STARS: Pirmas Etapas

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Moon
    Forumo ligonis


    • 2007 04 25
    • 583

    #76
    Autorius Knives
    Čia tas planas sukurti video vien iš savo piešiniu ir savo istorija vėl būtų kūrimas sau. Ir tai nebūtų AMV. Manau jis turėjo omenyje įkomponuoti šiuos savo sugebėjimus į AMV. Beje.. galėjai pranešt man, kad jau pasenai, nes nespėjau pastebėt.
    Zinau ka jis turejo omeny ir to nezadu tikrai daryti. Jei naudosiu piesinius tai tik pilnai be jokio anime ir su sava istorija.
    As ir taip zinau kad nepastabus esi.

    Comment

    • Kazu
      Lazy AMV Editor


      • 2011 03 26
      • 292

      #77
      updatinau -whew- now its time to go and sleep

      Comment

      • Miyata
        Find your own sins, kid.



        • 2008 01 09
        • 452

        #78
        Autorius DamnKazu
        UPDATED

        GRUPE A


        Miyata -
        31 sekunde tai paciam anime buvo, nebuvau uzdejes fade in/out efekto. Siaip as pats buvau debatinau ar palitk ar ne, ne paciam irgi per greit atrode, bet pagalvojau palikt. O tas blur borderis i vidu tai kaip ir sakiai cia su ideja buvo. Jis parode ka veikes buvo galvojes kol atsijunges buvo. Nes poto kai jo draugei patapo bloga, ir del to jis negalejo sukontroliot savo jegas, todel buvo islindes tas robotas ir kovojo pries blogieti kurys taip buvo padares tai jo draugei. Po kovos jam jis buvo atsijunges, ir nezinia kas galvoje dares hence visi tie mirgsejimai ir t.t., veliau kur su tuom blur borderiu tai rode ka jis galvojo kol buvo atsijunges. Ir gale vel be borderio parode kai jis atsikele ligoninei, ar cia tik jis taip galvoja? Kai ji uzpuola sesele. Stai kaip istorija mano amv iki to point'o eina.

        Comment

        • Absurdëh
          AZ Fairy


          • 2011 03 21
          • 524

          #79
          Autorius Miyata
          O tas blur borderis i vidu tai kaip ir sakiai cia su ideja buvo. Jis parode ka veikes buvo galvojes kol atsijunges buvo. Nes poto kai jo draugei patapo bloga, ir del to jis negalejo sukontroliot savo jegas, todel buvo islindes tas robotas ir kovojo pries blogieti kurys taip buvo padares tai jo draugei. Po kovos jam jis buvo atsijunges, ir nezinia kas galvoje dares hence visi tie mirgsejimai ir t.t., veliau kur su tuom blur borderiu tai rode ka jis galvojo kol buvo atsijunges. Ir gale vel be borderio parode kai jis atsikele ligoninei, ar cia tik jis taip galvoja? Kai ji uzpuola sesele. Stai kaip istorija mano amv iki to point'o eina.
          tai va kaip čia buvo, o toliau... aš žinojau, kad ten tikrai yra kažkas, bet kai viską taip nelengva suprast, tuo lab paprastam žiuroviui kaip aš, ir gali likt iverinta kitu aspektu. Tada istorijos darymas tik apsunkina viską, o ją suprantamai perteikt nelengva... tada go! for visuals!! yesssssss....

          ps. šandie pažiūrėjau kitų treisėjų aprašymus ir visų sprendimai sutapo kažkaip galvojau išsiskirs kažkas tikrai, bent jau aš nors visą dieną rašiau, o gavos taip trumpai ir miglotai lyginant su kitais.

          pss. grupės F linkas man atrodo neveikia, turiu lossless[flac] versiją.
          Paskutinis pakeitimas nuo Absurdëh; 2012-08-31, 12:36.
          d9 || amvorg || amvazar'17

          Comment

          • denix2
            Visa valdžia vaizduotei!

            • 2008 04 19
            • 350

            #80
            DamnKazu galiu tik su 5% tavo kritikos sutikti....
            “I reject your reality and substitute it for my own.”
            www.facebook.com/DenisO.art.

