STARS: Pirmas Etapas

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • RespectTM
    Narys

    • 2011 01 03
    • 51

    #16
    Autorius denix2
    So it was some sort of horror story ?
    Taip, ateityje bandysiu orientuotis į horror'ą. Jau net esu numatęs ką kursiu.

    Autorius Moon
    Nuuuuu RespectTM ko nekvietei absurdo pokemono? >.>
    I am not really into this.

    Autorius Alex Sugar
    B grupej toks kontrastas, tamsios ''zudynes'' pries sviesu gyvenima tikrai idomu palygint, turbut pats visur kitaip sinchrinciau, aisku lengva pasakyt - sunku padaryt
    LAWL...
    --
    Dont rush yourself, you will end up dead anyway.
    One day, i will get my revenge.
    It will never be the same again.

    Comment

    • Shurpik
      インフィニティ

      • 2009 12 17
      • 84

      #17
      Pirma kart pakomentosiu darbus
      A grupe:
      Perziurinejau klipus po kelis kartus. Sunku kaska isrinkt, nes kiekvienas is ju turi kaip ir minusu taip ir pliusu. Pas denix2 neblogas montazas, gerai girdi muzika ir pagauna rimta (ko man pacam truksta ). Gerai kaip man atrodo parinko pati anime, nes daina shaukia buti asocijota su auto ir greiciu. Labiausei kliuvo per daug riskiu ir nelabai reikalingu efektu ir panasiu kadru pakartojimu (pabandyk kita kart jos maziau naudot). Miyatos klipas linksmas ir sviesus. Gerai parinktas ritmas, bet keliose vietose kasko truksta. Pabaigoj po kamolio atmushimo ritmas aprimo ir jau galima butu statyt tashka, bet daina groja toliau, ritmas vel greiteja, montazo kokibe atrodo rimciau. Viska nusverus, bala skiriu Myatai.

      B grupe:
      RespectTM klipas, ziaurokas, bet daina padeda jam igaut nauja prasme, toki lengva ausei buda parodyt beprasmes zmoniu zudines. Paciam klipe truko to ko truksta ir dauguma naujokams, tai montazo. Aisku jis ateis po truputi, su isaugusia patirtimi, ko nepasakisi apie Moon darba pas kuria daugiau patirtes nei dauguma musu cia kartu sudetus Klipas linksmas ir energingas, parodantis iveirias, kiekvienadienes draugu situacijas. Gal truksta paprastos istorijos apie kaska, kad daugiau sudominti ziurova. Taigi, bala skirsiu Moon.

      C grupe:
      Vieno klipo truksta, tai tik viena ir pakomentosiu. Klipas su daina kuria tikrai kiekviena diena nepamatisi. Jai as ja gauchiau, turbut manes siame forume daugiau nepamatitume Klipas lengvai ir maloniai ziurisi. Ji galima perziuret kelis kartus ir jis taip lengvai nenusibosta. Reiketu pasipraktikot su lipsingu (vienas is sunkiausiu daliku daugumai kureju), ir dar neatsargus naudojimas tais pachiais kadrais truputi gadina vaizda. Saip isejo visai neblogai

      D grupe:
      Savo klipo nekomentosiu, tai jau jums leisiu sprest
      Abalys, per trumpa laika sugebejo labai pakilt amv maikinge, ir jau turi sioki toki nuosava kurimo stiliu, kuris nestoja stebinti kitus. Klipas gerai sumontuotas, jauciasi atmosfera kuri keiciasi pereinant is vienos realibes i kita. Labiausei kliuvo tai, kaip moon jau komentavo, tie flashbackai. Reikejo jos padaryt ne tokius astrius ir pilkus, nors ideja visai suprantama.
      Kita kart jai teks varzytis su tavim, tai pasistengsiu labiau O dabar tik galiu pasakyt, sekmes antram etape

      Fuuh, Jau pavargau rasyt, nes aprasimas vienas is mano silpnibiu... Lauksim rezultatu

      Comment

      • Knives
        AZ rėmėjas

        • 2010 04 04
        • 240

        #18
        Autorius RespectTM
        I am not really into this.
        Manau ji turėjo omenyje tai, kad galėjai absurdo paprašyt techninės pagalbos dėl encodinimo. Nes.. tavo darbas turi 11.988 fps (ir NowJapan darbas tą galėjo turėt, nes toks plaukiojantis jautėsi). Galbūt kokį preset'ą išsirinkęs esi? Arba pats netyčia užrašęs.

        Autorius RespectTM
        Taip, ateityje bandysiu orientuotis į horror'ą. Jau net esu numatęs ką kursiu.
        Yes please.

