Red Garden

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • baltas_tigras
    wild minds

    • 2007 03 19
    • 107

    Red Garden

    Red Garden

    Metai: 2006 spalis- 2007 kovas
    Žanras: Drama, Mystery
    Gamintojai: GONZO
    Oficialus puslapis
    Formatas: 22 TV serijos

    Siužetas: Keitė, Reičelė, Rouzė ir Kler 4, toje pačioje privačioje mokykloje besimokančios, tačiau visiškai viena kitai svetimos merginos vieną rytą pabunda tarsi nesavos: velniškai pavargusios ir tarsi apsvaigusios, ir, tarsi to dar būtų negana, jos visiškai neatsimena praeitos nakties įvykių. Mokykloje jų laukia nemaloni žinia- rasta negyva viena iš ten besimokančių merginų. Taigi, pamokų tą dieną nėra, tačiau vietoj to, kad eitų namo ir gerai išsimiegotų, merginos, kiekviena atskirai ir visoms netikėtai, tarsi kviečiamos keistų drugelių, kuriuos tik jos temato, patraukia į parką, kur prie jų prisiartina du nepažįstamieji: moteris vardu Lula ir jos partneris JC. Šie du asmenys pasako dalyką, kuriuo neįmanoma ir nepriimtina patikėti nei vienai iš keturių merginų. Lulos teigimu, visos keturios mirė praeitą naktį, ir turi jiems dirbti, tam, kad visiškai neišnyktų. Tokio darbo prizas, galimybė vėl gyventi, nes pasirodo, joms buvo suteikti nauji, laikinieji kunai, o tikrieji yra saugiai paslėpti.

    Nejučia kyla klausimas kas per darbas? Tai va, merginoms teks šaltakraujiškai galabyti tokias žmogystas, kažkada buvusias normaliais visuomenės nariais, tačiau dabar labiau panašėjančias į sužvėrėjusius zombius.
    Atrodo monotoniška ir jau daug kartų matyta? Turiu jus pradžiuginti, tos kovos neužims didžiosios anime dalies ir nebus pagrindiniu jo ingridientu.

    Mano nuomonė: iš pat pradžių akį patraukė piešimas. Iš tiesų labai originalus ir detalus. Daug dėmesio skirta veikėjų apipavidalinimui, ypač rūbams ir aksesuarams. Jie iš tiesų atrodo stilingi. Veido bruožai taip pat išskirtiniai, nėra panašių veidų. Labai patiko charakteriai, nes kiekvienas turi savo gyvenimo principus, savo temperamentą, kuris ir lemia jų poelgius. Apskritai, jie nėra pavieniai, t.y parodomi jų santykiai su šeima, padėtis mokykloje ir draugų rate. Be vienos pagrindines siužeto linijos, kiekvienas jų turi savąją, kuri nenublanksta ir yra lygiagrečiai vystoma.

    Daviau stiprų 4/5. negalėjau 5, nes anime vidury jutau šiokį tokį siužeto tempimą ir neaiškumą, be to, OP ir EN ne mano skonio.
    12
    5
    41.67%
    5
    4
    41.67%
    5
    3
    16.67%
    2
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
    Neziuriu anime su LT subais.
  • Sable
    The Hitchhiker





    • 2005 03 11
    • 1530

    #2
    Autorius baltas_tigras
    Turiu jus pradžiuginti, tos kovos neužims didžiosios anime dalies ir nebus pagrindiniu jo ingridientu.
    Nieko džiugaus imho. Šiaip duodu trejetą, nors ir norisi kokius du. Gan nemažą dalį serialo prasukinėjau iš nuobodulio.

    Comment

    • baltas_tigras
      wild minds

      • 2007 03 19
      • 107

      #3
      man tai kaip tik patiko, kad tie naktiniai cat's fight'ai nebuvo pagrindinis akcentas, nes tada jis tiesiog eilinis animas butu. siaip gera pabaiga, isties graziai viskas i savo lentyneles sudeliota buvo
      bet, kaip matau, cia su juo, turbut, bus tas krastutinumu atvejis: arba labai patiko, arba visai nepatiko ir be tarpiniu variantu.
      Neziuriu anime su LT subais.

