Musaigen no Phantom World

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    Musaigen no Phantom World

    Musaigen no Phantom World


    Režisierius: Tatsuya Ishihara
    Studija: Kyoto Animation
    Žanrai: nuotykiai, komedija, mistika, haremas
    Transliacija: 07.01.2016 - 31.03.2016
    MAL reitingas: 7.04
    Trukmė: TV 13 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening / Ending / AMV



    Aprašymas: Terorizmas aišku yra labai blogas dalykas, bet vieną kartą šis reiškinys keistai ir iš esmės pakeitė žmonių gyvenimus. Pabandykite įsivaizduoti kaip reaguotumėte jei vieną rytą atsibudę pamatytumėte vaiduoklius, dvasias ir kitokias antgamtines būtybes. Iš pradžių turbūt pridarytumėte į kelnes, bet laikui bėgant priprastumėte. Taip ir atsitiko. Be to, toli gražu ne visi nauji "draugai" yra blogi, o su blogiečiais kovoti padeda žmonės su super galiomis. Aha, pagerėjęs regėjimas iškart paskatino tokių žmonių gimimą. Šie egzorcistai yra visai įprasti, net mokyklose tokių yra. Viename iš tokių būrelių dirba ir pramogauja Haruhiko Ichijou. Botanikas, bet su visai įdomiais sugebėjimais. Būreliui sekėsi sunkiai, bet kai esi apsuptas gražių mergaičių tai galima ir pakentėt.



    Aš jau seniai laukiu kada pagaliau Kyoto sukurs tikrai gerą anime, ne apie mokyklinį būrelį ir ne apie bobas. Nejaugi mano reikalavimai tokie dideli? Pensija jau ne už kalnų ir jau pradedu abejoti ar sulauksiu. Ką šį kartą turim? Mokyklinis haremas medžiojantis antgamtinius padarus? Iškart -2 balai už "originalumą", bet kol kas nieko baisus. Net ir pačiame banaliausiame žanre ir istorijoje galima atrasti nedidelių deimančiukų, kurie gal ir nebus šedevrai, bet suteiks daug teigiamų emocijų. Galim prisiminti, kad ir tą patį Rakudai. Tada jam daviau 7 balus, bet pradedu manyti, kad truputi numažinau. Gerai, grįžkim prie šio vakaro paciento. Iškart skaitytojus nuliūdinsiu - čia toli gražu ne deimančiukas, o absoliučiai banalus ir nevykęs serialas. Nuliūdinsiu dar labiau - nevykęs jis būtent kaip mokyklinė hareminė komedija. Dauguma epizodų yra tokie kvaili, kad net nejuokinga. Pavyzdžiui serija su meškiukais.....istorinę apskritai prasukau. Antgamtinėmis jėgomis galima paaiškinti bet ką, bet čia jau atsiprašau.... Po tokių epizodų net serija su pirtimi pasirodė beveik geniali. Mergos nei labai gražios nei labai įdomios. Kam gali patikti tokie tipažai kaip Kurumi aš apskritai neįsivaizduoju. Ekstremistams-pedofilams nebent. Vienintelis serialo šviesulys yra Ruru. Jei ne šita mažulė kažin ar būčiau iškentėjęs iki galo. Berniukas.....na jo bent jau nemuša ir tai jau yra gerai. Apie siužetą geriau patylėsiu, o pabaiga tikrai papuola į visų laikų banaliausių 50-uką. Piešimas neblogas ir animacija kartais kokybiška, bet kam tai rūpi kai fanservisas kas antrame kadre?

    Reziumė: Žiūrint tokius anime man kartais atrodo, kad juos kuria ne žmonės, o atsitiktinių žodžių generatorius. Operatorius įveda kelis raktinius žodžius, bet visa kitą yra visiškas random.


    Kita vertus tokie darbai net kelia savotiška susižavėjimą. Kad taip nei per milimetrą iš trafareto neišlyst dar reikia sugebėt...^^


    Spoileris:

    P.S. radę klaidą praneškite man asmenine žinute. Ačiū.
    2
    5
    0%
    0
    4
    0%
    0
    3
    100.00%
    2
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
  • Miesto_Druidas
    the journeyman



    • 2010 08 17
    • 1515

    #2
    Man patiko mergina, ryjanti youkai, bent tas pasirodė gan originalu, bet tik tiek.

    Comment

    • Augis24
      AZ rėmėjas




      • 2009 03 29
      • 767

      #3
      1. Mergina eda youkai.
      2. Nesvankus Ecchi [nesamoninga].
      3. Tokio tupumo, dar reiktu paieskot.


      Duodu 3.

      Pradedu uzsikresti skepticizmu ir nebeizvelgiu geru dalyku, net ir tokiuose anime

      Comment

      • JuusanKitsune
        Rimtas forumo narys

        • 2014 07 07
        • 185

        #4
        Mano nuojauta buvo teisinga. Tos vienuolika minučių išties nusakė, kad visa tai bus shit lol eh, net neįsidėjau į listą xD

        Comment

        • Miesto_Druidas
          the journeyman



          • 2010 08 17
          • 1515

          #5
          Autorius Augis24
          1. Mergina eda youkai.
          O čia minusas? Tik nepamenu ji ten raugėdavo nepadoriai garsiai po kiekvieno "valgymo" ar ne...

          Comment

          • Augis24
            AZ rėmėjas




            • 2009 03 29
            • 767

            #6
            Autorius Miesto_Druidas
            O čia minusas? Tik nepamenu ji ten raugėdavo nepadoriai garsiai po kiekvieno "valgymo" ar ne...
            Cia visi sitie buvo pliusai sio anime, kuriuos pastebejau

            Comment

            Working...