STARS: Antras Etapas

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Abalys
    Nope!

    • 2010 07 20
    • 1136

    #16
    Autorius RespectTM
    bei žymiai geriau klausytus AWP garsas, nes jis toks sodresnis.
    Garso sourc'as buvo - Battlefield 3. Ir ten tokio dalyko kaip AWP nėra. Galingai skamba nebent tik M98B, bet deja... šį ginklą atsirakinau jau po viso amv kūrimo, todėl garsą teko skolintis nuo SKS. Vistiek ten visi tie snaiperių šuvių garsai gan panašus...
    Pasirinkau šį garso sourc'ą tik dėl to, kad ten ginklai daug realistiškiau skamba, nei ant kitų žaidimų, todėl beveik neturėjau iš ko rinktis.

    Comment

    • wingweaver123
      Narys

      • 2012 08 24
      • 39

      #17
      Sveiki tiesiog noriu isreiksti savo atsiliepimus kaip pasalinis stebetojas norit paisykit norit ne. Taigi. Buvo kas nustebino, bet buvo kas paliko ir siek tiek neigiama ispudi lyginant su su pirmu round.

      Miyatos vid pasirode visai gerai, tikrai geriau nei pirmajam rounde. Mano nuomone buvo nereikalingu zoomu amv izangoj, kurie nevisai gerai atrode. Amv ipusejus tie zoomai atrode puikiai ir visi vietoj. Siaip video patiko ir gerai derinosi su daina

      Moon jau visi sake, kad intro per ilgas, taip ir yra xD video ipusejus prasideda visas veiksmas and stuff, atrodo tiesiog sauniai. Visai patiko pabaiga.

      Jake, video buvo visai nieko, taciau tikrai galeta geriau ;s Vietom viskas buvo grazu, taciau kai kur galejo but ir judresniu klipu (kai kurie ramus klipai ne vietoje muse visa flow). Apie quality nieko nebesakau, visiem ir taip aisku bendrai viskas atrode neblogai. Beja matau chroma keyer naudojai gal kai kur biski per daug bet vietom gerai tiko

      Abalys pasirode neblogai nors tikejaus daugiau (zymiai daugiau xD). Buvo tikrai nemazai sauniu ideju, kurios man labai patiko pvz kaip su ta merga ir ausinem ir t.t. xD pradzia ir galas buvo geri tik per viduri ten truko bendrai viskas buvo nice, bet atrodo gali zymiai geriau D:

      Sync niekur nekomentavau, nes mano asmeniniai sync kriterijai visiskai kitokie (tikrai nesutampa ). Manau grupe E pasirode geriau nei F. Siaip kaip stebetojas manau, kad pergales is E grupes nusipelne Moon (nors kova buvo tikrai labai lygi), o is F gal Abalys, nepadare Jake ka galejo, tas pats ir Abalys galioja tik, kad jo vid pasirode tvarkingesnis, geresne quality ir t.t.

      Comment

      • Knives
        AZ rėmėjas

        • 2010 04 04
        • 240

        #18
        Grupė E

        Miyata - Virtual Box
        + Vizualiai malonus akiai
        + Jaučiamas dainos tempas
        + Neįprastas source pasirinkimas
        + Labai lengva sekti ir smagus žiūrėti
        - Sinchronizacija pernelyg saugi
        - Konceptas suprantamas tik mačiusiems anime
        - Vietomis trūksta efektų

        Moon - The Beginning
        + Puikus spalvų panaudojimas
        + Geras scenų pasirinkimas
        + Smagi sinchronizacija
        + Aiškus konceptas
        - Per daug abstraktu, nėra asmeniškumo
        - Muzika galėjo būti sukarpyta geriau
        - Įžanga per ilga, build-up'as per silpnas


        Grupė F

        JaKeGirl - t
        + Geras source pasirinkimas
        + Daug žadanti sinchronizacija pradžioje
        + Puikus bandymas su sunkia daina
        - Techniškai netvarkingas
        - Nevykęs lip-sync ir efektų panaudojimas
        - Antroji klipo pusė sumesta betkaip
        - Neišbaigtas

        Abalys - Nobody's Perfect
        + Aiškus konceptas
        + Pagirtinas bandymas istorijos pasakojime ir montaže
        + Gera vizuali kokybė
        + Puikus character development
        - Pernelyg saugi sinchronizacija
        - Trūksta kameros, dinamiškumo ir flow
        - Scenos pernelyg daug kartų matytos

        Šįkart pasirinkau tokį būdą apžvelgti visus (nes praeitą sykį labai daug kas sutapo su teisėjų vertinimu) Bendrai paėmus grupė E pasirodė nepalyginamai stipriau nei grupė F.

        Autorius wingweaver123
        Spoileris:
        Sveiki tiesiog noriu isreiksti savo atsiliepimus kaip pasalinis stebetojas norit paisykit norit ne. Taigi. Buvo kas nustebino, bet buvo kas paliko ir siek tiek neigiama ispudi lyginant su su pirmu round.

        Miyatos vid pasirode visai gerai, tikrai geriau nei pirmajam rounde. Mano nuomone buvo nereikalingu zoomu amv izangoj, kurie nevisai gerai atrode. Amv ipusejus tie zoomai atrode puikiai ir visi vietoj. Siaip video patiko ir gerai derinosi su daina

        Moon jau visi sake, kad intro per ilgas, taip ir yra xD video ipusejus prasideda visas veiksmas and stuff, atrodo tiesiog sauniai. Visai patiko pabaiga.

        Jake, video buvo visai nieko, taciau tikrai galeta geriau ;s Vietom viskas buvo grazu, taciau kai kur galejo but ir judresniu klipu (kai kurie ramus klipai ne vietoje muse visa flow). Apie quality nieko nebesakau, visiem ir taip aisku bendrai viskas atrode neblogai. Beja matau chroma keyer naudojai gal kai kur biski per daug bet vietom gerai tiko

        Abalys pasirode neblogai nors tikejaus daugiau (zymiai daugiau xD). Buvo tikrai nemazai sauniu ideju, kurios man labai patiko pvz kaip su ta merga ir ausinem ir t.t. xD pradzia ir galas buvo geri tik per viduri ten truko bendrai viskas buvo nice, bet atrodo gali zymiai geriau D:

        Sync niekur nekomentavau, nes mano asmeniniai sync kriterijai visiskai kitokie (tikrai nesutampa ). Manau grupe E pasirode geriau nei F. Siaip kaip stebetojas manau, kad pergales is E grupes nusipelne Moon (nors kova buvo tikrai labai lygi), o is F gal Abalys, nepadare Jake ka galejo, tas pats ir Abalys galioja tik, kad jo vid pasirode tvarkingesnis, geresne quality ir t.t.
        Ačiū už išsamų atsiliepimą. Smagu, kad ir tu prisidedi.
        Paskutinis pakeitimas nuo Knives; 2012-09-05, 15:38.

