Kachou Ouji - Hard Rock Save the Space

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    Kachou Ouji - Hard Rock Save the Space

    Photobucket
    Kachou Ouji
    -Hard Rock Save the Space-


    Žanras: nuotykiai, komedija, fantastika, muzika ir erotika*
    Formatas: TV (13 ep.), 22 min.
    Transliacija : nuo 08.07.1999 iki 07.10.1999
    Režisierius: Yasuhito Kikuchi
    Studija: AIC
    AniDB || AnimeNFO


    * nors erotikos prie žanrų oficialiai ir nėra... :]

    Ką daro vyras, kai:
    - jam jau virš 30 metų?
    - žmona tundra išmeta mylimą gitarą į šiukšlyną?
    - vaikas balbiesas sugadina labai brangią vinilinę plokštelę?
    - viršininkas ir aplamai darbas užknisa?
    - rutina rutina rutina.....
    Pasirinkimas, aišku, platus. Nuo svaigalų iki savižudybės. Bet čia ne mūsų šios dienos paciento ligos istorija. Jis ima gitarą į rankas ir gelbėja mūsų planetą... ne, galaktiką... ne, VISATĄ nuo piktų ateivių.

    Žiūrim, ką turim...



    Oji Tanaka


    Jaunystėje buvo grupės Black Heaven lyderis. Dabar vedęs, turi vaiką, dirba eiliniame ofise. Eilinis pilietis.

    Yoshihiko Tanaka


    Jaunystėje buvo grupės narė ir didžiulė Oji gerbėja. Šiuo metu žmona. Prižiūri vaiką, tvarko ūki, "drožia" vyrą. Vien žodžiu, eilinė namų "darkytoja".

    Layla Yuki


    Tarpinė grandis tarp Oji ir ateivių. Buvo infiltruota į Oji darbovietę. Įspūdingos išvaizdos moteris...

    Kotoko, Eriko ir Rinko


    Laylos padėjėjos. Ne tiek padėjo, kiek trukdė. Bet norai buvo patys geriausi aišku... =]

    Užsidepresavęs Oji ramiai sau girtauja kabake ir "netikėtai" sutinka savo naują bendradarbę Laylą. Layla pakviečia Ojį nukeliauti kartu su ja "į dangų". Vyrukas tiesiog pamano, kad gražuolė nori su juo pažaisti daktarais, ir sutinka. Na, čia aš jo nekaltinu... =] Vietoj iškilių Laylos apvalumų jis gauna į rankas gitarą... Pasirodo, tik jo grojimas priverčia veikti gerųjų ateivių super ginklą. Laikui bėgant priešas stiprėja ir Oji supranta, kad vienas lauke - ne karys. Nusprendžia atkurti grupę. Pasirodo, tai nėra taip ir lengva. Grupės nariai jau irgi vedę, su vaikais, darbais ir toli gražu nebe jaunuoliai.
    Serialas pirmiausia patiks vyresniems. Aš aišku nesu ant tiek senas, kaip Oji, bet man Oji problemos buvo kažkiek artimos. Kaip išgelbėti pasaulį, dirbti, sutarti su žmona (ji mano, kad Oji tiesiog turi meilužę), auklėti vaiką ir čia nėra jokių "palauks iki rytojaus".

    Muzika. Nesu aš didelis hard roko ar metalo gerbėjas. O 1970-1980 muzikoje ir išvis profanas, bet man patiko. Visgi nedaug tokios muzikos yra anime pasaulyje. Piešimas standartinis tų laikų. Žiūrėti nebaisu ir tai jau gerai. Pabaiga, kaip bebūtų keista, nenuvylė. Gražu ir pagal viso serialo "dvasią".
    Koks būtų moralas? Muzikantas gali apsivesti, apsivaikuoti, tvarkingai rengtis ir vaikščioti į paprastą darbą, bet jo širdyje visada gros muzika. Ir sugrįžti į jaunystę niekada nėra per vėlu.

    Daug kas trukdė įvertinti šitą kūrinį pagal nuopelnus. Pirmiausia, pas mane kažkokia lieva versija sutiko pasileisti tik per VLC, tai teko atsisakyt išorinių subtitrų. Anglų kalba nėra mano stiprioji puse. Aplamai garso ir vaizdo kokybė buvo, švelniai sakant, neypatinga. Garsas išvis keliose serijose baisiai skubėjo pabėgti nuo vaizdo. Antra, man dar ne virš 30. Trečia, aš ne melomanas ir gitaros net rankose nesu laikęs. Daug juokelių ir simbolių man buvo nesuprantami ar nepastebėti.
    Bet žiūrėti šitą serialą galima visiems, kurie nori kažko originalaus arba tiesiog gerai praleisti laiko. Gan juokinga, gražu ausims ir akims (Layla, aš tave myliu) ir neprailgsta.
    Papildoma informacija:
    Dainą opening'ui specialiai šitam serialui parašė amerikiečių rokeris John Sykes, dirbęs tokiose grupėse kaip "Thin Lizzy" ir "Whitesnake".
    Opening \\ // AMV \\ // AMV


    Atsisiųsti: bakaBT
    17
    5
    41.18%
    7
    4
    41.18%
    7
    3
    11.76%
    2
    2
    5.88%
    1
    1
    0%
    0
  • Sable
    The Hitchhiker





    • 2005 03 11
    • 1530

    #2
    Prikolnas anime, jei nekreipt per daug dėmesio į jo techninę pusę, tai netgi gera muzikinė komedija gaunas OP pamenasi labai daug juoko sukeldavo kažkodėl, tikriausia dėl to, kad su sebrais žiūrėjau. Žodžiu, gan linksmas animas. Duočiau netgi 4/5 jam.

    Na, blynas kiek prisvilęs, bet mano pirmasis ypatingai apskritai irgi gerumu nepasižymėjo...

    Comment

    • technotrach
      mors ultima ratio

      • 2006 03 06
      • 218

      #3
      kadangi mėgstu tokią muziką, kokia anime skamba, tai be kalbų duodu 5 gal Beck`ui ir neprilygsta, bet vėl gi pakankamai užveža ne tik pankai bet ir rokeriai
      Skaitoma manga

      Comment

      • Likimo_Kalvis
        YOSH!!!

        • 2006 08 26
        • 378

        #4
        Anime patik, ir gan lengvai ziurejos, openings toks puse velnia, galias pritruka vienoj vietoj, tai ir visa daina kenc, bet tai netrukda klausyt
        Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

        Comment

        • Neoner
          We're the Unbound


          • 2005 12 28
          • 109

          #5
          woohoo, to tai nesitikėjau, 70's 80's muzika anime, sugoi! ko daugiau galima norėt

          Comment

          • Hellsing_lover
            Purinsesu no Darukuneso




            • 2007 02 15
            • 1318

            #6
            Hehe, o čia tai neblogas anime Yeah, rokas ir kosminiai erdvėlaiviai Na, kiek gal ir kvailai pasirodydavo, bet bent jau galas tai liuks išėjo :] Ir muzika tikrai nebloga, op vertas dėmesio. Tiek ir vietiniai juokeliai kartais labai gerai sueidavo
            Turbūt vienintelis visai neprilipęs dalykas buvo, tai "wth, kas elektrinę gitarą tiesiog išmeta į šiukšlyną?!" o_o

            Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

            Comment

            Working...