zmogus, o ~10 ju ten...
            Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
            Everything is awesome!

            Comment

            • Squalleh
              .MØNSOON.



              • 2009 01 12
              • 1892

              #96
              Alexiukas, ne draugysteje ten reikalas. tiesiog kad popsas ir autoriu populiarumas jau ir AKROSS'e pradejo daryt savo 'reikalus'

              Comment

              • aKi
                Ruduo.

                • 2007 10 24
                • 289

                #97
                Užmečiau ir aš akį į rezultatus, labiausiai užkliuvo Best Action - nu jau negi tas random efektų prikimštas De29v101L darbas yra geresnis nei Reddish ar Las Piranhas? Hah.O kas dėl geriausio - nubalsavau už Gidra darbą - matau jame mintį, matau gražią realizaciją. Gal ir ne geriausias konkurso darbas, bet man susižūrėjo labai labai gerai.

                Comment

                • Alex Sugar
                  don't worry, be happy ;)

                  • 2009 02 23
                  • 466

                  #98
                  Squall, tai tapati ir parasiau...
                  Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
                  Everything is awesome!

                  Comment

                  • Squalleh
                    .MØNSOON.



                    • 2009 01 12
                    • 1892

                    #99
                    pas mane trejetukas buvo:
                    1. D-ON!
                    2. 5W1H
                    3. Hell's Gate

                    Comment

                    • slicKrox
                      Catching some Zzzzs...




                      • 2012 08 01
                      • 2161

                      Aš dar nemačiau visų darbų / finalistų / tpoų ir t.t., bet atsižvelgiant į tai, kad praėjusiais metais geriausias buvo pirpažintas AMV iš žaidimo Need For Speed, daug ką tai pasako.

                      Comment

                      • Squalleh
                        .MØNSOON.



                        • 2009 01 12
                        • 1892

                        Slick, nu nereikia gi taip kategoriskai. NFS ten buvo tik atmosferai.

                        Comment

                        • Alex Sugar
                          don't worry, be happy ;)

                          • 2009 02 23
                          • 466

                          Na ka! Jau po 2 valandu bus aiskus nugaletojai! , kas ten dar liko ;D Manau 1 turetu but Fynjy, 2 - Tana-sama, 3 - Gidra ^^
                          Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
                          Everything is awesome!

                          Comment

                          • Whitex
                            Rimtas forumo narys

                            • 2008 07 09
                            • 125

                            Autorius aKi
                            Užmečiau ir aš akį į rezultatus, labiausiai užkliuvo Best Action - nu jau negi tas random efektų prikimštas De29v101L darbas yra geresnis nei Reddish ar Las Piranhas? Hah.O kas dėl geriausio - nubalsavau už Gidra darbą - matau jame mintį, matau gražią realizaciją. Gal ir ne geriausias konkurso darbas, bet man susižūrėjo labai labai gerai.
                            Specialiai paaukojau kelias minutes ir perzvelgiau tavo minetus klipus. Visi trys darbai yra tikrai labai auksto lygio, bei galetu papildyti, bet kurio klipu fano kolekcija, taciau mano subjektyvia nuomone De29v101L kurinys slider yra pelnytai geriausias is ju. Tuo paciu noreciau pasveikinti Squall su garbingu pasirodymo konkurse, nors aisku gaila, kad nepavyko prasimusti i geriausio trailerio finalini etapa. Bet visvien, Tu, esi saunuolis, taip ir toliau
                            Paskutinis pakeitimas nuo Whitex; 2009-12-25, 17:44.

                            Comment

                            • slicKrox
                              Catching some Zzzzs...




                              • 2012 08 01
                              • 2161

                              Autorius Squall
                              Slick, nu nereikia gi taip kategoriskai. NFS ten buvo tik atmosferai.
                              Kiek atsimenu, ten tas NFS užėmė daugiau 70% viso "AMV".
                              Autorius Alexiukas
                              woohoo! ;D pagaliau ir Squall stojo i kova ;D http://akross.ru/index.cgi?act=video;id=1425
                              Man patiko AMV technika ir kaip ji buvo atlikta. Vienintelis minusas, kad AMV visiškai neįtraukiantis ir neintriguojantis. Galbūt dėl to, kad aš visiškai neišmanau apie FF.
                              Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2009-12-25, 17:57.

                              Comment

                              • aKi
                                Ruduo.

                                • 2007 10 24
                                • 289

                                Hm, Squall, iš tavęs ir aš tikėjausi kažko įdomesnio. Kolkas man labiausiai patikęs tavo amv yra anų metų AZAR AMV konkurso darbas. O šitas treileris kažkaip tikrai neįstrigo. Na, šiaip aš iš viso FF katilo tik Advent Children tematęs ir nežaidęs nei vieno žaidimo, tad gal kaip ir Slickrox kažko nesupratau.

                                Comment

                                Working...