        Comment

        • RespectTM
          Narys

          • 2011 01 03
          • 51

          #19
          Miyata: Net nežinau nuo ko pradėti ;/ Madoka esu matęs ne vieną kartą, bei labai puikiai žinau šio anime potencialą. Yra static kadrų, tačiau ne tiek ir daug. Kadrai parinkti, gan įdomiai, įpač patiko kur pixelated arkliai Nejaugi kažką čia įžiūrėjau?
          Spoileris:
          Pradžioj Madoka pavaizduota bejėgė, o pabaigoj tvirta, pasiryžusi pasiaukoti. Kyubis iduoda galių "Personality upploaded", "Transfer process complete". ~40 sek. perėjimas nuo vieno veikėjo, prie kito. Antrasis personažas, pasveikina Madoka atvykus į naują gyvenimą taip pat kaip ir pirmajį personažą. Ten ir daugiau tokių vietų galima sužiūrėti.
          Matosi, kad bandyta orientuotis į muziką ir žodžius. Muzika iškarpyta gerai, tad ji man patiko. Zoom in, zoom out gan neblogai žiūrejos įsibegėjus.

          Moon: Pradžia gan lėtoka, nors gal visai ir tinkama pagal tokią įsibegėjančią muziką. Primena tą vaizdą, kai playstation 2 pajungi. Po truputėli kylanti įtampa iki 0:35, na o paskui kaip iš giedro dangaus vietoje "welcome to your new life" iškirptas ir paliktas tik "welcome life" [come on...]. Imho, reikėjo palikti visą frazę toje vietoje, arba idėti "Personality upploaded", nes dabar nekaip žiūris, nusimuša šiek tiek gal ritmas, na bet yra kaip yra. Gal čia specialiai taip pasielgei? Pagal ką ten toliau syncinta? Patiko ~57 sek. perejimas ir tolesne dalis su mechanikom iki 1:10, na o toliau kažkaip nekaip žiūris tos smegenys kur pasirodo, nors po keletos sekundžių kai nesimato tų smegenų, vaizdas geriau atrodo. Pabaiga atrodo gan įspūdingai, nors tikėjaus kažko įspūdingesnio.

          Bendrai paėmus, muzika geriau pas Miyata, lengviau žiūrėjosi net, sync taip pat daugiau imho. Moon gal ir "atrinko labiau tinkanti" anime, tačiau tai nelabai ką keičia. Nepamirškit, kad tai tik mano nuomonė, jei ką praleidau, pataisysiu veliau. Miyata u got my vote.
          Paskutinis pakeitimas nuo RespectTM; 2012-09-05, 18:09.
          --
          Dont rush yourself, you will end up dead anyway.
          One day, i will get my revenge.
          It will never be the same again.

          Comment

          • Abalys
            Nope!

            • 2010 07 20
            • 1136

            #20
            Na ką... pasireikšiu ir aš. Bet viską labai trumpai >.>
            Nepamirškit - tai tik mano nuomonė.

            Grupė E

            Visu pirma... pavydžiu jum dėl dainos, nes palyginus jusų dainą su mano grupės - pas jus Synchrono rojus! DAUG lengvesnė ir nep****t man proto, kad yra atvirkščiai (dėl šito sorry, ne nuotaikoj...).

            Miyata
            Synchronozacija gan pakenčiama, bet pagal mane... galėtu būt ir geresnė. Nors nujaučiu, kad tuo atvėju daugeliui tai atrodytu daug praščiau, negu dabar (nors man kaip tik labiau patiktu). + už synchroną, bet vat jau minusas už vieną... sakyčiau... skausmingą klaidą. Jei ten nebuvo bandomas lip sync, tai kodėl tada palikti judančias veikėjų burnas? Tai retorinis klausimas...

            Moon
            Jei intro būtu kūrta nuo 0... Nereikėtu čia net kovot - vien ji mane papirktu, bet gaila, kad tai anime medžiaga, ar ne? O dar pridėjus tuos gražius 3d vaizdus, kurie yra rodomi toliau >.> Pastebėjau, kad pas tave synchronas iš tikro yra vienas iš papraščiausių visų antro etapo amv - daugiausiai laiko jis eina tik pagal paprastą dainos ritmą (tuč tuč tuč), neignoruojant tiktais "labai spec" vietų.

            Savo balą atiduosiu vėliau...

            Grupė F

            JakeGirl
            Trumpai ir aiškiai. Tu tikra šaunuolė, kad per 24h spėjai bent kažką sukūrt, nors ir tai visiškai nepataiko į dainą, ne taip kaip pirmo etapo Edvis, kuris net negalėjo 10min paaukoti, kad įkelt savo 40s į youtube bei sendspace (žinoma, jei išvis tos 40s egzistuoja). Labai gaila, kad praradai savo originalųjį projektą. Palyginus su tavo pirmo etapo darbu - šis yra daug silpnesnis, bet tai galima pateisint tuo, kad daina, kaip pirmam dnb kartui, pasitaikė labai sunki ir per daug monotoniška.

            Comment

            • Knives
              AZ rėmėjas

              • 2010 04 04
              • 240

              #21
              Autorius Abalys
              Grupė E

              Visu pirma... pavydžiu jum dėl dainos, nes palyginus jusų dainą su mano grupės - pas jus Synchrono rojus! DAUG lengvesnė ir nep****t man proto, kad yra atvirkščiai (dėl šito sorry, ne nuotaikoj...).
              Labai puikus pavyzdys kai kam, ką jau norėjau pasakyti seniau. Man po pirmojo etapo pasirodė labai keista, kad visi dalyviai ir žiūrovai nori išrinkti "geriausią" AMV. Kas padarė geriausią? Kuris čia pasirodė geriausiai?

              Kodėl? Jūs nesuprantat Battle esmės. Šakoje kovoja du žmonės su ta pačia daina. Vienas iš jų pasirodo geriau. Jis laimi. Kita grupė gali turėti smagesnę dainą. Dėl to klipai gali atrodyti geriau. Dabar šiuo atveju pirmasis kūrėjas yra niekuo nekaltas, kad gavo prastą dainą. Jis laimėjo savo šakoje, kaip įdomesnę dainą gavusi šaka išleido pirmyn savąjį nugalėtoją. Taigi, priimkit, kad tai nėra klasikinis konkursas. Renkame ne geriausią AMV apskritai, o kūrėjus, kurie pasirodo geriau savo šakose. Galų gale lieka vienas - jis pasirodė geriausiai visose kovose.

