Na štai ir atėjo laikas pirmam mūsų išbandymui. Pirmasis etapas jau čia! Kompiuteris jau parinko visas ateinančių kovų detales, o man belieka jas paskelbti. Bet iš pat pradžių norėčiau visiems priminti, kad savo darbams pateikti turite vos 5 dienas, tad negaiškit laiko veltui! Žinoma, taip pat norėčiau ir padėkotį už drąsą bei norą išbandyt savo jėgas. Linkiu jums visiems nuoširdžiausios sekmės ir su nekantrumu laukiame jūsų darbo vaisių!
X
Collapse
-
AMV renginys: STARS 2016 || Pirmasis etapas
Na štai ir atėjo laikas pirmam mūsų išbandymui. Pirmasis etapas jau čia! Kompiuteris jau parinko visas ateinančių kovų detales, o man belieka jas paskelbti. Bet iš pat pradžių norėčiau visiems priminti, kad savo darbams pateikti turite vos 5 dienas, tad negaiškit laiko veltui! Žinoma, taip pat norėčiau ir padėkotį už drąsą bei norą išbandyt savo jėgas. Linkiu jums visiems nuoširdžiausios sekmės ir su nekantrumu laukiame jūsų darbo vaisių!Žymos: NiekoPosting comments is disabled.
Kategorijos
Collapse
Straipsnių tagai
Collapse
- anime nights (2)
- azar (6)
- banzai! (2)
- dailininkų turnyras (2)
- from the new world (3)
- ghost in the shell (2)
- japonija (5)
- makoto shinkai (2)
- manga (2)
- shin sekai yori (3)
- shinsekai yori (2)
- space brothers (2)
- straipsniai (2)
- technologijos (2)
- Žaidimai (6)
Naujausi straipsniai
Collapse
Trumpai apie aprašymą:
kadangi negavau dalyvių darbų į rankas, o mano sistema be to neveikia, teko pašalint visa techninė dalis (išskyrus garsą) o vėliau suplakiau ir visa kita; todėl objektyvumas kenčia ir viskas bus mažiau sistematiška šįkart. Dėl šios priežasties tiesiog pasirinkau trumpai aprašyt keletas konkrečių momentų. (bet daugiausiai garsą, ~ šios dienos rubrika)
šaka A;
{
Kuchka vs Breaker
-- Aprašymas
Nors yra trys aiškios dalys, pagrindinis nemalonumas su daina (dalinai jos žanru) yra jos dėmesio nelaikanti, statiška struktūra/prigimtis, todėl punktas kaip viskas bus sukarpyta ir sustatyta dabar imponuoja silpniau. (sukarpėt vienodai, Kuchka vos vos geriau nukirpo pabaigą) Papildomai daina per daug apribojimų uždeda: per konkretu, per daug atsitiktinių detalių, kurios niekur neveda jom sekant, o sekant pats darbas tampa kaip daina,- nuobodus. (lyg to būtų maža lyrika apie rutiną)
---
□ pas Kuchka M/V galimas, vien dėl atributų su telefonais. Tikslas darbo buvo suprantamas.
□ Iš siužeto pusės, pirmas akivaizdžiai miglotas elementas, kurio klipas nelabai nori paaiškint yra apskritai kokį indėlį devinkė atlieka: Pasirodo vienam epizode > Gauna viena žinutė (kuri turėjo būt skirta dvyliktam) > Dingsta > ~Jis niekaip nereaguoja į situacija, jis nedalyvauja finale. Nelabai reikėjo jo įvykių linijai; Veikėjų tarpusavio santykiai turėtų būt pristayti ir aiškūs žiūrovui, tam neesant istorija nebus lengvai prieinama. Na o jei reikia iš anksto žinot šaltinis, tada prarandi dalis porencialios auditorijos;
□ sinchronizacijos pakankamai, tik šokinėja tiesiog pagal viską kas pakeliui papuola po ranka, bet dabar tas neturėtų būt didelis minusas jei siužetas pas tave pirmas;
□ panašiai su efektų išdėstymu, - imant bendru atveju daug idėjų, nevisos reikalingos, kaip kad šabloninis filtras gale. Labiausiai patiko trikampis, net per daug subtiliai sakyčiau išėjo ten; Variacija geras dalykas, bet stipriausiai vertinu kai yra elementas (pliusas jei jis/jie turi bendra jungtis su vaizduojama idėja) pagal kurį išplėtojamas logiškas efektų dizainas, kuris auga ir transformuojasi kartu su klipu;
□ keletas scenų taikliai pagal lyrikas (pirma scena su motociklu), bet jei pagrindinis akcentas vientisumas istorijos, pirmas darbas čia. Jau vėliau galima pridėt ir stiprint kitus sluoksnius, kad viena koncepcija netrukdytų kitai. Dabar gi gavosi daug šokinėjimo pirmoj daly: susitinka, važinėja, išsiskiria vėl susitinka. Diena, naktis, diena, naktis. (man trūko aiškesnės-turtingesnės-idomesnės grandinės incidentų kurie vestu iki kulminacijos, nes šaltiny tikriausiai nebuvo jokio žaismingo konflikto tarp veikėjų geresnei parodijai kad žiūrovas nenuobodžiautų.)
