Jūsų pirmieji AMV bandymai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • zondas30
    Naujokas
    • 2011 07 12
    • 14

    #31
    antras bandymas:
    susiradau mane sudominusi anime, bent valanda ieskojau jai tinkancios muzikos, isijungiu vegas pro 11, bandau sumesti avi failus ir paraso kad ju nesuportina
    kiek atsimenu su vegas pro 10 viskas buvo gerai, bet kadangi turiu nauja pc tj ir nauja programa nusprendziau isbandyti...

    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

    Comment

    • Origin
      Naujokas
      • 2012 01 17
      • 3

      #32
      Mano trečiasis AMV:

      Comment

      • Zx-Shade
        digital existence



        • 2009 03 14
        • 725

        #33
        Autorius Origin
        Mano trečiasis AMV:
        Wow. Patiko. Labai graži spalvų gama, gal tik truputi per ryški, bet man prilipo. Į aki krito tik primityvus sony vegas'o transistion'ai. Šiaip tai matos, kad nemažai darbo idėta. Sekmės toliasnėje kūryboje.

        Comment

        • FireBoyAMV
          Narys

          • 2012 08 24
          • 41

          #34
          Mano pirmasis anime su šiokiu tokiu meaning (Prieš metus)

          Comment

          • CeoChibi
            Naujokas
            • 2012 12 14
            • 14

            #35
            Yooooo! Šį kartą jau klaidos nedarysiu.. Ir savo blynelį kepsiu tinkamoj keptuvėj..

            Anyways.. Taigi pabaigiau savo darbelį ir esu labai dėkingas už visus patarimus ir pataisimus, kurie buvo skirti BETA versijai..

            Sync'a stengiausi derinti kiek moku geriau ir ,manau, visai neblogai gavosi..

            Dėl to logo viršuje.. Jis ten... Nes neradau geresnio būdo paslėpti Tokyo TV watermark'ą... Pamoka išmokau daugiau nenaudosiu.. HDTV miltų AMV blynelių kepime..

            Gėda minėti, bet jūs tikrai pastebėsite, jog pabaiga yra labai surushinta.. Tai nutiko todėl, nes aš jį norėjau pabaigti.. O lasvo laiko yra tik šį savaitgalį.. Kitu atvėju būčiau atsilaisvinęs tik po poros savaitčių..


            Senas aprašas:
            Spoileris:
            Trumpa istorija kaip aš jį sūkūriau, draugas paprašė pasiūlyti Dubstep dainų, tai aš jam ir nusiunčiau, jis sako pabandysiu AMV dubstep susukt, sakau, aš ir norėjau bandyt, bet nėra laiko ir eilinį kartą nepabaigsiu savo darbų... Tai aš jam pasiūliau pasivaržyti, kas sukurs geresnį darbelį iki šiandien 21h, tada buvo truputis po 17h. Aš esu bandęs kurti AMV, bet visad jie likdavo neužbaigti, atmesti.. Bet šiaip turiu patirties su video editinimu, taigi nuspredžiau pradėti... Darbą pabaigiau per ~3:30h..
            Ir labai noriu jūsų nuomonės ir kritikos, kur, kas padaryta ne taip.. Apskritai man kyla klausimas ar jūs manote, jog vertą jį pabaigti.. Kadangi dabar tai tik 33s , o dainos likę dar geros 3min

            Pats AMV realios istorijos nepasakoja.. Vis dėl to pasirinkta daina yra dubstep žanro, mažai su ja ką ir bepapasakosi... Aš tiesiog norėjau susukti veiksmo maišalynę.. Ir pirmas šovęs į galvą anime Fate/Zero, bet bedirbant pagalvojau apie Accelerator is To Aru Majustu No Index.. Kodėl gi jo negaliu įterpti, tai taip ir gavosi.. Šiaip, jeigu kam pasirodys jog jame yra potencialo, ir visgi nuspręsiu jį pabaigti, žadu įterpti dar pora ar kelis veiksmo anime...




            Daina:
            Vaxare - Clockmaker
            Anime - Rasite pabaigoje arba discription'e
            Žanras - Action/Mišrainė
            Darbo trukmė - Apie 9-10h
            Paskutinis pakeitimas nuo CeoChibi; 2013-01-14, 14:45.