      Comment

      • Sable
        The Hitchhiker





        • 2005 03 11
        • 1530

        #4
        Tai, kad man ir tie fightai nieko ypatinga buvo. Pabaigoj tai biški nustebau su tuom gelių pražydimu o_O

        Comment

        • Souls
          PLEASE DIE

          • 2007 04 26
          • 146

          #5
          Geras animas. Fightai nebuvo pagrindinis akcentas. Man atrodo, jog pagrinde norejo akcentuoti draugyste. O siaip jos dainuot nemoka >.<
          [Insert your signature here]

          Comment

          • Youka
            bishoujo

            • 2006 01 30
            • 335

            #6
            Duodu keturis, bet cia gali buti ir klaidingas ispudis. Mat Sable man priburnojo, kad visai slamstas, o as vistiek susisiunciau ir paziurejau, vien del padoraus piesimo. Ir ka, man paliko visai nebloga ispudi, taigi priesinga. Zinoma, buvo paverkslenimu, taciau jie tokie mergaitiski, visom mergaitem aiskus, ir kadangi as lyginau visa red gardena su gantz (cia tik del idejos panasios, mirsti - turi issipirkti savo gyvybe zudydamas), tai man tie verksmai ten daug graziau ziurejos ir maziau uztruko, nei gantze, kuriame veiksmas kaip dbz ejo..
            o siaip agree del to, kad pagrindinis akcentas buvo draugyste, o ne mustynes, kas ner blogai, nes kazkaip mane ant to lengvo ziuralo pastaruoju metu patrauke.

            Comment

            • ast.
              AZ rėmėjas


              • 2007 11 16
              • 159

              #7
              Nebuvo nei kažkas itin blogo, nei itin gero..
              Pats siužetas ir idėja neblogi, tačiau tie velniškai ilgi verkšlenimai ir bandymai susitaikyti su 'ta naujai suteikta galimybe' pabodo. Kai jau jie baigiasi ir supranti, kad turėtų prasidėti kažkoks veiksmas, pamatai kad jam liko viso labo 6-9 epizodai. Piešimas, dėl kurio ir pradėjau žiūrėti šį anime, pradžioje buvo kažkas toookio, tačiau kuo toliau, tuo mažiau.. ir mažiau jis man patiko. OP ir EN.. na jie tiesiog buvo, ir tai viskas.
              Patiko veikėjų charakteriai ir jų vystymas, toks svaidymasis tarp savęs. Taipogi išskirti galėčiau ir tuos intarpus serijos viduryje, vis kažkas naujo ir stilingo.
              3/5

              Comment

              • sandrapromised
                Narys

                • 2008 04 06
                • 80

                #8
                man visa laika,kol ziurejau,atsidave prancuziska dvasia sitas anime siaip labai erzina dainavimas blondines - ne tas balsas,kurio klausytumeis pries miega...Nebuvo ir kazko originalaus,gal tik tas sugalvojimas "gyvo/mirusio" veikejo,bet tai irgi kazkur jau girdeta,matyta.Neturetu buti labai apmaudu,jei ir nuviltu anime,nes grafika akiu tikrai nebado ,o ir paguodzia,kai "kai kas" dainuoja.. Zinoma,turetu atsirasti ir vienas,kitas prasmingas dialogas retkarciais tarp veikeju
                Pavojinga trejybė : sąmonė,pasąmonė ir nesąmonė.

                Comment

                • svajone
                  Tiesiog žmogus

                  • 2008 09 21
                  • 176

                  #9
                  Pradžioj tikrai užsikabinau. Bet antra, trečia, katvirta ... dvylikta serijos buvo nuobodžios. Įsitraukiau tik kažkur ties keturioliktu-šešioliktu epizodu. Galbūt kažkaip pripratau, kad šitam anime nėra tų kovų trunkančių kelias serijas (pvz, kad ir Naruto, Bleach, daug kitų), čia daug skiriama veikėjų vidiniam pasauliui, jų mąstymui, nuoskaudoms ir išgyvenimams. Nors ir nemėgstu tokių anime, kaip šis, bet kažkodėl įveikiau jį visą. Įveikiau ir man labai patiko. Net pažiūrėjau OVĄ...

                  Comment

                  Working...