        Autorius Shurpik
        Pirma kart pakomentosiu darbus
        Spoileris:
        A grupe:
        Perziurinejau klipus po kelis kartus. Sunku kaska isrinkt, nes kiekvienas is ju turi kaip ir minusu taip ir pliusu. Pas denix2 neblogas montazas, gerai girdi muzika ir pagauna rimta (ko man pacam truksta ). Gerai kaip man atrodo parinko pati anime, nes daina shaukia buti asocijota su auto ir greiciu. Labiausei kliuvo per daug riskiu ir nelabai reikalingu efektu ir panasiu kadru pakartojimu (pabandyk kita kart jos maziau naudot). Miyatos klipas linksmas ir sviesus. Gerai parinktas ritmas, bet keliose vietose kasko truksta. Pabaigoj po kamolio atmushimo ritmas aprimo ir jau galima butu statyt tashka, bet daina groja toliau, ritmas vel greiteja, montazo kokibe atrodo rimciau. Viska nusverus, bala skiriu Myatai.

        B grupe:
        RespectTM klipas, ziaurokas, bet daina padeda jam igaut nauja prasme, toki lengva ausei buda parodyt beprasmes zmoniu zudines. Paciam klipe truko to ko truksta ir dauguma naujokams, tai montazo. Aisku jis ateis po truputi, su isaugusia patirtimi, ko nepasakisi apie Moon darba pas kuria daugiau patirtes nei dauguma musu cia kartu sudetus Klipas linksmas ir energingas, parodantis iveirias, kiekvienadienes draugu situacijas. Gal truksta paprastos istorijos apie kaska, kad daugiau sudominti ziurova. Taigi, bala skirsiu Moon.

        C grupe:
        Vieno klipo truksta, tai tik viena ir pakomentosiu. Klipas su daina kuria tikrai kiekviena diena nepamatisi. Jai as ja gauchiau, turbut manes siame forume daugiau nepamatitume Klipas lengvai ir maloniai ziurisi. Ji galima perziuret kelis kartus ir jis taip lengvai nenusibosta. Reiketu pasipraktikot su lipsingu (vienas is sunkiausiu daliku daugumai kureju), ir dar neatsargus naudojimas tais pachiais kadrais truputi gadina vaizda. Saip isejo visai neblogai

        D grupe:
        Savo klipo nekomentosiu, tai jau jums leisiu sprest
        Abalys, per trumpa laika sugebejo labai pakilt amv maikinge, ir jau turi sioki toki nuosava kurimo stiliu, kuris nestoja stebinti kitus. Klipas gerai sumontuotas, jauciasi atmosfera kuri keiciasi pereinant is vienos realibes i kita. Labiausei kliuvo tai, kaip moon jau komentavo, tie flashbackai. Reikejo jos padaryt ne tokius astrius ir pilkus, nors ideja visai suprantama.
        Kita kart jai teks varzytis su tavim, tai pasistengsiu labiau O dabar tik galiu pasakyt, sekmes antram etape

        Fuuh, Jau pavargau rasyt, nes aprasimas vienas is mano silpnibiu... Lauksim rezultatu
        Smagu jog rašo visi, net tie kurie seniau nė karto nėra komentavę darbų. O juk tai nėra privaloma. Labai, labai džiaugiuosi, kad visi įdeda tą indėlį. Nes niekada nepamirškit - yra žmonių kurie dalyvauja, išgirsta atsiliepimus apie savo darbus, bet patys nekomentuoja. Kaip tada turi jaustis tas, kuris įkėlė darbą, pakomentavo, bet pats atsiliepimo negavo iš nieko? Tai savotiškos dalybos. Be to gi neprašoma rašyti romanų, kiek gali tiek užteks, svarbu, kad atsiliepei pagal savo galimybes. Taip kad - thank you. Nebuvo gi taip sunku - manau esi daręs ir sunkesnių dalykų prie kompo. Svarbu, kad kiti gavo kritikos. Dabar atgal ir tu jos gausi daugiau.

        Beje, geri, taiklūs pointai. High five.

        Autorius denix2
        AnyHo atrodo pirmas etapas daugmaz sekmingai eina...aisku idomiausia bus rytoj kai sulauksim musu teiseju verdiktu ir pasakojimu uh sunkus darbas jiems pasipole
        Na jeigu ne pimp Edvis būtų praktiškai be problemų. Žiūrėsim ar ryt spės dar pabaigt ir uploadint ar ne. Bet kokiu atveju, kaip pats sakei - teisėjams ryt teks padirbėt. Aš jau pačioje pradžioje minėjau, kad pirmame etape bus daug nagrinėjimo, nes bus 8 (7) klipai. Gerai, kad išėjo taip, jog 3 klipus gavome anksčiau laiko, tai gal nepasiliko visko paskutinei dienai, ir tuos tris buvo išnagrinėję (nors vistiek ne viskas gali būti tikslu ir objektyvu, kol neturi varžovo klipo po ranka). Laukiu ir aš pats kaip jie atsilieps apie darbus. Nors pačiam irgi dar teks parašyt, bet man tai nebus sunku - jau viskas galvoje.
        Paskutinis pakeitimas nuo Knives; 2012-08-30, 00:03.

