Blue Submarine No.6

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Raziel
    Mr. Reasonable


    • 2004 06 09
    • 194

    Blue Submarine No.6

    Blue Submarine No.6


    AniDB || AnimeNFO || ANN


    Metai: 1998
    Žanras: Action, SciFi
    Studija: Gonzo
    Panašūs anime: Anime-Planet
    Oficiali svetainė
    Epizodai: 4 (OVA)


    Siužetas
    Genialus biologas-genetikas Zorndaikas surado paprastą ir efektyvią išeitį demografinei Žemės krizei išspręsti. Žmonių perteklių jis tiesiog paskandina dirbtinai pakeldamas vandenyno lygį. Žmonija atsiduria ant išnykimo slenksčio: staigiai pakilus vandenynų lygiui žūsta didžioji dalis populiacijos, išlikusiems nelieka pakankamai erdvės, o čia dar ir naujais Žemės šeimininkais pasigviešė tapti Zorndaiko 'vaikai' - protingų mutantų rasė, prisitaikiusi gyventi po vandeniu. Žmonijos kovoje dėl išlikimo pagrindinį vaidmenį atlieka 'Mėlynasis laivynas' (Blue Fleet), kuris desperatiškai kovoja su 'jūrų tautos' ordomis. Šios kovos sūkuryje atsiduria ir du pagrindiniai veikėjai - Mayumi Kino ir Tetsu Hayami, tarnaujantys šeštajame 'Mėlynojo laivyno' povandeniniame laive. Apakinti keršto troškimo ir atsidūrę beviltiškoje padėtyje žmonės kovoja iki paskutinio kraujo lašo. Tačiau Hayami kankina vienas klausimas - kokių motyvų genamas Zorndaikas pasmerkė žmoniją pražūčiai?

    Apie anime
    Pagrindinis 'Blue Submarine No.6' bruožas - kompiuterinės grafikos (CG) ir tradicinės animacijos derinys. Povandeninės mūšių ir veiksmo scenos atrodo gana įspūdingai. Tačiau, skirtingai nuo daugumos šiuolaikinių CG 'šedevrų', čia kompiuterinė grafika tarnauja bendros siužetinės linijos labui. Tiesa, BSN6 CG 'apdoroti' fonai ir povandeninių laivų, kovinės technikos modeliai gana ryškiai kontrastuoja su paprastai nupieštais veikėjais. Kartais tas kontrastas gali pasirodyti netgi rėžiantis akį. Keistai parinktas ir garso takelis - džiazovas bliuzas nelabai derinasi prie niūrios, apokaliptinės istorijos.

    Tačiau, visi šie trūkumai yra niekas palyginus su rimtu ir originaliu siužetu. Pagrindiniai veikėjai taip pat perteikti labai realistiškai su pilnu charakterių detalumo komplektu. Net stebėtina, kaip su tokiu palyginus paprastu piešimo stiliumi pavyko perteikti tiek daug detalių. Nu, ir viso animo pažiba aišku yra mutantai Savo įvairove ir fantastiškomis formomis jie drąsiai gali lygiuotis su 'Daktaro Moro salos' augintiniais.

    'Blue Submarine No.6' yra verciantis susimąstyti animas, sekantis geriausių apokaliptinės mokslinės fantastikos žanro pavyzdžių pėdomis, nuspalvintas stiprių veikėjų charakterių ir žaižaruojančių CG veiksmo scenų.



    Parsisiuntimui: ed2k
    BT (sub)
    56
    5
    37.50%
    21
    4
    37.50%
    21
    3
    17.86%
    10
    2
    0%
    0
    1
    7.14%
    4
    "The interraction of the West and Japan will result not in a vulgarisation of Japan but rather in a Japanization of the West"
    Alexander Kojève, 1959

