Last Exile

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • KazE
    Forumo vilkas
    • 2003 09 22
    • 139

    Last Exile

    Last Exile
    @AniDB | @AnimeNFOLeidimo metai: 2003
    Prodiuseris: GONZO
    Dizainas: Range Murata
    Scenarijus: Chikashi saito
    3D CG: Taketo Kobayashi
    Epizodu skaičius: 26 TV
    URL: http://www.jvcmusic.co.jp/m-serve/last-exile/

         Clau s Valca ir Lavie Head yra oro kurjeriai. Vieną dieną orlaivių lenktynių metu jie susidūrė su aplūžusiu "Vanship", kuris gabeno paslaptingą jauną mergaitę. Prieš mirštant, sudužusio lėktuvo pilotui, Claus jam pažada nugabenti mergaite į "Silvana", laivą apie kurį sklando įvairiausios legendos. Taip du jaunuoliai buvo įtraukti į nepakartojamų nuotykių ir didelių įvykių sūkurį. Įvykių kurie pradėjo revoliuciją ir nulėmė viso "Last Exile" pasaulio likimą.

         Kaip ir reikėjo tikėtis iš "Arcanum tech." meistro Range Murata, kuris mums jau padovanojo nepakartojamąjį "Blue Submarine", "Last Exile" piešimas nuostabus, pilnas įvairių detalių ir tik meistrui budingų "vingių". Technologija ir pasaulis yra toks detalus, kad kartais abejoji ar jis pramanytas. Jau ankščiau išėjusiame "Blue Submarine" galėjom matyti kaip puikiai galima suderinti kompiuterinius efektus ir animaciją. Naujausias Murata darbas, taip pat nestokoja kompiuterinių efektų, kurie taip meistriškai įlieti į anime kad kartais net nepastebi.


    Detalus pasaulis reikalauja dar detalesnių veikėjų. Ir kad ir kaip keista bebūtų, veikėjai nėra užgožti aplinkos didybės, o atvirkščiai kartais taip įsijauti į veikėją, kad aplinkos net nepastebi. "Last Exile" nerasi vienodu veikėjų, nerasi taip kitoms anime būdingo, vienos veikėjo charakterio savybės kišimo žiūrovui. Visų veikėjų charakteriai spalvoti ir gilūs, už kurių slypi atskira ir tik jam vienam būdinga praeitis, bei ateitis.

         "Las t Exile" siužetas nėra pats originaliausias, netgi turbūt kiek artimas ir kasdieniškas. Tačiau pateikimo būdas ir kartu įpinta mintis, svajonės, atsiminimai ir įvairios meilės emocija, net ir iš pirmo žvilgsnio blankų siužetą nuspalvina kiek ryškesnėm spalvom.

         Šito je anime nerasite paslėptų minčių, nei suktų siužeto vingių, nėra čia kieto pagrindinio veikėjo, nei kokio nors 'super" blogio. Tiesiog paprasti ir savitai nuostabūs veikėjai, labai tikroviškam fantazijų pasaulyje, bando padaryt tai su kuo vienaip ar kitaip, šiandien ar prieš šimtmečius, teko susidurt ir mums. Žiūrėti "Last Exile" buvo labai įdomu, viskas tiesiog plaukte plaukė iš ekrano, grasas pynėsi aplink vaizdą ir pasibaigus paskutinei serijai nuo kedės atsikeliau žinodamas, kad bemiegė naktis nepraėjo veltui.

