AMV Battle: Black_leja vs Vykutia [PASIBAIGUS]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • cobabara
    Super mega ultra rašytojas



    • 2009 03 17
    • 998

    #31
    Oba, ir už ką tokios liaupsės?
    Man dažniausiai kaip tik nedrąsu komentuot, nes čia visi tiktai apie techninius dalykus komentuoja, kokie efektai ir kokiom programom padaryti, o aš tokia ne į temą ateinu ir bandau pavaidint, kad kažką pasakyt įdomaus apie tai turiu.
    Urameshi, Iemon-dono!

    Comment

    • Draconica

      #32
      Pasižiūrėjau AMV. Iš tiesų komentarų per daugiausiai neskaičiau, bet tenka sutikti, kad kova apylygė bent jau mano akims. Sunku spręsti kuris darbas geresnis, iš tiesų. bet apie viską smulkiau.
      Vykutia - na, tu pasižymi aukštu lygiu žiūrovo akimis žiūrint. Animacija graži, nėra low quality intarpų ar perėjimų, kurie atrodytų ne vietoje ir nelaiku. Tiesa, siužetas paprastas ir lengvai suprantamas tad pliusas. Deja, nieko kažko "tokio" parodyta nebuvo kad ir kaip laukiau. Pabaiga nevykusi man pasirodė. Jau laukiau kažko "tokio", tačiau daina nutrūko, AMV irgi. Likau "ant ledo". Tačiau pagirsiu už muzikos parinkimą. Tikrai vaizdas prie garso tiko.
      Black_leja - idėja kiek stipresnė šiame AMV, tačiau pats AMV kaip AMV blankokas. Labiau įstrigo atminty priešininkės darbas. Daug maž nuo vidurio darbas vizualiai pasirodė keistas. Negatyvo efektas (jei gerai pamenu, kad taip vadinasi) viską juodai sugadino. Visiškai. Na ir daina nei šiokia nei tokia. Lyg kam vidurius labai jau suktų.
      Nors iš esmės abu darbai tikrai verti vienas kito, tačiau šioje kovoje balsą būčiau atidavus Vykutiai, nes ji sugebėjo sukurpti paprastą, tačiau tikrai gražų darbą.
      Abiems linkiu tobulėti, nes visada yra kur

      Comment

      • nemesis
        Super mega ultra rašytojas

        • 2010 11 08
        • 1178

        #33
        Autorius Draconica
        žiūriu tu vienintelis manęs pasigedai
        Pasigedau ir aš, nebuvo kam man profilakštiškai į galvą užvažiuot už bukus mano išsireiškimus

        Comment

        Working...