              Apskritai to nenorėjau minėti, kol niekas neužsiminė - nes kaip mačiau visiem patinka rinkti geriausią, neatsižvelgiant, kad tai didžiąja dalimi dainos nuopelnas.

              Abalys - taip, pas jumis daina kliuvo sunkesnė. Bet nei tu nei JaKeGirl neišnaudojot jos potencialo. Visgi - laimėsi tu, arba ji. Nėra reikalo nervuotis dėl kitos grupės dainos.


              Autorius Abalys
              Nesinervuoju. Čia tik mano nuomonė buvo apie pakliuvusias dainas. Dont worry! Nieko blogo nesiekiau su tuo.
              Iš tikro ši daina man buvo gan linksmas išbandymas ir kartu ekspermentas. Įgavau biški patirties su dnb ir gal po kiek laiko ką gero sukūrsiu su dnb
              Hah. Puiku, kad viskas tvarkoj. O tai galvojau būsi dar vienas neigiamas wibe'as. Nors pusfinalis.. gal dėl to? Šiaip būtų smagu, kad niekas nepamirštų, jog dalyvauja čia dėl fun'o ir įgyjamos patirties. Pagrinde turėtumėt būti kaip kempinės - siurbti į save viską, o po to atsirinkti, kas naudinga kas ne. Tikrai nereikia kovoti forume.
              Paskutinis pakeitimas nuo Knives; 2012-09-05, 16:44.

              Comment

              • Abalys
                Nope!

                • 2010 07 20
                • 1136

                #22
                Nesinervuoju. Čia tik mano nuomonė buvo apie pakliuvusias dainas. Dont worry! Nieko blogo nesiekiau su tuo.
                Iš tikro ši daina man buvo gan linksmas išbandymas ir kartu ekspermentas. Įgavau biški patirties su dnb ir gal po kiek laiko ką gero sukūrsiu su dnb

                Comment

                • Squalleh
                  .MØNSOON.



                  • 2009 01 12
                  • 1892

                  #23
                  First rate post get~

                  Grupė E

                  Ko laukiau iš dainos: Pakankamai agresyvi elektronika, puikiai tinkanti action'ui, nors palikus tik pradžia, gautusi labai geras psychedelic. Buvau tiesiog 100% tikras, kad bent vienas iš dalyvių panaudos medžiagą iš Deus Ex: Human Revolution, kuri čia tiktų lengviausiai. O gal ir panaudojo, bet nepastebėjau?..



                  Miyata

                  Aprašymas:
                  Spoileris:
                  Technine pusė: Čia vėl gi pakankamai švaru, kaip ir praeitame darbe. Daina atkirpta gerai, bet užbaigtumas nelabai jaučiasi. Tikriausiai dėl vaizdo.

                  Kurybinė pusė:
                  *Uf, vat ko nelaukiau tokiai dainai, tai Madokos. Tikrai nustebinai, ir negaliu pasakyti kad blogai. To some extent, jie veikia tarpusavyje pakankamai gerai. Ir jeigu būtų daugiau laiko, labai norėčiau kad visas klipas būtų tokiame stiliuje, kaip pradžia - pixelizacija + turputi grunge + primityvizmas.
                  *Su sinchronizacija kažkaip eina bangomis: 00:00 - 00:23 - yra; 00:24 - 00:43 - nėra; 00:44 - 00:51 - yra; 00:51 - 00:55 - nėra; 00:56 - 01:10 - yra. Čia gali būti keleta priežasčių, bet manau pati pagrindinė yra tai, kad nežinojai pagal ką sinchruoti - ar beat'us, ar taktą. Not that I blame you, or anything, nes daina tikrai yra sunki.
                  *Lipsync.. ne-ne-ne.
                  *Tokie aiškūs vaizdo pagreitinimai sinchronizacijai... ne-ne-ne.
                  *Ant 00:28 - 00:29 ir 00:29 - 00:30 nauduoji zoom'us kaip perejimus. Ateičiai, nustatyk kad priartinimas vyktų greičiau, uždėk motion blur ir gale maaaaža shake. Pamatysi, dinamikai palaikyti pats tas, ypač šituose momentuose.
                  *Siužetas tikriausiai nebuvo planuose, bet gabaliukai iš Sayaka/Kyoka siužeto ir paskutinė kova su Night of Walpurgis iliustruoti pakankamai aiškiai. Tie kas žiūrėjo serijalą, supras manau.
                  *Vizualiai vėl gi, be jokių idomumų. Aišku Puella Magi Madoka Magica jau ir taip nežmoniškai graži, bet ja taip dažnai naudoja visur, kad norėjau bent kažka šviežesnio šitoje dalyje.
                  *Na ir bendrai klipas žiūrisi pakankamai neblogai. Intro, bei perejimas į veiksmą man patiko - visgi gera dinamika, nors ir šokinėjanti sinchronizacija daro savo. O vat outro ir pati pabaiga nepatiko. Reikėjo kokių.. dar 15-20 sekundžių, kad nesižiūrėtų viskas taip rushed. Arba balansui sutrumpinti pradžia. It's like.. having a 2 hour foreplay and finishing everything in less than a minute, if you know what I mean.


                  Rekomendacija
                  Spoileris:
                  Rekomendacija pasilieka ta pati, nes progresas nuo praeito karto nelabai matosi. Tu per daug koncentruoji dėmesį ant to... flow, ar kaip jis. Tai per daug subtilus dalykas, kuris atsiranda pats, jeigu klipas tiesiog gerai žiūrisi. O kad tavo action žiūrėtusi gerai, atspėk ko jam trūksta.




                  Moon

                  Aprašymas
                  Spoileris:
                  Techninė pusė: Lyginant su praeitu klipu - čia viskas tvarkinga. Man tik nepatinka kaip sukarpyta ir sujungta daina.