    103
    5
    71.84%
    74
    4
    18.45%
    19
    3
    6.80%
    7
    2
    0.97%
    1
    1
    1.94%
    2
    http://img361.imageshack.us/img361/5696/sig9vf.png
    "While we�re living | The dreams we have as children | Fade away
  • Raziel
    Mr. Reasonable


    • 2004 06 09
    • 194

    #2
    hmmm.... labai geras review, nepatingejai net layouta padaryt ir tekstas labai padorus/glaustas.... thumbs up ^^

    nu o kas liecia paty anima tei ma jis patiko, iki tobulumo dar truksta (nu bet as badass snobas/cinikas, tei man ir princese neytiktu), veikeju charakteriai kazkokie blankoki, taip - kasdieniski, bet todel ir nuobodoki kazkiek, bent siokio tokio astrumo truksta imo... ypac pagrindiniam veikejui. nu bet pasaulis ir atmosfera animo tai tikrai kazkas tokio labai smagiai ziurejosi. ir originalumo cia manau su kaupu buvo, kazkaip nieko panasaus ,isskyrus Ghiblio kai kuriuos animus ,nepavyksta prisiminti
    "The interraction of the West and Japan will result not in a vulgarisation of Japan but rather in a Japanization of the West"
    Alexander Kojève, 1959

    FF sucks! Please, don't kill me

    Comment

    • Kandida

      #3
      Tiesą pasakius, pažiūrėjusi pirmą epizodą, nepamaniau, kad šis anime man labai patiks. Anaiptol... Kuo toliau, tuo jis darosi įdomesnis, vis labiau mane įtraukia į tą stulbinantį skraidančių laivų pasaulį... Siužetas nuostabus, veikėjai įsimintini ir didvyriški...Ir piešimas (nors šiaip jis man nėra toks svarbus) įspūdingas.
      Dar viso anime nepažiūrėjau, bet jaučiu,kad liksiu ilgam sužavėta...( iš tiesų jau ir esu )
      O recenzija tikrai puiki.
      *jau pažiūrėjau*
      Be galo patiko. Nors ir buvo tokių vietų, kurių nelabai supratau, bet žiūrėti visvien buvo neapsakomai įdomu. O pabaigoje buvo momentų, kai nuriedėjo ašara, tai iš džiaugsmo, tai iš liūdesio...Gaila buvo kai kurių veikėjų... Na tikrai įstrigo atmintyje šis anime...Gal net geriausias iš mano matytų.
      P.S. Kaip galėjau nepaminėt muzikos - ji nuostabi.
      Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2005-06-18, 08:09.

      Comment

      • Ozis

        #4
        Mane itrauke sis anime matyt veliausiai is visu mano ziuretu mazdaug nuo 6-8 serijos. Nezinojau kodel jam "gaistu" tiek laiko, taciau likusias serijas ziurejau tikrai dideliais kiekiais (po visas per 1,5 dienos). Saunus anime.

        Review irgi toks nerealus, layout visai fainas

        Comment

        • CeraS`VictoriA

          #5
          man jis patiko.. bet ne tjp kad isproteciau del jo ^^ piesimas grazus, bet man - ne GRAZIAUSIAS... ^^ as jo tikrai nenuvertinu, bet tarp mano matytu anime jis butu auksciau vuduriuko ^^

          Comment

          • Uchiha Sasuke
            Objective -->> A-So-Ko
            • 2006 10 07
            • 28

            #6
            baigiau zet snd...eina sau vos neapsiverkiau kai baiges suzavejo mane sis anime..super

            Comment

            • KenYoo
              Build to Destroy...

              • 2005 08 28
              • 144

              #7
              aprashymas tikrai labai grazus ir fainas, anime irgi shaunus.
              bet biski malonumo bus maziau ziurint anime jau zinant wisus weikejus ir scenariju

              Comment

              • Youka
                bishoujo

                • 2006 01 30
                • 335

                #8
                kad zinok, visvien ji smagu ziuret, nors ir daugmaz isivaizduoji, ko tiketis. ^^
                as, atsimenu, kai pamaciau, tai man baisiausiai istrigo berniukstis DIO, charakteris nemirtingas!

                Comment

                • Evil_of_Darknesz
                  Suicide is painless...

