Kita video kūryba?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • slicKrox
    Catching some Zzzzs...




    • 2012 08 01
    • 2161

    Kita video kūryba?


    Sveiki,

    Manau, dauguma besidominančių AMV kūrimu, mažiau ar daugiau yra susidomėję ir tikru video filmavimu, ir jo apdorojimu. Šiuo metu yra labai daug naujovių šiam kūrybiniam darbui, kas nereikalauja astronominių finansų. (PVZ DSLR/HDSLR) Būtų malonu taipogi pamatyti jūsų darbus ar bandymus, ir pasidalinti patirtimi. Taipogi parodysiu kelis kūrybinius bandymus:

    Spoileris:

    Sony Vaio Ca Preview Neoficiali naujo Sony Vaio Ca nešiojamojo kompiuterio reklaminė prezentacija.



    Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2014-12-28, 18:49.
  • Airiz
    מיד





    • 2004 01 09
    • 1656

    #2
    Filmavimas nereikalauja daug pinigo..(nors žinau kad meluoju), jisai reikalauja nemenka skill'a..na kartais ir antros kameros lengvesniam montažui
    Su filmavimais asmeniškai turėjau labai mažai reikalų, bet teko "džiaugsmas" pasikankinti. Vienas yra darytas 2008-aisiais metukais, kurį ir filmavimų sunku pavadinti, o kitas yra prieš mėnesi, siekiant pažiūrėti į efektą žiūrovo akimis. Likau maždaug patenkintas
    Tikiuosi vėliau tas bandymas peraugs į kažką labiau apčiuopiamo.

    Comment

    • slicKrox
      Catching some Zzzzs...




      • 2012 08 01
      • 2161

      #3
      Na, taip... tačiau ne visada. Skilai be geros technikos, kaip ir visi turimi įrankiai be skilo = nuliui. Be vieno ir kito tu neišsiversi, tad jei nori tobulėti, paversti darbą labiau profesionalesniu ar įgauti naujų įgūdžių, privalėsi investuoti. Žinoma, visada yra išimčių. Kalbu tik apie šią sritį, tačiau tai beveik visur tas pats. Neturiu netgi dešimtosios dalies to ko man reikia vienam ar kitam projektui įgyvendinti, o kiekvienas iš tų dalykų vertas vos ne kaip naujo objektyvo, tačiau žinau, jei tai turėsiu, man tai tikrai padės įgauti naujų skilų.
      Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2011-11-29, 21:03.

      Comment

      • Hellsing_lover
        Purinsesu no Darukuneso




        • 2007 02 15
        • 1318

        #4
        Autorius slicKrox
        Skilai be geros technikos, (...) = nuliui.
        Na, su šita vieta tai man sunku sutikti. Sakyčiau, talentingi ir įgudę žmonės kaip tik sugeba net su pačiomis paprasčiausiomis priemonėmis namų sąlygomis sukurti kažką įdomaus ir tikrai žiūrimo. Aišku, taip jie yra labai apriboti technikos trūkumų, tačiau tai tikrai negalima teikti, jog toks darbas yra vertas nulio.

        Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

        Comment

        • slicKrox
          Catching some Zzzzs...




          • 2012 08 01
          • 2161

          #5
          Autorius Hellsing_lover
          Na, su šita vieta tai man sunku sutikti. Sakyčiau, talentingi ir įgudę žmonės kaip tik sugeba net su pačiomis paprasčiausiomis priemonėmis namų sąlygomis sukurti kažką įdomaus ir tikrai žiūrimo. Aišku, taip jie yra labai apriboti technikos trūkumų, tačiau tai tikrai negalima teikti, jog toks darbas yra vertas nulio.
          Autorius slicKrox
          "Žinoma, visada yra išimčių."
          Autorius slicKrox
          Kalbu tik apie šią sritį...
          Gal ir per riebiai pasakyta, tačiau tai kaip pavyzdys. Kaip ir minėjau, visada yra išimtys. Kai kas gali ir su buitine kamera įgyvendinti gerų idėjų, kai kas ir studiją turėdamas nesugebės išreikšti savo idėjos. Kai kur Apie tą techniką aš ir kalbu apie pačius paprasčiausius įrankius, kadangi kur kas rimčiau tiesiog kainuoja be proto daug. Tiesiog, kaip pavyzdys, manau klaidinga tai lyginti tarkime su piešimu, jeigu jau vis giliau nerti šion temom.
          Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2011-11-29, 21:20.

