Strawberry Panic!

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    Strawberry Panic!

    @anidb | @animenfo | @ANN

    Žanras: komedija, romatika, drama, yuri
    Formatas: TV (26 ep), 25 min.
    Transliacija: nuo 04.04.2006 iki 26.09.2006
    Režisierius: Masayuki Sakoi
    Studija: Madhouse
    Pasaulis kuriame vyrai neegzistuoja


    Siužetas mokyklinėj romantikoj, kaip taisyklė, nepasižymi dideliu originalumu. Pavyzdžiui asmuo.....pavadinkim jį X....atvyksta į mokyklą.....pavadinkim ją Y. Ar tai dėl kažkokios auros ar būdo savybių ar tipo didelio grožio X'as tampa labai populiarus. O kas jei:
    X = Nagisa Aoi Labai kawaina (aišku skonio reikalas), geruolė, šaunuolė...vienžo angelas. Jos tėvai išvyko dirbti į užsienį. Na čia dažnai taip būna. Matyt prastai pas japonus su darbu ar tai algomis....kaip ir pas mus. Na, bet mes čia ne apie tai... Tai va, parekomendavus senelei, Nagisa persikelia mokytis į Y'ka.
    Y = St. Miator mergaitiška mokykla. Astrea Hill teritorijoje dar yra St. Spica's ir St. Lulim's mokyklos. Čia yra ir bendrabutis ir bažnyčia ir baseinas......nu viskas ko reikia uždarai bendruomenei. Kiekviena mokykla turi savo uniformą ir savivaldą. Jei kažkoks klausimas liečia visas mokyklas susirenka trejų mokyklų savivaldos. Kad būtų daugiau tvarkos visos mokinės išrenka Etoiles. Čia kažkas panašaus į mūsų prezidentą.

    Tai ką mes čia gaunam? Teisingai - yuri. Čia nėra vyriškos giminės atstovų. Jie tarsi neegzistuoja. Mergaitėms ir taip puikiai be mūsų (t.y. vyrų) gyvena. Truputi net pavydu.... Pradžioje gan juokinga stebėt tuos paraudimus, prisilietimus, meilės kančias ir kitus privalomus romantikos atributus. O ir parodijos užtektinai. Kažkur nuo dešimtos serijos jau pradėjau nebekreipti dėmesio, kad berniukų nėra. Meilė lieka meile. Tiksliau aš, kaip heteroseksualas, taip nemanau, bet šis anime taip gražiai ir atvirai tai pavaizdavo.....

    O kokios gražios čia mergaitės.... Vien už tai galima daug ką atleist. Labiausiai patiko Nagisos ir Shizumos pora. Priminė Suzuka. Tos pačios problemos su paeitimi. Tik jei Suzuka baisiai nervino tai Shizuma užjaučiau. Va Hikari ir Amanei buvau gan abejingas. Matyt ne mano skonio mergiotės. O ir Amane per daug į vyra panaši....t.y. per daug lezbietė.

    Ir aišku privalomi meilės trikampiai. Ne "Honey and Clover" lygio, bet kančių ir ašarų buvo pakankamai. Girti Madhouse piešimą jau kažkaip neoriginalu, bet...... tvirti 9 balai. Ir personažai ir aplinka ir sviesos efektai nupiešti puikiai. Nebloga ir muzika. Labai patiko pirmas op. Atrodo paprastas jpop, bet "vežanti" dainelė. Va endingai.....imho tai nebuvo labai gera mintis. Palyginus su anime mergaitėmis tos dvi japonės atrodė storos ir baisios.

    Įvertinimas:
    9. Buvo gražu. Laikas bežiūrint prabėgo greit. Pabaiga
    Spoileris:
    naivokai happy, bet man tokios patinka. O dar tas pagrobimas nuo "altoriaus"....


    Reziumė:
    Žiūrėti visiems kuriems patinka romantika. Nesvarbu tas yuri. Argi gražios mergaitės kažkam gali nepatikt?

