AMV Battle: VikiChan vs aCidNevermore [PASIBAIGUS]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Rugstis
    Narys

    • 2013 01 28
    • 67

    #16
    Autorius Moon
    Zinok beveik nejauciu sync pas tave >.>
    Well, kaltinu youtube.
    Vegase viskas Geriau atrode

    Comment

    • VikiChan
      Laido Riterė

      • 2013 01 15
      • 291

      #17
      Autorius Rugstis
      Well, kaltinu youtube.
      Vegase viskas Geriau atrode
      Vegase dažnai kas nors gali atrodyti kitaip, todėl siūlyčiau sueditinus amv jį surenderint ir keletą kartų peržiūrėt. Randi, kas atrodo netaip, sutvarkai ir tada darai final render. Bent jau aš taip darau, nes man Vegasas taip ne kartą buvo koją pakišęs

      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

      Comment

      • Rugstis
        Narys

        • 2013 01 28
        • 67

        #18
        Autorius VikiChan
        Vegase dažnai kas nors gali atrodyti kitaip, todėl siūlyčiau sueditinus amv jį surenderint ir keletą kartų peržiūrėt. Randi, kas atrodo netaip, sutvarkai ir tada darai final render. Bent jau aš taip darau, nes man Vegasas taip ne kartą buvo koją pakišęs
        O cia kaltinu Ridy, kadangi skubejau renderint, nes sake miego nori >.>
        On the serious note, ir isrenderinus normaliai atrode, tik youtubej ikelus nuzude synca

        Comment

        • Squalleh
          .MØNSOON.



          • 2009 01 12
          • 1892

          #19
          Hm.. na taip, vis prieš akis mačiau ta pirma mepą. O tiksliau.. na aš paliksiu tai čia~

          Na bet prieikim prie darbų.

          VikiChan
          *Aiški pradžia, aiški pabaiga, geras dainos karpymas.
          *Dažniausiai neblogas kadrų pasirinkimas, bet nelabai patiko kad taip šokinėji tarp scenų. Tarkim, ten pradžioj važiuoja autobusas, kuris turi nuo susidurimo pašokt į viršu. Kodėl jam neleidai? Žiūrėtusi awesome gi. Ir muzikai atitinka.
          *Labai dideli dinamikos bei sinchronizacijos kokybės šuoliai. Pradžia susinchruota pakankamai neblogai, ypač žmogui, kuris nelabai daro action klipus (jei teisingai tave supratau). Bet vat viduris, kur šiaip turi būti masinis action ir pačios skaniausios scenos, kažkaip.. fails to deliver.
          *Taipogi, scena parinkta pabaigai stipriau atrodytų pradžioje.

          aCidNevermore
          *Labai.. specifiškas dainos gabaliukas parinktas. Taipogi ir karpymas dainos nepergeriausias.
          *Nemaniau kad tai sakysiu, bet mažai action'o. Paemei šviežu anime, ant kurio kol kas nėra tiek daug darbų, ir nepasinauduojai tuo. That aside, ten aiškiai matosi kad yra gerų ir labai gerai nupieštų action scenų. Kodėl viso to nėra?
          *Sinchronizacija.. na.. ne.
          *Link galo per daug tamsių scenų. Niekad nesuprasiu kam jas nauduoti, jeigu banaliai ekrane nesimato kas vyksta.
          *Mačiau kad bandei daryti pereimus naudojant mask'us. Na, jeigu ikiši sumask'inta objekta į ekraną ir keiti fonine sceną į kita, tai nesiskaito perejimu. Čia tiesiog ateičiai patarimas.

          Na, deja kova išejo nelabai idomi. VikiChan dominuoja aCidNevermore beveik pagal visus aspektus. Vienintelė vieta kur aCid ja bande aplenkti - tai anime pasirinkime, bet kadangi jis taip tuo ir nepasinauduojo, tai galima ir neužskaityti. Renku VikiChan.

