Fresh meaT AMV's

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Alex Sugar
    don't worry, be happy ;)

    • 2009 02 23
    • 466

    #16
    Squall, o kam nuemei?

    Taigi, man be abejones labiausiai patiko 3 darbas! All^these^things! Tai mano favoritas, nes sukuriau ji as pats ;D

    O jei rimtai tai, man labiausiai patiko mdgzmustang - Pure Love (SasuHina): viskas puikiai padaryta, grazu, suderinta, saunuole!
    12 points goes to Pure Love from mdgzmustang!

    10 points goes to aKi - Borealis! Nors nelb man tokie darbai kur mixai ir zodziu nera dainoje, bet sis patiko ^^

    8 points goes to Kiba - Goodbye! Siaip grazu

    So:
    1 - mdgzmustang - Pure Love (SasuHina)
    2 - aKi - Borealis
    3 - Kiba - Goodbye
    Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
    Everything is awesome!

    Comment

    • ForestTiger
      Me cool!

      • 2009 01 06
      • 101

      #17
      1. slicKrox - The Wings Of Honneamise
      2. aKi - Borealis
      3. Dar neapsisprendžiau
      Žiūrim į avatarą!

      Comment

      • pinokio
        友情

        • 2008 11 16
        • 218

        #18
        1Lucion666 - Making a better world
        2dariuzzz - Let's Rock!
        3.Spity - Life is Beautiful
        Mano manymu geriausi

        Comment

        • Moni@
          Narys

          • 2008 04 08
          • 80

          #19
          Ok, pamegisniu pacomentuot ir pakritikuot.

          aKi - Borealis - Patiko, ritmas geras, viskas ok, tik daina man pasirode tustoka, pasigedau zodiu. (As jau tokia esu jei yra daina tai turi buti ir zodziai). Tiesiog anime kratinys. O taip tai sis darbelis man patiko.

          Alchemy Boy - Tokko - Jei atvirai, mane nervojo islendantys subtitrai,ir ritmas strigo. Pradzia gera, tik labai ryskiai mates gryni movie maker efektai.

          All^these^things! - Ritmas geras, daina viena megstamiauiu , kaikur labai islenda particle efectai, man irgi labai patiko sis darbas.

          dariuzzz - Let's Rock! - Maciau islindusius subtitrus . Ritmas gan geras, bet man kazkaip keistai ziurejos, bet gan idomiai gal cia del dainos taip ir anime deriniu

          denix2 - The shadow fantasy - ziurejau ziurejau, ritmas tarpais yra ir tarpais dingsta kazkur, o kai jo nebera daina visiskai nebelimpa prie klipo.

          giedriusonline - Sounds of Silence - nu nezinau kaip kitus, bet daina mane migde
          , bet amv kaip amv.

          Kiba - Goodbye - Gerai, kad atitaikei video palei muzika, kas man labai patiko, bet nelb kai vaizdas tai per visa ekraba tai nebe nu supranti ape ka as?

          Lucion666 - Making a better world - Labai patiko klipas tik pradzioi liepsnos labai issisoko ir per jas labai lengvai pastebejau kaip nekokybiskai uzdejai metalinius remus (kad ir taip juos pavadinkim). Nu, bet ziuriu jau antras darbas "melodija"be zodiu, gal cia tokia mada ateina .

          reshef - Paper planes - Dalykas kuris man labiausiai patiko tai buvo saudymas kuris atitinka su muzika. xD taip tai idomus amv.

          slicKrox - The Wings Of Honneamise - Pradzioi daina man jau buvo pradejus ikireti, kazkur nuo 2 min jau pagerejo, patiko kad islaikytas storyline.

          Spity - Life is Beautiful - nekalbu apie pradzia , bet kaikur maciau sub'us , nezinau ar specialiai taip padariai , bet man atrodo ju ten nereikejo. (dar vienas anime kratinys, bet man patiko).

          WARNING! Cia tik mano nuomone...


          Dabar mano favoritai:
          -aKi - Borealis
          -All^these^things
          -Lucion666 - Making a better world
          Paskutinis pakeitimas nuo Moni@; 2009-07-08, 16:17.

          Comment

          • Zx-Shade
            digital existence



            • 2009 03 14
            • 725

            #20
            Dekui, kad pakomentavai, bet ten tik antras mano amv, dabar apie desimt esu sukurias... O ta slamsta per 3 dienas sukuriau ir tai man sake, kad netinka tas amv ir neikels...