    FF sucks! Please, don't kill me
  • Airiz
    מיד





    • 2004 01 09
    • 1656

    #2
    BSnr.6

    Kagi, panorau kazka parashyt.
    Keleta zodeliu del CG modeliu kontrastishkumo pieshtu heroju fone...
    Manau autorius shiekttiek klysta. Modeliai na bent jau man, jie gerai kontrastuoja su aplynka. Reziancio akio kontrasto nepastebejau. Spalvos derinasi. Pvz greitojo povandeninio kovinio junito spalva neblogai dera su melynu vandeniu ir pusiau paskandintais namais, pirmoj serijoi priesu unitu spalva dera su ugnies ir sprogimu spalvom..Beto viduje zmones nupieshti taip kad butu galima matyt kad jie atrodytu tikroviskiau, ko tarpkitko nebuvo tokiam palyginus neblogam filme "TITAN A.E"nors ten prokolu pakankamai, bet ne apie ji kalba..
    O de muzikos..mano manymu bliuzas ir dzazas muzika kuri palieka pedsaka, kaip ir kiti styliai ishskyrus popso, todel grojant ja shitam post apokalipsiniam Anime jie bande parodyt tai ko zmones nepamirso, t.y det kaip garso fona. Ispudzio susidarymui..
    Anime tikrai geras. Kas nemate o tokiu itariu labai mazai tikrai parekomenduociau
    Stiprus 4 su +:] penkiabale sistema be abejo:]
    Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2007-06-16, 10:08.

    Comment

    • Pitcher_

      #3
      Blue Submarine No.6 tikrai neblogas anime. Gerai suderinti CG modeliai su visu anime, labai ispudingi povandeniniai musiai ir pats siuzetas man patiko. Tikrai vertas demesio , paziureti tikrai vertetu.

      Comment

      • Sable
        The Hitchhiker





        • 2005 03 11
        • 1530

        #4
        Senokai jau norejos si anima paziuret. Is tiesu tai yra vienas geresniu panasaus pobudzio animu. Labai patiko siuzetas ir visi tie povadeniniai musiai, visai kul tokie sprogimai buvo. Zodziu, labai geras sci-fi actionas! Liuks

        Comment

        • Dai-Katana
          Podcast or Death




          • 2004 10 04
          • 686

          #5
          Kokiu dar kautynių ir muštynių... Čia ne naruto.

          Animas nėr eilinis. Vienas pirmesnių su CG ir pernelyg niekas nekontrastuoja. Šiuo metu kuriami animai labiau turi savyje visokių CG kontrastų nei Blue Submarine. Man jis patiko ne dėl CG, o dėl siužeto, kuris susijęs su ekologija. Šiaip kaip visada žiūrint animą labiau gaila žūstančių gyvūnų (pseudogyvūnų), nei žmonių Ypač to banginio pabaigoje, kuris ten visokiuose kraujuose paskendo ;/ Žiauru.

          Vietoj dabartinių nemažai leidžiamų nesamoninų animų geriau pabandykite pasižiūrėti kas buvo išleista prieš daugiau nei 1 metus. BS, mano manymu, turėtų būti tarp tokių, kuriuos būtina pamatyti.

          SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

          Comment

          • CHEZA

            #6
            man patiko veiksmai po vandeniu,grafika,piesimas ir personazai neblogi sugalvoti,bet kazko jam vistiek truko,nebuvo jau toks anime,prie kurio prilipes sedetum ir ziuretum. bet tikrai nepeikiu sio anime.

            Comment

            • Evil_of_Darknesz
              Suicide is painless...

              • 2006 04 09
              • 998

              #7
              Sitas anime man primine filma "Vandenu Pasaulis" (tiklsiai nezinau kaip vadinas) ir "Neon Genesis Evangelion" , o kodel sis anime man dabar juos primine? Atsakymas: pats tiksliai nezinau tikriausiai del apokalipsines pasaulio aplinkos ir del siuzeto kazkas megina sunaikinti zmones... (Nu ir pripaisciau )

              Comment

              • Bardakas
                Žmogus Ne





                • 2005 09 22
                • 1462

                #8
                Nepatiko, bet šiaip... įmanoma žiūrėt - 3/5
                Maybe on Earth, Maybe in the Future
                sigpic
                Kurokawa idėjinis lyderis
                Lėtai keičiu slaptažodžius

                Comment

                • Katsu
                  Hajimemashite



                  • 2007 01 18
                  • 192

                  #9
                  Man irgi, kaip ir autoriui, daktaro Zorndyke idėja priminė filmą "Daktaro Moro sala" ^^. Iš tiesų, tik teigiamai galima vertinti šį anime. Detalus ir tikroviškas apokaliptinis pasaulis, labai idomūs mutantai bei įtikinamai pavaizduotos kovos. Be to, užgriebiamos išties gylios problemos, kurių pateikimas visai nėra banalus ar vaikiškas. Tą patį galima pasakyti ir apie kovojančių pusių argumentus. Labai įdomu buvo žiūrėti. O kalbant apie muziką, man ji kaip tik tiko - nes užuot laidotuvių ritmu primenant apie žlugusį žmonių pasaulį bei priešakyje dar laukiančią didesnę nelaimę, tokia muzika įneša nuotykių dvasios ^^

                  Comment

                  • meniukas
                    Narys
                    • 2008 01 27
                    • 34

                    #10
                    Geras anime

                    Comment

                    • AKUJI-SAN
                      Anime narkomanas ;-)
                      • 2008 02 16
                      • 190

                      #11
                      Monstriukė myli žmogų?

