Ben-To

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Shenn
    Forumo ligonis


    • 2009 09 21
    • 539

    Ben-To


    Ben-To
    ベン・トー


    Režisierius: Shin Itagaki
    Studija: David Production
    Žanrai: veiksmas, komedija
    Transliacija: nuo 2011-10-09 iki 2011-12-25
    Formatas: TV serijos
    Trukmė: 12 x 24 min.
    AniDB reitingas: 7.6
    MAL reitingas: 7.7
    ANN reitingas: 7.7
    YouTube resursai:
    Trailer || OP
    Papildoma Info:


    Vyresniųjų klasių moksleiviui Sato vieną dieną ėmė visiškai nesisekti. Prekybos centre kažkas jam iškaršė kailį taip, jog net neprisimena nei kas tai padarė, nei už ką gavo. Mokykloje dar gavo pora antausių, vien už tai kam kalbejosi su nepažystama mergina, iš jos draugės. O dar kišenėse vejai švilpia. Lyg to nebūtu gana, nuėjus į prekybos centrą pasiieškot pigesnio maisto vakarienei, vėl pasikartojo tas pats scenarijus. Natūralu ,kad Sato iškilo klausimų dėl to. Paaiškėjo ,jog mieste gyvuoja pogrindinės kovos, kurių dalyviai, vadinami "vilkais". Kas vakarą jie susirenka, kurioje nors iš parduotuvių ir laukia kol visad tuo pačiu metu pasirodęs parduotuvės darbuotojas užklijuoja 50% nuolaidų lipdukus ant bento dėžučių. Darbuotojui pasišalinus visi "vilkai" puola kautis tarpusavyje dėl jų. Nugalėtojais tampa tie kurie pašalina savo varžovus ir pasičiumpa po vieną bento dėžutę. Vienai iš geriausių kovotojų Yarizui Sen turbūt pagailo kas kart duot Sato per galvą. Pamačiusi ,kad jo neis atkalbėt nesivelt po kojų, jį pakviečia Sato prisijungti prie jos vadovaujamo "pusės kainos" klubo. Nuo tada Sato pats pradeda dalyvauti šiose kovose kaip dalyvis, o ne atsitiktinė auka...





    Aš, kaip turbūt ne vienas iš kitų šio anime žiūrovų, prieš pradėdamas žiūrėti, nusiteikęs buvau gan skeptiškai. Krūva jaunimėlio besitalžančių tarpusavyje dėl nupigintų bento dėžučių, skambėjo taip pat pigiai. Bet mano abjonės buvo išsklaidytos. Visu pirma, peštynės dėl bento dėžučių, čia ne tikslas, o tik pretekstas pogrindinio jaunimo "kovos klubo" egzistavimui. Sato nors ir apsuptas mergaičių, bet tuom sąsajos su haremu ir baigiasi. Mergaites tikrai ne alpsta iš meilės Sato. Jis čia labiau komiškas personažas, nei eilinis "šlepetė". Per savo impulsyvumą ne kart apsinuoginęs viešai, ar pakliuvęs į kitas gėdingas situacijas, užsitarnauja "ištvirkelio" pravardę. Tad mergaitės, geriausiu atveju, į jį žiūri draugiškai. Be to Sato turi savo favoritę nuo pradžių, rinktis nereikia. Besikaunačių mergaičių čia netrūksta, bet jei galvojat, jog čia bus kažkas panašaus į "Sekirei" ar "Freezing" vėl esate neteisūs. Rūbai čia nelaksto skutais po kelių smūgių, savo apatinio trikotažo mergaitės tai pat nedemonstruoja. Tebuvo vos viena scena kuriai būtų galima prilipint ecchi etikete. Bet ir ta pati lengva ,jos neprireikė nė cenzuruot. Tad žiūrovai, kurie tikitės dosnesnio fanserviso, sulaukus BD versijos, galite to nelaukt. Fanservisas čia saikingas ir yra kaip priedas prie situaciju, o ne specialiai brukamas žiūrovui. Pačios mergaitės nupieštos itin gražiai, charakteriai nenervinantys, net sunku išsirinkti savo favoritę. Gal visgi labiau linkstu prie Sen, tiek išvaizda, tiek būdu priminė man Ayanami Rei, tik egzistencinės mintys čia jos nekamuoja. Humoras čia labiau standartinis paugliškas sukeliamas įvairių neiprastų situacijų, nors yra pora ir juodesnių bajerių. Pavyzdžiui, Sato pokalbis telefonu iš vaistinės su Ume dėl žvakučių. Animacijos kokybe išskirtinumu nepasižymi tesiog šių dienų standartas ir tiek. Tas pats apibūdinimas tinka ir muzikai, išskyrus "openingui", jis smagus ir isimintinas.
    Apibendrinimas: "Ben-To" turi kažką tokio, kas jį pakelia aukščiau nuo pagrindinės masės kitų grynai atsipalaidavimui skirtų lengvo turinio anime serialų. Stipriausia savybė tai ,jog yra labai balansuotas ir turi viska ko reikia tokiam serialui: veiksmą, komediją, fanservisą, "energijos užtaisą" kuri neleis nuobodžiaut iki serialo galo. Situacijos pakankamai išskirtinės, tad žiūrint šį anime dejavu jausmas neturėtų dažnai kamuoti. Netgi "privaloma" tokiam žanrui serija, per kurias mergaitės galėtų pasipuikuot savo maudimukais, praėjo kiek kitokiu scenarijum nei paprastai būna. "Ben-To" prie didelio noro galima įžvelgti parodiją iš šių dienų visuomenės pamišimui dėl išpardavimų ir kitokių akcijų kai žmonės sulaukėję lipa per galvas vieni kitiems parduotuvėse. Vienintelis klausimas kuris iškilo žiūrint šį anime, tai "ka ,po galais, veikia parduotuvių Japonijos prekybos centrų apsauga?". Stebėtinai neblogas serialas, kaip tokia, banaliai skambančia, tema. Suteikit šiam anime bent šansą, pabandyt padaryt pramoga ir jums. Žinoma, nereikia nė pridurt, jei tik ieškot ko nors "lengvo".


