Kita video kūryba?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • slicKrox
    Catching some Zzzzs...




    • 2012 08 01
    • 2161

    #16

    Kelios trumpos akimirkos iš trumpų atostogų su Hangout draugais. Tiesą pasakius palikti gražią sodybą ir visą gražumą aplink ją buvo be galo sudėtinga... Jau buvau ir pamiršęs kaip nuostabiai atrodo žaliuojanti Lietuvėlė vasaros metu. Ačiū Hangout už pakvietimą ir smagiai praleistą laiką, jums už peržiūrą ir linkėjimai visiems smagiai praleisti likusią šiltą vasarėlę

    Comment

    • BigDreamer
      Naujokas
      • 2014 07 14
      • 6

      #17
      Sveikas, tavo paskutinio video darbas gan idomus, bet deja nesu skaites F. Kafkos ir nepagavau tavo idejos. Nors is filmo stilistikos speju cia buta surializmo elementu. Gal galetum paaiskint savo ideja. Aciu.

      Comment

      • slicKrox
        Catching some Zzzzs...




        • 2012 08 01
        • 2161

        #18

        Jeigu kažkas kitais metais rugpjūčio pabaigoje lankysis pietinėje Anglijos pakrantėje, rekomenduoju aplankyti vieną iš didžiausių nemokamų aviacijos renginių Bournemute. Šauni atmosfera, visas veiksmas vyksta 7'ias mylias besidriekiančiame paplūdimy. Galite netgi ore išvysti naikintuvus iš I ir II pasaulio karo. Kelios ištraukos iš mano šiuo metinio apsilankymo. Gaila jog dėl prastesnių oro sąlygų nepavyko aplankyti naktinės dalies.

        Comment

        • slicKrox
          Catching some Zzzzs...




          • 2012 08 01
          • 2161

          #19


          Antrasis ir tikiuosi ne paskutinis apsilankymas viename didžiausių atrakcionų parkų. Atvykau smagiai praleist laiką, tad video ir photo buvo trečiaplanis reikalas, tačiau nugriebiau kelias akimirkas jog pasidalinti įspūdžiais. Thorpe Park įsikūręs Surrey karalystėje (apskrityje), vos 20-ies km. atstumu nuo Londono miesto centro. Begalybė atrakcijų ir beprotiškų greitų kalnelių, kurie nė akimirkai neleido nukristi adrenalino dozei. Yra nemažai ir vandens atrakcionų. Karštą dieną tai tikra palaima. Parko vieta savita ir unikali gamta. Aplink parką supa vandens telkinys ir įspūdis jog Thorpe atrakcionų parkas randasi saloje, kuri pasiekti galima tik tiltu. Gal ir ne šiais metais, tačiau kitais jaunus ir vyresnius rekomenduoju aplankyti. Parkas siūlo puikias viešbučio paslaugas o gyvenantiems netoli Londono, pasiekti parką nėra sudėtinga.

          Comment

          • slicKrox
            Catching some Zzzzs...




            • 2012 08 01
            • 2161

            #20
            Sveiki. Norėdamas įsigyti pirmąjį plačiakampį turėjau nusižiūrėjęs tik vieną objektyvą: Samyang 14mm f/2.8, už pakankamai patrauklią kainą, tačiau greitai likau nusivylęs dėl labai ne aštrių kraštų ir aukštų iškraipymų. Auto fokuso nebuvimas taip pat kartais stygo. Objektyvas po savaitės buvo išsiųstas atgal ir vietoje jo pasiryžau įsigyti dvigubai brangesnę ir atnaujintą versiją Canon EF 16-35mm f/4 IS USM. Buvo bent jau ramiau jog gausiu kokybišką ir patikimą produktą. Į senesnę versiją jau nelabai norėjosi investuoti.

            Rezultatai pasakiški. Nuotraukos aštrios ties f/4 nuo krašto lygiai krašto ties 16mm. Moderni konstrukcija, fokuso ir zoom'o žiedai be galo patogūs, malonūs ir jautrūs. Stabilizacija taipogi ne kartą padėjo.

            Šiuo objektyvu esu bandęs kelis "timelapse" ir "hyperlapse" darbelius mano kasdieninėje darbinėje atmosferoje, kuriais ir norėčiau pasidalinti. Rezultatais nelabai buvo vykę, bet po pirmojo blyno kitą kartą tikiuosi paviks geriau, ypač hyperlapse, kurį manau būtų buvę kur kas lengviau daryti su "monopod'u".

            Ačiū už peržiūrą, kritiką ir komentarus.



            Comment

            • slicKrox
              Catching some Zzzzs...




              • 2012 08 01
              • 2161

              #21

              Ir šiais metais per trumpą atostogų metą Lietuvoje turėjau progą aplankyti draugus, Gelgaudiškio sodyboje, kairiajame Nemuno krante. Nepaisant blogo oro, tai nė kiek nesutrukdė smaigiai praleisti laiką. Turiu nufilmavęs kelis trumpus prisiminimus. Be galo ačiū draugams, šeimininkėms už svetingumą ir ačiū už peržiūrą

              Comment

              • Dai-Katana
                Podcast or Death




                • 2004 10 04
                • 686

                #22
                Aš galvoju ko taip afigienai atrodo. 4k :o Žiūrint ant 4k moniko super vaizdas. Blemba či motyvaciją man gerą užvarei nes planuoju rugsėjo mėnesį pats pirkti FX kamerą.

                SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                Comment

                • slicKrox
                  Catching some Zzzzs...




                  • 2012 08 01
                  • 2161

                  #23
                  Autorius Dai-Katana
                  Aš galvoju ko taip afigienai atrodo. 4k :o Žiūrint ant 4k moniko super vaizdas. Blemba či motyvaciją man gerą užvarei nes planuoju rugsėjo mėnesį pats pirkti FX kamerą.
                  Mani taip pat gundo, gal 1080p ir atrodys kiek ryškiau / aštriau ant 4K, bet pilno potencialą dar sunku išnaudot kol 4K media kiekis ribotas.



                  Pirmas blynas vestuvėse. Spalio mėn. turėjau progą progą aplankyti draugų vestuves Bulgarijoje. Buvo malonu aplankyti juos, sutikti kitą kultūrą ir susipažinti su įdomiais žmonėm. Ir kas be ko gauti kiek patirties foto / video. Išmokau kažko naujo ir tikiuosi tai mano ne paskutinis apsilankymas. Iki gruodžio pabaigos dar busiu Lietuvoje, tad jei kažkas planuoja vestuves, jūsų paslaugom :-)

                  Comment

                  • slicKrox
                    Catching some Zzzzs...




                    • 2012 08 01
                    • 2161

                    #24

                    Sveiki,

                    Po praėjusių metų apsilankymo "Bournemouth Art By The Sea" festivalyje, su nekantrumu laukiau kada duris atsivers ir į šių metų renginį. Šiuometinis festivalis nebuvo toks prašmatnus kaip kad praėjusiais metais, bet vis tiek likau smagiai praleidęs laiką. Taip pat trumpam turėjau progą išbandyti Low-light karaliumi tituluojama kamerą Sony a7s. Rezultatai tikrai stulbinantys, nes visiškoje tamsoje galima išgauti gana neblogą rezultatą, tai ko su Canon 5D mark III + Magic Lantern RAW labai sunku pasiekti.

                    Ačiū už jūsų laiką ir peržiūrą ;-)

                    Kam įdomu, galite pažiūrėti praėjusių metų festivalį čia. Buvo įspūdinga Carabosse Fire Gardens lights.
                    https://youtu.be/QrOomOQPkJk

                    PS: sony a7s najame stovyje, su adaptariu ir visais priedais šiuo metu yra parduodamas:
                    http://www.efoto.lt/skelbimas/parduo...xc_2_baterijos


                    Magic Lantern (ML) tai Canon DSLR fotoaparatams skirtas programinės įrangos papildymas, kuris fotoaparatui suteikia daugybe papildomų funkcijų tokių kaip filmavimas raw, Time Lapse ir daugybė kitų papildomų video ir foto įrankių integracija. Visas funkcijas ir ML aprašimą rasite čia http://www.magiclantern.fm/ Vieną tokių man naudingų funkcijų yra Magic Lantern Full-resolution Silent Picture. Tai galimybė nenaudojant fotoaparato užuolaidėlių daryti pilnos rezoliucijos nuotraukas. Įjungus šia funkciją fotoaparatas nukopijuoja Live View buferio infomaciją ir ją patalpina į png failą kortelėje. Tai suteikia galimybę nenaudojant užuolaidėlių resurso galima daryti šimtus - tūkstančius foto. Tai be galo naudinga timelapse projektų mylėtojams, neeikvojant fotoaparato užuolaidėlės (shutter) gyvavimo limito.

                    Taip ir nutariau praktiškai išbandyti šią funkciją. Nors ir reikalauja šiek tiek praktikos, bet rezultatais likau nustulbęs.

                    Comment

                    • slicKrox
                      Catching some Zzzzs...




                      • 2012 08 01
                      • 2161

                      #25

                      Tai prasidėjo dar 2014, kai įsigijau savo pirmąjį plačiakampį objektyvą ir norėjau išbandyti vairuojant mašinoje. Turėjau nemažai ambicijų pradėjus projektų, bet galiausiai gavosi "random" šaunių prisiminimų muzikinis klipas. Aplankyta daug gražių vietų pietinėje Anglijos dalyje, dažniausiai su draugais ir drauge. Ačiū už peržiūrą ir tikiuosi patiks.

                      Comment

                      • Moon
                        Forumo ligonis


                        • 2007 04 25
                        • 583

                        #26
                        Smagus darbai, tik trumpoki Man jauciu labiausiai patiko su vestuvem ^^
                        Gal tavo darbas susijes su video kurimu? :}

                        Comment

                        • slicKrox
                          Catching some Zzzzs...




                          • 2012 08 01
                          • 2161

                          #27
                          Labas. Ačiū. Džiaugiuosi jog patiko. Deja, bet mano darbas su hobiu nėra susijęs, tačiau kartais tenka smulkus apmokami darbai.

                          Comment

                          Working...