        Comment

        • denix2
          Visa valdžia vaizduotei!

          • 2008 04 19
          • 350

          #19
          AnyHo atrodo pirmas etapas daugmaz sekmingai eina...aisku idomiausia bus rytoj kai sulauksim musu teiseju verdiktu ir pasakojimu uh sunkus darbas jiems pasipuole
          Autorius Knives
          jau viskas galvoje.
          As sito laukiu, tu kaip ir squall baisiausi padarai nieko nepraleidziat pro pirstus so i guess its gona be fun to read or maybe not....
          Paskutinis pakeitimas nuo denix2; 2012-08-30, 00:04.
          “I reject your reality and substitute it for my own.”
          www.facebook.com/DenisO.art.

          Comment

          • Squalleh
            .MØNSOON.



            • 2009 01 12
            • 1892

            #20
            Tai mums tada laukti Edvio ir tik tada čia postint viska? Arba kai tik pabaigsim dalintis?

            Comment

            • Knives
              AZ rėmėjas

              • 2010 04 04
              • 240

              #21
              Autorius Squall
              Tai mums tada laukti Edvio ir tik tada čia postint viska? Arba kai tik pabaigsim dalintis?
              Nelaukit. A B D įvertinat. C tiesiog išnagrinėjat jos darbą, ir priskaitysim, kad ji jau praėjo į kitą etapą. Jeigu ryt Edvis visgi pristatys saviškį - tuomet paeditinsit Group C. Taip paprasčiausia.

              Comment

              • Miyata
                Find your own sins, kid.



                • 2008 01 09
                • 452

                #22
                Pries pradedant, noriu pasakyt kad ne koks is manes komentatorius, o dar ir pavarges esu po bemiegiu nakciu taigi atsiprasau jai kas nors isizeis nuo mano komentaru, nes to tikrai nenoreciau. Tiesiog noriu kad autoriai atkreiptu demesi i tuos dalykus, kad kita karta nepadarytu panasiu klaidu,
                Iskart noreciau atsiprasyt denix2 kad apie jo darba parasiau daugiausiai, cia taip isejo nes kuriem su ta pacia daina, ir abudu bandem pasiekt panasaus dalyko, taigi kadangi tiek panasumu ir esu pats susipazines su jais, naturaliai iseina kad turesu daugiau ka pasakyt apie tai nuo savos nuomones.

                A grupe: denix2
                @Denix2, mano patarymas butu keisti kadrus dazniau ir naudot daugiau aktyvesnes scenas. T.y. pavyzdziui padzioje, ta pati scena mazdaug iki 10-os sekundes eina, ir tai labai nuobodu bei nelabai duoda flow. Taip, sichronizacija yra, bet manau tu tuom norejai isgaut flow, o tam reikejo keitinet scenas vietoi to kur tu negative effect'a uzdejai, nes scena nesikeite, reiskias flow nejudejo. Po to eina jau geriau, matomai kad bandai susikoncentruot i flow ir tai puiku nes scenos gerai keiciasi reikalinguose vietuose. Bet beda tama kad patys kadrai static, jokio judesio juose. Tai ziuretusi neblogai max 5 sekundes, po kuriu daina pasigreitintu, bet pas tave tai truko apie 15 sekundziu, po kuriu galima buvo pabuost, kita karta geriau pasirink aktyvesnes scenas. Na nuo 30-os ir iki 43-os sekundes visai smagiai ziurisi, gan gera sinkronizacia, bei flow'as neblogas, bet nuo 43 iki 53 velgi panaudojai tik 2 skirtingus kadrus ir tai nelabai skiriasi, masina is toliau, ir masina priartina. Velgi pabodo ziureti toi vietoje. Bet suprantu, nes vieta buvo gan sunku dainavo non stop, reikia but patyrusiam kad gerai susidoruot su tokia vieta. Todel as ir nenorejau su ja veltys ir nusprendziau eit ten kur yra daugiau instrumentu bet duotu man daugiau laisves. Vis delto pagirtina buvo kaip susidorojai su ja, jai butu skirtingesni kadrai gerai ziuretusi labai. Nuo 56 sekundes labai linksmai ziurejosi iki pat pabaigos. Gera sinkronizacija, kadrai keiciasi, geras flow. Jaigu taip darytum ir tuose dviejuose vietuose kur minejau tai klipas ziuretusi daug idomiau.

