VideoEditing.lt atidarytas

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • daimonass
    Forumo vilkas


    • 2008 12 08
    • 354

    #16
    Zx-Shade - esi jau toks zmogus, kad pradedi daryti darba bet po kurio laiko tu ji numeti... Manau tas pats laukia ir sito projekto. Neisizeisk, bet tikrai neatrodot rimtai.
    Bent jau kolkas.
    Mano anime list'as: http://myanimelist.net/animelist/daimonass

    One Piece V2 pack: http://www.linkomanija.net/details?173537

    Comment

    • Zx-Shade
      digital existence



      • 2009 03 14
      • 725

      #17
      Autorius daimonass
      Zx-Shade - esi jau toks zmogus, kad pradedi daryti darba bet po kurio laiko tu ji numeti... Manau tas pats laukia ir sito projekto. Neisizeisk, bet tikrai neatrodot rimtai.
      Bent jau kolkas.
      O tu man atrodai toks zmogus kuris tik plepeti moka. Kiek as emiausi darbu, visus dabaigiau(nors ir sunkiai). Amvzona.tk buvo ne mano reikalas. Zinoma, jai zmogus stengiasi del amv bendruomenes kiek gali ir jam nors kiek nesiseka, jis gauna antausi vietoi paskatinimu. Aciu.

      P.S vakar pradejau daryti/post'int video tutorial'us lietuviu kalba.

      Comment

      • Whitex
        Rimtas forumo narys

        • 2008 07 09
        • 125

        #18
        Autorius Zx-Shade
        Zinoma, jai zmogus stengiasi del amv bendruomenes kiek gali ir jam nors kiek nesiseka, jis gauna antausi vietoi paskatinimu. Aciu.
        Pilnai pritariu. Tie išsireiškimai, ale nieko nepabaigi, esi nepatikimas atrodo bereikšmiai ir tuo labiau nereikalingi. Parašyti lyg norint specialiai įžeisti.. Žeeema!
        Bet iš kitos pusės suprantama ir žinoma, kad tai - eilinio lietuvio tautinis bruožas.

        Comment

        • slicKrox
          Catching some Zzzzs...




          • 2012 08 01
          • 2161

          #19
          Maniau, jei yra pateikiamas svetainėje ne tavo sukurtas straipsnis ar kita naujiena - atsiklausiama autoriaus leidimo ar bent nurodomi autoriai ir originalus šaltinis.

          Comment

          • DowyChan
            Narys
            • 2011 05 19
            • 38

            #20
            O man Kaiptik patinka tas puslapis ir matau perspektyva =3 I mean... Pats puslapis NAUJAS ir man patinka, kad ten galima jau dabar rasti informacijos kuri klesti ir po biski dides. Juk gimes vaiksciot nemoki. Reikia ismokti. Taip pat ir cia. katik sukurta svetaine ir po biski stengias deti svarbia informacija, bei zengia pirmuosius zingsnius (=^^=) I like it ~ Jau po metu tikrai matau, kad bus daugiau lankytoju ir tikrai dideliu temu.
            Pastaba !! Vienas menkas " thingy " kuris mane gal siektiek erzina ir kliudo, tai pats dizainas. Jis grazus ir viska, bet Siektiek per tamus ir scrollinas kazkaip strange :I Nenoriu perdet, bet man siektiek sunku sukaupti akis i teksta kai aplinkui toks blaskantis background'as and stuff. Bet cia tikriausiai tik man taip atrodo.
            Bet siaip awesome and Keep up the good work ~ ^///w///^
            ♪♫░▒▓♦►Uninstall◄♦▓▒░♫♪
            -Uninstall Cosband ​Nare ~
            HOMESTUCK ~
            HoNk :o)

            Comment

            • Whitex
              Rimtas forumo narys

              • 2008 07 09
              • 125

              #21
              Autorius slicKrox
              Maniau, jei yra pateikiamas svetainėje ne tavo sukurtas straipsnis ar kita naujiena - atsiklausiama autoriaus leidimo ar bent nurodomi autoriai ir originalus šaltinis.
              Čia kam skirta? Man, videoediting, Dievui, šiaip random mintis?

              p.s. Manai/-ei teisingai, žurnalistinė etika, bei copyright'as reikalauja pateikti autorių ir nuorodą į originalų straipsnį.

              Comment

              • Zx-Shade
                digital existence



                • 2009 03 14
                • 725

                #22
                Pamirsau ant vieno straipsnio nick'a autoriau parasyti.

                Comment

                Working...