                      Būk geras žmogus(bet blogas kareivis),nežudyk mutančių merginų ir jos tave mylės.Stos net prieš savo rūšį kad tik tu išgyventum.Bet nepamiršk-tu žmogus ir tave myli taip pat Žemės mergytės.(bent jau aš susidariau tokia nuomonę-kad jai kokia 14-16).
                      Ar žmonės nusipelno išgyventi?Kai jie taip teršia Motiną Žemę?

                      Mes pasieksim žvaigždes...

                      Ir priteršime Visatą.

                      O rimtai-anime yra puikus

                      Comment

                      • Augustas
                        Naujokas
                        • 2009 03 05
                        • 18

                        #12
                        Anime tikrai neeilinis, vienas iš tų, kurie įstrigo ir privertė susimąstyti "o jeigu taip iš tikrųjų įvktų". Patiko CG elementai, pats povandeninis laivas. Priešininkai, ta naujų mutantų rasė, kuri taip pat nor gyventi. Kaip sake Dai-Katana, gaila buvo matyti gale banginį, kuris liūdnai baigė savo dienas. Rekomenduoju rimtų anime mėgėjams.

                        Comment

                        • Red_Elf
                          pandų karai :D


                          • 2009 05 07
                          • 1112

                          #13
                          nuostabu, kito žodžio nerandu siūsdama maniau šiaip laiką prastumsiu, bet likau sužavėta
                          aišku, nebuvau patenkinta kompiuterinės grafikos elementais, šiaip jie man apskritai nepatinka.
                          Nuostabi pagrindinė mintis, santykių tarp žmonių ir ne tik jų vystymas man labai patiko, o jau Hayami, tikrai mano skonio vyriokas

                          Comment

                          • Eisas Kuperis
                            Simintis Sun


                            • 2006 01 25
                            • 355

                            #14
                            CG ir piešimo kontrastai neužkliuvo. Greičiausiai ir dėl anime amžiaus ir šiandienio CG supratimo, anime atrodo tiesiog gražiai nupieštas, dera.
                            Takelis... Na toks jau yra sutiktas ne viename panašiame anime, taigi jau visai įprastas ir puikiai dera, prie Zorndaiko.
                            Kažko naujo pasakyti negaliu, atmintyje ilgiausiai ko gero įstrigs mutantai ir siužetas, visa kita atrodė gana vidutinio lygio.
                            Mintis "Žmonės žudo žeme" ne prie ko man, daug įdomesnė ta tarpusavio kova tarp, galima sakyti, rasių, kurios viena kitos nesupranta. Tiesa, dėl ko konkrečiai kovoja mutantai, nelabai supratau. Atsakomieji smūgiai? Baimė "Jei ne aš, tai jie"? Paprasčiausias Zorndaiko įsakymas? Vis tik pabrėžiamas labiau žmogaus noras išlikti.
                            Beja, padėka A.M.F už LT vertimą.
                            Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2009-09-17, 01:28.

                            Comment

                            • SataNa
                              Mind Zone



                              • 2008 02 15
                              • 600

                              #15
                              Sergi skrandžio virusine lyga ir karščiuoji. Kompiuteris netempia geresnės kokybės video. Ir valandas naršai anime, kad galėtum ramiai lovoje pasižiūrėt. Oba, Blue Submarine no.6 ir dar .avi formato. Yes! Pagaliau kažkas žiūrėti ir atpalaiduojančio ir dar vandenynai...

                              ir kyla temperatūra.
                              Paprastai imti žiūrėti šį anime negalima ir tuo įsitikinau, kai buvau priverstas susikaupus sekti istoriją, kas tikrai buvo azartas ištverti mano tokioje būsenoje. Niuansų dėl paišybos, siužeto neturiu. Žavėjo mane viskas, išskyrus pabaigą, kai pradėjo Zorngrybas kliedėti koks jis tobulas ir visi turi mirti - čia savaip interpretavau. Taigi, todėl, kad šis anime neleido atsipalaiduoti ir pabaiga išvis net atrodo kažkur girdėta ir matyta anksčiau dėl ko žavesio didžiulio ir nepaliko, 4/5
                              Kartoškė

                              Comment

                              Working...