                B grupe: RespectTM ir Moon
                @RespectTM, na autoriu pazystu gerai ir viska esu jau minejas ir turbut ne karta, taigi nerasysiu cia daug. Nustebau m/v pasirinkimu, tikrai nesitikejau pamatyt tokio zanro amv su sia daina, taigi tikrai nustebino. Del pacio amv tai gan keliuose vietuose nusimusa flow del kadru apkarpimo. Kad butu flow negali but jokiu static momentu vidurije ten kur bando palaikyt dinamika, nes tai tiesiog stabdo ja. Pavyzdziui kur portretas, kai ranka perveda per veida, ranka sustoja kokiems gal 3-4 kadrams, ir tai numusa flow'a kurys autorius buvo sukures pries tai. Ir nuo 52 iki 56~ sekundes, gal cia man tik atrodo bet keliuose vietuose per velai susinkronizuota, manau cia del parinktu kadru nes ne visi jie ten tiko pagal muzikos intensivuma.

                @Moon, tiesa sakant laukiau stipresnio darbo is Moon, ka nors rimtesnio/gilesnio. Buvau nustebes, nes manau cia buvo tikroji Moon, bent jau pagal jos postus man ji i tokia labiau nesa, negu tokie tamsus darbai kaip pastarosuose konkursuose. Bet deja negaliu pasakyt kad pats AMV palliko mane nustebinta. Pati ideja buvo gerai suprantama, kas yra gerai tokio zanro klipams, ir graziai susikronizuota bet viskas gan pabodo nes tas pats per ta pati. As vis kazko laukiau kad prasidetu, kad nustebintu bei sugrebtu mane bet taip nesulaukiau ir atejo klipo pabaiga ir tai mane paliko nuliudinta. Klipa esu ziurejes bent 6 kartus, galvojau gal ka nors praleidau, labiau prikibt gal prie ko nors galeciau kad padet autoriai bet taip ir ant nieko neuzsiroviau. Zodziu klipas nesuziurejosi taip linksmai kaip buvo planuota.

                C grupe: Edvis (?) ir JaKeGirl
                @JaKeGirl, Gan neblogas klipas, tuo labiau kad buvo kurta su korietiska daina, kuri mano manimu padejo si amv bent kiek atskirti nuo panasiu. Bet nepakankamai. Beveik visos sitos scenos buvo matytos kituose klipuose ir nera originalios, o kai zmones mato ta pati per ta pati, jiems tai nubosta, nesvarbu kokia eile kadrai yra sudelioti, arba kokia daina gruoja. Mano patarymas butu nerinkt tokiu popsiniu anime ir vietu, nebent planuoji ka nors completely original ir different nuo kitu darbu sukurt. Bet pagrindine beda manau lipsync'e. Jai tokius klipus nori daryt, reikia gerai moket lipsyncint kuriam reikia gan daug laiko, ir neuztenka tiesiog pakist kadra kur judina burna ir pradeda dainuo nuo tos vietos. Keliuose vietuose neblogai ziurejosi, bet daug kur buvo kad isvis nesimate to lipsync, tiesiog judejo burna kai dainavo zodzius. Jaigu butu geras lipsync tai galima butu primirst apie anime bei kadru parinkimo originamula, nes vis delto daina yra sunki, o ir deadline ne per ilgiausias. Nepaisant viso sito manau klipas suziurejosi visai gerai, tuo labiau kad kureja pradejo kurt visai neseniai tai susidorojo su sia daina puikiai.

                D grupe: Abalys ir Shurpik
                @Abalys, darbas isivaziavo ne iskart, bet kai isivaziavo tai jau nesustojo. Labai grazus flow'as buvo bei gerai palaikyta dinamika. Vienintelis dalykas, kurys mane uzkabino kad neaiskiai ispasakojai istorija. As gal 10 kartu ziurejau, bet taip ir nesupratau apie ka flashback'ai bei ar yra kokia nors gilesne mintys tuose fightuose. Ir patarciau isivaziuot greiciau, bent jau tokio ilgio darbuose. Jai tai butu 3min amv, tai pradzia tiktu kaip tik, bet nepamirskim cia 1min~ darbas, tai manau isivaziot galima butu greiciau, tokiu budu sugebesi aiskiau isaiskint pacia istorija, ir ziurovui geriau ziuresis.

                @Shurpik, velgi, kaip nekeista darbas isivaziavo ne iskart, tik kad su siuom autorium beda flow'e. Jis stovejo kazkur 10 sekundziu. Pas autoriu su istorijos montazu bedu nera, tai jam kaip tik tiktu pradzia kaip konkurento darbe, 3 ar tai 4 scenu perejimai per tas 10~ sekundziu. Tuo budu butu sukurtas daugmaz nenustojantys flow kurys testusi iki 37~ sekundes; po kurios autorius pamirsta apie flow ir susikoncentruoja ant pacios istorijos. Pati istorija buvo idomi ir labai aiskiai parodyta, neisivaizduoju kaip kas sugebetu nesuprast. Tas man labai patinka. Mano patarymas butu kaip jau sakiau, stengtis palaikyt flow'a ypac kai ten daug darbo nereikalavo, tik skirtingu ir tinkanciu scenu kad pakeist ant kiekvieno perejimo, vietoi rodant ta paty vaizda visas 10 sekundes. Ir nors matosi autoriui labiau patinka montazas pagal istorija, butu gera praktika jaigu nepamirstu apie pati ritma, sync ir flow'a nes tai vienintelis budas i virsu. Su vienu ar kitu dalyku tiktais i virsu nepateksi.