            Comment

            • Dwesk
              Rimtas forumo narys

              • 2008 12 27
              • 162

              #81
              Autorius denix2
              DamnKazu galiu tik su 5% tavo kritikos sutikti....
              Faktas tas, kad neskaitant kokybės "issues", kai kurių efektų per stipraus panaudojimo, tavo darbas buvo (mano nuomone) pranašesnis ir labiau "draugavo" su muzika, nors ir pas tave buvo problemų vietomis ryškių tam tikrose vietose, bet čia ekspertai šneka ir nusprendė, tai jiem nėra ko ginčytis . Beveik nematau jokio sąryšio su muzika Miyato darbe, išskyrus pirmus kadrus, nors darbas puikiai atrodo iš techninės pusės, bet iš kurybinės tai nieko negaliu rimto pasakyt.

              Comment

              • Squalleh
                .MØNSOON.



                • 2009 01 12
                • 1892

                #82
                Nu supraskit, jau rašiau, jūsu [Denix ir Miyata] darbai pagal lygį yra vienodi ir bent man reikėjo ieškoti tai, kur ir pas ką yra kažko geresnio. Tai ir teko eiti su tvarkingesiu /:

                Comment

                • denix2
                  Visa valdžia vaizduotei!

                  • 2008 04 19
                  • 350

                  #83
                  Autorius Squall
                  Nu supraskit, jau rašiau, jūsu [Denix ir Miyata] darbai pagal lygį yra vienodi ir bent man reikėjo ieškoti tai, kur ir pas ką yra kažko geresnio. Tai ir teko eiti su tvarkingesiu /:
                  Na ne cia point...tavo nuomone gerbiu ir tavo kritika buvo gera...tesiog man damnkazu kritika nepatiko ir tiek nes ji nuo visu kitu nuomoniu skiriasi kaip diena ir naktis bet nesvarbu....kas yra tas yra... kada turesiu noro tai padarysiu sito amv antra versija
                  “I reject your reality and substitute it for my own.”
                  www.facebook.com/DenisO.art.

                  Comment

                  • Knives
                    AZ rėmėjas

                    • 2010 04 04
                    • 240

                    #84
                    Autorius denix2
                    DamnKazu galiu tik su 5% tavo kritikos sutikti....
                    Neperskaičiau dar visos DamnKazu kritikos, išskyrus greit žvilgtelėjau į tavo. Man patiko kaip ji nagrinėjo (nesakau, kad taip daryčiau aš, bet come on). Žiūrėjo labiau į stilistinę, efektų pusę (labai fainiai čia teisėjai pasiskirsto - Squall žiūri labiau bendrą vaizdą, absurdo kritika buvo taikli ir neginčytina, DamnKazu pagrinde kabinėjasi prie visos vizualizacijos). Ir nepaisant skirtingo priėjimo prie reikalo - visi jie priėjo vienodų verdiktų (nesitarę!). Vien tai jau sako, kad jų kritiką reikia vertinti rimtai. Man patiko ir tai, kad jų kritika skyrėsi nuo mano, ar Abalio, ar Shurpik, nes mes visi rašėm iš paprastesnės pozicijos, nerašėm ir nenagrinėjom ilgai - o jie parodė, kad jų pagrindinis tikslas čia yra teisėjauti.

                    Denix2 turėtum džiaugtis, kad tavo darbas (kaip ir kiekvieno kito dalyvio) buvo išnarstytas po kaulelį. To sulaukia ne kiekvienas editorius, ir ne kasdien. Nepamiršk dar ir to, kad teisėjai yra savanoriai, ir jie prisideda prie varžytuvių (aukoja savo valandas) vien dėl idėjos padėti kitiems. Ir bent jau aš norėčiau, kad už tai jiems būtų pasakyta bent Ačiū.

                    O su kritika negali sutikti / nesutikti. Arba tu ją priimi ir tobulėji, arba nepriimi. Toks paradoksas gaunasi jei šnekam apie "kritikos priėmimą" - jeigu tu 100% sutiktum su kritika - tai darbas neturėtų nė vienos klaidos. Nes tu visas klaidas jau būtum ištaisęs prieš išsiųsdamas darbą. Bet šiaip galime užvesti diskusiją, tik turėsi pasakyti su kuo "nesutikai".

                    Autorius Squall
                    Nu supraskit, jau rašiau, jūsu [Denix ir Miyata] darbai pagal lygį yra vienodi ir bent man reikėjo ieškoti tai, kur ir pas ką yra kažko geresnio. Tai ir teko eiti su tvarkingesiu /:
                    Būtent. A grupės kova turbūt buvo artimiausia (net diskutavom su Moon, kas turėtų laimėti, nes mūsų požiūriai išsiskyrė). Kaip per preview'ą sakiau - kas čiut daugiau įdės, tas paims viršų. Buvau teisus. Miyata čiut daugiau ir įdėjo - darbas buvo tvarkingesnis.