            Comment

            • Squalleh
              .MØNSOON.



              • 2009 01 12
              • 1892

              #36
              Tiesa pasakius pamatęs kiek prasedėjai su klipu žinojau iškart ko laukti.
              Ir tai yra liūdna.
              Autorius CeoChibi
              Sync'a stengiausi derinti kiek moku geriau ir manau, visai neblogai gavosi..
              Ne. Sinchronizuota čia gal.. 5-10% viso klipo.
              Visa kita tiesiog pagreitinta makalynė.
              Autorius CeoChibi
              Dėl to logo viršuje.. Jis ten... Nes neradau geresnio būdo paslėpti Tokyo TV watermark'ą... Pamoka išmokau daugiau nenaudosiu.. HDTV miltų AMV blynelių kepime..
              Jeigu nauduojai HD šaltinius, kas trugdė nustatyti mažesne projekto rezoliucija ir tiesiog priartinti gabaliukus su logotipu, kad jis nesimatytų? Aš nesuprantu tiesiog kodėl visi pamišę ant HD, 60fps ir dubstepo paskutiniu metu. Jeigu tik pradėjai kurti, tai visi šitie perk'ai tau toli gražu nereikalingi.
              Autorius CeoChibi
              Gėda minėti, bet jūs tikrai pastebėsite, jog pabaiga yra labai surushinta
              Problemų su pabaiga man nebuvo, nes nebuvo kažkokios aiškios pradžios. Buvo tipinis dubstepo beat'as ir paskui tradiciniai wub-wub'ai.
              Autorius CeoChibi
              Tai nutiko todėl, nes aš jį norėjau pabaigti.. O lasvo laiko yra tik šį savaitgalį..
              O kur taip skubėjai? Kodėl negalima pasedėti ilgiau ir padaryti kažka geriau?
              Autorius CeoChibi
              Vaxare - Clockmaker
              Anime - Rasite pabaigoje arba discription'e
              Nu pasakei A, pasakyk ir B jau.

              Comment

              • Abalys
                Nope!

                • 2010 07 20
                • 1136

                #37
                Spoileris:
                Autorius CeoChibi
                Yooooo! Šį kartą jau klaidos nedarysiu.. Ir savo blynelį kepsiu tinkamoj keptuvėj..

                Anyways.. Taigi pabaigiau savo darbrlį ir esu labai dėkingas už visus patarimus ir pataisimus, kurie buvo skirti BETA versijai..

                Sync'a stengiausi derinti kiek moku geriau ir ,manau, visai neblogai gavosi..

                Dėl to logo viršuje.. Jis ten... Nes neradau geresnio būdo paslėpti Tokyo TV watermark'ą... Pamoka išmokau daugiau nenaudosiu.. HDTV miltų AMV blynelių kepime..

                Gėda minėti, bet jūs tikrai pastebėsite, jog pabaiga yra labai surushinta.. Tai nutiko todėl, nes aš jį norėjau pabaigti.. O lasvo laiko yra tik šį savaitgalį.. Kitu atvėju būčiau atsilaisvinęs tik po poros savaitčių..


                Senas aprašas:
                Spoileris:
                Trumpa istorija kaip aš jį sūkūriau, draugas paprašė pasiūlyti Dubstep dainų, tai aš jam ir nusiunčiau, jis sako pabandysiu AMV dubstep susukt, sakau, aš ir norėjau bandyt, bet nėra laiko ir eilinį kartą nepabaigsiu savo darbų... Tai aš jam pasiūliau pasivaržyti, kas sukurs geresnį darbelį iki šiandien 21h, tada buvo truputis po 17h. Aš esu bandęs kurti AMV, bet visad jie likdavo neužbaigti, atmesti.. Bet šiaip turiu patirties su video editinimu, taigi nuspredžiau pradėti... Darbą pabaigiau per ~3:30h..
                Ir labai noriu jūsų nuomonės ir kritikos, kur, kas padaryta ne taip.. Apskritai man kyla klausimas ar jūs manote, jog vertą jį pabaigti.. Kadangi dabar tai tik 33s , o dainos likę dar geros 3min

                Pats AMV realios istorijos nepasakoja.. Vis dėl to pasirinkta daina yra dubstep žanro, mažai su ja ką ir bepapasakosi... Aš tiesiog norėjau susukti veiksmo maišalynę.. Ir pirmas šovęs į galvą anime Fate/Zero, bet bedirbant pagalvojau apie Accelerator is To Aru Majustu No Index.. Kodėl gi jo negaliu įterpti, tai taip ir gavosi.. Šiaip, jeigu kam pasirodys jog jame yra potencialo, ir visgi nuspręsiu jį pabaigti, žadu įterpti dar pora ar kelis veiksmo anime...