                Na kagi, o dabar laikas pasakyt uz ka as balsuoju, ir kodel.

                B grupei balsuoju uz RespectTM. Nors Moon darbas buvo tvarkingesnis, palaike geresni flow bet jam labai kazko truko, kad ne taip linksmai ziurejosi kaip noretusi. O priesininko darbas atvirksciai, gan linksmai ziurejosi. Keistai manau gavosi, nes abu autoriai bent jau ziurint is mano puses atrodo kad norejo atvyrksciu dalyku.
                Na, C grupei Edvis neidejo klipo tai nelabai ir rinktys galiu. Paziuresim kas ten bus toliau, ar atsius ryt ar ne.
                D grupei pakolkas nebalsuoju uz nieka. Gan sunku apsisprest, abu darbai turi stipru appeal'a is skirtingu aspektu. Abalys'o silpnybe yra Shurpik'o stiprybe, ir atvirksciai, Shurpiko silpnybe yra Abalys'o stiprybe. Labai idomiai gavosi kad jie kovoja vienas pries kita. Rytoi nuspresiu ar sugebesiu issirinkt 1 is dvieju darbu.

                Comment

                • denix2
                  Visa valdžia vaizduotei!

                  • 2008 04 19
                  • 350

                  #23
                  Butent miyata tos dvi vietos man daugiausia galvos skausmo ir sukele tiesa sakant nezinojau kaip susidoroti....pirma ten kur dainoja nonstop norejau ciuvaka ivaryti su lip sync buvo daug graziu kadru skirtingu rakursu ir t.t bet paskui pagalvojau kad su lip sync tiek daug darbo, kad nebaigsiu visai. Pradzia galvojau apskritai nafig trinti ir kaska idomesnio daryti, bet velgi nesugebeciau su laiko trukumu man reiktu redlaina kokiu 2 -3 kartus perziureti, kad parinkt geresniu kadru... any way man patiko dirbti su situom projektu todel manau, kad prie jo dar prisesiu ir bandysiu ji dar padaryti geresniu...

                  Autorius Abalys
                  Denix TWITCH (ar ne?)
                  it was RGB Shift
                  aciu uz tavo zodzius bet veteranams dar nelabai sugebeciau smogti^^
                  Paskutinis pakeitimas nuo denix2; 2012-08-30, 02:07.
                  “I reject your reality and substitute it for my own.”
                  www.facebook.com/DenisO.art.

                  Comment

                  • Abalys
                    Nope!

                    • 2010 07 20
                    • 1136

                    #24
                    Iš anksto perspėju, kad tai TIK mano, mano ir MANO nuomonė. Kai kuriuos ji gali įžėist, kai kuriuos per aukštai iškelt... Bet ji gali būt netiksli, žiauriai toli nuo realybės. Prašau to nepriimt gyliai į širdį. Vis dėl to tai mano lyg ir pirmas kartas, kai viešai išpasakoju savo nuomonę apie konkursinius darbus.

                    Kritikuodamas veteranus jaučiuos lyg pėlė besiraunanti ant katinų...

                    Grupė A

                    Miyata
                    Pradžioje, tas ekraniukas (00:00 - 00:14) tikrai vietoje ir turbūt geriau net niekas kitas neatrodytu. Tobulas pasirinkimas! Bet štai nuo 00:14 iki 00:27 įvyksta tikras wtf... Muzika vis dar rami, bet iš berniuko gan greitai judesiais ir greitu kadrų keitimusi išlenda kažkoks robotukas (aš šio anime nematęs...) ir pradeda greitai mėtyt, spardyt kažkieno galūnę... Ir kaip ankščiau pabrėžiau, per visą šitą greitų judesių ir kadrų besikeitimo seka girdys lėta ir rami muzika. Tai man nepatiko. Čia tas pats kas žaisti pilną veiksmo FPS žaidimą ir klausytis šito. Na... gal pavizdys ir nelabai, bet žodžiu šioje vietoje muzika buvo visiškai ignoruota. Bet štai jau nuo 00:27 iki 00:30 vėl perfect kadras! Tobulai tinkantis tai dainos vietai. Nuo 00:30 iki 00:38 ir vėl vyksta kažkas tokio... kas man nelabai atrodo. Kadrai atrodo taip žiauriai netinkantis tai dainos vietai. Bet tai ir neatrodo prastai... Net nesuvokiu kas čia tokio šioje vietoje yra. Gal sakykim neutrali vieta. >.> Nuo 00:38 iki 01:10 neturiu prie ko prikibt. Šioje vietoje kadrai buvo gerai parinkti, bet vietomis daina buvo visiškai ignoruota. O gaila, galima buvo pabrėžti kelis ritmo ar vokalo pokyčius. Manau, kad butu tai suteikę daugiau šviežumo pojučio tai vietai Nuo 01:10 iki 01:18 EPIŠKIAUSIA šio amv vieta. Manau, kad daugeliui ji gali sukelt šiurpuliukus nuo jos AWESOMENESS. *Clear* BOOM! *Clear* BOOM! Net nereik ir aiškint dėl ko ji tokia OSOM! Viskas tobulai pataiko į dainą. Ir nuo 01:18 į galą vėl something random nesukeliančio jokių emocijų. Nebent galutinis CHuu~~. Heh... Good job. I liked it!