          Comment

          • Absurdëh
            AZ Fairy


            • 2011 03 21
            • 524

            #20
            isrenderinus normaliai atrode, tik youtubej ikelus nuzude synca
            Na, youtube viską perkoduoja ir jinai daug ko nemėgsta, čia jau žiūrint kas jai duodama, tad bėda iš tavo pusės. [...] Jei norit galit pasiūsti man savo darbą patikrint.
            Dėl klipo turiu pasakyt jau nieko nauja. Abstrakčiai kalbant baisiausias dalykas buvo neracionaliai nukirpta daina, viso darbo metu nieko nevyksta,-tikrai turėtum sunkiau padirbėti prie scenų parinkimo, čia pagrindas;
            Vegase dažnai kas nors gali atrodyti kitaip, todėl siūlyčiau sueditinus amv jį surenderint ir keletą kartų peržiūrėt. Randi, kas atrodo netaip, sutvarkai ir tada darai final render. Bent jau aš taip darau, nes man Vegasas taip ne kartą buvo koją pakišęs
            notes:
            -lossless kodekai nėra skirti normaliai vaizdo peržiūrai grotuve. Video gali lagint dėl aukšto nesuspaustos HD vaizdo medžiagos bitreito;
            -pc irgi neturi būti labai jau silpnas ty. cpu etc;
            -dirbant su sony vegas...etc jis nerodis video realiu laiku („real time playback“);
            -negaišk savo laiką su pre-render, kam RAM preview reikalingas?..pasidomėk kas tai. (Komanda: SHIFT + B);
            -RAM preview pravečia, kur labai sudėtinga atkarpa (daug efektų etc).
            -pre-render, kai jau tikrai pc nebepaveža papildomų efektų, o mes dar net nepradėjom...
            -papildomai gera idėja yra sumažinti preview lango rezoliuciją.

            Tarp kitko dėl darbo,- taip ritmo sutrikimai, bet tikriausiai žinai kur galėjai geriau, tačiau svarbiausia eini geru keliu. Taigi už geresnį montažą ir už tai, kad klausaisi muzikos. Ps:.Balck and white momentai tiesiog turi per mažai jėgų, tad jiem į kompaniją reikėjo papildomo/ų efektų ar kameros. Jei gerai suprantu visa tai, vidurinė darbo dalis tiesiog yra build-up iki finalo, todėl ten nieko įspudingo ir neturi vykti,- daina to ir nereiklauja (beje kalbu apie~0.23 -0.45 ) ir čia darbo struktūra labai gera. [...]
            Paskutinis pakeitimas nuo Absurdëh; 2013-06-29, 22:38. Priežastis: grammar
            d9 || amvorg || amvazar'17

            Comment

            • Abalys
              Nope!

              • 2010 07 20
              • 1136

              #21
              Spoileris:
              Autorius Rugstis
              O cia kaltinu Ridy, kadangi skubejau renderint, nes sake miego nori >.>
              On the serious note, ir isrenderinus normaliai atrode, tik youtubej ikelus nuzude synca
              But... But... Miegas yra toks nepakartojamas malonumas... T.T


              Nusprendžiau ir aš įdėmiai pasižiūrėti abų darbelius ir išsakyti kas mano nuomone atrodo gražiai, o ko geriau reikėjo vengti. Taigi... Pradedam!

              VikiChan - Self vs Self
              Sakai, kad action ne tau? Abėjojų... Muzika tu jauti puikiai. Truputėlį praktikos ir greitu laiku turėtum būti gan pavojinga action žanre. Ypač man patiko scenų pasirinkimas ant tam tikrų dainos vietų, kuriuose girdisi "drumroll" (0:11 - 0:12 ir 0:43 - 0:45). Čia scenos atrinktos tiesiog tobulai su po erdvę greitai skriejančia kamera, kuri atrodo daug geriau, nei greitai besikeičiantis kadrai ar panašiai... Aš būtent lygiai taip pat bučiau pasirinkęs pažymėti šias dainos vietas. B.E.A.U.T.I.F.U.L
              Bet yra ir minusiukas man labai kritęs į akį. Tai "mask" perėjimai. Jie nuobodus, banalūs bei atrodo neprofesionaliai (0:19; 0:52 ir 0:57) neskaitant tikrai gražiai atrodančio perėjimo ant 0:13. Man tiesiog keistai atrodo, kai "išmaskinti" veikėjai tiesiog "užslysta" ant ekrano, o ne į jį įbėga ar įšoka. Patarčiau kitą kartą darant "mask" perėjimą pasiieškoti scenų kur veikėjas bėga, šoka ar kaip kitaip juda ekrane, o ne stovi vietoje. Tai atrodys tikrai daug efektingiau, bet prireiks daugiau darbo...
              Na bet galų gale amv mano nuomone gavosi gražus bei lengvai susižiūrintis bei nepriverčiantis žiovoti ar net nebaigus žiūrėti jo - pradėti skaityti youtube komentarus apačioje. I guess that's all about your amv...