    Papildomos nuorodos
    Torrent
    OP
    Ending
    AMW
    30
    5
    53.33%
    16
    4
    16.67%
    5
    3
    16.67%
    5
    2
    6.67%
    2
    1
    6.67%
    2
  • Raziel
    Mr. Reasonable


    • 2004 06 09
    • 194

    #2
    Kvailas gana anime, jei ne 'only girls' kaži ar bučiau žiūrėjęs iki pabaigos - tokia banali utopija, kad dažnai net nesekdavau kas vyksta... išskyrus tuos epizodus, kai kokia nors vyresnė 'senpai' bandydavo 'užsiversti' kokią naivią naujokę o šito buvo ne tiek jau ir mažai. Taip kad man yuri buvo privalumas, o ne trūkumas, nes dar retokai tokius anime matau.

    Autorius Killerbee
    Tiksliau aš, kaip heteroseksualas, taip nemanau, bet šis anime taip gražiai ir atvirai tai pavaizdavo.....
    Jaučiam pareigą patvirtinti savo seksualinę orientaciją, nes neduok die kas nors dar pagalvos, kad nepriklausom daugumai, žiūrėdami tokį animacinį filmą? Non sequitur , gerbiamasis ;]
    "The interraction of the West and Japan will result not in a vulgarisation of Japan but rather in a Japanization of the West"
    Alexander Kojève, 1959

    FF sucks! Please, don't kill me

    Comment

    • Infante
      • 2007 03 20
      • 91

      #3
      Gražus anime, Maria-Sama ga Miteru man atrodo šiek tiek geresnis, bet kadangi Strawberry Panic mano manymu tik atnaujintas Maria-sama ga miteru variantas, tai buvo taip pat malonu Čia jausmai atviresni... Vis laukiu, kol išleis anime, prilygstants shounen-ai anime, bet turbūt to nebus. Na ir čia galima rasti švelnaus sadizmo pėdsakų, bet labai mažai... O siužetas turbūt visada liks toks pat... Mokykla, viena super kawaii panelė ir t.t.
      Manau, čia tikrai gali žiūrėti visi kas mėgsta romantiką (komedija nelabai galėčiau jį pavadinti, nes keliose vietose verkiau), nes shoujo-ai kūriniuose svarbiausi tik jausmai.
      Shoujo-ai, nes merginos tiesiog labiau emocionalesnės, o jų meilė tyresnė ir gražesnė.. Dėl yuri elementų.. na jie gali nepatikti tik labai jau nusiteikusiems prieš tokią meilę...

      O kam patiks, siūlau paskaityti shoujo-ai manga.

      Aš tik galiu pasakyti:

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2910

        #4
        Autorius Raziel
        Jaučiam pareigą patvirtinti savo seksualinę orientaciją, nes neduok die kas nors dar pagalvos, kad nepriklausom daugumai, žiūrėdami tokį animacinį filmą?
        Tikrai taip, tu cia mane pagavai.

        Comment

        • FainaruFantaji
          Cyber Snake

          • 2007 04 28
          • 579

          #5
          Pala, o tai jos bisexualios ar lezbietes? Reik paziuret bet kuriuo atveju... Dievinu tos pacios lyties santykius per anime O_O

          Killerbee aciu uz aprasyma



          Working underground.

          Comment

          • Qone
            Rimtas forumo narys

            • 2006 08 28
            • 156

            #6
            Niekaip nesulaukiau rape'o scenos (kuri neaisku ar isvis ten yra ) ir istryniau vardan kazko kito.. Nieko, kadanors pabaigsiu ziuret.

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2910

              #7
              Autorius FainaruFantaji
              Pala, o tai jos bisexualios ar lezbietes? Reik paziuret bet kuriuo atveju... Dievinu tos pacios lyties santykius per anime O_O
              Lezbietes...priverstinai. Pasirinkimo tai ner.

              Niekaip nesulaukiau rape'o scenos (kuri neaisku ar isvis ten yra ) ir istryniau vardan kazko kito.. Nieko, kadanors pabaigsiu ziuret
              Rape scenu ten ne viena. Tik kad gan svelniai ir ne iki galo.