                    Denix
                    Manau, kad šičia buvo tobulai parinktas anime tokio tipo dainai. Viskas atrodo taip gražiai ir be priekaištu. Muzika nebuvo taip smarkiai ignoruojama kaip pas Miyata... O gal tiksliau kaip tik šio AMV stiprioji pusė ir yra tas Music SYNC. Aš mąstau prie ko čia galima būtu prikibti... ką čia galima būtu ištraukti į dienos šviesą, bet man šis darbas per daug tobulai ir švariai atrodo. Gal kažkas prikibs prie to, kad TWITCH (ar ne?) buvo per daug, gal kažkas prikibs, kad kai kurie kadrai ne vietoje buvo... ir aš tų žmonių nesuprasiu, nes man čia viskas perfect! Tu turbūt esi vienas iš pavojingiausių STARS dalyvių, kuris gali smogt gan skausmingą smūgį tiesiai į paširdžius net ir viskam mačiusiems lietuvos AMV veteranams.

                    Overall: Priešininkai sukūrė tikrai stiprius darbus. Abu verti yra vienas kito, bet Miyata vis dėl to pagal mane per daug ignoravo dainą... Todėl sorry, bet skyriu savo tašką Denix'ui! Nemušk manes už tai, Miyata :/ Priimk tai kaip kerštą už tavo lėtą dainą >.>

                    Grupė B

                    RespectTM
                    Na... šitokio dalyko manau teisėjai nepraleis pro pirštus - tai TV kanalo logotipas besimatantis VISĄ amv dešiniajame viršutiniame kampe. Ir taip, pagal mane, tai yra klaida. Buvo malonu, kad daina nebuvo ignoruojama... daug maž. Yra vietą kur bandymas pabrėžti dainą buvo gan per silpnas (00:47 - 00:57), bet vat iškart po jos buvo EPIC sprogimas. Tobulai tinkantis šioje vietoje. Sprogsta namas - ir daina kartu su juo! Klipas vis dėl to yra su mintimi... Ir aš ją įžvelgiau (woohoo!), nes jau bučiau prisikabinęs prie svarbių kadrų kartojimų (Sprogimas ant 00:26 ir 00:58). Šis amv man patiko ir manau, kad sugebėtum Moon nušluostyti nosytę But we'll see...

                    Moon
                    Stiprus darbas... ir pagal mane - tobulas darbas. Neturiu prie ko prikibt, o jei girt - tai girt visą. Jei teks prieš tave man kada susikaut - ginsiuos su kryžium! Padeda prieš demonus, turėtu padėt ir prieš tave Eh... that sarcasm was so lame. Anyway - kaip ir minėjau, darbas pagal mane tobulas. Bet bijau, kad RespectTM tau įkąs...

                    Overall: Kova tarp dviejų stiprių darbų, kurie yra beprotiškai skirtingi. Labai sunku apsisprest, kuris geresnis. Moon efektingai pabrėždavo daina, o štai RespectTM vietomis sušlubuodavo, o gal taip ir norėjo jis... na... bet man tai nelenda taip žiauriai į galvą, kaip tas neprofesionaliai paliktas logotipas. Todėl savo balsą atiduodu Moon!


                    Grupė C

                    JakeGirl
                    Darbas prasideda efektingai... daug žada... ir staiga... didelis WTF momentas (00:07). Gee gee gee... Yep... Gee gee gee. Tai taip absurdiš... I mean... nenaudok Dievo vardo be reikalo. Tai tikrai neatrodė gerai. Geriau būtu atrode 4 bekeičiantis vienas kitą kadrai, negu toks "tampymas". Žinau, kad ir pats tokį dalyką padariau ant saviškio Insanity galo (02:39)... ir gailiuosi dėl to, bet aš tiesiog neturėjau kaip kitaip pabrėžti tą dainos vietą, o tu turėjai! Tikrai turėjai! Galėjai kad ir kažką tokio kaip ant 00:17 Gee vietos padaryt. Kaip įrodymą, kad turėjai pasirinkimą, galiu duoti kadrą(00:31), kurį tu galėjai ant tų ankstesnių Gee užmesti. Taip pat tiesiai tam pačiam K-ON ED galima rasti ir dar vieną kadrą (00:26), kuris būtu tobulai tikes. Prie lip sync nesikabinsiu, nes pats jo visiškai nemoku ir net vengiu Darbas šiaip yra švarus... Tik te patarčiau tau kitą kartą įdėmiau ištirynėti savo naudojąmą Sourc'ą, nes parinkti kadrai daro didelę įtaką visam likusiam AMV. Sveikinu su lengva pergale, nes abejoju ar Edvis tave aplenks... jei išvis čia pasirodys. Kitame etape tau teks susikauti arba su manim, arba su Shurpik... todėl nepatingėk save išspaust iki limitų Malonu, kad dalyvauji... ir tikiuos čia nebus tavo pirmas ir paskutinis sudalyvavimas kokiam nors konkurse

