Diskusijos

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Abalys
    Nope!

    • 2010 07 20
    • 1136

    #16
    Palieku tą stipresniems. Man dar iki užsienio toli...

    Comment

    • Moon
      Forumo ligonis


      • 2007 04 25
      • 583

      #17
      nah tired of everything. Nors nesupratau konkurso minties ~.~

      Comment

      • Squalleh
        .MØNSOON.



        • 2009 01 12
        • 1892

        #18
        Beje, kaip manau girdėjot/matėt - Banzai žurnalas planuoja grįžt, tai kadangi amv yra viena iš planuojamų skilčių, ką jūs norėtumet ten matyti? Konkursus? Klipus? Kovas? Reikia labai pasiūlymų, jei mes norim ten atsirast.

        Comment

        • denix2
          Visa valdžia vaizduotei!

          • 2008 04 19
          • 350

          #19
          Autorius Squall
          Dabar AMVNews'e startuoja pakankamai keistas Mix Con, apie kuri galima paskaityti štai čia.
          Kas ką galvoja?
          Gal reiks ta su kategorija no fx pabandyti
          “I reject your reality and substitute it for my own.”
          www.facebook.com/DenisO.art.

          Comment

          • Knives
            AZ rėmėjas

            • 2010 04 04
            • 240

            #20
            Paaiškinkit man kas Mix Con'ą. Ir vienaip ir kitaip skaitau, laptopą žemyn ekranu apverčiu, pakratau, bet neiškrenta niekas įdomaus. Kokią esminę traukos detalę praleidžiu?

            Comment

            • Squalleh
              .MØNSOON.



              • 2009 01 12
              • 1892

              #21
              Paaiškinkit man kas Mix Con'ą. Ir vienaip ir kitaip skaitau, laptopą žemyn ekranu apverčiu, pakratau, bet neiškrenta niekas įdomaus. Kokią esminę traukos detalę praleidžiu?
              Got me there. Iš tiesų - jis kaip ir kon'as, bet ne vienas, o keturi. Bet ne keturi, o vienas. Iiiir... žodžiu aš jo irgi nesuprantu. Sedėjom makerių konfoj ir ten irgi dauguma nesupranta kas prie ko >.>

              Comment

              • Squalleh
                .MØNSOON.



                • 2009 01 12
                • 1892

                #22
                Taigi, AKROSS Con 2013 startuos už savaites! Ar bus dalyvių iš AZ šiais metais? Ypač žiurint į aktyvumą nowJapan'e, tai gal ir entuziazmas liks ir šitam konkursui-kolossui?

                Comment

                • Abalys
                  Nope!

                  • 2010 07 20
                  • 1136

                  #23
                  Turiu klipą, kurį reikėtu pabaigt... Jaučiu sudirbsiu aš jį.
                  Nieko pažadėti negaliu >.>

                  P.S O kada STARS?

                  Comment

                  • Squalleh
                    .MØNSOON.



                    • 2009 01 12
                    • 1892

                    #24
                    Šiandien atsidarė registracija į AKROSS Con 2013! Pirmyn, jopt ;D

                    Comment

                    • cobabara
                      Super mega ultra rašytojas



                      • 2009 03 17
                      • 998

                      #25
                      O kodėl editoriai nesutiktų dalyvaut trikovėse? Mažiau galimybės laimėti kovą? Hmm, man, kaip kuriančiam žmogui [kad ir ne AMV], būtų žymiai smagiau dalyvauti trikovėje, kad ir šansai laimėti šiek tiek sumažėtų, negu eikvoti laiką darbui ir laimėti tik dėl to, kad kitas dalyvis nepridavė darbo. Taip, jeigu būtų materialus prizas, tada taip - nes gaučiau kažką. Bet kai kovojoma tik dėl garbės, tai kokia čia garbė? O ir trise kovojant tos garbės daugiau - kai laimi dviese tai nebūtinai, kad tavo buvo geras darbas, tiesiog kito žmogaus buvo prastesnis. O kai yra trys, ir laimi, jaučiasi tikras accomplishment, kad tavo darbas tikrai kažkam patiko.
                      Urameshi, Iemon-dono!

