Beautiful Girl, Mari

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • arna
    emptiness

    • 2006 06 20
    • 1064

    Beautiful Girl, Mari

    My Beautiful Girl, Mari

    Alternatyvūs pavadinimai: Mari Iyagi (Korėja); 마리 이야기 (Korėja); Страна фантазий (Rusija);
    Režisierius: Seong-kang Lee
    Žanras: Fantasy, Drama
    Scenarijaus autoriai: Su-jeong Kang, Seong-kang Lee, Mi-ae Seo
    Muzika: Byung-woo Lee
    Trukmė: 80 min
    Kilmės šalis: Pietų Korėja
    Išleidimo metai: 2002
    Apdovanojimai: Grand Prix Winner (Best Feature Film) at the 26th Annecy International Animated Film Festival (Annecy, France)
    Oficialus puslapis


    Trumpas aprašymas:
    Greitai ateis taip ilgai lauktos vasaros atostogos! Neperskiriami draugai su smalsiu savo visur slampinėjančiu katinu linksmai ir nerūpestingai leidžia laiką prie bekraštės jūros stovinčio seno švyturio. Vieną kartą, užsilipęs į patį švyturio viršų, svajotojas Namu randa ten keistą stiklinį rutuliuką. Jo spindesys netikėtai perneša visai suglumusį berniuką į nuostabų pasakišką pasaulį, kur yra didžiuliai pūkiniai debesys, kur žydi gigantiškos gėlės, kur klaidžioja milžiniškas baltas šuo su savo paslaptingaja jaunaja šeimininke - šio pasakiško pasaulio mergaite Mari. Netikėtai prasidėjusi kelionė lygiai taip pat netikėtai nutrūksta; ir Namu nežino, kas tai buvo - regėjimas, sapnas..? Namu nori pasidalinti šia paslaptimi su savo geriausiu draugu, bet ar jiems pavyks kartu vėl patekti į šią fantazijos šalį?...

    Na, o čia nuo manęs:
    Privalumai:
    1) originali, kiek neįprasta animacija;
    2) rami, beveik "negirdima" muzika;
    3) įspūdingai parodytas tas paralelinis fantazijų pasaulis (žavi to grožio paprastumas);
    4) visas filmas vientisas, truputį persmelktas ramybe ir liūdesiu;
    5) filmas taip ir palieka mįslę apie tą keistą ir nerealią fantazijų šalį, apie paslaptingą mergaitę Mari.. (tai graži ir nestandartinė pabaiga);

    Minusai:
    1) gana statiškai perteikti visi veikėjai. Pagrinde, visi jų jausmai ir mintys perteikiami tik akių ir lūpų pagalba. (pats personažo kontūras pasirodė kiek "beformis", "bekaulis" kūnas);
    2) gana sunku įsitraukti į šį filmą. Istorija apie paprastą, kasdienišką dviejų berniukų gyvenimą nedideliame žvejų miestelyje ant jūros kranto. Tad kažko ypatingo iš karto tikėtis neverta. Veiksmas rutuliojasi labai iš lėto (net kiek melancholiškai);
    3) kai kurie epizodai gana ištęsti;
    4) truputį gaila, kad tas kitas, fantazijų pasaulis užima gana nedidelę filmo dalį (nes iš esmės jis ir yra ta ašis, apie kurią sukasi filmo idėja);

    Reziumė:
    tai filmas tiems, kas dar mena savo vaikystę, savo vaikiškas svajones, savo pirmąją beužsimezgančią vaikišką meilę, liūdesį ir baimę netekti kažko labai brangaus;
    tai prisiminimų apie vaikystę filmas (very peacefull);[/table]
    7
    5
    42.86%
    3
    4
    28.57%
    2
    3
    14.29%
    1
    2
    0%
    0
    1
    14.29%
    1
  • Džiro sesė
    X - Crime of visual shock


    • 2005 11 12
    • 604

    #2
    Labai skanus filmukas, galiu tiek pasakyt.
    Mačiau per tv, kažkada rodė, rodos, lietuviškai jo pavadinimas
    skambėjo - Fantazija ar Fantazijos šalis.........
    Patiko tos vietos, kur sapnuose (ar kur tai) veiksmas
    vyko. Rekomenduoju pažiūrėt tiems, kas nori kažko
    kitokio nei standartas.

    Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

    Comment

    • Eisas Kuperis
      Simintis Sun


      • 2006 01 25
      • 355

      #3
      Ajai ir kaip buvau pamiršęs ši anime. Tiesa, tada kai jį mačiau dar net nebuvau girdėjęs apie anime, bet ir tuomet labai patiko, kad net nuprendžiau pažiurėti ir kartojima. Kiek pamenu tai ta negrasi muzika man labiausiai ir patiko, juolab kad iki tol panašaus konors nelabai buvau matęs. Didelis šuo. Nu jo. geriausiai jį teprisimenu, kaip neprisiminsi kai puse ekrano užstoja Sakot neiprastas, nestandartinis. Chm, matyt aš tik tokius ir labiausiai ir temėgstu.

      Comment

      • arna
        emptiness

        • 2006 06 20
        • 1064

        #4
        Autorius kita
        Aš jojo jau senokai ieškojau, bet nelabai kur radau atsisiūsti (gal per mažai ieškojau)
        Gal kas netyčia galėtų pametėt kokią nuorodą?
        (p.s žinau, kad greičiausiai reiktų rašyt į kitą temą, bet paskui galėsiu šitą komentarą ištrint, arba pakeist įspūdžiais apie patį anime. Dėkui.)
        jei galėčiau, duočiau nuorodą, bet pats šį filmą turiu tik VHS video kasetėje. manau, jei gerokai paieškotum tarp tų, pas kuriuos dar užsilikusios VHS prekyboje (pvz. nuomyklose) ar kur po prekystaliu, manau rastum šį filmuką. na, bent lietuvoje kas domisi gerais filmais ir animacija, pas juos tikrai turėtų būti pirkti/persirašyti.
        (tik tiek tegaliu padėti)

        Comment

        • niekšas
          forumo idiotas

          • 2006 08 23
          • 544

          #5
          Aprašymas visai nieko, lyg ir įdomus, ir kaip supratau čia movie, todėl lyg ir norėčiau siūstis(Šiaip movie nelabai žiuriu, bet per mažai atminties kompe kol kas turiu, kad galėčiau kokį TV parsisiūst :bored: ), bet jei jis korejiečių, tai kaip ir ne anime? Tai va gal kas man pasakytų, ar šitas animacinis filmas savo animacija ir stilistika per daug nesiskiria nuo anime? Nes nenorėčiau parsisiūst kažko per daug, kaip čia išsireiškus... neįprasto... per daug nestandartiško, ar gink dieve cartooniško...
          Būčiau dėkingas jei kas patartų
          Paskutinis pakeitimas nuo niekšas; 2007-03-04, 01:50.

          Comment

          • arna
            emptiness

            • 2006 06 20
            • 1064

            #6
            Autorius niekshas
            Tai va gal kas man pasakytų, ar šitas animacinis filmas savo animacija ir stilistika per daug nesiskiria nuo anime? Nes nenorėčiau parsisiūst kažko per daug, kaip čia išsireiškus... neįprasto... per daug nestandartiško, ar gink dieve cartooniško...
            jis artimas anime stiliui. bet tai nėra 100% anime. Azijiečių tautos gana glaudžiai viena šalia kitos gyvena, kad viena kitai nedarytų vienokios ar kitokios įtakos. Čia pan. kaip lenkų, baltarusių, rusų ir lietuvių, latvių meniniai filmai. skirtumai yra, bet ar jie esminiai???...
            beje šiš multikas gerietiškas, ir jei mėgsti veiksmą, tai gali nusivilti.

            Comment

            • niekšas
              forumo idiotas

              • 2006 08 23
              • 544

              #7
              Labai ačių Arna

              Jei artimas anime stiliui, tai vistik acisiūsiu, bus įdomu pažiūrėti tokį netradicinį "anime". O kad gerietiškas ir be veiksmo tai man tas netrukdo, aš visokius žiūriu

              Comment

              Working...