                Daina:
                Vaxare - Clockmaker
                Anime - Rasite pabaigoje arba discription'e
                Žanras - Action/Mišrainė
                Darbo trukmė - Apie 9-10h


                Aš kažkiek linksmiau esu nusiteikęs ir galiu pasakyti... nustebinai mane. Čia tikrai tavo pirmasis amv? Žinoma... jis yra pasmerktas, nes kūrtas yra su dubstep'u... o su dubstep'u žinau tik vieną padorų amv. Šiam darbui iki to AMV tikrai labai toli. Pasiėmei kiek per didelį kąsnį kaip pirmajam bandymui.
                Anyway, galiu pagirti, kad daugelis scenų man pasirodė tiesiog tobulos tam tikrom dainos vietom (pvz: scena su tiltu pradžioje, laikrodžiai bei judėsiai pagal muziką ant 0:50 - 0:53), sinchronizacija atrodė nepakartojamai, bet deja... tu jos neišlaikei iki pačio galo. Buvo ir gan skausmingų nukrypimų nuo dainos kaip pvz: 0:54 - 1:04. 10 sekundžių vis dėl to...
                Daugiau kaip ir nėra ką pasakyti. Darbas kiek per trumpas, o ir yra visiškai be jokios įdėjos ar kažkuom savito. Šaunuolis (ar šaunuolė? O.o). Kaip pirmas darbas... jis gal net sakykim puikus. Eh... prisimenu savo pirmąjį amv... T.T Anyway, darbas susižiūri gan lengvai, bet užsimiršta vos išjungus naršyklę... Na, bet nieko baisaus. Turi gan stiprų startą Lauksiu daugiau darbų iš tavęs!

                Comment

                • CeoChibi
                  Naujokas
                  • 2012 12 14
                  • 14

                  #38
                  Ką aš galiu pasakyti.. Yra tikrai malonu, matyti, jog jis kažkam patiko.. Tai yra puiki motivacija tęsti savo darbus.. Bet perskaičius Squall skirtą kritiką aš tik dar labiau užsivedžiau kurti ir įgyvendinti savo idėjas.. Ir taip dėl dubstep tikrai sutinku, jog jis yra pasmerktas, bet kaip esu minėjas tai buvo tik lažybos gretai sukurti dubstep MINI AMV, aš jaučiu, jog dubstep man nėra palanku... Bet tai buvo puiki patirtis.. Juk yra sakoma "Kol neišbandysi, tol nežinosi gali ar negali". Yra tik vienas dalykas dėl kurio galiu paprieštarauti.. "O kur taip skubėjai? Kodėl negalima pasedėti ilgiau ir padaryti kažka geriau?" ~Squall~. Gal ir kvailai atrodo.. Bet būdamas mokiniu(Atsakau į klausimą "Šaunuolis ar šaunuolė" nerandu pakankamai laiko pūti prie kompo.. Nors dažnai randu save tą darant.. Ar bent bandant rasti tam laiko.. Jeigu nebūčiau jo pabaigęs vakar.. Nežinau ar jį būčiau baigęs po poros savaitčių.. Ar tik kovo mėnesį.. Anyways tai tik menki dalykėliai..

                  Abalys perdaug nežadėdamas noriu pasakyti, jog pabandysiu ištaisyti tas 10s, tiesą sakant aš pats pastebėjau, jog viskas išsiderina, manau, taip nutiko nes Vegas'e kartais vaizdas atsilieka ir viskas atrodė gražiau, nei baigtame produkte..