                      Comment

                      • Abalys
                        Nope!

                        • 2010 07 20
                        • 1136

                        #26
                        Autorius cobabara
                        O kodėl editoriai nesutiktų dalyvaut trikovėse? Mažiau galimybės laimėti kovą? Hmm, man, kaip kuriančiam žmogui [kad ir ne AMV], būtų žymiai smagiau dalyvauti trikovėje, kad ir šansai laimėti šiek tiek sumažėtų, negu eikvoti laiką darbui ir laimėti tik dėl to, kad kitas dalyvis nepridavė darbo. Taip, jeigu būtų materialus prizas, tada taip - nes gaučiau kažką. Bet kai kovojoma tik dėl garbės, tai kokia čia garbė? O ir trise kovojant tos garbės daugiau - kai laimi dviese tai nebūtinai, kad tavo buvo geras darbas, tiesiog kito žmogaus buvo prastesnis. O kai yra trys, ir laimi, jaučiasi tikras accomplishment, kad tavo darbas tikrai kažkam patiko.
                        Pergalės taškas po nenusisekusios kovos dėl to, kad vienas iš priešininkų nepristatė darbo yra pasirinktinas dalykas. Čia editoriaus asmeninis reikalas ir priimti tokią pergalę ar ne. Taip pat... Tai nėra kovojimas vien dėl garbės. Tai labai asmeninis, akis į akį jėgų išbandymas prieš kitą kūrėją. Dalyvis susitelkia tik į vieno asmens kūrybą ir bando jį perkąsti. Kas paprastame konkurse nelabai išeina. Tuo tarpu trikovė labiau panašėja į nenusisekusį konkursą su daug didesne rizika pralaimėti.

                        Comment

                        • cobabara
                          Super mega ultra rašytojas



                          • 2009 03 17
                          • 998

                          #27
                          Autorius Miyata
                          Na bet kai psakiau nezinau is kur istraukei kad niekas 3-way nedarytu, tiesiog battle zmones iprate 1v1 kaip PvP pvz. Galima Clan vs Clan, tik kad cia tu kureju tiek yra kad iseitu 3x3 koks.
                          Aš ir nesakiau, kad trikovės nedarytų, VikiChan sakė.
                          Urameshi, Iemon-dono!

                          Comment

                          • VikiChan
                            Laido Riterė

                            • 2013 01 15
                            • 291

                            #28
                            Autorius cobabara
                            Aš ir nesakiau, kad trikovės nedarytų, VikiChan sakė.
                            Nu nu nu, nereik čia klaidint kitų žmonių tuom, ko nesakiau. Nesakiau, kad niekas trikovės nedarytų, sakiau, kad ne visi editoriai tokiose norėtų dalyvaut.

                            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                            Comment

                            • cobabara
                              Super mega ultra rašytojas



                              • 2009 03 17
                              • 998

                              #29
                              Autorius Miyata
                              Tavo klausimas buvo "kodėl editoriai nesutiktų dalyvaut trikovėse?", implying kad tu taip galvoji. Is kur man zinot kad cia tau drauge ar kas pasake kazkur, ne telepatas juk.
                              Tai ir pasakau, kad žinotum.
                              Urameshi, Iemon-dono!

                              Comment

                              • Squalleh
                                .MØNSOON.



                                • 2009 01 12
                                • 1892

                                #30
                                Iš tikrųjų manau labai idomu būtų išbandyti team battle tipo konkursą. Tarkim keletas komandų po 4 žmonės ir kiekvienas iš jų daro klipą vienu žanru. Paskui telieka nuspręsti geriausią žanro atstovą, geriausią overall klipą, geriausią komandą ir taip toliau. Tik kad nemanau jog žmonių susirinktų.

                                Comment

                                Working...