Jūsų pirmieji AMV bandymai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • paperwing69
    Naujokas
    • 2016 02 15
    • 2

    #46
    Paperwings69 amv

    https://www.youtube.com/watch?v=lFIrkyXLaoc

    Sveiki vakar vakare sukūriau savo pirmą anime music video, iš savo mėgstamiausio filmuko mėgstamiausios serijos padėkit tobulėti ir kritikuokit ačiū

    Comment

    • Zx-Shade
      digital existence



      • 2009 03 14
      • 725

      #47
      Labas, galiu pagirti jog visai vykęs pirmas blynas. Buvau nusiteikęs pamatyt kažką labai nekokybiško, titruotu, apklijuoto bereikalingais tag'ais and so on. Bet padariai gan solidų darbą. Dažnai naujokai padaro klaidą, jog apsiema dainas ir editinimo stilių kurių negali suvaldyt ir tinkamai sumontuot. Tavo klipas buvo gan neblogai susinchronizuotas kaip pirmas, bet žinoma kitą kartą reikėtu dinamiškiau viską atlikti. Daina tikrai puiki kaip pirmam klipui nes nėra per greita ir labai komplikuota. Džiugu jog neteko pamatyti jokių defaultiniu efektų ir kitokių nesąmonių.
      Overall paėmus:
      bandyk dinamiškesnę ir tikslesnę sinchronizacija
      naudok platesnį source negu vieną seriją
      sukurk savo mintį klipui
      neik pačiu lengviausiu keliu editindamas, bet tuo pačiu laikyk balansą ir nepersistenk save challenge'indamas, nes tada gaunasi dideles nesamones.

      Sėkmės kuryboje, taip pat siūlau sudalyvati amvazar2016 konkurse

      Comment

      • paperwing69
        Naujokas
        • 2016 02 15
        • 2

        #48
        Dėkui! aš tai jau išsigandęs buvau, kai fb gavau kritikos, (nors ir prašiau) bet jau galvojau kad visiškai nevykeliškai padariau. reikės dar padirbėti ir galbūt sudalyvausiu.

        Comment

        Working...