---
Viena priežastis kodėl patraukė Breaker implementacija, nes autorius kitaip žiūrėjo į daina. Jo kūrinys buvo maloni bet kaip vėliau paaiškėjo, laikina peržiūra. Išėjo toks neblogas Pseudo linksmybių (angl:. fun) žanras kol nepradėjo kilt titrai, burnos, animacijos sutrikimai, judesio sutrikimai, mechaninė kamera, visa naikinanti vinjetė, detales valganti spalvų paletė, dvigubi kadrai t.t prieš prasidedant kovai tikėjaus kinetinės tipografijos ir čia butų buvęs lemiamas akcentas, tikriausiai, kadangi pas abu kandidatus apilygis M/V, o šitai butų padarę šaltinį artimesniu dainai, nes pagal lyrikas rast ir suderint jau yra sunku. O klipas pas Breaker laikos ant vizualikos. Ir ta vizualika pakliūna prie techninių nesklandumų nei į estetikos zona dabar.
Kamera galingas įrankis, bet dar didesnė vertybė jei išsiverčiama be to. Papildomai kai nėra lydinčio garso prarandama pusė efekto. Galima imtis keletas triukų: saugiausias ir nešlovingiausias metodas yra nenaudot kameros ir pakeliui nieko neišmokt, antra rinktis scenas kur jau yra natūralus judėjimas. Trečias naudot kitaip, čia yra dvi problemos galimai redaktoriaus limitacijos (kaip kad judesio sklandumo kompensavimo nebuvimas angl :. motion blur), antras: jau pati technika: Kamera jaučiasi linijinio pobūdžio, nes greičio parametras tarp raktinių kadrų kinta linijine interpoliacija (dažnai redaktoriuose pagal numatytus nustatymus), bet mes čia norim kreivės. Geriausia veikia pasistayt tramplynas arba kitaip rampa. Tokiu būdu Iš pradžių kamera turėtų judėt labai labai greitai po to sulėtėt, ir kai beveik sustoja - CUT (arba banguoji toliau) Dažniausiai toks efektas yra pageidaujamas, nebent yra kita artistinė intencija. ~Standartinė praktika.
Kai pirma kart perklausiau ši daina apsisprendžiau jog čia paprasčiausiai laimės originalesnė idėja, ir idėja kuri bus keisčiau pristatyta ar interpretuota. Tinka šlamštinė kategorija, tinka parodija, tinka bet koks pateisinamas absurdas kaip kad sukurt priešingybė dainos žodžiam/atmosferai, įmanomas kelias, nes komedijos žandro pagrindas. Pasrinkau gyvenimu nusivylusius teroristus, kurie taip nuobodžiauja, kad nieko įdomaus nebelieka kaip susprogt;
šaka B;
{
RociiPo vs proofox:
-- Aprašymas
Abu dalyviai turėjo itin patogi, aiški, turtinga daina su pagaliau gera struktūra. Galima sutrumpint daugmaž iki pusantros minutės, jeigu išėjo dešimčia sekundžių daugiau, man ne problema, nes pats limitas kaip priežastis nepabaikt darbo teisingai pas mane negalioja, bent tol kol sutrumpinta proto ribose. Galima dažnai susiderint, jei Proofox to nepadare, tada DQ bet kuriam konkurse. Apskritai laiko limitas atsimenu nesuveikė per pirmą žvaigždžių turnyrą, tai čia tik orientacija mano žodyne.
