Midori No Hibi

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • SwieT

    Midori No Hibi

    Midori No Hibi

    AnimeNFO || AniDB


    Metai: 2004
    Žanras: Ecchi/Comedy
    Studija: Studio Pierrot
    Oficialus puslapis
    Epizodų skaičius: 13


    Gyveno sau kartą vaikinukas vardu Sawamura Seiji. Buvo jisai labai labai kietas ir vienas sugebėdavo sumušt visą priešų gaują naudodamas savo "Velnio Dešinę Ranką". Bet dėl tokių jo poelgių, jo bijojo netik visi miesto vaikinai, bet ir merginos. Vieną kartą jis užmigo su žodžiais: "Jei taip bus ir toliau, tai iki gyvenimo pabaigos mano vienintelė dragė bus tik mano dešinioji ranka". Kai jis atsibunda, pastebi kad kažkas netaip, vietoj jo "Velnio Dešinės Rankos" buvo tikra mergina.

    O dabar kita sios istorijos versija.
    Jos vardas Kasugano Midotri - labai rami, niekuo neišsiskirianti mergina susidomi keistu jaunuoliu, vardu Seiji. Laikas po laiko, ir Midori pametą protą del Seiji, tačiau yra labai savim nepasitikinti ir tai slepia labai ilgą laiką, iki pat tos akimirkos, kai pastebi, kad pavirto Seiji'o dešinęją ranką. Tuo tarpu jos tikrasis kunas guli jos namuose be samonės. O kas buvo toliau, sužinosite kai pasižiurėsite šį Anime. ^^

    Šis Anime man labai patiko tuo, kad čia buvo visko: snukių daužymo, vaikščiojimo į vyrų tuliką su "pana", pasimatymų su dviem merginom iškarto, lelių kolekcionavimo, filmo kurimo, ir tt. Taipogi veikėjai labai savotiškį: nuo netikėtai Seijį įsimylėjusios klasiokės, kuri visą laiką manė kad jis paprastas chuliganas iki žiaurios vyresnės sesers ar trenkto lelių kolekcionieriaus.

    Apie opening'ą ir OST nieko gero, o ending'as "Mousukoshi" labai jau pabrėžia Midori charaktėrį iki to momento, kai ji tapo Seiji'o ranka.

    Nzn kaip kam, bet man šis Anime buvo tikrai super. Gal tik truputi per trumpas tokiai fainai istorijai.

    Download: Linkomanija
    75
    5
    52.00%
    39
    4
    24.00%
    18
    3
    17.33%
    13
    2
    4.00%
    3
    1
    2.67%
    2
  • Sable
    The Hitchhiker





    • 2005 03 11
    • 1530

    #2
    Labai gerai butu jei pridetum nuoroda i siuntimasi. Nemaciau, bet paziuresiu. Sudominai

    Comment

    • Bassky

      #3
      Pradzia buvo labai gera ir daug zadanti, ypac kada depresuojantis ir paneles neturintis seiji ryte rijo ramen'a
      Toliau veiksmas sukosi kairen desinen, taciau man kuo toliau, tuo viskas nuobodziau buvo. Tas otakas dar kazkokio idomumo sukele, ypac kada pana, kuria jis norejo apginti, ji apgyne Siaip labai nuspejamas (bent jau man) anime, soundtrack'as toks geras, kad jo ne karto net neisklausiau. Paskutinese serijose, kada Midori pabudo, mane labai nervino jos drovumas ir delsimas. Zinoma, jos tokia persona, nu bet man jau buvo igrise ja ziureti stovincia ir besiparinancia. Pabaigos laukiau tik todel, kad kuo greiciau istrinciau visa seriala. Tiesa, vietomis yra kur pasijuokti, bet tai menkai pataiso bendra vaizda

      Comment

      • Buonty

        #4
        Vienu zodziu man labai patiko sis anime... kaip ir kaikurie kiti anime sis (gal labai ir nereikalauja) anime reikalauja turet "skoni" o ne tik zvalgytis i tuos popsinius anime kurie tik ir siulo zudynes ,veiksma, veiksma, zudynes , ir zudynes... ir veiksma... o jokios gilesnes minties jokio "kablio" nebuna nuo tu popsiniu... o sitas tikrai vertas demesio...