            Comment

            • Latika
              Krentanti Aukštyn

              • 2009 04 15
              • 46

              #21
              Mano trejetukas:
              aKi - Borealis
              slicKrox - The Wings Of Honneamise
              reshef - Paper planes

              Comment

              • Lucion666
                Forumo maniakas

                • 2007 04 08
                • 430

                #22
                As asmenishkai nieko negaliu pasakyt apie pacius amv, neturiu ju originalu, o kur ikelti tai kokybe tikrai nera gera.
                Slickrox kiek maciau jau nedejo jokiu efektu > synchro uztat tikrai gera ir ishlaikyta

                Comment

                • Reshef
                  Bitter sweet

                  • 2008 10 03
                  • 307

                  #23
                  pirmiausiai tj noreciau pamatyti ne online, jei kas bus geras ir sudarys torrenta tai butu gerai ^^, pagarba tam zmogui XD

                  Comment

                  • Squalleh
                    .MØNSOON.



                    • 2009 01 12
                    • 1892

                    #24
                    zmones, nu atsiuskit normaliai uzkoduotus darbus, tai as isdesiu bent iki galo ir bus jums ddl. nes db kose su tais linkais gaunasi.

                    upd: db 5-ta karta bandau ikelti paskutini amv. wish me luck >.>
                    upd2: well put me in a dress and call me Sally, viddler suvalge pagaliau.

                    OK, db viskas turi buti gerai.
                    Paskutinis pakeitimas nuo Squalleh; 2009-07-08, 23:09.

                    Comment

                    • edituliukx
                      lost inside

                      • 2008 02 06
                      • 18

                      #25
                      mano megstamiausi:
                      1.reshef - Paper planes
                      2.aKi - Borealis
                      3.Kiba - Goodbye
                      sigpic

                      Comment

                      • Squalleh
                        .MØNSOON.



                        • 2009 01 12
                        • 1892

                        #26
                        na kadangi atsirado turputi laiko, tai irgi pasakysiu savo nuomone apie darbus. na, pradedam.

                        Borealis.
                        na cia mes turim tradicini rhythm/dance anime mix su begalybe merginu, mustyniu ir t.t. siaip, imant globaliai, darbas vidutinio lygio, su geru perziurejimo indikatoriu. tai globaliai. prisiziurejus, yra keletas dalyku kuriuos noreciau pamineti.
                        1. kartais netinkamai parinkti kadrai. tempa laiko, bet arba per aggresyvus/greiti/per daug veiksmo tam tikram muzikos fragmentui ir atvirksciai.
                        2. kompozicija. kadru spalvu gamma keiciasi kartais per ryskiai. pvz juodai-melynas gabaliukas is EF greitai pereina i rysku, oranzini/raudona kadru rinkini is Shanos. nelb jei kartu susiziuri.
                        3. ideja. ne, as nesakau kad kiekvienas klipas turi buti pilnas ideju, siuzeto ir visokiu filosofiniu minciu, ne. tiesiog turputi keista, kad autorius su gan neblogu lygiu sedi ant tokio pop zanro. norisi kad bandytu ka nors rimciau.
                        na overall, darbas neblogas, tikrai. netgi man (lb nemegstu tokio zanro darbus. imho amv popsas) jis pasirode gan nieko. kurk toliau!

                        Tokko.
                        cia daug nerasysiu, manau viskas aisku. nauja daina, WMM, subitrai. tipinis naujoko darbas. jei galvoji tobuleti, WMM uzmirsk.

                        All^these^things!.
                        um.. pasakysiu dvi nuomones.
                        1. is TECHNINES puses, neblogai. ritmas neblogas. tik nereikalnigu efektu prikrauta.
                        2. is morales ir logikos cia imho tragedija. as kaip bfmv fan sia daina jau nekenciu, nes per daug ja nauduoja ir nevisada reikiamai. zmogau, paaiskink man, pagal kokius parametrus tu daina rinkai? jeigu norejai teh drama, tai reikejo naudoti TIK paskutini sezona.
                        Overall: nelb supratau kodel butent toks m/v derinys.

                        Let's Rock!
                        action, action, action. visai neblogai susiziuri, bet mazu klaidu yra.
                        1. kai darai motion, ten juodos linijos matosi. kita karta kai darysi, tiesiog priartink video.
                        2. tas pats kaip ir su Borealis. kadrai per daug random.
                        3. muzika. cia jau ne tavo klaida, tiesiog man ji pasirode per lengva visam veiksmui (: reikejo koki nors Dry Kill Logic imt ;D
                        Overall: dar vienas neblogas anime mix. yra kur tobuleti.

                        Shadow Fantasy
                        nekrofilai. kiek jau galima ant AC daryti klipu? bent jeigu butu gerai/originaliai padaryti.. o cia standartine formule: AC+kazkokia-'alternatyvi'-dainele+standartiniai efektai = been there, done that.

