AMV Battle: Squall vs Moon [PASIBAIGUS]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Abalys
    Nope!

    • 2010 07 20
    • 1136

    #46
    Jaučiu kad galų gale laikas man pasireikšti dėl šio Moon darbo.
    Ir ką aš galiu pasakyti... jis nepakartojamas. Atrodo paprastai bei nesudetingai, bet yra... žvėris. O kai prasideda į šaudymą panašus muzikos garsai, bei blyksintis bešaudančių ginklų vaizdai... Tiesiog šiurpas nubėga per nugarą. Drįsčiau teikti, kad čia tavo stipriausias darbas. Pranokstantis Neverland savo įtampą, kurią... kad ir kaip keista būtu... žiūrėti yra labai lengva. Squall neturėtu būti buvę juokai prieš tokį stiprų darbą atsišaudyti. Gal jis ir stipriausias iš iki šiol kada pasirodžiusių darbų amv kovose? Kas su tuo sutinka?

    Žodžiu... Moon... Nesismulkinu, bet DAYUM... pasidarbavai nepakartojamai, patenkinai visus kas tavę žino, patenkinai tikiuosi ir tavęs nežinančius žiūrovus... Gal net naujų fanų pritraukei. Ir tikrai labai gaila, kad Squall šitaip pasielgė. Būtu metu kova... garantuotai!

    P.S Kaip pati mėgsti sakyti... mldc!

    Comment

    • VikiChan
      Laido Riterė

      • 2013 01 15
      • 291

      #47
      Na ir kodėl gi aš grįžtu į šią temą kai kova jau seniai pasibaigus, rezultatai paskelbti, o nugalėtoja džiaugiasi savo pergale? Todėl, kad esu labai įkyrus ir užsispyręs žmogus. Mat kai jau buvo kovos deadline Squall'as pasakė, kad nespėjo savo darbo pabaigt ir pristatys jį per nowJapan. Dėja, nei per nowJapan nei stalkinant jo kanalą visą šį laiką to amv taip ir neteko išvysti. Liūdna man, aš labai norėjau jį pamatyt. O gal aš klystu? Gal aš kažką praleidau? Gal vis dėl to tas pažadėtasis Squall'o darbas nėra vien SV ar AE file, renkantis dulkes jo kompe?

      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

      Comment

      • Draconica

        #48
        Valid question indeed. Visai ir aš buvau pamiršusi, kad darbas buvo žadėtas. Kur gi jis?

        Comment

        • VikiChan
          Laido Riterė

          • 2013 01 15
          • 291

          #49
          So I guess this topic will be ignored :C

          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

          Comment

          • Draconica

            #50
            Think so too

            Comment

            • slicKrox
              Catching some Zzzzs...




              • 2012 08 01
              • 2161

              #51
              Buvau visai pamiršęs... , o atradęs tikėjausi išvysti kovos rezultatus, tačiau likau šiek tiek nusivylęs. Iš dviejų darbų aptikau tik vieną, o ir tas vienintelis iš pradžių visai nepanašus į Moon darbą. Tariau pats sau, kai pradėjau žiūrėti: prakeikimas... Prieš tris mėnesius esu pradėjęs žaisti ties nauju AMV darbu ir kompozicija jam buvo pasirinkta identiška, taip ir maniau jog bus rizikinga. Nors Moon "Run Into Tomorrow" amv pradžia šiek tiek nuvilianti, lyg vietomis truktų koncentracijos, tikslumo ar papildomo pabrėžimo jog perteikti stipriau, tačiau antroji AMV dalis visą tai atpirko.

              PS: nematau pasaulio pabaigos jog vienas iš dalyvių nedalyvavo. Juk visko pasitaiko, o visa ta šou juk for fun.
              Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2013-12-19, 19:43.

              Comment

              Working...