                  Ohh... Tai tikrai mane motivuoja.. Minėdamas, jog lauki daugiau mano darbų, tikrai padedi atlaikyti sunkią kritiką.. Ir.. turiu keletą idėjų, nežinau kaip man pavyks jas įgyvendinti.. Stengiuosiu produktus pateikti anksčiau, bet egzaminai man lipa ant kulnų.. O kalbą pasirašyti ir gerai išmokti nėra taip lengva... Vadinkit mane kaip norit, bet mokslų baigimui skiriu pirmąją vietą.. Laiko lieka neperdaugiausiai...

                  Ar taip mano pirmasis AMV? Galiu teigti, jog taip "Aš esu bandęs kurti AMV, bet visad jie likdavo neužbaigti, atmesti.. Bet šiaip turiu patirties su video editinimu, taigi nuspredžiau pradėti..." ~Tai ką minėjau anksčiau~

                  Už ganėtinai plačius aprašymus esu tikrai dėkingas abiems.. Pagirimus atstoja kritika.. Nuopolius keičia pakilimai... So once again Thanks! Tikiuosi vieną dieną jus sužavėti.. Bet iki tol prašau vertinkit mane taip kaip jūs manote.. Pakenkt tai negali...

                  *NOTE Jeigu aš galvoja turiu dainą, bet patikrinęs Youtube randu AMV kuris yra labai populiarus.. Ar verta bandyti kurti tą ką aš esu sumastęs, ar tai tik didelė klaida?
                  Paskutinis pakeitimas nuo CeoChibi; 2013-01-14, 15:30.

                  Comment

                  • aKi
                    Ruduo.

                    • 2007 10 24
                    • 289

                    #39
                    Autorius CeoChibi
                    tiesą sakant aš pats pastebėjau, jog viskas išsiderina, manau, taip nutiko nes Vegas'e kartais vaizdas atsilieka ir viskas atrodė gražiau, nei baigtame produkte..
                    Naudok prerender: SHIFT + B

                    Comment

                    • Absurdëh
                      AZ Fairy


                      • 2011 03 21
                      • 524

                      #40
                      *NOTE Jeigu aš galvoja turiu dainą, bet patikrinęs Youtube randu AMV kuris yra labai populiarus.. Ar verta bandyti kurti tą ką aš esu sumastęs, ar tai tik didelė klaida?
                      Mano nuomone jei tau kažkas patinka tai ir daryk, kadangi čia yra tik hobis. Visgi sakykim jei klipas dalyvauja konkurse (apie ką visad galvoju juos žiūrėdamas) tai reikėtų išsiskirt, bet aišku nematytas m/v tavo darbo nepavers originaliu. Gl ir Nereikėjo tavęs priverst naudot visus tuos skirtingus anime šaltinius (yea I am always such a bastard), bet tikiuos tu pakeliui visko daug išmokai, su kuom ir sveikinu ,o aš gavau pažiūrėt nors kiek vizualiai kitokį darbą. Dėkui.
                      pats pastebėjau, jog viskas išsiderina, manau, taip nutiko nes Vegas'e kartais vaizdas atsilieka ir viskas atrodė gražiau, nei baigtame produkte..
                      Daugiau Priklauso nuo to ką į jį dedi ... bet pirma gerai butu kad ir pats procesorius etc nebūtų medinis. SonyVegas kaip visi nle editoriai vaizdo nerodo realiu laiku, naudok RAM preview(kaip jau tau patarė), ten kur labai sudėtinga atkarpa (efektai etc)
                      Taip pat gali sumažint  preview lango rezoliuciją.
                      (RAM kuo daugiau tuo geriau ypač jei 64 bit procesorius gali vienu metu jo išnaudot daugau, ty. užkraut didesnę atkarpą)
                      -kažkaip vis tiek daug kur blended kadrai (kadrai susidenatys iš dviejų gretimais esančių mikso) disable resample turėjo juos ištaisyt . Beja Jį Reikia ijungt kiekvienai video atkapai, visam projektui, jei to nepadarei. Taip pat yra knopkė „mach media settings“ kadangi tada visur bus vienodas fps.
                      -credits sunkai įskaitomi, nenaudok visų tų prašmatnių fontų ir pakeisk foną į kažką aiškesnio.
                      Spoileris:
                      sutinku, jog jis yra pasmerktas
                      "Especially for a beginner, aim for small projects that give you the freedom to fail often and learn fast"
                      pabandysiu ištaisyti tas 10s
                      Screw that!!! It’s much more useful to receive feedback on short projects because you can use the critique right away on the next piece.