                        Sounds of Silenc
                        is pradziu, klausimas autoriui: ar taip turi buti Silenc? nes visuose failuose, anketose taip parasyta, tdl ir cia taip paskelbiau.
                        na klipas.. ne-apie-ka. ziurim. Story? kazkoks vyriskis su robotu, rutuliukais ten visus makaluoja. naaah. Drama? nelb. Action? per rami muzika.
                        nesuprantu kas prie ko cia. manau cia tiesiog issiliejo autoriaus ispudziai po perziureto anime. prove me wrong.

                        Goodbye
                        dar vienas anime mix. na imho nieko ypatingo, tiesiog zodziu ekranizacija, ne daugiau.

                        Making a Better World.
                        ok.. na tiems, kas mate Death Note, bus lengva suprasti. as maciau death note - as supratau viska. bet klipa stengiausi ziureti kaip zmogus nemates DN, ir supratau, kad nieko nesupratau. Luci, u started it too damn fast. nera intro, is kur Light gauna sasiuvini. nera L pristatymo, nes kai jis mirsta klipe nejauti NIEKO, o tai blogai. taip pat nemanau kad tokia muzika labai reikalauja visu tu 'navarotu' su anspaudais, 3D ir t.t. imho, uztektu ugnies, ji ten lb tinka. vidury klipo pasidaro labai nuobodu, nes vel gi istorija nelb gerai pasakota. BET, pati stipriausia dalis klipo - tai pabaiga. cia tu saunolis, man labai patiko. gale jau ir atmosfera atsiranda ir viskas labai graziai ir dinamiskai sumiksuota.
                        taigi.. Overall: reikejo daug paprasciau prieiti prie muzikos, ir gautum labai dinamiska klipa apie Kira su orkestrine muzika. taip pat pasitreniruok daryti istorijas, bet taip, kad jas suprastu visi, o ne tik tie kas mate anime. GL!

                        Pure Love
                        na mdgzmustang savo repertuare ;D padaro gera klipa bet su begalybe mazu klaidu, kad net gaila pasidaro! beje, gerbiami dalyviai: galit paploti siai merginai, nes ji sukure mano manymu pati sunkiausia is technines puses darba. masks ne visur puikiai isejo, bet jeigu ilgiau pasedetum, butu puiku. kai kuriuose fragmentuose truksta blur ir atvirksciai, bet tiek to. siuzeto kaip supratau cia nera, rodomas Hinatos ir Sasuke pergyvenimai meile ir t.t, taip? nors as padaryciau siuzeta^^ taigi.. kas man NEPATIKO:
                        -daina. nu nuobodi, eina sau. yra daug idomesniu dainu sia tematika.
                        -ritmas. um.. kur gi jis dingo? bent svelni sinchronizacija turi buti. pradzioje kazkiek yra, bet paskui vis mazeja.
                        -na ir mangos itarpai ir 3D pabaigoje. kam jie reikalingi? nelb supratau. maniau kad ant to 3D tu savo titrus idesi, bet kai pasibaige klipas taip ir likau nesuprates.
                        tiek to, uzdares akis ant visko ka parasiau, man cia pats geriausias klipas konkurse. kureja auga dideliu tempu ir tai labai gerai. manau artimuoju laiku sulauksim dar aukstesnio lygio darbus. ir plz.. baik tu visokias nesamones deti i klipus (kaip su tais rutuliukais praeitame MEP gabaliuke). nu kam tersti vaizda?

                        Paper Planes.
                        ta pati situacija kaip ir su All^these^things!. m/v derinys is too random. BET, jeigu tu padarytum character profile ant tik ant Revy, tai butu labai gerai, nes daina labai tinka.

                        The Wings Of Honneamise.
                        tvarkingas darbas. butu gerai kad autorius padarytu versija be pradiniu subtitru. tiek to, ziurim kas gi cia yra.
                        visu pirma, duokit klipui laiko. jis reikalauja demesio pirmajai minutei. paskui auga, auga ir auga. lb megstu tokio zanro darbus. ramus, darbas, privercia pagalvoti. kollekcijai paliksiu, tik versija be subtitru ;D
                        ir beje, Lucion, va ka turejau omeny. jeigu padarytum taip pat, butu tiesiog puiku, netgi dar geriau imho.

                        Life is beautiful.
                        sorry, bet neradau nieko ypatingo. dar vienas klipas Jihaku stiliuje, tik maziau kokybes. reikia daug darbo.

                        na aisku viskas kas parasyta, yra mano nuomone. norit pritarkit, norit - ne. man vienodai. ir atsiminkit: klaidos tai ne priezastis jus pazeminti, o aspektas kvieciantis tobuleti.
                        Paskutinis pakeitimas nuo Squalleh; 2009-07-09, 20:32.

                        Comment

                        Working...