              Comment

              • Infante
                • 2007 03 20
                • 91

                #8
                Ne priverstinai... Nežinai, tai nesakyk.. Ir išvis, kam tie bernai...

                Comment

                • Killerbee
                  Iškrypęs dėdulė





                  • 2006 12 11
                  • 2910

                  #9
                  Autorius IbaraHime
                  Ne priverstinai... Nežinai, tai nesakyk.. Ir išvis, kam tie bernai...
                  Manai jei butu buvusi mishri mokykla butu buve tas pats? Labai tuom abejoju.

                  Comment

                  • FainaruFantaji
                    Cyber Snake

                    • 2007 04 28
                    • 579

                    #10
                    O_o ir ka as dbr taip inirtingai pumpinu?!

                    Aisku, kad sita anime!!!


                    Lezbes lezbes lezbeeeeeees!



                    Working underground.

                    Comment

                    • Infante
                      • 2007 03 20
                      • 91

                      #11
                      Autorius Killerbee
                      Manai jei butu buvusi mishri mokykla butu buve tas pats? Labai tuom abejoju.
                      Yup, būtų nes mieloms merginoms patinka mielos merginos... kam savo grožį atiduotį vyrmas, jei galima kažkam geriau..

                      Comment

                      • Killerbee
                        Iškrypęs dėdulė





                        • 2006 12 11
                        • 2910

                        #12
                        Autorius IbaraHime
                        Yup, būtų nes mieloms merginoms patinka mielos merginos... kam savo grožį atiduotį vyrmas, jei galima kažkam geriau..
                        Labai idomus poziuris. Tik kad kaip taisykle mielos mergaites mieloms mergaites yra daugiau konkurentes o ne drauges. Cia tik mano imho ir niekas daugiau.

                        Comment

                        • FainaruFantaji
                          Cyber Snake

                          • 2007 04 28
                          • 579

                          #13
                          Nu jei traukia panos, tai ka padarysi, bet pavyzdziui jei yra koks "mergaitiskas" vyras, tai as is karto ant jo uzkimbu... Killerbee seip kazkaip JAV animacijoj ar filmuose ir Japonu animacijoj tas "mielu mergaiciu" gyvenimas kiek pastebejau labai skirtingas, pvz Japonu anime`j mielos paneles susideda su mielom panelem ir mielai su jom "apturi nevien draugiskus reikalus" [turint omenyje flirta, bucinius, glamones, net sex`a] o JAV animacijoj, o gal net daugiau filmuose visada grazuoles pesasi del vaikinu, kuri grazesne ir t.t... As taip mastau ;]

                          O seip as uz bisexualuma, ir pritariu IbaraHime, nors jei grazus ir geras vyras kodel gi jam "neatiduoti" to grozio...



                          Working underground.

                          Comment

                          • Infante
                            • 2007 03 20
                            • 91

                            #14
                            Autorius FainaruFantaji

                            O seip as uz bisexualuma, ir pritariu IbaraHime, nors jei grazus ir geras vyras kodel gi jam "neatiduoti" to grozio...
                            Sutinku 100 procentu O dėl "mergaitiškų" berniukų, tai aš irgi iškart užkimbu XD
                            Beje, daugelis psichlogų mano, jog visi mes biseksualūs..

                            O dėl mielumo.. tai labai abstrakti sąvoka.. nes aš tai Lietuvoje mielų mergaičių nelabai esu mačius... tik pasikėlusios fyfos, arba pasikėlusios ne fyfos.. XD

                            Comment

                            • FainaruFantaji
                              Cyber Snake

                              • 2007 04 28
                              • 579

                              #15
                              Actually, tai taip, bet taip yra tik todel, kad kokioj Japonijoj kawaii`niskai gothic lollita stilium apsirengus mergina yra normalus dalykas, o cia turi eit pagal stereotipus, jei ju nesilaikysi, tai dar koks farsas i galva uzvaziuos that`s all ;]



                              Working underground.

                              Comment

                              Working...