                      smagu girdėt, kad nebusi tas kuris pabėgs po pirmo darbo kaip dauguma... tu tik pažiūrėk kokio dėmesio susilaukei, visi nori tau padėt, nes mato kad turi daug potencialo, bet dabar geriau skirk laika žiemos sesijai >.<
                      Paskutinis pakeitimas nuo Absurdëh; 2013-01-14, 20:58.
                      d9 || amvorg || amvazar'17

                      Comment

                      • CeoChibi
                        Naujokas
                        • 2012 12 14
                        • 14

                        #41
                        @Absurdas Išties yra malonu matyti kiek daug pagalbos susilaukiau..Ir dėl šios priežasties jaučiu,jog teks šį forumą pasidarys kasdienybės dalimi.. Anyways paminejai credits.. Taip aš ir pradėjau galvoti, jok jie ten tik iš dangaus nukritę ir nieko verti... Teks skirti daugiau dėmesio ir laiko ir į juos.. Dėl to liejimosi, taip aš pastebėjau, jog juos reikia įjungti kiekvienai atkarpai.. O dėl jų išlikimo čia jau mano neatidumas pasidarbavo.. Šiuo metu tai man tik hobis.. Dalyvauti konkursuose reikia įgyti daugiau patirties ir atrasti tai, kas man labiausiai tiks... O iki tol dar ganėtinai toli.. Anyways dabartiniai planai yra ištaisyti padarytas klaidas.. Tai turėtu trukti savaitę gal kiek ilgiau, reikia rimtai pradėti planuoti dienotvarkę..


                        Taigi dar kartą didelis AČIŲ!!!

                        Comment

                        • Abalys
                          Nope!

                          • 2010 07 20
                          • 1136

                          #42
                          Autorius CeoChibi
                          Dalyvauti konkursuose reikia įgyti daugiau patirties ir atrasti tai, kas man labiausiai tiks... O iki tol dar ganėtinai toli..
                          Dėl šito labai abejoju. Gali drąsiai žengti ir į kokį konkursą jau dabar... Daugelis iš mūsų su daug prastesniais AMV pradėjome savo konkursinę karjerą

                          Comment

                          • CeoChibi
                            Naujokas
                            • 2012 12 14
                            • 14

                            #43
                            Erm.... Jaučiuosi ganėtinai kvailai.. Bet kartais netikėtumai užklumpa labai netikėtai.. Ir ką aš galiu pasakyti.. Gavosi taip, jog įskilo dešinės kojos kulnas.. Ir laiko atsirado kiek daugiau.. Anyways sugebėjau sutvarkyti baisiasias 10s ir pakeičiau credit'ų foną į kiek patrauklesnį akiai.. Oh... Tai pat susitvarkiau su disable resapmle.. Dabar sudvigubėjimų turėtų neatsirasti.. Ir esu labai dėkinga aKi RAM preview žiauriai padėjo.. Manau, kad dabar jį paliksiu koks yra.. Ir išlėto pradėsiu dirbti prie naujo darbelio..



                            @absurdas Galbūt tu ir esi teisesnis už mane.. Bet aš vis dar jaučiu, jog neesu pasiruošęs sudalyvauti kokiam konkursėli.. Laikas parodys, kaip viskas susiklostys kiek toliau..

                            Comment

                            • Moon
                              Forumo ligonis


                              • 2007 04 25
                              • 583

                              #44
                              Deja ghostingas vis tiek pasitaike, vienoj scenoj tai tikrai ir siulau tokiu eksperimentiniu nebetaisyt, o kurti naujus :} Pagrinde problema, dainos nejautimas, bet su laiku ateis, jei nemesi ^^

                              Comment

                              • Pikexas
                                Naujokas
                                • 2014 02 26
                                • 5

                                #45
                                Mano pirmasis AMV darbelis

                                Pirmasis amv


                                [/CENTER]
                                Paskutinis pakeitimas nuo Pikexas; 2014-07-02, 18:39.
                                Mėgstu deguonies kvapą.

                                Comment

                                Working...