                  • 2006 04 09
                  • 998

                  #9
                  Is pradziu, pradzia nesuzavejo, bet paziurejus sekancius epus visai neblogas dabar baigineju siustis ir manau nenusivilsiu... XD

                  Na katik uzbaigiau ziuret labai patiko nors pradzia ir nieko nezadanti vistiek vertas paziurejimo 5 balai...
                  Paskutinis pakeitimas nuo Evil_of_Darknesz; 2007-03-17, 21:57. Priežastis: papildyta

                  Comment

                  • Tom
                    99% Baka

                    • 2007 01 05
                    • 66

                    #10
                    As jau seniai beziurejau, bet man tai labai patiko ypac tie skraidantys laivukai ir as toki turet noreciau
                    I Like Pie

                    Comment

                    • voiceofdeath
                      Rimtas forumo narys

                      • 2006 10 23
                      • 119

                      #11
                      vienas is tokiu amine kuriuos ziurejau negaledamas akiu atplesti(galima sakyti patiko viskas piesimas ,istorija,viekejai na gal tik garsas galejo buti geresnis) kagi nie daugiau nie maziau tvirtas penketas
                      Did you feel how the bullet took you? Did you feel easily your life got shed?
                      Did you feel how the system shot you, 9 mm rape your f.u.c.k.i.n.g head!!!

                      Comment

                      • FreaK`aZ
                        Rimtas architektorius




                        • 2005 02 22
                        • 532

                        #12
                        skraide su mega laivais, o saude is 17 amziaus sratiniu sautuvu ^^.
                        siaip keturis berods rasiau. Per mazai main char'u nuzude, ir siaip jau kazkur minejau kad manes ta pabaiga they lived happily ever after nesuper suzavejo.
                        "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
                        with a sick idea of world domination"

                        Comment

                        • voiceofdeath
                          Rimtas forumo narys

                          • 2006 10 23
                          • 119

                          #13
                          Autorius FreaK`aZ
                          skraide su mega laivais, o saude is 17 amziaus sratiniu sautuvu ^^.
                          siaip keturis berods rasiau. Per mazai main char'u nuzude, ir siaip jau kazkur minejau kad manes ta pabaiga they lived happily ever after nesuper suzavejo.

                          Na jie nepastebejai ten begales anochronizmu(nieko nepadarysi Steampunk turi savo styliu) o sautuvai kad ir sratiniai bet automatiniai

                          Del pabaiga anoks happy end'as megstamiausias herojus mano Dio buvo ir zuvo
                          Paskutinis pakeitimas nuo voiceofdeath; 2007-04-17, 21:59.
                          Did you feel how the bullet took you? Did you feel easily your life got shed?
                          Did you feel how the system shot you, 9 mm rape your f.u.c.k.i.n.g head!!!

                          Comment

                          • FreaK`aZ
                            Rimtas architektorius




                            • 2005 02 22
                            • 532

                            #14
                            reiktu paslept cia kaip spoilerius
                            Spoileris:
                            as kazkaip dziaugiaus kai uzsilenko anas. kazkoks biski Fag'as jis man pasirode. man va luciora'os gaila, ir is vis abu veikejai taip berysio pastipo taip tipo pff ir neber, vienas grand stream'e pranyko, o kitas uzsilenke zieda uzsimoves kur herojiska kova, kur nuzudyti legionai priesu. aj nu tiesa Luciora viena pagrindiniu bad guy'u nukale tai biski istaiso bendra padeti.
                            "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
                            with a sick idea of world domination"

                            Comment

                            • voiceofdeath
                              Rimtas forumo narys

                              • 2006 10 23
                              • 119

                              #15
                              sakydamas kad viekejas patiko neturiu galvoje jo vieksmu man dzniausia imponuoja charakteris ne vieksmas pvz kad ir kaip Dio elgesi su Luciora paskutiniu ep'u flashback'uose
                              Did you feel how the bullet took you? Did you feel easily your life got shed?
                              Did you feel how the system shot you, 9 mm rape your f.u.c.k.i.n.g head!!!

                              Comment

                              Working...