          Comment

          • Hellsing_lover
            Purinsesu no Darukuneso




            • 2007 02 15
            • 1318

            #6
            Autorius slicKrox
            Apie tą techniką aš ir kalbu apie pačius paprasčiausius įrankius, kadangi kur kas rimčiau tiesiog kainuoja be proto daug.
            Hm, na, taip iš technikos pusės, tai tikrai. Bet tada, gal irgi kaip žiūrėsi, jei, pavyzdžiui, filmai kuriami komerciniais tikslais ir pan., tai nėra kitos išeities technikine prasme, bet, jei tai yra tiesiog kaip užsiėmimas, siekiant prieinamos ir optimalios kokybės, tai gal ir nėra to "be proto daug", tiesiog kainuos pačios paieškos be proto daug laiko. Ir darbo bus daugiau su įvairiais apdorojimais medžiagos. Aišku, nebent čia nelygu apie kokius jau technikinius navarotus kalbam

            Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

            Comment

            • Airiz
              מיד





              • 2004 01 09
              • 1656

              #7
              Vienas iš aspektų yra tas kad "Barbės Devyndarbės" vaidmuo ne visada pasiteisina. Abu dalykai tiek fotografavimas tiek filmavimas reikalauja gilinimosi ir dažnai būna kad nepasirinkus kažko vieno bandoma daryti keleta dalykų iš eilės.
              Nuotraukoje netobulėji - filmavime išvis neįgudęs. Rezultatas: Esi dar vienas vestuvių "fotografas-operatorius". Ir filmuojant fotografas mato būtent kaip fotografas, o ne kaip operatorius. Tai irgi negerai.
              Norint įgyvendinti idėją, bet žinant kad neturi tiek pinigų - ieškai alternatyvių būdų.
              Sad but true ..iš projektu turi būti kažkoks labiau apčiuopiamas profit'as.

              Comment

              • Bardakas
                Žmogus Ne





                • 2005 09 22
                • 1462

                #8
                Sunku įvertint vieną tiesą jūsų pokalbyje. Mat yra skirtingi filmavimo kriterijai ir tikslai. Manau tas pats ir su fotografavimu yra, nepaisant to, fotografavimas turbūt reikalauja daugiau estetinių subtilybių kurios gali priklausyti nuo technikos ir supratimo, nes tai yra sustabdytas vaizdas ir jis manau turi atrodyti tvarkingai. Filmavimo kameros darbas yra kur kas laisvesnis, vien kameros judinimas turi savo žanrą. Viskas priklauso kokio rezultato nori, ar tai būtų avangardas ar didelio biudžeto reikalaujantis fantastinis filmas. Meninis filmavimas gali net neturėti tvarkingo redagavimo, pvz. paimkit kaip pavyzdį tokį stiprų ir pasaulyje nusipelniusį režisierių kaip Lars von Trier kuris su keliais kino menininkais buvo parašęs manifestą režisūrai. Tam manifeste buvo minimi tokie dalykai kaip, kad titrai rašomi ranka ant popieriaus ar plokščių, filmuojama nuolat iš rankos ir nenutraukiant kadrų - taip, kad galima naudoti ir vieną kamerą. Jo filmas Idiotai būtent beveik naudojant visus manifesto principus ir buvo nufilmuotas, tikrai įspūdingas darbas.
                Tad šiuo atveju dar norėčiau paklausti, ar ši tema skirta tik saldžiai "nulaižytiems" klipukams ar bet kokiai video kūrybai? Nes... pasidalinsiu ir savo 'menais', kad pilniau atrodytų tema ;]



                Taip pat prie šito filmuko nemažai buvau prisidėjęs filmuojant, renkant rakursus, ieškant filmavimo vietų ir vystant idėjas:

                Paskutinis pakeitimas nuo Bardakas; 2011-11-29, 22:17.
                Maybe on Earth, Maybe in the Future
                sigpic
                Kurokawa idėjinis lyderis
                Lėtai keičiu slaptažodžius

                Comment

                • slicKrox
                  Catching some Zzzzs...




                  • 2012 08 01
                  • 2161

                  #9
                  Nedideli sveikinimai nuo manęs ir Hangaut Naujų Metų proga

                  Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2012-01-08, 02:20.

                  Comment

                  • Squalleh
                    .MØNSOON.



                    • 2009 01 12
                    • 1892

                    #10
                    Aaaa! Tiesiog puikiai! Labai fainai matyti tiek pažįstamų veidų ^^ Šypsena nedingo netgi po pabaigos (: Ačiū už sveikinimus ir puikų video!!!