Rocii neblogai, tik įžanga per ilga ir nėra pabaigos. (muzikinės) Labai keista detalė kurios negalėjau pateisint tai kodėl sutrumpint pauzės, pavyzdžiui tarp dviejų įžangos posmelių, dainininkas čia jaučia ir žino labai labai gerai kada pradėt.
Kadangi įžanga buvo per ilga, antro posmelio galima atsisakyt (pavyzdžiui):
Well you only need the light when it's burning low
Only miss the sun when it starts to snow
Only know you love her when you let her go
Only know you've been high when you're feeling low
Only hate the road when you're missing home
Only know you love her when you let her go
And you let her go
...
Kitaip tariant norint efektyviai sutrumpint daina, pirma reikia atpažint garsų šablonas, šiuo atveju lyrika. Kadangi čia ne elektronika, pavojus tokioj dainoj gali būt tik ten, kur yra kažkokia loginė jungtis. Būtent labai gerai jog išlaikei tas dualizmas tarp let her go, ir panaudojai instrumentalinė dalis. Kas nebuvo gerai, tai pabaigos nebuvimas ir neišsaugojai dvigubų vokalų, kas yra stipriausia dainos dalis. Argumentacija čia tokia jog reikia imt viskas ką muzika duoda geriausia t.y siekt diversiškumo, - vienas iš dalykų kurie daro klipą geru: nes tada galimas sukurt kontrastas, dinamiška struktūra, tas ypač galioja veiksmo žanrui, aplamai galioja viskam;
Kitas svarbus dalykas yra identifikuot dainos struktūra ir sutraukt taip jog ji butu miniatiūrinė originalo versija: šiuo atveju: IŽANGA > INSTRUMENTALAS > POSMELIS1 (angl:. VERSE1) > PRIEDAINIS > PABAIGA.
Jei reikalingas siužetas, (labai svarbus momentas) reikia sutapatint atitinkamus scenarijaus struktūros elementus su atitinkamais dainos struktūros elementais. Ir kiekvienai daliai priskirt užduotis/prasmė. Pavyzdžiui įžangą atitiktų veikėjų, situacijos, nuotakos pristatymas t.t.
Muzika yra pagrindinė limitacija, yra pagrindinis kelias ir žemėlapis, eisit tokiu keliu,- kokį nusitiesit. Čia pirmas dalykas nuo kurio reikia pradėt planuot išdėstymas. Ypač proofox tas galioja, kadangi su takeliu nebandei daryt nieko.
Na ir bet kokiam (tiek užsienio tiek ne) konkurse stenkis elgtis profesionaliai, darbo komentaru baikt nevalia, kaip ir nevalia baikt ties tiltu, pakilimu (angl:. build-up) ar posmeliu kaip dabar.
Rocii, pasirinko kraupiai miela kompozicija. Peržiūros vertė asmeniškai aukštesnė. Labai norėjau stipresnės instrumentalinės dalies pradžios (iš muzikinės sinchronizacijos pusės turiu omeny)
Bendram vaizde, Fundamentali problema kad autorius sugalvojo visiškai atsiribot nuo dainos ir išpildyt siužetą ne savo montažu, bet teksto intarpais, kuris pristato/atpasakoja praktiškai lygiai tą patį ką šaltinis. Teksto keist nereikia niekaip, nes jo nu ..nereikia: žaloja dinamika, keičias per greitai, reikia sustot, reikia skaityt, reikia pergalvot viskas iš naujo, kaip nebylus kinas. Šiek tiek apmaudu. Labai kompaktiškas iš pirmo žvilgsnio vizualiai techniškai tvarkingas ir gaivus minimalizmas išėjo. Darbą prasukinėjau, ypač patraukli jo antra pusė.
Pas priešininką yra bendra tema, bet visko buvo per daug (~ galėtų išeit paralelė tikriausiai), tuo tarpu RociiPo pasirinko racionalus sprendimas,- koncentruotis ties dviem veikėjais; Taškai jai. Taipogi patiko kad jin nelietė (bent akivaizdžiai) spalvų.
šaka C;
{
arturs vs black_leja:
-- Aprašymas
□ Daina apie santykius ir dvelkia paslėptu išnaudojimo motyvu. Abu autoriai nuėjo panašia linkme pasirinkdmi panašius šaltinius. Abu darbai taip pat teisingai koncentruojas į poros santykius.