                  Kurybinė pusė:
                  *Puikus intro, labai gerai perduoda atmosfera ir sudaro reikiama nuotaika. Norisi tik paklausti - ką padarei pati, jeigu ne paslaptis?
                  *M/V itin stiprus, nors galima pasigynčitis dėl kadrų su žmonėmis (00:53-00:54;) ir ypač mergaitė (01:16-01:19), kadangi ten piešimas toks.. biški Miyazakiškas ir su tokia muzika jis nelabai sutampa rišasi. Na bet čia smulkmenos, lyginant su visa kita, nes šiaip žiūrisi labai solidžiai.
                  *Patiko kaip išsprendei klausimą su spalvomis: nuo pradžios iki pabaigos, klipas tarsi tamsėja nuo švelnios kremo spalvos iki tamsiai raudonos/rudos. Jokios spalvų korekcijos nepastebėjau, bet šito sprendimo dėka šiokia-tokia spalvų gama yra išlaikoma. Nors gali būti kad taip išėjo atsitiktinai ir aš per gyliai žiūriu..
                  *Sinchronizacija ir montažas tiesiog puikūs, visa klipą sedėjau ne įsižiojęs, bet arti to. Jų dėka darbas žiūrisi labai greitai, lengvai ir kas svarbiausia - nepabosta. Taip maloniai nestebinai, tikriausiai nuo Neverland laikų. Keep it up.
                  *00:49-00:50 - funkeh!
                  *Kas vat nepatiko, tai baltas stroboskopas ant 01:08 ir sinchronizacijos metodas ant 01:10-01:16. Vargina ir klaidina akis.
                  *A, štai dar kas - klipą peržiūrėjau jau toli gražu ne vieną kartą ir man atrodo, kad visgi dainą sukarpei pradžioje nelabai gerai. Ta prasme, kad ritmui tai netrugdo išvis. Bet sunkioji dalis prasideda tiesiog ne iš kur. Ji nėra laukiama ir dėl to kai prasideda visas tas elektronikos faršas, kelias sekundės sedėjau nesupratęs kas čia išvis vyksta.


                  Rekomendacija
                  Spoileris:
                  Nu.. rimtai nežinau ką tau parekomenduoti jau, nepyk >.<




                  Rezultatas
                  Spoileris:

                  Na.. ir ką gi mes turime?
                  *Techniškai - klipai yra lygūs. Tvarkingi ir gerai sukoduoti. Muzika taipogi pristatyta gerai.
                  *M/V departamente taipogi yra lygiosios:
                  Moon ėjo nuspėjamu, bet užtikrintu keliu - elektronika, kibernetika ir robotai, tokiai muzikai tarsi sviesta duonai. O žiūrisi dar skaniau.
                  Miyata gi tikriausiai rėmesi lirika, renkant anime, nes "Welcome to second reality! Live a life you always dreamed, be the person you always wanted to be, it's not just an illusion.." atitinka Puella Magi Madoka Magica'i puikiausiai. Neakivaizdu iš karto, bet kai supranti, atsidaro tarsi naujas koncepto sluoksnis. Points for originality, nonetheless.
                  *Jeigu imti muzikos versijas, tai pas Moon prasideda viskas per greitai. Nors toliau viskas eina ir gerai, bet tas perejimas vis vien išsimuša, kiek ne peržiuriu. Miyata gi iš kitos pusės padarė labai jau ilgą intro (43s iš 70s !!!). Bet tikriausiai to intro dėka, viskas švelniai pereina ties veiksmo. Taškas Miyata'i.
                  *Sinchronizacijoje dominuoja Moon. Aiškus ritmas, visi akcentai uždėti ten kur reikia ir kada reikia. Prieš tai, banguojančia ir neapsisprendusi Miyatos sinchronizacija tiesiog neturi šansų. Taškas Moon.
                  *Tenka tikriausiai žiūrėti į bendrą vaizdą:
                  Miyata turi labai gerą pradžia, bet ji tiesiog per ilga + sinchronizacijos trukumas biški gadina veiksmą. Toliau prasideda tas veiksmas, kuris beveik iškart ir pasibaigia, nes klipe lieka vos 30s. Gaunasi toks efektas, kad tave ruošia kažkokiam ypatingam renginiui ir kol tau viska papasakoja ir parodo, supranti, jog tas renginys kaip ir pasibaigė. Gaila. Taipogi, visos mergaitės link galo jau nesižiūrėjo taip gerai, kaip pradžioje. Norint palikti visa atmosfera kuri buvo pradžioje, reikėjo tikriausiai daryti labiau psychedelic, negu action'ą. Ir atrodytų geriau.
                  Moon taipogi turi labai gera, rami pradžia, po kurios *BOOM* LET'S GET READY FOR STUFF!!!11 Vienu metu vyksta daug ko ir kartu kaip ir nieko. Bet tai veikia tarpusavyje ir man susižiūrėjo kuo puikiausiai, nes tokiai muzikai tai yra ir kaip klipas, ir kaip vizualizatorius. Dėl to, visas darbas labiau žiūrisi kaip vientisas kūrinys. Dėl to jis toks lengvas. Dėl to aš noriu jį vėl peržiūrėti.
                  Todėl mano pasirinkimas būtų Moon.




                  Grupė F

                  Ko laukiau iš dainos: Neidomus toks dnb, lyginant su kita grupė. Manyčiau kad dance/action galima gauti laisvai. Bet nei tas, nei kitas bus tokie.. ни рыба, ни мясо taip sakant, vien dėl dainos pasyvumo.



                  Abalys

                  Aprašymas
                  Spoileris:
                  Techninė pusė: Viskas tinkamai užkoduota, kokybė niekur nekenčia.

                  Kurybinė pusė:
                  *M/V šiaip sau. Daina neitrali, tad čia tiktų manau betkas.
                  *Siužetą nelabai pastebėjau, nors galima 'I wanna be loved' priskirti Kanade'i, bet tai iš tikrųjų tai niekur neina.
                  *Gražiai išsisukai su dainos karpymu, prisikabint negaliu. Nors po praeitų metų nowJapan'o man jau blogai nuo šitų scenų D
                  *Ritmą laikai daugmaž visur, bet statinių scenų pakanka. Iš kitos pusės, smagu, kad pasinadojai (tikriausiai) mano patarimu dėl sinchronizacijos pagal taktus. Esmė pagavai ir turiu pripažinti kad išėjo visai neblogai.
                  *Vizualiai klipas atrodo skaniai, bet čia jau būtų Angel Beats! dėka - patinka man ten visi efektai~
                  *Vėl tie tavo zoom'ai.. 01:01



                  Rekomendacija
                  Spoileris:
                  Sinchronizacija pagal taktus išmokai, bet kas man kliuvo, tai kad ne visi kadrai atitinka muzikai ir tu kaip denix bandei paslėpti juos po efektais. Nedaryk to.