                    Comment

                    • Karolis
                      Naujokas

                      • 2010 08 22
                      • 20

                      #11
                      eh, a chance to whore out. i'll bite 8)
                      nors amv ir nekuriu
                      pora aktualiu animei:


                      tiketinai matyti though
                      Check me:
                      YouTube
                      Facebook

                      Comment

                      • FireBoyAMV
                        Narys

                        • 2012 08 24
                        • 41

                        #12
                        Na prie AMV kūrimo, dar užsiimu parkūru ir jo montavimu.
                        Trumpokas.

                        Comment

                        • wingweaver123
                          Narys

                          • 2012 08 24
                          • 39

                          #13
                          Autorius FireBoyAMV
                          Na prie AMV kūrimo, dar užsiimu parkūru ir jo montavimu.
                          Trumpokas.
                          uztad nesveikas ^^

                          Comment

                          • slicKrox
                            Catching some Zzzzs...




                            • 2012 08 01
                            • 2161

                            #14
                            Niekada nesu kūręs jokių žaidibinių muzikinių klipų, tad tai trumpas, paprastas ir lengvas pasibandymas tuo metu įkvėpusio žaidimo ir dainos/atlikėjo, kurį teko daryti maždaug prieš metus. Įrašinėjant gal kažkiek ir užtrūkau, tačiau montažas, manau, buvo max 3val. Galbūt truputėli apsišoviau su aspect ratio, žaidime nustatęs pagal monitoriaus raišką1920x1200.

                            Beje, rekomenduoju taip pat Dear Esther ir nors iš dalies sunku pavadinti tai nuotykių žaidimų, tačiau, pasibaigus žaidimui visgi priverčia susimatyti apie personažo esybę ir kelionės tikslą. Tai tikra atgaiva nuo stereotipinių šio žanro žaidymų. Mistika, poezija, peizažai duoda kažką savito šiam specifiniam žaidimui. ČIa tiesiog žodžių ir vaizdų žaismas, kuris verčia kas kart susimastyt ką autorius bando mums perteikti. Čia tereiks tik eiti su savo personažu ir klausytis įdomios ir susipynusios istorijos, kurią pasakoja profesionalus britų aktorius Nigelas Carringtonas. Vaiduokliškai gražūs vaizdai ekrane privers greitai panirti į žaidimo pasaulį.

                            Comment

                            • Abalys
                              Nope!

                              • 2010 07 20
                              • 1136

                              #15
                              Visi čia matau rodo realius vaizdus, emocijas, judesius nufilmuotus su realiom kamerom... O kuom gi aš tuomet galiu pasigirti? Kaip matau - niekuom. Bet vistiek parodysiu, ką ankščiau veikiau... Machinima! Tai turbūt viena iš priežaščių, kodėl man iš karto taip sunkiai sekėsi kūrti amv... buvau gi pripratęs prie savo rankomis filmuotų kadrų.

                              Štai kuom maždaug aš užsiiminėjau prieš... 2-4 metus kol AMV dar man buvo nepažįstamas pasaulis:

                              Tai turbūt vienintelis mano išlikęs darbas, kuriame buvo svarbi ne istorija, bet montažas... Need for Speed Hot Pursuit (2010) trailer perkūrtas naudojantis Grand Theft Auto San Andreas modifikacija SA-MP. Visas filmavimas bei editinimas užtruko apie mėnesį. Pasirinkau perkūrti dėl tikslo kažką gero išmokti montaže... ir kažkiek išmokau, bet dabar man žiūrint šį mano darbą norisi verkti ant kiek daug jame klaidų. Daugelis triukų pavaizduotų originaliajame klipe buvo neįmanomi GTA:SA varikliuko deka bei labai prasta Sa-Mp interneto synchronizacija. O kartu ir žiauriai sunku buvo susinchronizuoti aktorių (žaidėjų, pasirodžiusių klipe) veiksmus, ko deka teko panaudoti papildomus efektus. Pavizdžiui... sraigtatsparnio realiai net nebuvo, todėl jo judesiai dėl mano patirties trukūmo yra tokie... robotiški, nerealistiški. Drįsčiau sakyti, kad kūrdamas šį klipą nelabai žinojau ką dariau... Ir kodėl man tokios blankios spalvos pasirodė normalios... Eh. Per daug neteiskit, please... O ir klaidų galite nevardinti - aš jas pats jau senai žinau.

                              ...ir svajoju kada nors padirbėti prie savo rankomis filmuotos realios medžiagos...

                              Comment

                              Working...