□ Finalas abiem atvejais irgi vienodas: abi poros daugmaž pabaigia su bučiniais;
□ Artūras pradžioj viską darė gerai, blogai tik apkirpo daina pačioj pabaigoj. Nelabai suprantu kodėl kaskart trumpinat per pusę priedainius/ stipriausias/dinamiškiausias dainos vietas pačiam finalui > paruošiant žiūrovą nusivylimui taip. Ir muzikinė pabaiga prilipdyta per jėga.
Lėja iš kitos pusės savo apibendrinančią galinę scena paleidžia ant posmelio. Vizualiai klipas baigias, bet čia nėra vieta pabaigai, čia yra vieta dėstymui.
Aš visad taipogi labai skeptiškai žiūriu kai pasideda darbas veiksmu. Yra daug muzikos kompozicijų kurios tikrai pradeda nuo priedainio, ar kažkuo stipriu, bet čia būtent yra atitinkamai paruošta dainos sekcija konkrečiam tikslui, t.y sudomint žiūrovas. Šitoj vietoj labai tinka abstrakti ir tiksli sinchronizacija, temos nustatymas, dizainas t.t Techniškai Lėjos atveju ir veikėjus reikia pristayt ir muzikinė sinchronizacija su dinamika išlakyt. Du dalykai vienu metu, vienas bus dažnai bus nekoks; Šiuo atveju dinamika su sinchronizacija.
□ lūpų sinchronizacija pas abu nepavykus, ypač pas Lėją, nes lip-flap; Pas Arturą taipogi nereikėjo greitint (galima bet ne taip ir ne čia), nes viena iš standartinių priežasčių kūno judesių nenatūralumas. Iš pradžių jautės, vėliau tikriausiai pripratau. (jausmas jog butų išmesta pusė kadrų kadangi viskas trūkinėja..ir kas yra logiška jei greitinai)
□ jei žiūrėt vizualinė pusė, Hal spalvingesnis, o pas Lėją originalus šaltinis prėskas, spalvų kodavimo asmeniškai trūko, nes neaišku ar veikėjas į kažką įsivaizduoja ar tikrai tą daro;
□ dailės departamente, Artūro klipas jaukesnis, yra aplinka, ornamentai, detalės, katinas, siūlų kamuolys t.t pas Lėją gi veidai, žmonės, veidai, žmonės; Nors ir supratau tavo veikėjų motyvacijas geriau.
---
Galiausiai Artūras laimi ties vaizdu ir truputį ties bendra sinchronizacija, bet tik todėl kad pas Lėja to veik nebuvo.
Awkward Love galėjo būt geresnis, jei išnaudot visa ta abstrakcija gale: pažaist su veidrodžio efektu. Autorius iki galo nepapenėjo auditorijos.
šaka D;
{
JaKeGirl vs Net:
-- Aprašymas
Grupei D sakyčiau iškrito sunkiausia daina ir sunkiausiai sutraukiama. Pradžia nedidelis pragaras, nes yra pastovus kilimas viršun ir nėra to paties tono nors vaizdžiai atrodo vienodai. tal Standartiškai nukirpt nepavyks. Egzistuoja tipas muzikos kurią galima trumpint, bet ne per daug, nes jų esmė ir gyvenimo tikslas yra įtraukt klausytoją į nuotaiką palaipsniui vystantis. T.y to neišeis pajust iš nedidelio gabalėlio.
Grėta čia truputį nustebinai, per pirmą peržiūrą teigiamas įspūdis, pasąmoniškai laukiau tik kada užsuksi foną ir deja nuo 0.42 prasideda nedidelis chaosas, geras dalykas jog trunka neilgai. Pavojingai.
Dabar žiūriu į Net ir galvoju ar jis tą pastebėjo ar ne, kadangi pas jį išimta visa priekinės dalis.
Net pradžios atkarpa ties montažu ir muzikine sinchronizacija gali konkuruot su priešininku šitam lygmeny. Autorius žino kur kirpt, taikli scena su judesiu aplink, minusas tik va bendroj dinamikoj, jau pilnai neatlaikei (truputis geresnės kameros butų padėję) > hence kodėl šita dalis (toliau vadinsiu stipriąją) yra sunkesnė atkarpa. (beje supratau ką norėjai padaryt ties durim, bet nu gavos nesąmonė)
Pas Grėta minusas buvo panašus kaip Artūro. Sutrumpinta stiprioji dalis gale (be reikalo), bet dinamika jau atitinkama (lyginant su Net) bei seka sklandus muzikinis perėjimas į pabaigą. (pagaliau pas kažką ~ na dalinai, nes jis buvo natūralus). Ką tas reiškia Net atveju? jis pasirinko būtina stipri dainos sekcija ir praktiškai nuo jos pradėjo. Ir darbas iškart pralaimi ties struktūra, kuri tampa išvirkščia lyginant su priešininko. ir dėl to atrodo jog klipas važiuoja atgal.