                  JakeGirl

                  Aprašymas
                  Spoileris:
                  Techninė pusė: Whoa, whoa, whoa kiek skanėstų. Ir laužtas aspektas, ir nekokia vaizdo kokybė, ir upscale, ir kukli audio kokybė, ir garso problema, ir dainos karpymas... Mmm~

                  Kurybinė pusė:
                  *Dėl M/V - pasirinkai teisingą, pilną veiksmo ir grožio šaltinį. Taipogi ir moteriškas vokalas kažkaip suartina su Shiki.
                  *Vizualiai.. klipas atrodo labai jau netvarkingai. Labai bloga vaizdo kokybė + upscale vietomis + blending ir visa tai dar su tokia kosminė rezoliucija. KAAAM?
                  *Sinchronizacija yra lygiai iki 00:25-os sekundės. Nuo ten jau viskas kažkaip mažėja, kol arčiau pabaigos ji pradingsta absoliučiai. My laziness sensors are tingling! O gal laiko nebuvo? Vis vien, fakto nekeičia, jog daugiau pusės klipo vaizdas gyvena atskirai nuo muzikos.


                  Rekomendacija
                  Spoileris:
                  Kas nutiko? Praeitas darbas buvo pakankamai tvarkingas ir su geru ritmo/takto jausmu, o čia betvarkė kažkokia. Taipogi, stenkis kreipti į techninė dalį daugiau dėmesio.




                  Rezultatas
                  Spoileris:

                  Dėja, bet čia viskas per lengva.
                  *Vienintelis aspektas, kur klipai iš tiesų galėtų pakovoti, tai M/V dėrinyje. Abalio darbe nors viskas ir lygiai, bet pasilieka neitraliu. Pas JakeGirl kažkaip labiau yra tas artumas prie pagrindinio personažo - Shiki. Tad manau Abalys čia pralaimi.
                  *Visur kitur - techninėje, sinchronizacijoje, vizualioje dalyje vargšą JakeGirl užtankuoja Abalys. Todėl jis ir tampa mano pasirinkimu šioje kovoje.

                  Comment

                  • Absurdëh
                    AZ Fairy


                    • 2011 03 21
                    • 524

                    #24
                    Šį kart pakankamai nelogiška mano rašliava, bet hej kada jinai buvo kitokia...


                    Grupė E

                    Ko laukiau iš dainos: Greitas ritmas taigi tikirausiai action su net gal šiek tiek psychedeliniu įpurškimu. Dainos atmosfera pakankmai tamsi, o elektronika reikalauja futuristinių vaizdų. Atsitiktinė mintis pasiklausius: cyberpunk šaltiniai, ypač GITS, kadangi dar ir dainos konceptas atitinka velnioniškai puikiai. Scenos su HUD‘ais palengvintų sinchronizaciją su tuo nelemtu dupstepu. Bet visgi gal kažkas turit geresių idėjų...



                    [Virtual box] Miyata

                    Aprašymas:

                    Spoileris:
                    Technine pusė: Iš techninės pusės man viskas tinka.
                    Kurybinė pusė: Taigi Madoka su Dubptep eilinį kartą aš vėl net nepagalvojau ir kažkaip net nesitikėjau. Nors ir standartinis, suderinamumas didelis dėl visų pichadelinių elementų. Mintis su atmosfera irgi dalinai tinka. Klipas gražiai prasideda ir maloniai užsibaigia, visa tai važiuoja ant scenos gražumo kaip ir visas klipas. Gaila neturėjai daug laiko tai ir jau nesinori kabinėtis prie lip-sync. Iki 0.33 visas ritmas gerai išlaikytas su kamera kur reikia. Sekančiai nevisai energingas build-up ir ties priedainiu jau pakankamai sunku daros taigi reikėjo paprastų būgnų. Gilesė mintis, man per sunki, kadangi nesu susipažinęs su Madoka visai.


                    Pastabos/Patarimai:
                    Spoileris:
                    aštresnės sinchronizacijos kaip jau paminėjo Squall, nors dupstepui agresijos duodi tikrai užtektinai, o flow visad gerai kaip priedas.





                    [The Beginning] Moon

                    Aprašymas:

                    Spoileris:
                    Techninė pusė: Regis ir aišku iš kur radosi tas 24.000 fps. Pasirodo tai yra tas motion graphics stockas, taip? Tai čia neproblema, anime daugiau jautresnis fps pokyčiam. Šiaip visko ten būna. Bet dabar kita problemėlė,- kokybės šuoliai, manau jis nebuvo pačios geriausios būklės, kad ir iš kur jį gavai. Kaip sekančiai kadrai su GITS ir Metropolis šaltinias skiriasi. Bet visa likusi technika man priimtina.
                    Kurybinė pusė: Dabar įdomesnis dalykas: Ne-blo-gas M/V. Iš tikro geras jis...Galvoju kaip čia taip išėjo musų smegenim ir padariau išvadą, kad čia nelabai ir sutapimas, o tikriausiai common sense...labai jau dažnai žmonės priieina prie tų pačių išvadų. Idėja galvoj niekada labai neužsibus.Vistiek kažkas tai padaris ar kažką bent panašaus, kas turi panašius įpročius. Ir čia mes esam panšūs, kadangi klausom to paties. Na nebebent tikrai esi super originalus dėl to, kad matei aplinkinio pasaulio per daug arba išivs nematei nieko, kas beveik neįmanoma.
                    Grįžtant prie klipo prisimenu, kad minėjai kitus planus dėl lip-sync darbo pradžioje ... žiūrint atidžiau tas stokas tiesiog sutaupo ant to darbo ir dar servina kaip intro,- well played actually. And...everything makes so much sense now. Tekstas protingai integruotas reikiamoj vietoj, jei žinau tą efektą atrodo tie burbuliukai gali ir išsisklaidyt, bet gerai kad teksto animacijos ir nėra, - geresnė koncentracija, nors glow galima apmažint buvo. Teksto išvazda atitinka anime žanro stilių nors žodis „life“ kaip nors galėjo užsibūti kadre ilgiau, gana stipriai jį užgožia tas lens flare‘ras ir sunkiai išvis matosi tame fone, kurio bendrai spalvos irgi atitinkmai pritaikytos nuotaikai, tik trūko juodo solido kažkur aiškesniam kontrastui.
                    Sinchronizacija ir scenų parinkimas va čia įdėjai tikrai daug darbo, kad ir kaip buvo tau neįdomu, viskas atsiperka.
                    Kad ir 0.37-0.59 koncentruojies nu ant labai sunkių garsų ir dinamikos pedavimo, ir tas atlikta be priekaištų. Nors būgnai ryškūs aš juos jaučiu, paskui ignoruoju kai pagaunu tavo sistemą. Ir kam labai koncentruotis ant jų kai turi tokį clip selectioną. Kaip aš ir galvojau.
                    Atkarpa 1.00 -1.08 vėlgi ant sudėtingų pipisėjimų išvažiuoji kaip tankas, tik šykart čia drum sequence sudėtingesnis. Taigi logiška.
                    Nuo 1.11 atsiranda ir būgnai ty. už lanksčia sinchronizacija. Overall visa dinamika ir intra-frame žiauriai linksmas net sakyčiau meistriškas per tiek mažai laiko, even abused at 0.50 wich is also totally hilarious and impr3ssiv.

