AMV Battle : Kazu vs kikieditz [PASIBAIGUS]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Reader
    Narys

    • 2015 05 20
    • 68

    #16
    Kikieditz darbe patiko efektai, kurie pagyvino visą amv, o nepatiko scenų pasirinkimas, nes nebuvo vientisos sekos. Tiesiog viskas sudėliota pagal muziką. Gal reikėjo kažkaip labiau išskirt pradžią ir pabaigą. Dramos požymių nepastebėjau, nebent tos ašaros ir skubėjimas kažkur (čia nesupratau). Pabaigoje nuotraukos pasirodė truputį ne į temą. Galima buvo palikt vieną jųdviejų nuotrauką kažkaip taip. O šiaip - neblogai.

    Pirmą kartą žiūrint Kazu amv nelabai supratau apie ką jis (turbūt, nes nemačiau to anime), bet vėliau "pagavau" idėją ir ji patiko.

    Taigi, Kikieditz darbas pasirodė techniškai stipresnis, bet prabalsavau už Kazu, nes man svarbiau pati idėja.
    Paskutinis pakeitimas nuo Reader; 2016-05-19, 17:34.

    Comment

    • Abalys
      Nope!

      • 2010 07 20
      • 1136

      #17
      Aš tai perdaug į detales nepasinersius, bet viską ką galiu pasakyti, tai kad mano pasirinkimą nulemė mažai matytas anime, kuris automatiškai padarė amv šiek tiek įdomesniu. Kol tuo tarpu priešininkas naudojo jau tukstantį kartų per kelerius metus matyta animę.
      Na o jeigu šiaip - tai pas abu autorius be jokių abejonių matosi patirtis Labai faina kova. Daugiau tokių kaip šį

      Comment

      • Breaker
        Narys

        • 2016 05 16
        • 37

        #18
        Na reik man kaip naujam nariui manau uzsiraut biski ant zmoniu ;D Nesu ekspertas tikrai bet vis tiek pakomentuosiu trumpai

        Kikieditz is karto man eina biasediskumas, nes mates(ir adorines) ta anime, taciau manau jei nebuciau mates manau nebutu labai aisku kas vyksta, besides a cute relationship. Su efektais matosi dirbta, bei syncas gerai padarytas.

        Kazu amv gal but geriau perteike pacia minti, taciau is editingo puses, nors buvo ir graziu scenu, Kikieditz suderinimas atrode geriau. Plius, man(gal cia labiau personal thing) pastovus black beats reze akis ;D

        Taigi balsas Kikieditz, nors abu geri, o siaip reiks pasubint channelius ;D
        ~For I beheld Satan as he fell from heaven like lightning ~

        Comment

        • Pagran2kas
          Forumo vilkas

          • 2013 11 23
          • 328

          #19

          KOVA BAIGTA!


          Rezultatu 8:4 pergalę iškovojo kikieditz ! Sveikiname nugalėtoja. Tikiuosi pamatyti jus dar neviena kart AMV kovų fronte !

          Atnaujinta Statistikos Lentelė.
          Paskutinis pakeitimas nuo Pagran2kas; 2016-08-16, 01:31.
          The end justifies the means.

          http://myanimelist.net/animelist/Pagran2kas

          Comment

          Working...