                    Duodu tau tašką vien iš keršto tingyniui ;D Savo nuomonės nekeisiu!

                    Grupė D

                    Shurpik
                    Tu turbut mane nuvertinai... Bent jau man taip atrodo. Turiu prie ko prikibt... bet to deka tu pabrėžei savo stiprybę - istorijos pasakojimą. Nors ir visą AMV vaizdą tai sudirbo... Nuo 00:36 viskas žlunga. Visas AMV krenta žemyn montažo srity. Muzika nors ir tampa dramatiškiausia šioje vietoje - tu vaizdą rodai paprastesnį už tą, kuris buvo prieš tai, kai mergaitė išspardė vyrus. Neturiu ką daugiau pridurti. Viskas kita OK, bet vat priedainiui prasidėjus viskas krito žemyn... Jei amv būtu ilgas - manau, kad tuomet jis būtu vienas iš stipresnių, bet kai gauname tik minutę - geriau padirbėti tuomet prie montažo, o ne istorijos. :/


                    Dar karta pakartosiu - visa tai yra TIK mano nuomonė. Bučiau ją išvis geriau pasilikęs sau, bet ši kart sugalvojau ją atskleist. Bandau pakritikuot konkursinius darbus pirmą kartą, todėl labai atsiprašau, jei ką įžeidžiau, ar panašiai... Jus belekada galit užberti druskos ir ant mano žaizdų (Screw those flashbacks...).

                    Autorius Miyata
                    D grupei pakolkas nebalsuoju uz nieka. Gan sunku apsisprest, abu darbai turi stipru appeal'a is skirtingu aspektu. Abalys'o silpnybe yra Shurpik'o stiprybe, ir atvirksciai, Shurpiko silpnybe yra Abalys'o stiprybe. Labai idomiai gavosi kad jie kovoja vienas pries kita.
                    Man atrodo, kad mus abu ne atsitiktinai sumetė kovot viens prieš kitą >.>

                    Pavargau berašant... jaučiu kaip visada pridariau daugybe gramatinių klaidų. Einu miegot >.>
                    Paskutinis pakeitimas nuo Abalys; 2012-08-30, 10:27. Priežastis: Atsakymas Miyatai

                    Comment

                    • Dwesk
                      Rimtas forumo narys

                      • 2008 12 27
                      • 162

                      #25

                      POWER RANKINGS IN THREE...TWO...ONE:

                      1. Abalys
                      2. denix2
                      3. JakeGirl
                      4. Moon
                      5. Shurpik
                      6. Miyata
                      7. RespectTM
                      8. Edvis (obviously)

                      Comment

                      • Moon
                        Forumo ligonis


                        • 2007 04 25
                        • 583

                        #26
                        Autorius Miyata
                        tiesa sakant laukiau stipresnio darbo is Moon, ka nors rimtesnio/gilesnio. Buvau nustebes, nes manau cia buvo tikroji Moon, bent jau pagal jos postus man ji i tokia labiau nesa, negu tokie tamsus darbai kaip pastarosuose konkursuose.
                        Ha ha vien del to kad pirmasyk sukuriau linksma amv? Is tikruju as visai kita vaizda susidariau klausydama dainos, bet niekaip neradau anime, kuris atitiktu ta vaizdini. Todel nutariau panaudoti dabartini anime ir sekti plius minus pagal dainos zodzius ^^

                        Comment

                        • Dwesk
                          Rimtas forumo narys

                          • 2008 12 27
                          • 162

                          #27
                          Bet tai ar dar pamatysim Edvio video, ar jis tik vėluoja stipriai ar išvis patriohalino ir automatiškai diskvalifikuotas? (neskaičiau visų postų)

                          Comment

                          • Abalys
                            Nope!

                            • 2010 07 20
                            • 1136

                            #28
                            Autorius Dwesk
                            Bet tai ar dar pamatysim Edvio video, ar jis tik vėluoja stipriai ar išvis patriohalino ir automatiškai diskvalifikuotas? (neskaičiau visų postų)
                            Nujaučiu, kad nepamatysim. Vakar visą vakarą mane ignoravo. Nei į sms neatsakė, nei net kai buvo prisijungęs į Skype. Šiandien išvis jo online nėra...