                    Pastabos/Patarimai:

                    Spoileris:
                    • Nekažin kas iš tikro tik pasikartosiu, jei turėsi vaizdo medžiagos su skirtingesniais fps, reikia nuspręst pagal kiekį ir suvienodint viską dar prieš pradedant dirbt. Edit:TDecimate(cycle=25) # for 25.00fps ---> 23.976fps ir AssumeFPS() visa kita tada.






                    Rezultatas:

                    Spoileris:
                    Sunku. Abu darbai yra techniškai tvarkingi taigi čia ne jau ne faktorius. Abu įdomūs žiūrėti. Kas Liečia audio niekada neturiu didelių prikaištų, jei tiesiog paklausius nieko labai labai bloga neišgirstu. Nors keistas nukirpimas ‚"The beginning“ klipe aš jo visai net nepastėjau, nors piežastis neaiški. Visgi mano pasirinkimas Moon (labai gera muzikinė sinchronizacija, ir overall sprendimas)




                    Grupė F

                    Ko laukiau iš dainos: Čionais tai tikrai dance/action ar hibridas garantuotas. Atsitiktinė mintis Macross Frontier,-galvočiau gana lankstus būtų pasirinkimas. Būgnai veiksmui bei atitinkamai galimybė išnaudot vokalus...



                    [t ] JaKeGirl

                    Aprašymas:

                    Spoileris:
                    Technine pusė: Matau persėdai į kitą konteinerį jau daug geriau, dabar belieka į jį įdėt kažką solidesnio. This looks too lossy even for lossy compresion, info išmestos iš pikselių dėl suspaudimo jau nesugražinsi. Jei naudojai žemesnės kokybės video didesnis bitreitas koduojant nepagelbės, nes jau nebėra ko ir palaikyt. Tikrai čia ne 720p lyginat SD rezoliucijas viskas tas pats. Na reikia reikia vizualinės kokybės, gi tavo darbelis atrodis visai kitaip.
                    Kurybinė pusė: Vėlgi jei gerai supratau taip pat neturėjai daug laisvo laiko, nesmagu. Bet pažiūrėkim į darbą. Jis plaukia turiu omeny praplauka, nes iškart pradedi nuo priedainio. Kamera ir jei gerai įžiūriu atsitiktinis chroma key ant keletos scenų, visa tai jau kenčia dėl minėtų techninių trūkumų, o pastorojo reikėjo venkt. Sinchronizacija su esamasi laiko resursais: ant tos dinamikos, ir nors atsitiktinių būgnų, taip nelengva. Kamera daug kur nevietoj, bet pirmas 10s panaudota tikrai neprastai. Dabar daugkas nesupykit (Squall u2) M/V nepergeriausias turiu omeny Shiki, nes vokalas per daug seksualus tiekjai, tiek kitai moteriškei . Bet jei jo nebūtų visai, tada tiktų labiau. Dėl galimo lip sync panaudojimo paprastai tikriausiai pasakyčiau jog nereikėjo, kad personažai kalbėtų. Bet šiuo atveju, net ir teisingas atlikimas aš ir vėllll galvoju labai negelbėtų, nes visi veikėjai, jie per daug kažkuom kitu užsiėmę ( bėgioja, mušasi ir ....kartu dainuoja).

                    Now imagine a world…nah, just kidding imagine this girl singing.
                    Savo nediduką priekaištą tau, remiu tuom, kad tu pirmo turo darbe (kuris buvo geresnis), visa tą naudojai ir viskas buvo vietoj, nors darytamas savo spėjimą į tą nebuvau atkreipęs dėmesio, tik paskui pagalvojau joa JakeGirl rinksis šitą...tai jau tikrai, jai tas sorsas tiesiog po ranka. Pora erdvėlaivių, plius ta merga ir smūgis priešinikui tavo m/v geresnis tu gali išnaudot lip sync geriau, ko oponentas dabar kap tik vengia. Ir viskas judėtų daug daug greičiau ir dar dinamiškiau (dėl erdvėlaivių obviously). Net jei daug kas važiuotų aklai, bet svarbu atrodyt gerai -_-' , o dėl lip sync jis turi ir tą lucky faktorių.


                    Pastabos/Patarimai:
                    Spoileris:
                    • Pasirinkimas dėl galimų šaltinių: tai būtų BDrip.mkv [soft subs].
                    • Sugalvoji labai keistus pavadinimus klipam kodėl „t“. Kadangi darbo pavadinimas yra galima nuoroda į mintį.





                    [Nobody's Perfect] Abalys

                    Aprašymas:

                    Spoileris:
                    Techninė pusė: Taip, AB aišku vizualiai viskas skaidru, kodavimas taip pat gerai. Bet ši kart pastebiu daugiau darbo su pačiu garso takeliu ir kol kas turiu pasakyt man pasirodė per garsiai, dėl to kontrasto pradžioj, daina patampa garsene, bet tiesa sakiant ji pas tave ir yra garsensė nei originalas... Kulkos sound FX irgi nu gal tikrai pamažint! (taip tiesiog kolkas nusiimu ausines :3), beja drįsčiau teigt tinkamasi panaudotas audio filtras? pabaigai, jei gerai išgirdau.
                    Kurybinė pusė: Struktūra: Nors visas tas „„ausinių reikalas““, labai dažnas reiškinys su AB. Bet labai gerai, kad darbas turi intro, gerai kad, jisai turi pabaigą. Čia tas scenarijus,- pradėjau ir baigiau tuo pačiu, nors per vidurį gali but ir kažkas abstraktesnio, tiesiog leidi kitam taip galvot, kadangi jaučiasi užbaigtumas ir ryšys tarp galo ir pradžios. Nors supratau jog tai yra Kanade character profile. Toliau einant kulkos pozicija parinkta vėlgi buten ten kur reikia, ties dainos break‘u, kur sekanti audio sekcija pereina į iš ramios į „nelabai ramią“^^’ kitiap sakant prasideda veiksmas po ramios dalies bei kamera išnaudota atatinkmai ant to dinamio pakilimo. Toliau kitas dalis atskiria fade-outas irgi kažko labai bloga negaliu pasakyt. Kas liečia sinchronizaciją.(suprantu laiko nebuvo daug, bet tu visad baigi tikrai greitai ir buna dar net geriau) Pirmas įspūdis jisai nėra labai šaunus, na kai mano akys paprastai neranda pastovaus šablono (įprotis o gal ne) iš trijų garsų būgnai stipriausi. Vėliau tik pastebiu tuos nedidelius kameros judesius ,taigi reiškia tas efektas man pasirodė nepakankmai stiprus, kad išreikštų būgnus, bet čia ir gerai, kad pastoviai ir daug nesimakaluoji su zoomais, kadangi tai jau daugiau trukdytų. Dabar galima darbą žiūrėti be jokių trikdžių. Pirma dalis iki kulkos kadrų kaita pagal ritmą, bet toliau daugiau trikdžių. Paskutinė sekcija po fade out pakankamai chaotiškai. 0.45- čia pagirimas už perėjimus ir čia 0.34.
                    Keletas smulkmenų. Kulką, jei iškirpai pastebiu outline tas atrodo nenatūraliai tai fona geriau palikt juodą . Arba dar geriau viską užmest kur nors ant debesų (if alfa chanel or transparency).


                    Pastabos/Patarimai:

                    Spoileris:
                    • Atrodo kiekvienam darbe išbandai kažką nauja ir tie eksperimentai tau prideda universalumo su kiekvinu nauju darbu. Dar pasilaikyk šį įprotį.
                    • Vėlgi ta pati rekomendacija cut and skip frames, su stipriais garsais, nesakau visada, įvertink kaip atrodo.
                    • Dėl garso kas liečia db, sumažinus pvz -3db nereiškia, kad garsas pamažės biški jis pamažės kažkiek tai kartų. Fizika.
                    • Taigi užraukus db fade out nesigaus pastovus

                    .




                    Rezultatas:

                    Spoileris:
                    Abiejų klipų M/V neutralūs, bet neblogi.
                    Visgi visais atžvilgiais pirmauja „Nobody's Perfect“(struktūra, mintis, užbaigtumas, tvarkingumas, švarumas... Mano pasirtinkimas – Abalys. Šį kart demonstruoja racionalumą įdėtu darbu ir overall išpildymu. JakeGirl negerai, kad neišnaudoji savo stipresnių vietų. Ką būtent daro priešininkas, nes jis žino, kas jam sekasi. Tu beja irgi.



                    Paskutinis pakeitimas nuo Absurdëh; 2012-09-05, 19:22.
                    d9 || amvorg || amvazar'17

                    Comment

                    • Moon
                      Forumo ligonis


                      • 2007 04 25
                      • 583

                      #25
                      Absurdas is tikruju GITS Stand alone buvo su 24fps, o tas stockas tai netgi su 25, bet pastaraji as pakeiciau fps iskart. Del source skirtumu, reiks kitakart nebenaudot tokiu skirtingu. Is tikruju metropolis anime man ziauriai atrode kad tinka, bet nepakankamai radau scenu iki isbaigtumo, tai teko gits panaudoti, kas zinoma reze akis savo detalumu. Buciau as palipsyncinus Welcome to the life, bet puoselejau kitas viltis, nes itariau kad tikrai nerasiu tinkamos scenos tam.

                      Squall heh nieko as nepadariau pati (kalbant apie intro), man atrodo tai turetu matytis is kokybes (na tik uzrasai, zinoma) and God bless you stuff!
                      Oh ir del spalvu, mano tikslas buvo paversti visa klipa plius minus i rusvai oranzini ir gale galima buvo sakyti tingejau jau, nes manau itari kad kuriu su vegasu, o spalvas koreguoju su AE. Tai butu reikeje renderint kiekviena atskirai ir kelti i AE. Pvz tie stuff nuo 0.59 is tikruju buvo ryskiai raudoni. Jei pamatei kazka gilesnio del spalvu, tai tik dziugina mane, nors is tikruju tai nebuvo mano planuose.
                      Paskutinis pakeitimas nuo Moon; 2012-09-05, 19:09.

                      Comment

                      • Knives
                        AZ rėmėjas

                        • 2010 04 04
                        • 240

                        #26
                        Squall akis aštri kaip visad, o absurdas labai puikiai papildo viską, nes žiūri skirtingu kampu. Macross Frontier F grupės dainai būtų buvęs tiesiog idealus pasirinkimas. Net nesusimąsčiau apie tai. Kudos.

                        Vis dar laukiam DamnKazu.

                        Comment

                        • Kazu
                          Lazy AMV Editor


                          • 2011 03 26
                          • 292

                          #27
                          Lol, vel paskutine. Tuoj, baigineju jau, tad greit postinsiu

                          Comment

                          • RespectTM
                            Narys

                            • 2011 01 03
                            • 51

                            #28
                            Autorius DamnKazu
                            Lol, vel paskutine. Tuoj, baigineju jau, tad greit postinsiu
                            Čia daug maž viskas aišku, nebent įvyktu koks nors stebuklas
                            --
                            Dont rush yourself, you will end up dead anyway.
                            One day, i will get my revenge.
                            It will never be the same again.

                            Comment

                            • Kazu
                              Lazy AMV Editor


                              • 2011 03 26
                              • 292

                              #29
                              Grupe E


                              Miyata
                              Spoileris:
                              Na, tiesa pasakius tikejausi pamatyti ka nors daugiau ir geriau padaryta is taves. Techniskai darbas nebuvo atliktas pakankamai gerai. Tie pereimai, zoomai in/out atrode nerangiai. Kas patiko – tai tik kokybe. Svariai pats source atrode, nors ir pastebejau kai kur blur efekta (tai jau zoom in/out kalte).

                              Man asmeniskai patiko, jog pasirinkai Madoka, nes sis anime kiek zinau (ir kiek esu macius AMV) turi pakankamai action/fighting scenes kurios tinka muzikai. Aisku, pagirsiu jog kai kur scenu pasirinkimas buvo neblogas, tik gaila, kad ne viskas buvo atlikta gerai. Pati pradzia atrode gan idomiai, bet po 21 sekundes kazkaip visa kita atrode nuobuodziai. Labai patiko kaip padariai part’a ant 44-46s. Manau, tai buvo geriausiai ir idomiausiai padaryta scena xD Tik vat ant 46s, kur ta raudonplauke judina savo lupas, netiko is vis. Pati daina ne turi tiek daug lyrics, tad ir tie judantis lupai netiko.