                    Comment

                    • denix2
                      Visa valdžia vaizduotei!

                      • 2008 04 19
                      • 350

                      #85
                      Na kritika yra labai sudetingas dalykas asiku gerai kad skire savo brangaus laiko tam darbui....bet kita vertus zmogus buna nevisada isitikines ar jam duota kritika yra teisinga...
                      Autorius Squall
                      Nu šiaip manau gali pats pastebėti savo silpnasias pusės. Mes tiesiog stengiames pasakyti kiek plačiau, o ką būtent tu pats nuspresi fix'int tai jau priklauso tik nuo taves (:
                      na tikiousi, kad sita gija isliks iki to laiko kada noresiu si darba fixint, nes dabar kolkas noro nera
                      Paskutinis pakeitimas nuo denix2; 2012-08-31, 15:17.
                      “I reject your reality and substitute it for my own.”
                      www.facebook.com/DenisO.art.

                      Comment

                      • Squalleh
                        .MØNSOON.



                        • 2009 01 12
                        • 1892

                        #86
                        Nu šiaip manau gali pats pastebėti savo silpnasias pusės. Mes tiesiog stengiames pasakyti kiek plačiau, o ką būtent tu pats nuspresi fix'int tai jau priklauso tik nuo taves (:

                        Comment

                        • slicKrox
                          Catching some Zzzzs...




                          • 2012 08 01
                          • 2161

                          #87
                          GRUPĖ A

                          Miyata - lyg ir švariai padarytas darbas, tačiau sinhronizacija visiškai nesiklijavo... nors ir tavo stichija veiksmas, bet jausmas buvo lyg daina keliauja į šiaurę, o vaizdas į pietus. Mano nuomonė, pagal šią dainą reikėjo kažką 75% ramesnio, rhythm, t.y. periodiškumo ir ritmiškumo, o ne push, push the tempo! ... čia kitaip reikėjo improvizuot.
                          + Denix2 - Tikslus ritmas ir pasirinkimas. Bendrai paėmus man labiau patiko, tačiau yra keli dideli minusai, tai labai silpna pabaiga. Viduris taip pat neblizga, nes tam intervalui anime turi kur kas tinkamesnių scenų (pvz kaip vyro ir moters meilės scenos ir tt.,), tačiau pagal visus parametrus darbas vis tiek stovi laipteliu aukščiau.

                          GRUPĖ B

                          + RespectTM - Gal technine dalis ir synth neišlaikoma viso klipo eigoje tam pačiam ligyje, pradžia ir pabaiga silpnoka, tačiau pagirtinai labai neblogas suderinamumas ir story, perteikta įdomiai, intriguojančiai ir žiūrovui suprantama kalba ir svarbiausia jog žiūrint daina ir anime atrodo turi bendrą kailį, ir po vienos peržiūros nepamiršti apie darbą.
                          Moon - po 0:42-0:42 nors nusišauk, bet lyg nereikalinga pauzė, o gal taip ir turi būti... Įdomus pasirinkimas ir gan įdomiai gavosi su tokiu retro anime.

                          GRUPĖ C

                          Edvis - ... neradau peržiūros nuorodos...
                          JaKeGirl - gan per lengvas ir nuobodokas pasirinkimas, tačiau trumpas darbelis gavosi tikrai žaismingas ir peržiūra maloni. Gal tik lipsingo kai kuriuose akivaizdžiai sunkiuose intervaluose reikėjo vengti.

                          GRUPĖ D
                          + Abalys - puikus greitas darbas tiek pradžioje, tiek viršuje, tiek apačioje, tiek po stalu, žinant jog dabui buvo skirta penkios dienos.
                          Shurpik - apart pradžios ir pabaigos daugiau nieko nepatiko. Nelabai klijavosi tiesa pasakius techninė synth dalis.



                          Ps: Įdomiausia kova turbūt viko B grupėje, nes RespectTM labai įdomus darbas, bet techniškai nusileidžia tvarkingesniam darbui.

                          Padėjau + ties tais darbais už kuriuos būčiau balsavęs į kitą etapą, o įdomiausias darbas man šioje atkarpoje - RespectTM. Sėkmės visiems kitame etape (ups... pasirodo jau ir antras etapas ivyko >.>)
                          Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2012-09-08, 13:43.

                          Comment

                          Working...