    Siųstis: BakaBT

    34
    5
    41.18%
    14
    4
    55.88%
    19
    3
    2.94%
    1
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
  • amidau
    ☣☠☣







    • 2007 04 25
    • 1384

    #2
    Ko gero pagrindinis personažas ir buvo šio anime varikliukas, jis ne koks tipiškas verkšlenantis kunas kaip kad dažniausiai pasitaiko, o impulsyvus ir žinantis ko nori, nors dėl to jis dažnai ir nukenčia, bet nuo to mums tik linksmiau Jis man labai priminė pagrindini veikėja iš Akikan!, tačiau Akikan! veikėjo pautai visgi buvo didesni
    Taip pat nemažą įspūdį paliko novelių rašytoja ir jos laki fantazija, o dar ta jos valdingoji draugė, vienu žodžiu šis anime prastais veikėjais skųstis negali...
    Kautis galima dėl bet ko ir kuo paprastesnė priežastis tuo gaunasi geriau, tai kaip tik ir įrodė šis anime, kadangi čia kovos dėl nukainuoto maisto prie bendro vaizdo rišasi daug geriau nei, kad kokie mokinukų pasaulio gelbėjimai...

    Comment

    • Miesto_Druidas
      the journeyman



      • 2010 08 17
      • 1515

      #3
      Nustebinęs serialas, idėja puiki, kaip gerai ji perteikta man irgi labai patiko, pirmi 6 epizodai buvo nerealūs savo tempu, humoru, bet po to sekė koks tai štilis, bent jau ant galo serialas atsigavo ir finaliniai du epizodai buvo geri. Originalus ir išssiskirantis darbas nuo panašių egzempliorių. ir išties netikėjau kad galima taip išplėtoti kovos dėl maisto dėžučių temą, puikus garso takelis ir gera animacija šauniai prisidėjo prie pašėlusių kovų. Jei ne tie pusiau iškepę epizodai tarp pirmos arkos ir finalo, ir beveik nieko gero nenuveikę kai kurie šalutiniai veikėjai, serialas būtų buvęs puikus, dabar dar būtų neblogai ir antras sezonas.

      Comment

      • Shenn
        Forumo ligonis


        • 2009 09 21
        • 539

        #4
        Mmm, gan teigiami serialo įvertinimai. O tiesa sakant rašydamas aprašymą kiek nerimavau, ar tik nesu apakintas eilinio produkto ir neatsiliepinėju apie ji per gerai

        Comment

        • Miyata
          Find your own sins, kid.



          • 2008 01 09
          • 452

          #5
          As jau seniai si anime pastebejau MAL'e, kai dar ongoing buvo, bet perskaicius aprasyma kad kovoja del maisto tai pagalvojau kad totali nesamone, nedgi nebandziau ir nebandysiu ziuret, vien del to kad del tokio bredo ten plot'o normalaus negali but. Kovu scenos irgi neisivaizduoju kad butu geros, kai ten tiek merginu, is pics isvis man kaip harem'as ir ecchi atrodo. Pries kelis metus tikrai ziureciau, bet dabar tai...
          Nors Shenn aprasymas ir paneigia mano mintys, bet vistiek kazkaip skeptiskai i si anime ziuriu. Gal reikes kokiu AMV paziuret kad paneigtu, arba patvirtintu mano nuomone.

