Otome Youkai Zakuro

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    Otome Youkai Zakuro

    Otome Youkai Zakuro


    Režisierius: Chiaki Kon
    Studija: J.C. Staff
    Žanrai: romantika, nuotykiai, mistika
    Transliacija: 05.10.2010 - 28.12.2010
    MAL reitingas: 7.87
    Trukmė: TV 13 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening / Ending / AMV



    Aprašymas: 19 a. alternatyvi Japonija, kurioje visokio plauko demonai yra įprastas reiškinys. Jie nėra laikomi pilnaverčiais piliečiais, greičiau tiesiog kultūros dalimi. Žmonės demonų bijo, bet kartu ir gerbia. Trapiam balansui ėmė grasinti vakarietiška kultūra ir papročiai. Vis tik buvo pasirinktas taikus problemų sprendimo būdas. Tam tikslui buvo įkurtas specialus būrys, sudarytas iš demonų ir žmonių. Jei tiksliau tai iš pusiau demonių merginų ir žmonių karininkų. Neaišku kokiais kriterijais remiantis, bet eksperimento dalyviai buvo suporuoti. Pradžia buvo sunki. Nebent Ganryuu gan greitai rado bendrą kalbą su dvynėmis Bonbori ir Hoozuki. Gal dėl mergaitiškos vaikino išvaizdos? Labai rimtas ir net grėsmingas Riken išgąsdino drovią Susukihotaru. Labiausiai nepasisekė Zakuro, kurios partneriu tapo Kei. Po įspūdinga išvaizda ir manieromis slėpėsi bailus padaras, kuris paniškai bijo demonų. Zakuro charakteris irgi ne iš lengvųjų...


    Jei imti jautį už ragų tai čia yra ne seinen, kaip teigia anime resursai, o shoujo. Na taip, personažai čia tipo pilnamečiai, bet jei juos pajauninti keliais metais tai niekas nepasikeistų. Užtat pats svarbiausias personažas čia yra Zakuro, o ne Kei. Ši mergaitė yra pagrindinis priešų ir draugų "taikinys". Personažai čia yra neblogi, nors ir nenauji. Kei apskritai gali sukelti deja vu. Labai jau jis panašus į Tamaki iš Ouran High School Host Club. Ir ne tik išvaizda.... Šeip tai nėra didelė bėda, nes poros čia buvo simpatiškos. Tarpusavio santykiai ir sudaro didelę dalį šio serialo žavesio. Ypač patiko pagrindinė porelė. Banalu, bet man artima. Gan stipri serialo romantinė linija, kuri sulaukia net ir šiokio tokio rezultato. Vis tik negaliu teigti, kad Otome Youkai Zakuro yra visiškai mergiotiškas anime. Be gražių vaikinų čia yra ir visai simpatiškos merginos. Nors čia gal "kaltas" malonus akiai piešimas? Yra truputis humoro ir veiksmo scenų. Siužetas jūsų tikrai nenustebins. Jau nuo serialo vidurio supratau, kad (kaip visada) į pabaigą anime surimtės ir tuo pačiu (kaip visada) suprastės. Tai buvo tiesiog neišvengiama. Čia gelbėja neilga serialo trukmė - anime tiesiog nespėja atsibosti, o į banalų dramatizmą galima ir nekreipti dėmesio.

    Reziumė: Otome Youkai Zakuro yra neblogas ir visomis prasmėmis malonus serialas. Malonūs personažai, piešimas ir politkorektiška atmosfera. Romantiškas, bet ir ne muilo opera. Va truputis erotikos būtų nepamaišę.... Subalansuotas mergaitėms, bet gali žiūrėti ir berniukai.
    7 balai.

    Mergaičių kovinė dainelė yra tiesiog dieviška.^^





    15
    5
    20.00%
    3
    4
    53.33%
    8
    3
    26.67%
    4
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
  • amidau
    ☣☠☣







    • 2007 04 25
    • 1384

    #2
    Šis anime man buvod kaip lengvas žiūralas ryte prieš antradienio paskaitas. Gražios mergaitės, su taip pat gražiais kimono kurių ne kiekvienam anime pamatysi... taip pat tos dvi moliūggalvės įsiminė, stebėtinai mieli personažai...
    Duoti kiek dar nežinau reikia paskutini epą damušt...

    Comment

    • Ozis

      #3
      Geras sumanymas, idomi ideja. Bet vis silpnejanti realizacija - pirmi keli epai buvo idomus ir zadejo neblogas galimybes (kuriama atmosfera kazkiek primine Senkou no Night Raid), bet vietoje to, kad toliau zaisti istorijos, modernizacijos, zmogiskumo (seinen etiketes vertomis) temomis buvo nusirista i mergaitiskai dramatiska fantasy. Uz ka ir numusiu viena bala nuo standartinio ivertinimo - 6/10 = 3/5 (grazu, zavu, bet nemaloniai tuscia).