              aCidNevermore - Reliving Your Nightmares
              Sakysiu tiesiai šviesiai - tu visiškai visais aspektais pralaimi prieš Viki. Tavo daina normaliai nesukarpyta - ji prasidėda su paprastu fade in. What were you thinking? Ir... wmv formatas, ar ne? Pavadinimas lyg ir žada kažkokią istoriją ar įdėją... bet deja žiūrovas lieka žiauriai apgautas. Pradžia dar kažką bando rodyti, bet dainai pasiekus savo intensyviausią vietą - prasidėda nuobodybių nuobodybė. Vyrukas vis su visais mušasi... mušasi... mušasi... mušasi... mušasi... mušasi... ir mušasi... dar turbūt pamiršau paminėti, kad vyrukas mušasi... ir galiausiai truputį pašaudo bei pabėgioja. Tos kovos scenos tikrai būtu įdomesnės, jei jos neignoruotu visu 100% aštresnių muzikos garsų. Dabar viskas tiesiog atrodo lyg sumesta belekaip su pagrindine mintimi, kad kamera turi truputį padrebėti bei kadrai turi greitai keistis. Taip pat pas tavę randu tokių pačių nevėkšliškų "mask" kaip ir pas Vikį... Tik gal net baisesnių (1:07). Ir paaiškink man kam tokie agresyvus "zoom" ant ramios dainos vietos (0:14)? Pirmą kartą pamatęs betą aš tavę dėl to perspėjau.
              Vis gi ner viskas taip jau blogai. Man iš dalies tavo AMV patiko ir žiūrėjosi dar gan padoriai (neskaitant išmušančių iš vėžių "zoom") iki veiksmo pradžios. Maždaug 0:30. Po to tavę užvaldė tinginystė? Taip pat kiek žinau daugelis tavę perspėjo ir dėl parinkto anime - įskaitant ir manę. Su Psycho-Pass tu tikrai neturėjai šansų sukurti efektyvų action... Na o dabar turi tą įrodanti darbelį. Sorry, kad kiek per žiauriai "pasikandžioju", bet meluoti nenoriu, todėl išsakau visą savo nuomonę kad ir kokia ji yra. Tikiuos bent truputį į ją atsižvelgsi ir kitame savo darbe šių klaidų nepakartosi

              Comment

              • JaKeGirl
                c'ming 4 yar booty.

                • 2012 08 24
                • 343

                #22
                Spoileris:
                Kovos poster`is so hawt. <33
                Dėkui, tau Squallai ,kad parodei man šitą awesome "spoiler" thingy. And I hate you Ridy ; v ;


                Okay.. Mielieji - miss me? :3 Žinau , kad niekas nepasiilgo JaKeGirl - the wall of text writer. ; v ; O jei rimtai. Here we go ~

                Reliving your Nightmare So yeah.. Um.. What? < --- Reakcija kuri mane užpuolė pažiūrėjus darbą pirmą kartą. Really, what the firetruck ? <--- second reaction. Ir trečioji buvo umm.. Rage? So yeah. Really. Titai, tu nusileidai merginai, kuri teigė , kad nemoka action editina beveik tik emotional ir dar .. Gosh. Nors negaliu sakyt gėda, nes priešininkės darbas buvo stipresnis actionas už visus mano kartu sudėjus. Štai tau buvo ir challenge. Nuvylei mane. >.> Darbas nuobodus. Man buvo sunku pasakyti , ką mačiau, nes tiesiog buvo nuobodu žiūrėti ir iš tavo darbo atsimenu tik besiplaikstantį juodaplaukį tamsiame fone. Jis draskosi , mušasi, mušasi, mušasi
                Vyrukas vis su visais mušasi... mušasi... mušasi... mušasi... mušasi... mušasi... ir mušasi... dar turbūt pamiršau paminėti, kad vyrukas mušasi... ir galiausiai truputį pašaudo bei pabėgioja.
                Puikus sakinys apibūdint darbą. Istorija? Nematau čia tokios. Mergaitė užsikrauna ginklą... Okay.. Maybe bus daug šaudymosi ?!!*all fired up* ........... Nope. Rodo kaip juodaplaukis relaxina. And then. Suddenly. He starts to rage. Kažkokiam neaiškiam pastate. Neaišku kaip. Jis pradeda muštis. NEBENT . Galima kapoti istoriją taip , kad vaikinukas nulūžta relaxuodamas ir sapnuoja tą savo ale "nightmare" kuris visai nebaisus ir po to vėl mušasi , kaip košmare. Tai jo. That woul make sense. Bet kad jei ir būtum lipdęs istoriją pagal mano ką tik pagimdytą įdėją (Im woman after all) tai tada gal ir būtų logiškiau kramtyti tavo darbelį. But gosh. Nesižiūri. Visiškai. Tavo darbas tiesiog nesižiūri. Nėra sync, nėra efektų, bereikalingas pancropas, nuobodus action, bjaurus kirpimas. TAU VISI SAKĖ , KAD ŠITAS ANIME NETINKA ACTION AMV. ; v ; Bus tau neklausyt kitų. 0:42 uhm.. Nice yaoi scene. >////<