          Comment

          • dfsafsaf
            Beautiful Lies

            • 2010 05 13
            • 261

            #6
            Perskaitęs šio anime aprašyma tikrai nesitikėjau, kad net mėginsiu jį žiūrėt, bet visgi MAL coverio paveiksliukas bei geri atsiliepimai suviliojo. Keistą įdėja, tačiau gerai įgyvendinta, tikrai smagiai žiūrėjos. Dar iš pradžių tikėjaus, kad gal visgi bus haremas kažkoks, bet jo nebuvo, kas irgi patiko. Nebuvo tokio veikėjo, kuris man būtų kaip nors neįtikęs, o su mano išrankumu tai labai reta. Pagrindinis personažas išvis vienas labiausiai patikusių veikėjų iš 2011 metų anime.
            4/5

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2910

              #7
              Autorius Shenn
              Mmm, gan teigiami serialo įvertinimai. O tiesa sakant rašydamas aprašymą kiek nerimavau, ar tik nesu apakintas eilinio produkto ir neatsiliepinėju apie ji per gerai
              Zirsti ir visada būti nepatenkintu yra mano darbas. Ne išimtis ir šitas serialas.
              Ir tikrai, beveik "Fight Club" japoniškai. Net nostalgija apėmė.... Geri personažai, kovos ir piešimas. Truputi humoro, fanserviso ir neblogai viskas subalansuota, bet duosiu "tik" 8 balus. Pirmiausia nelabai patiko pati idėja kovų dėl maisto. Bent jau normalus būtų.....Čia gi blyn, kaip bežiūrėsi, tik kažkokie pusfabrikačiai ir dar ant galiojimo pabaigos. Koks pavyzdys rodomas jaunimui? Taip ne tik galvą galima susižalot, bet ir skrandį! Fui.... Labiausiai mane nervino viena stierva, kuri berniuką mušė kaip šuniuką. Berniuką ne šeip kokį, bet vieną iš geriausių rajono kovotojų. Matyt turėjo būti juokinga, bet nebuvo. Dar kažkiek į pabaigą pradėjo truputi atsibosti. Geras anime, bet tik tiek.
              Paskutinis pakeitimas nuo Killerbee; 2012-01-15, 16:35.

              Comment

              • Skypy_Stick
                Filosofas
                • 2012 01 15
                • 30

                #8
                Asmeniškai man labai patiko. 4/5 vien dėl veikėjo.
                Jei pasimetei savyje, nežinai gyvenimo prasmės ir net nežinai kam vis dar gyveni - sveikas atvykęs į mano pasaulį.

                Comment

                • daimonass
                  Forumo vilkas


                  • 2008 12 08
                  • 354

                  #9
                  Man pati anime ideja patiko. Po keliu seriju supratau kad ner jau toks jis nuostabus kaip maniau, nervina mane klases seniune / bei noveliu rasytojos drauge, kad pagrindini toki kieta veikeja musa kaip niekad. Tai pat tikejausi kad pabaiga nesibaigs taip standartiskai...
                  Rasau 4/5, bet tik del geros idejos.
                  Mano anime list'as: http://myanimelist.net/animelist/daimonass

                  One Piece V2 pack: http://www.linkomanija.net/details?173537

                  Comment

                  • demoniacman666
                    Forumo vilkas

                    • 2008 04 16
                    • 368

                    #10
                    4/5 nes kaip tokio tipo anime tikrai neblogas, nors bendram kontekste ir silpnokas. Pati idejo nors ir paprasta bet tos kosmines mustynes biski nervavo, norejosi kad ir jos pacios butu tikroviskesnes, tada butu ir balas geresnis. Pagr. veikejas nustebino geraja prasme, leidosi musamas tik vienos mergos, netgi pasake kad tai jam pradeda patikt, tad galima atleist O siaip visa kita jau auksciau issakyta...

                    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                    Comment

                    • saras008
                      Naujokas
                      • 2012 09 18
                      • 8

                      #11
                      sis anime buvo geras ojjjjjj geras o ipac pagr veikeja

                      Comment

                      • Laura.L
                        Naujokas
                        • 2009 12 01
                        • 28

                        #12
                        Uzskaitau. Idomus siuzetas, grazi grafika, viskas tikrai gerai sudeta

                        Comment

                        Working...