      P.S. Chearleaderiu, Bonbori ir Hozuki, dainele man taip visai krito i ausi. Idomu ar bus pilna versija?

      Comment

      • dfsafsaf
        Beautiful Lies

        • 2010 05 13
        • 261

        #4
        Labai patiko visi pagrindiniai female personažai,visos iš mano mėgstamiausių kategorijų Agemakis, tai irgi nemaža juoko dozę sukėlė, tikrai į Tamaki panašus, nors man dar jis kažkodėl iš posterio panašus labai į Aizeną iš Bleach. Bet kažkaip žiūrint anime, kažko ant galo pritrūko, nors paskutinės ~10 minučių 13 serijos, tai labai patiko. Tvirti 6 balai mano nuomonę, bet tikriausiai vertinu 6, o ne 7, nes labai nepatiko, kaip Hanadate buvo nupieštas.

        Comment

        • Kuroi Tsubasa
          Department of Inquisition

          • 2009 09 09
          • 391

          #5
          Kai pirmą kartą perskaičiau aprašymą ir pažiūrėjau pirmas serijas tikėjausi, jog serialas bus susijęs su youkai ir žmonių tarpusavio santykiais, bent šiokia tokia politika, deja, šiam anime įpusėjus tapo aišku, kad mano viltys nepasitvirtins. Sakyčiau, gavosi visai tradicinis shoujo ir fantasy anime su jau įprastais atributais (nelaiminga vaikystė, pasiaukojimas, persekiojama pagrindinė veikėja, etc.). Romantinė linija mano akimis buvo praktiškai be intrigos, iš esmės iš pat pradžių galima buvo numanyti kaip vystysis veikėjų santykiai. Pats siužetas antroje serialo pusėje irgi buvo pakankamai nuspėjamas. Kaip nekeista, veikėjai, kad ir nieko naujo jų charakteriuose nebuvo, vistiek beveik visi iki vieno sugebėjo patraukt į savo pusę, labai jau mieli jie visi ir jų tarpusavio santykiai pasirodė, žinoma, čia reikia pagirt ir piešimą bei tinkamai parinktą muziką. Antiek viskas kawaii buvo, kad neleido mest ir peržiūrėjau iki galo Bendrai paėmus su visais pliusais ir minusais duodu ~7.
          Paskutinis pakeitimas nuo Kuroi Tsubasa; 2011-01-03, 14:52.
          No one can restrain me with logic



          Comment

          • Lota :D
            Love and Peace~!

            • 2010 02 17
            • 239

            #6
            Aš net neplanavau šito anime žiūrėti, neturėdama ką veikti įsijungiau pirmą seriją pažiūrėti ir... bum! Dainelę sudainavo... Prepare to be bewitched — oh, I was... Kai aprašymą perskaičiau, galvojau įprastas shoujo, o čia per pirmas akimirkas ir dainelė nuostabi, ir kraujo praliejo... Aišku, vėliau mano spėjimas pasiteisino, bet ką, visai nieko anime pasirodė. Man antradieniais tik 10 į mokyklą, tad puikai prieš pamokas žiūrėdavosi O ir šiaip kombinacija neboga, romantika, supernatural, man patiko. O ir veikėjai neblogi, muzika gera, gražus piešimas, net romantika pajudėjo! 4/5 duodu tvirtai

            Comment

            • demoniacman666
              Forumo vilkas

              • 2008 04 16
              • 368

              #7
              O as ramiai daviau 5/5 nes sis darbelis puikiai atliko viena is svarbiausiu anime ziurejimo tikslu, puikiai mane "entertainino". Beveik visomis prasmemis, ypac piesimo, trupuciu romantikos, komedijos ir veikeju tarpusavio santykiais. Jei butu 26 serijos, vertinimas manau butu kitoks, bet tokios trukmes jis man buvo labai smagus

              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

              Comment

              • NikkyNishinoLunatic
                Lunatic :3
                • 2010 08 28
                • 7

                #8
                Buvo gan idomus anime, ir stojo i mano megstamiausiuju gretas.Tik gaila kad buvo toks trumpas, paziurejusi pirmus ep galvojau kad bus ilgesnis. Kadangi ep nedaug, tad viskas buvo gan glausta ir gan greitai baigesi. Bet pats siuzetas idomus, idomi istorija, labai grazus piesimas. :3
                Buvo visai smagu ziuret, nes buvo ir is ko pasijuokt.

                Comment

                Working...