Kitaip tariant Net darbas jis tik ..užgeso.. labai greitai.
Asmeniškai čia pagrindinė problema, o turėjo klipas potencialo nemenkesnei šlovei, nes jis spalviškai vientisas ir turi aiškus veiksmas.
Pas Grėtą bendrai ---- nu taip. truputį .fanatiškai padarytas darbas: per daug ir visko visur ~ bet įsiminė tavo artistiški ieškojimai ir M/V parinkimas dėl smuiko partijų bei tikslesnė sinchronizacija, lyg struktūros dar būtų maža ištėkšt oponentas;
-- Etapo-1 rezultatai
A: Kuchka;
B: RociiPo;
C: arturs;
D: JaKeGirl;
PIRMASIS ETAPAS BAIGTAS!
Balsavimo laikas baigės. Malonu matyti jūsų aktyvų dalyvavimą bei nuostabius darbo vaisius. Tikiuosi, kad ne tik išmokot kažko naujo, bet ir kartu pažinote vienas kitą! Gaila, bet ne visi šiandien gali džiaugtis pergalę. Net, Breaker ir Black_leja krenta iš žaidimo. Bet pastarieji - nenusiminkit. Jūsų balsai vistiek išlieka svarbus ateinančiame etape bei finale! O tuo tarpu, sveikinimai Kuchkai, RociiPo, Arturs bei JakeGirl - jūs visi keliaujate į sekantį etapą!
Didelis thumbs up iš manęs visiems teisėjams ir Abaliui už tokį retro smūgį. Labai simboliškai išėjo, kad pirmojo STARS nugalėtojas tapo antrojo koordinatorium. Uh. Čia dar reiktų gerokai pasukt galvą, kad kažką geresnio sugalvot! Gaila, kad po konkurso nieko taip ir nebekūrei, tikėkimės nebeturėjai visiškai laiko, o ne pasidavei viską kaustančiai perfekcionizmo rankai. Hah. Ir labai sunku patikėt kiek jau laiko praėjo nuo pirmojo konkurso. Keturi metai. Turėjau net pasižiūrėt nes nesitiki. Na, jaučiasi gal metai kiti, bet ne tiek. Kas svarbiausia mano atmintis labai bloga (sako kūrybingų žmonių bruožas! (I‘LL TAKE WHAT I CAN THANKS)), bet prisimenu kiekvieną buvusį dalyvį, kiekvieną darbą ir visą žiauriai smagų organizacijos procesą. Taip pat labai smagu, kad žvaigždžių dvasia išliko ir dabar – turit labai draugišką atmosferą.
Asmeniškai sutinku su visų teisėjų kritika, ypač absurdo, nes pastebėjau, kad mano minčių seka apie darbus kuriuos peržiūrėjau labai atitinka jojo. Jis nagrinėja turinį, esmę, konceptus, supranta kad viskas turi sudedamąsias dalis. Šito žmogaus kritiką imkit į širdį.
Šitam etape jau viskas aišku, bet noriu atsakyt black_leja, nes aš sentimentalus kvailys
Antra – tu kuri sau. Jei nori laimėti, kurk 50/50, kurk sau, bet ir nepamiršk kitų – tai reiškia, kad teks tapti labiau ekspresyviai, ne visiems išeina įlyst i tavo vidini pasaulį kaip man, pavyzdžiui (black shades.jpg) (šią kovą laimėjai tu, asmeniškai). Lengvai tariant - pradėk naudoti judesį savo darbuose, tai reiškia pradėk aukoti vientisumą dėl įvairovės ir dinamikos (vizualiai gražūs veikėjų judesiai). Tavo darbai pernelyg subtilūs. Ką aš pasiūliau nėra gerai, bet tau reikia pramušt tai, po to galėsi grįžt ir suprasi kaip subtilų darbą perteikti žiūrovui. Galėčiau tęst ir tęst, bet tada prasidės mano svaigimas dėl seksualinės energijos išlaisvinimo ir nukreipimo, o ten jau nenorim eit niekas.
Sėkmės visiems kitam etape!