Punch Line

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    Punch Line

    Punch Line


    Režisierius: Yutaka Uemura
    Studija: MAPPA
    Žanrai: nuotykiai, komedija, drama, fantastika, mistika, super galios
    Transliacija: 10.04.2015 - 26.06.2015
    MAL reitingas: 7.26
    Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening / Ending



    Aprašymas: Viskas prasidėjo nuo paprastos kelionės autobusu. Yuuta su savo kaimyne ramiai sau važiavo kai staiga autobusą užgrobė teroristai. Tada prasidėjo tikra velniava. Iš kažkur atsirado kvailai atrodanti super herojė su dar kvailesniu vardu ir ėmė blogiečius mušti. Įsikišti teko ir pačiam Yuutai. Mat berniukas erotiškai susijaudinęs irgi įgyja super galias. Nusikaltėlius pavyko sutramdyti, bet kol berniukas buvo be sąmonės kažkas pasinaudojo situacija ir užgrobė kūną. Taip ištvirkėlis pavirto į Kasparą vaiduoklį. Aišku nėra padėties be išeities. Iš kažkur atsiradęs vaiduoklis-katinas pravedė mokymus ir paaiškino, kad kūną galima atgauti. Tereikia gauti vieną knygą ir ji tikrai yra kažkur šalia. Bet visada yra bent vienas "bet". Berniukui jokias būdais negalima seksualiai jaudintis. Na vieną kartą galima, taip jis gauna daugiau jėgų, bet jei susijaudins dar kartą tai ateis pasaulio pabaiga. Nesusijaudinti nėra paprasta. Šalia gyvena simpatiškos mergaitės, kurios vaiduoklio nemato ir aišku elgiasi laisvai. Laimei vaiduokliai gali keliauti laiku....



    Dar kartą pažiūrėkite į žanrų sąrašą. Baisu? Būtų dar baisiau, jei ten būtų surašyti visi šiame seriale esantys žanrai. Čia yra tokia mišrainė, kad kitos tokios dar reiktų gerai paieškoti. Visko yra, bet niekas iki galo neišvystyta. Kitaip ir būti negali kai serijų tik 12.
    Šio serialo ėmiausi du kartus. Pirmas kartas buvo trumpas ir po pirmos serijos anime iškeliavo tiesiai į šiukšliadėžę.
    - Kažkokia nesąmonė su triūsikais, - pasakiau sau garsiai ir su panieka prunkštelėjau.
    Vis tik vėliau prie šitos nesąmonės sugrįžau dar karta. Mat pagal atsiliepimus šitame chaose yra kažkokia mintis ir net stipriai užsuktas siužetas. Galiu paliudyti, kad yra, bet ar aš būčiau kažką praradęs jei būčiau nepažiūrėjęs? Turbūt nelabai, bet Punch Line yra vertas dėmesio. Akivaizdžiai nevykusi čia yra nebent drama. Nu nežinau, manęs ji visiškai neužkabino. Užtat pasijuokti buvo iš ko ir būtų buvę dar daugiau jei kūrėjai būtų susikoncentravę ties komedija. Yra veiksmo ir net mecha!!! Mergaitės ne originalios, bet simpatiškos. Piešimas paprastas, bet su skoniu. Siužetas dinamiškas ir pastoviai kažkas vyksta. Kartais jis per daug absurdiškas, bet viską kompensuoja greitis. Yra ir primityvios erotikos. Mane truputi nuvylė pabaiga. Na pats rezultatas gal ir neblogas, bet trijulės santykiai išsisprendė kažkaip japoniškai kvailai...

    Reziumė: Keistas serialas, bet tikrai turintis savo žiūrovą. Juo aš nesu, bet buvo pakankamai įdomu ir kažkaip nebūdinga Noitamina'i. Ne gi jie keičia savo auditorija? Tada tegu keičia ir transliacijų laiką. Tokį anime galima ir ryte rodyti....^^


    Nepavyko rasti nei normalaus endingo nei muzikinio klipo.....


    Spoileris:

    4
    5
    25.00%
    1
    4
    50.00%
    2
    3
    25.00%
    1
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
  • Miesto_Druidas
    the journeyman



    • 2010 08 17
    • 1515

    #2
    Aš labai abejoju ar serialas tikrai ras kokį žiūrovą. Jį net rekomenduoti kažkam sunku. Pirmi 4 epizodai yra labai nuobodi komedija (bent jau mane miegas ties 3, 4 pradėjo imti). Lyg žiūrėtum situacijų komedija apie keturias mergas ir vaiduoklį vienuose apartamentuose, juokeliai lėkšti, personažai lievi/trenkti, istorija beveik stovi vietoje. Po to lyg tyčia ašaringos dramos sesija, tam kad visai jokios vilties žiūrovui nebeliktų. Ir tada, kai visi, savo laiką gerbiantys, žiūrovai atkrenta, prasideda kažkas sąlyginai įdomaus.
    Aš tikėjausi kažko nurauto ir su greitu tempu, kaip FLCL, tarkim. Tegu būna mišrainė ir neaiškus siužeto kratinys, bet tai turi būti su gera animacija, idėjomis, stiliuku. O čia visai to negavau. Žinoma, kūrėjai kažkokias užuominas pirmose serijose barstė, bet ar gi jos kam rūpi, kai jas supantis turinys yra žiauriai nevykęs. O ir ta pagrindinė istorija, nebloga, bet pagrindas vėl su kelionių laiku idėja, kas jau visai nebėra originalu, tačiau bent buvo keletas unikalių elementų.

    Ir man tik kokioj trečioj serijoj dašuto, kas čia per žodžių žaismas su tuo Punh Line

    Endingo linkas, jei ką
    Paskutinis pakeitimas nuo Miesto_Druidas; 2015-07-31, 12:24.

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2910

      #3
      Keista, galėjau lažintis, kad tau tikrai labai patiks.... Už linką dėkui, pridėjau.

      Comment

      Working...