                H.O.T.D -「Self vs Self」 Pavadinimas išsamus ,jau žinom ir dainą ir anime ir nėra jokios sureikšmintos istorijos pabrėžimo. Thats what I like. Ji nedarė istorijos - nedarė ir fancy pavadinimo. Kewl. Šį kart mane maloniai nustebinai, Vika. Kad ir kaip nesitikėjau iš tavęs gero action, tu jį editini geriau už mane . -sob- -sob- Anaiptol nei Ridžiui, man patiko mask`ų perėjimai. Patiko ir pradžioje taikytas synchronas , kai taikeisi tik į tuos ryškius beat`us ir scenos tiesiog labai gražiai sulipo. Transitionai geri, scene selection geras. ^o^ Darbas švarus. Tikrai pagirtina. Gal kai kur buvo paimtos gražaus camera movement scenos, bet jos tiesiog buvo per ilgos ir tose vietose muzika buvo labai ignoruojama. Bet over all , muziką jauti ir lipdai action tikrai gražiai. ._. Kaip mūsų Ridikas sakė :
                Truputėlį praktikos ir greitu laiku turėtum būti gan pavojinga action žanre.
                Nuo 1:00 ėjęs b&w nuvylė mane. :I Nepatiko tiesiog, jis kažkaip ten nelipo . Dunno why. Gal tiesiog nesuteikė tokio gražaus vaizdo, kaip būtų suteikęs kitose dainos vietose. Einantis scena su lazda ir papais irgi nepatiko, nes ji visiškai nejudėjo. Judėjo tik papai. -___- Po to jau gražiau žiūrėjosi , o pabaigos screamas labai tiko prie scenos pasirinkimo. ^___^ Tad iš daug mano komentavimo apie tavo scenų pasirinkimą, supratai kad jis tikrai neblogas. Kad ir aiškios istorijos ar minties čia nebuvo, bet darbas susivalgė įdomiai , manęs neprivertė nusižiovauti nė viena AMV sekundė ir su malonumu peržiūrėčiau šį darbelį dar kelis kartus. Trumpai tariant - darbas vykęs.

                Linkiu kuo didžiausios sėkmės tolesnėse kovose , bei editinime. Balsą atiduodu,kaip jau ir aišku - Vikai.

                Thats all for this topic .
                *flies away*



                "Dear Karma, I have a list of people you've missed."

                Comment

                • VikiChan
                  Laido Riterė

                  • 2013 01 15
                  • 291

                  #23
                  Per daug jūs visi mane giriat ._. paskui išpuiksiu ir bus labai negerai >.>
                  O jei rimtai, labai ačiū visiems už išsamiai išsakytą kritiką/nuomonę. Stengsiuos ja remtis ir toliau tobulėti ^^

                  Truputėlį praktikos ir greitu laiku turėtum būti gan pavojinga action žanre.
                  Na... Jei editint su action man būtų taip pat malonu, kaip editint su emotional tai gal būt. Bet kol kas manęs action nei kiek netraukia :/

                  Bet yra ir minusiukas man labai kritęs į akį. Tai "mask" perėjimai. Jie nuobodus, banalūs bei atrodo neprofesionaliai
                  Aš naujokė, mano darbai ir neturi atrodyt profesionaliai

                  Kad ir kaip nesitikėjau iš tavęs gero action, tu jį editini geriau už mane . -sob- -sob-
                  Oww, don't be sad about it ^^

                  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                  Comment

                  • Abalys
                    Nope!

                    • 2010 07 20
                    • 1136

                    #24

                    DVIKOVA BAIGTA!



                    Sveikinu VikiChan dešimties balsų persvara nuskynus pergalę. Nustebinai daugelį su tau nebūdingu action žanro AMV.
                    Na o aCidNevermore... Na ką... Pasitaiko visiem tų nesekmių. Gal kitą kartą...

                    Kaip ir žadėjau dalyviams - balsavusiųjų sąrašas!
                    Spoileris:

                    Dėkui Amidau už eilinį kartą ištiesta pagalbos ranką.

                    Sekmės jums abiems tolesnėje kūryboje.
                    Atnaujinta Statistikos Lentelė.

                    Comment

                    • Draconica

                      #25
                      Sveikinu Viki su tikrai pelnyta pergale

                      Comment

                      • JaKeGirl
                        c'ming 4 yar booty.

                        • 2012 08 24
                        • 343

                        #26
                        Sveikinu Viką su garbinga pergale ! Na, Rūgštele, sėkmės tau toliau kūryboje. ^^



                        "Dear Karma, I have a list of people you've missed."

                        Comment

                        Working...