                            Gėda!


                            EDIT: Būtu malonu, jei visi dalyviai per PM man savo skype duotu >.> Vis arčiau kitų bučiau... :3
                            Paskutinis pakeitimas nuo Abalys; 2012-08-30, 11:18.

                            Comment

                            • Moni@
                              Narys

                              • 2008 04 08
                              • 80

                              #29
                              Nors nesu pats iskalbingiausias padaras visatoje, pameginsiu parasyti sioki toki komentara.

                              A Grupe
                              Miyata
                              Nors si anime ir esu macius, taciau iki siol nelabai suprantu kas, kur ir kodel, todel apie m/v nieko negaliu ir pasakyti. Televizorius predzioje kaip izanga, mano nuomone gan puikiai tinka ir ritmas jame gan geras, bet pradingus televizoriui visas ritmas kazkur pabego tai vel po kiek laiko atsirado. Bendrai paemus susiziurejo lengvai.

                              Denix2
                              M/v labai pataikytas, pradejus ziureti isijauciau ir nepastebejau kaip jis baiges, tai teko dar pora sykiu perziuret. Pacioj pradzioj RGB siektiek akis bade, bet pakenciamai, toliau kazkur nuo 0:44 prasidejus tam monotoniskumui viskas atrode gal gerai kol tai neuzsitese visas 11 sekundziu. Overall kaip ~5 dienu darbas tikrai vertas demesio.

                              B Grupe
                              RespectTM
                              Idomiai ziurejosi, net nebuciau pagalvojus, kad siai dainai bus pritaikytas horror anime. Logo i akis krito, 0:48-0:56 norejosi kazko greitesnio, kadru keitimo, efektu ar kazko panasaus.Toks mazas pastebejimas ties 0:31 kazko sesele ilgiau nesugraibo telefono, negu pradzioje, nezinau ar pats anime toks ar klipo autoriaus klaida . Kaip horror man gan LINKSMAS atrode, tikriausiai del dainos.

                              Moon
                              Nors imk ir klyk is dziaugsmo, antras jos amv su hunter x hunter kuris yra vienas mano megstamiausiu anime, ir dar sukurtas moon. Daina prie video priderinta nuostabiai. Ketvirtukas issikiria su pazadu,kad jie visi susitiks pokiek laiko Yorknew mieste, Matom kaip jie keliauja, ir ka buvo kartu patyre. Prikibt nelabai turiu prie ko, net ir jeigu noreciau.

                              C Grupe
                              Edvis
                              ……………..

                              JaKeGirl
                              Kaip ir daug kas minejo, visi sie anime naudojami labia daznai jau yra pabode juos matytimin amv mixuose, ir jei nekystu visas a beveik visas saltinis yra is openingu ir endingu. Bet nieko negali sakyti tai bene lengviausias buvo budas siai dainai ispildyti. Lip sync nelabai nusisekes, nor ir gee gee vietos prajuokino, isejo pakankamai geras Amv.

                              D Grupe
                              Abalys
                              Vienas tu geresniu amv is astuntuko (nors septinkukas labiau tiktu sio atveju). Klipas prasideda ramiai, sau plaukia ir ties 0:28 sekunde prasideda smagumas, atrodo viskas savo vietoj ir tvarkoi , tik flachbakai perdaug kratos. O taip amv man labia patiko, jau nebesinori net sakyt, kad black rock shooter pabodes. Dar zinant kad nebuvo laiko anime rinkimuisi.

                              Shurpik
                              Pradzia gera, bet kai prasideda fun dalis, atrodo, kad kazko truksta, scenos gan letos, porele vis bega, vaikina pargriove, ir galu gale mergina pabego nuo vilko ant meskos. Galiu pasakyti, kad video ir muzikos derinys yra geras, jauciasi siokia tokia istorija.

                              Tai tiek nuo manes, tikiuos nieko nenorom neizeidziau.

                              Comment

                              • Moon
                                Forumo ligonis


                                • 2007 04 25
                                • 583

                                #30
                                Autorius mdgzmustang
                                Nors imk ir klyk is dziaugsmo, antras jos amv su hunter x hunter kuris yra vienas mano megstamiausiu anime, ir dar sukurtas moon. Daina prie video priderinta nuostabiai. Ketvirtukas issikiria su pazadu,kad jie visi susitiks pokiek laiko Yorknew mieste, Matom kaip jie keliauja, ir ka buvo kartu patyre. Prikibt nelabai turiu prie ko, net ir jeigu noreciau.
                                High five !!!
                                Man ir vos ne megstamiausias anime, nieko geriau dbr ir nesugalvociau uz sita anime
                                Davai ir tu sukurk ka nors su Hunter x Hunter ^^

                                Comment

                                Working...