        Comment

        • Sable
          The Hitchhiker





          • 2005 03 11
          • 1530

          #5
          Sutinku su Bassky - nera jis itin ypatingas. Lengvam prasiziurejimui ir pasijuokimui - puse bedos.

          Comment

          • Hikarii

            #6
            Bounty visiskai pritariu :-)

            Comment

            • Nebu
              Syscemos Valdovas

              • 2006 08 07
              • 199

              #7
              Neblogas . Ideja gan originali ir pati istorija visai faina. Grazus lengvas romantiskas anime, taciau per ilgai neuzsibunantis samones kloduose.
              O daba pasigailėsi!!!

              Comment

              • Evil_of_Darknesz
                Suicide is painless...

                • 2006 04 09
                • 998

                #8
                Animas tikray nieko nors sitoks zanras ne mano skonio.Man patiko kad cia buwo beweik wisko ir mustyniu ir komedijos ir romantikos...

                Comment

                • Audria
                  Labai pikta. Neerzinti

                  • 2005 09 25
                  • 98

                  #9
                  Nezinau,man tai jis labai patiko Tik tiek ta panele labai jau vaikiskai elges,jei jau patinka koks vaikinas,ji kabint reikia,o ne stebet is toli

                  Comment

                  • ^sancta^

                    #10
                    Waje man tj sis anime lb patiko ... Mielas , ir ideja visai nieko ... Ir visa ideja ... Na nz manau vertas demesio ... Zandrus tokius megstu ir sejp ...

                    Comment

                    • mindzze
                      Forumo vilkas

                      • 2007 05 18
                      • 375

                      #11
                      Man tai labai patio šitas anime , nors pardžia keistoka ir neiprasta ,bet viskas kita lengvai ir linksmai destoma.Pabaigoi, stiprus jausmu samišys,ir labai toroviškai (gyvenimiškai) dėstomas jaudulys ir pan. ir t.t .Lengavai virškinamas .Šeip man nepatinka tos užsklandos su nespalvotais prisiminimai ,bet šitas pakenčimas buvo.Dar manau truksta žanru,o ecchi.,., ne tiek jos ir dauk kad vertetu ji rašyt į žanrus.

                      Comment

                      • Egura
                        Super mega ultra rašytojas


                        • 2007 05 17
                        • 684

                        #12
                        Labai gražus anime, gaila, kad aš jį visą youtubėj žiūeėjau, reiktų kada gal prie progos parsisiųsti...
                        Pas mane avataras su midori net :-)

                        Comment

                        • Evil_of_Darknesz
                          Suicide is painless...

                          • 2006 04 09
                          • 998

                          #13
                          Autorius Egura
                          Labai gražus anime, gaila, kad aš jį visą youtubėj žiūeėjau, reiktų kada gal prie progos parsisiųsti...
                          Pas mane avataras su midori net :-)
                          Pastebejau... O jai i tema, antra karta man dar labiau patiko ziuret nei pirma...

                          Comment

                          • Brutallica

                            #14
                            Labai sudomino aprasymas, reiks nepagailet laiko ir paziuret kada, o dar 2 mano megstamiausi zanrai viename sedevre ;-)

                            Comment

                            • funkymonk
                              Narys
                              • 2007 05 23
                              • 49

                              #15
                              5+ labai mielas anime. nekabina aishku jis labai stipriai (esu giliai ysitikines kad reikia bent 20 epu kad tai yvyktu), bet yspudzhiu palieka pakankamai. man tai visu pirma komedija. vien mintis apie 17.5 vienishumo metu, o deshine ranka - kaip geriausia drauga ko verta >__<
                              visiem patariu perzhiuret. ir nesvarvu zhanras patinka ar ne. pasijuokt visada sveika
                              http://i52.photobucket.com/albums/g11/iljaP/cat.gif (neatitinka reikalavimų 500x130)

                              Comment

                              Working...