Gun x Sword

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Pashalietis
    Naujokas
    • 2007 05 23
    • 5

    Gun x Sword

    GUNxSWORD

    AniDB || @ANN


    Metai: 2005
    Žanrai: Adventure, Drama, Mecha, Science Fiction, Shounen
    Epizodų:26
    Official website


    Sio Anime pagrindinis veikejas - vyras. Jis ginkluotas "popieriniu kardu" ,kuris pasidaro tikras kardas, taip pat jis yra mechos pilotas. Mechas siame filmuke vadina ARMOR. Pagrindinis veikejas bando primest vienisa vislka, kuris nieko nebijo ir kuriam nerupi kiti zmones, nors taip nera. Jis keliauja ieskodamas "clawed man", kad galetu jam atkersyti uz tai, kad uzmuse jo busima zmona. Keliaudamas isgelbsti viena miesta nuo banditu ir nuo to laiko prie jo prisikabina maza mergaite. Ji taip pat iesko to "clawed man"
    Anime nupiestas visai graziai tik va Opening Theme tai nekokia...

    25
    1
    16.00%
    4
    2
    4.00%
    1
    3
    20.00%
    5
    4
    36.00%
    9
    5
    24.00%
    6
    NO Comments...
  • niekšas
    forumo idiotas

    • 2006 08 23
    • 544

    #2
    Išsamus aprašymas

    <...> va Opening Theme tai nekokia...
    pastarasis smailas ( < šitas ) atspindi visą aprašymo nuotaiką...

    Comment

    • Pashalietis
      Naujokas
      • 2007 05 23
      • 5

      #3
      Seip nera ka aprasyt visos serijos man vienodos...visur kaunasi su blogiu ir kekviena serija atskira, nelabai jos susieina tarpusavyje nu nebent atsiranda koks nors naujas veikejas
      NO Comments...

      Comment

      • zio
        Administratorius


        • 2000 02 22
        • 264

        #4
        Tai reikėjo animę pasirinkti tokią, kurią pamatęs likai sužavėtas, norėtum su kitiais pasidalinti gautom emocijom, mintim.
        Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2007-05-29, 11:02.

        Comment

        • Pashalietis
          Naujokas
          • 2007 05 23
          • 5

          #5
          ok. taip ir padarysiu tada.
          Paskutinis pakeitimas nuo Pashalietis; 2007-05-29, 12:29.
          NO Comments...

          Comment

          • FreaK`aZ
            Rimtas architektorius




            • 2005 02 22
            • 532

            #6
            kazkaip pirma mecha kuria is vis ziurejau ( antra buvo NGE), o jei jau as prisiverciau daziuret mecha iki galo, tai zinok ka man visai susiejo. ost'as visai nieko, ypac ending'as. kas del to vienodumo tai kazkaip neatkreipiau demesio ir man tai akies neuzpjove. Vienas ish main char'u hot babe with big boobs + blue hair, ko dar galima noret.. main char'as bent neapsimetinejo totaliu debilu, kaip vash'as ar abelis. overall anime'as nevertas 5, bet ant stipraus ketverto traukia.


            kas del aprasymo, tai aprasytojui sikna reiktu istarkuot, vien del to kad neskaito taisykliu -_-
            "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
            with a sick idea of world domination"

            Comment

            • Sable
              The Hitchhiker





              • 2005 03 11
              • 1530

              #7
              Šiaip tai main charas - kopija nuo Spike'o iš Cowboy Bebop.
              Dėl tų hot babe, tai jo, gal vienas iš tų dalykų, kur kažkiek laikė prie animo, nes šiaip nelabai jau koks ypatingas pasirodė.

              Comment

              • Killerbee
                Iškrypęs dėdulė





                • 2006 12 11
                • 2910

                #8
                Jo, aprashymas kaip tokiam anime, galetu but ir rimtesnis.
                Seip visai patiko. Megstu adventure o cia dar ir mecha ir parodija. Prikolnos mechos ir kovos. Neblogas humoras. Deja antroje puseje jo beveik nebeliko. Surimtejimas cia buvo visai ne i nauda. Gerai, kad nors senukai palinksmindavo. Baisiai nervindavo blogietis. Nieko keisto kad Van norejo ji nudet. Mergiotes aisku nice ir muzika. Tvirti 8 balai.

                SHmeLL respect uz titrus. Gaila kad isverte tik puse.
                Paskutinis pakeitimas nuo Killerbee; 2008-03-29, 14:21.

                Comment

                • AKUJI-SAN
                  Anime narkomanas ;-)
                  • 2008 02 16
                  • 190

                  #9
                  Van'as pavaro

                  "Mano vardas Van'as,o mano ARMOR vardas Dan'as"-so you can call me VANDAM

                  Tikrai geras anime,su stipriu siužetu,o dar gražios merginos ir mechos.

                  Beje,Claw mane žiauriai užkniso,pačiam norėjosi jį nudėti.

                  Vertas 5/5

                  Happy end???Who knows....

                  Comment

                  • legal
                    No more mechi..
                    • 2008 12 22
                    • 11

                    #10
                    Pirmasis mano dropintas anime, jau po antros serijos atsirado noras ji istrinti o prasukus serijas neliko abejoniu. Sitas anime man primine tuos pigaus siuzeto filmukus kur per tv rodydavo, kiekviena serija naujas priesas, kiekviena serija tas priesas nugalimas labai banalu mano manymu, gal ir butu visai nk jei dar buciau pradinukas bent jau, bet deja.

                    Comment

                    • Silvestras
                      Rimtas forumo narys



                      • 2008 04 18
                      • 162

                      #11
                      Kaip nekeista, bet šis anime visai patiko, su malonumu peržiūrėjau beveik kiekvieną jo seriją. Pateikimas be jokios abejonės ganėtinai banalus ir per silpnas siekiant kažkokio rimtesnio tikslo, o šiaip lengvas serialas su mechomis ir Spike'o (Cowboy Bebop) stiliaus pagrindiniu veikėju bekeliaujančiu po visą neaiškią planetą. Kas dėl tų panų paminėtų viršutiniuose postuose, tai jos tikrai sąligynai pagelbėjo bendram vaizdui. Bent jau Van'o kompanionė visai nekavaina buvo, gryna kaimietė, nekoks variantas. Iš tikrųjų šitas anime man tikrai patiko, net ir trūkumus negalėsiu išvardinti. Tik, kad niekuo įsimintinu kažkaip irgi nekvepia. Eilinis standartinis vidutiniokas.

                      Comment

                      • Zx-Shade
                        digital existence



                        • 2009 03 14
                        • 725

                        #12
                        pf... keistas aprasymas... klaidu daug, ant greicio aprasytas... be zodziu...

                        Comment

                        Working...