Solty Rei

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    Solty Rei

    Solty Rei

    Metai: nuo 2005-10-07 iki 2006-03-31
    Žanras: Action, Drama, Mecha, SciFi
    Studija: TV Asahi, AIC, GONZO, Future Vision Music
    Panašūs anime: Anime-Planet
    Oficialus puslapis
    Epizodų skaičius: 24
    Epizodo trūkmė: 23min.



    Solty yra robotas-mergina, Roy yra premijų medžiotojas, susitikęs Solty jis prijama ją pas save gyventi (prieš savo valią). Kiekvienos serijos pradžioje užsimenama apie didžiulį sprogimą "Blast Fall", įvykūsį prieš 12 metų... Po to sprogimo mirė daugybė žmonių, o tie kurie buvo išgyvenę, buvo labai smarkiai sužeisti, todėl jų galūnes(kojas ir rankas) buvo pakeitę mechaninėm dalim "resemble", žinoma mechaninės dalys buvo daug geresnės, stiprsnės nei paprastos galūnės. Prieš 12 metų per "Blast Fall" Roy prarado savo dukrą, jis tikėjo, kad ji yra kažkur gyva ir laukia jo... Taip pat mieste (kur ir vyksta visas veiksmas) egzistuoja, dar ir neužregistruotų žmonių grupė, jie gyvena po žeme, jie negali išlysti laukan, nes jie skaitomi, kaip įstatymų pažeidėjai... Bet yra ir tokių, kurie padeda tiems žmonėms: atneša maisto, medikamentų ir kitokių būtinybių... Daugumoje serijų rodoma kaip Roy ieško savo dukros, arba kaip jis medžioja nusikaltėlius (Solty padedamas)... Tik paskutiniosiose serijose siužetas buna vientisas...

    Veikėjai:
    Solty - mergina robotas, praradusi atmintį, pagrindinė šio anime veikėja.
    Roy - premijų medžiotojas, per "Blast Fall" praradęs savo dukrą.
    Rose - vagilė, padedanti neužregistruotiems žmonėms.
    Miranda - Roy kaimynė ir bendradarbė, duoda Roy duomenis apie nusikaltėlius ir darbą.
    Kahsha - Miranda dukra, labai greitai susidraugauja su Solty.

    Mano nuomonė: Anime labai sunkiai žiūrisi, bent jau pirmosios serijos, ant pačio galo veiksmas pasidaro įdomus, mechos šitame anime yra
    labai mažai, todėl aš šio anime mecha nepavadinčiau, OST neblogas, piešimas labai gražus, Cute Girls.

    14
    5
    78.57%
    11
    4
    14.29%
    2
    3
    0%
    0
    2
    7.14%
    1
    1
    0%
    0
  • Master

    #2
    Neblogas anim !!!!! man patiko

    Comment

    • arnoldass

      #3
      geras anime ispudi paliko,ir ziurisi lengvai .

      Comment

      • shigofumii
        cruel man
        • 2008 07 05
        • 137

        #4
        Anime neblogas matosi 3d efektai ir ideja su blastfall visai nieko ,isties anime nesunku ziureti vertinciau 5 ,veiksmo scenos puikios nepridursiu prie sito nieko,visa kita pakenciama.
        Destiny is waiting ,lets move foward to it.

        Comment

        • Viktoras
          Rimtas forumo narys


          • 2008 03 17
          • 190

          #5
          Kiek nedaug esu matęs Gonzo darbų, tai jiems gana gerai sekasi kurti originalias istorijas kaip ši. Man labai patiko muzika, piešimas, 2D+3D sintezė ir ta emocinė kelionė, kuria patiri žiūrėdamas šį serialą: pirma dalis gana linksma, yra daug juokingų akimirkų, bet ir daug smurto, skausmo; per vidurį tave ištinka emocinė duobė ir tu depresuoji kartu su kenčiančiais veikėjais, o antroje pusėje tave prikausto prie ekrano veiksmas ir tiesos paieškos; pabaiga man labai patiko - tokia kartu laiminga ir labai skausminga, o po jos sekusios 2 bonusinės serijos padeda galutinį tašką ir suteikia daug gerų emocijų ir tik dar labiau privertė mane gailėtis, kad šis serialas jau pasibaigė... O šiaip, jei taip galima iššireikšti, "tikri" veikėjai patiria "tikrus" jausmus ir jų skausmas ir džiaugsmas nepalieka manęs abejingo. Trumpai tariant man taip patiko ši istorija ir be abejonės pati Solty(-chan), kad man vis dar skauda širdį, jog nėra daugiau serijų. Ateityje būtinai peržiūrėsiu dar ir dar ir dar kartą!

          Beja, Gonzo+AIC yra geras derinys - man visai patiko jų kitas bendras darbas Pumpkin Scissors.

          Ir pabaigai - ypatingai rekomenduoju šį anime visiems mėgstantiems jausmingas ir netuščias istorijas.

          Comment

          Working...