                              Kitas dalykas, po ‘zoom in’ efekto, scenos pasirodo per staigiai, ir kaikur neatitinka pozicijos. Pvz ant 29/30s. Dar grisiu prie scenu pries ta ‘gyvuna’ kur is pradziu parodai ji is vienos puses, o po to priartini ir jis kazkazkaip jau pasirodo pries mus. Siuo atveju patariu nenaudoti zoom, o tiesiog leisti paciai scenai pasirodyti be jokiu efektu.

                              Kas dar nepatiko, tai scena ant 53 – 54s kur, vel ta raudonplauke pasirodo. Pasakysiu viena – awkward scene selection. Pirmame kadre jinai atrodo linksmai? Sypsosi minkstai ar panasiai, o kitame jinai jau pikta. Tad atreipk demesi kokias scenas pasirinki.


                              Overall, pati darba dar karta nelabai ir noreciau ziureti. Man buvo per letai kaip tokiai dainai. Tikejausi pamatyti daugiau action. Vienu zodziu, rekomenduoju daugiau skirti demesio i pacia sinchronizacija. Stenkis, kad neatrodytu viskas per letai jei paklius kita karta panasi muzika. Also, jei jau naudoji zoom in/out, tai pasistenk, kad jie atrodytu nors kiek sklandziai, nes so far atrodo per astriai ir pacios scenos atsiranda per staigiai. Taipogi, stenkis jog nebutu jokiu judinciu lupu kur near is vis zodziu, o tik muzika. Nes vizualiskai atrodo prastai.



                              Moon
                              Spoileris:
                              Po perziurejimo, tavo darbas paliko daug geru ispudziu. Matosi, jog idejai darbo. Klipu, scenu pasirinkimas buvo is tiesu geras. Kokybe atrodo pakankamai gerai. Pats darbas yra svariai atliktas. Techniskai yra viskas gerai atlikta. Vizualiai atrodo pakankamai graziai. Is tiesu, norisi ziureti dar ir dar ir dar. Prikibsiu prie tekso “welcome”. Kazkaip man atrode, jog pats position of it nebuvo gan geras, o gal tiesiog del background’o?


                              Na, overall man patiko ir spalvos, ir scenu pasirikimas, ir kaip pats darbas buvo atliktas. Geras flow, sinchronizacija gan nebloga. Idomu buvo ziureti nuo pacios pradzios iki pat galo.



                              Perziurejus dar karta abu darbus nusprendziau atiduoti bala Moon. Jos darbas techinskai buvo atlikas zymiai geriau nei kito dalyvio. Abu darbai turejo gera sourc’u pasirinkima, bet Moon darbas buvo padarytas daug sklandziau, daug idomiau. Tad yea. 8|

                              Grupe F

                              JakeGirl
                              Spoileris:
                              Na, pradesim nuo blogu dalyku. Visu pirma, bloga kokybe. Tiesiog akis gadino ir vos vos galejau suprasti kokios ten buvo scenos. Kitas dalykas – zoom in/out. Tas efektas nebuvo panaudotas pakanakamai gerai. Tiesiog, jis atrodo awkward the way you’ve used it.

                              Kazkas kazkur minejo, jog nelabai turejai laiko daug kurti. Gaila aisku. Vistiek prikibsiu prie pacios sinchronizacijos kuri kaikur atrode prastai. Tiesiog buvo akimirku kur pacios scenos buvo per letos muzikai. Also, ta pati klaida kaip ir pas Miyata – ne i tema judancios lupos. Patariu stengtis rinktis scenas (tokiai dainai) kur is vis jokios lupos ne juda. Nes vizualiskai tikrai blogai atrodo. Ir dar, visur kur tik buvo panaudoti fade in/out efektai atrode off timing. Jie is vis nebuvo reikalingi. Nei jie vizualiskai gerai atrodo, nei kaip nors kitaip. Tiesiog atrodo, jog norejau bet ka iterp ten, kad tik nors kazkied darbo matytusi.

                              Geras dalykas – patiko koki source pasirinkai.

                              Overall, atkreipk demesi i kokybe, padaryk update savo sourc’ams. Also, nesistenk tiek deti beprasmisku efektu su kuriais tau dar reikia ne mazai praktikuotis. Del tu judinciu lupu taip pat. Jei jau noresi kada nors sukurti kazka panasaus su panasia daina tai stenkis nenaudoti tiek daug judanciu lupu beveik kiekvienoj scenoj, nes jie ne visada tinka prie paciu zodziu. Ir dar, patariu praktikuotis su flow bei sinchronizacija, nes so far atrodo prastai.



                              Abalys
                              Spoileris:
                              Pradesiu nuo pradziu. Tas “star” posteris atrodo per ryskiai palyginus su pacia scena. Ypac tie astrus krastai. Seip pradzia su ausinemis atrodo graziai, gaila kad neoriginaliai jau. Dar kitas minusas, kai ta mergina pradeda klausytis muzikos, pati muzika staigiai pradeda stipriai garseti. Also, prikibsiu prie to circle (jei neklystu) efekto ant 7s. Mano manymu jis atrodo ne i tema tiesiog. Sklandziai atrodo bet ber staigiai pasirodo debesys po tos scenos is CG e_e Na visa kita man patiko. Neblogai atrode. Kokybe gera, nera jokiu disturbing logo. Po 33s kur Kanade’s eyes (regis toks jos vardas..) ta scena kur ji dingsta atrodo per keistai ir biski juokingai. Tiesiog ta rotacija beprasmiskai atrode. Na overall, man patiko. Idomu buvo ziuret.



                              So, palyginus du darbus, nuo manes bala gauna Abalys. Jo darbas techniskai buvo atliktas gerai, taipogi vizualiskai buvo smagu ziureti. Sourc’o kokybe, timing’as, scenu pasirinkimas buvo zymiai turtingesnis negu JakeGirl’s.

                              Comment

                              • RespectTM
                                Narys

                                • 2011 01 03
                                • 51

                                #30
                                Sveikinu nugalėtojus, o nepraėjusiems turo, nenusivilkit, bei dėkit daugiau pastangų kitą kartą
                                --
                                Dont rush yourself, you will end up dead anyway.
                                One day, i will get my revenge.
                                It will never be the same again.

                                Comment

                                Working...