Hellsing

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • StaR{BooM}
    Narys

    • 2004 01 15
    • 40

    Hellsing

    Hellsing tv


    HELLSING
    @AnimeNFO || @ANN


    Metai: 2001
    Žanrai: Veiksmas, nuotykiai, siaubas, vampyrai, antgamtinis
    Studijos: Geneon Entertainment, Gonzo Digimation
    Oficialus puslapis
    Epizodų skaičius: 13 (arba alternatyvios OVA serijos, leidžiamos remiantis manga)

    Hellsing – slapta karinė organizacija naikinanti vampyrus. Organizacijai vadovauja kilmingos Hellsing šeimos narė Integra Hellsing (Integral Vingates Hellsing), kuri, kaip vėliau paaiškėja, yra vampyro Alukardo (Alucard) šeimininkė. Alukardas yra senas ir labai galingas vampyras, charizmatiška ir paslaptinga asmenybė. Jo gyvenimo principai ir motyvacija tarnauti žmogui labai neaiškūs.
    Vieno incidento metu buvo išžudyta ir kraugeriais (ghouls) paversta grupė policininkų. Tačiau viena jauna policininkė Viktorija Seras (Victoria Ceres/Seras) liko gyva. Išgyventi merginai nepavyko, tačiau Alukardas leido jai pasirinkti – mirti arba tapti vampyre. Ir ji pasirinko tapti vampyre (nesijaudinkit, suspoilinau tik pirmą seriją =]). Ji tapo aplinkybių auka ir pateko į kovos tarp Alukardo ir „kunigo“, vampyrų naikintojo, įkarštį. Vėliau Alukardo iniciatyva ji tapo Hellsing organizacijos kovotoja. Apie šiuos pagrindinius veikėjus ir sukasi visas siužetas.


    Itin subjektyvi autoriaus nuomonė (prie kurios leidžiu kibt)
    Anime sukurtas pagal populiarią Koutos Hirano to paties pavadinimo manga.
    Man asmeniškai šis anime net labai patiko (ko gero todėl, kad vienas pirmųjų), labiausiai patiko gan savotiška animo atmosfera. Kryžiai, pentagramos, „kilometriniai“ pistoletai, kraujas, Alukardo transformacijos (juoda masė su daugybe akių), žodžiu geras apipavidalinimas. Nors siužetas, tiesą sakant, nelabai ypatingas. Muzika tikrai gera, dera prie anime atmosferos. Animacija savotiška, kai kam gal patiks, kai kam ne, nors ji man taip pat pasirodė neblogai priderinta prie atmosferos. Tiesa vietomis ji ne itin kokybiška. Šiame anime labai išaukštintos vampyrų galios, kai kam tai gali nepatikt, nors man kaip tik patiko toks neįprastas vampyrizmo pateikimas.
    Jei vertint nešališkai tai anime vertas 7, tačiau dėl šito anime emocinės vertės man vertinu jį 8.
    Niekshas



    Vienas pirmųjų anime, palikusių be galo stiprų įspūdį ir šitaip sužavėjęs, kad galutinai įtraukė ir į visą likusį japoniškosios animacijos liūną. Net ir dabar jį lyginant su kitais savo žanro atstovais, Hellsing tv serijos vis dar išsiskiria savo ypatinga atmosfera. Tamsi, niūri, rimta ir kraujo tvaiku persismelkusi anime dvasia tikrai palieka nemenką įspūdį. Sakyčiau, dabar jau retai rasi tokių anime, kurie sugebėtų išsisukti be humoro prikimštų scenų, fanservise'o bei spalvingų ir akiai labai patrauklių herojų. Šioms serijoms tai pavyko. Dėmesio neblaško nė vienas šių "bonusų". Nevalia pamiršti ir tiesiog pasakiškai puikaus ir unikalaus muzikos takelio, sukurto Yasushi Ishii. Jo sukurtas OST šioms serijoms bene vienas stipriausių mano girdėtų anime OST'ų. Ekperimentinis rokas, net garažinė muzika. Šiam anime jis kaip grietinėlė tortui :} Kaskart klausydamas gali išgirsti dar kažko negirdėto ir nepastebėto, nepabosta net po daugelio metų.
    Veikėjai turbūt man komplikuočiausiai pasirodžiusi vertinimo dalis. Stiprioji ašis - charizmatiškasis ir dieviškas Alucard'as. Stipri ir įdomi asmenybė, nors čia apie jo praeitį ir jokių smulkių detalių nesužinome, tačiau tokia paslaptingumo atmosfera kelia norą tik dar labiau jį pažinti. Toks sadistiškas ir komplikuotas, kad kartais sunku jį įsivaizduoti "gėrio" pusėje. Na, be Alucard'o nieko tokio stipraus ir nebelieka, nors negaliu teigti, kad kiti veikėjai neverti dėmesio. Integra - stipri ir valinga moteris, kokių tikrai reta anime pasaulyje. Visi supranta, kas čia bosas :] Visgi ir tarp veikėjų pasitaikė viena daugeliui anime būdingų klišių - Seras Viktorija. Kita vertus, gal ji ir pabuvo šiokia tokia atsvara tai visai niūriai emocijai ir aplinkai ir įleido kiek gryno oro su savo naivumu ir geros mergaitės dvejojimais... Ir savo atributais tapo šioks toks akių paganymas.
    Nemažai žiūrovų į tv serijas žiūri kaip į keistą ir ne visai pavykusią mangos adaptaciją, tačiau asmeniškai manau, kad būtent savo vėliau originaliai pakrypusiu siužetu tv serijos tapo labiau išskirtinės ir galutinai nenublanko prieš kur kas naujesnes OVA serijas. Nors pradžioje istorija gražiai seka pirmuosius manga skyrius, tačiau vėliau viskas pakrypsta netikėtu siužetiniu sprendimu ir sulaukiame kažko keisto, bet tuo pačiu ir įdomaus. Čia įnešama daugiau fantastikos elementų ir serijos tampa nepriklausomos nuo mangos ir todėl iškrenta iš "mangos adaptacijos" rėmų.
    Reziume - puikus anime apie vampyrus tiek savo atmosfera, tiek muzika, tiek veiksmu ir tikruoju bepročiu nosferatu priešakyje.
    Hellsing_lover


    312
    5
    31.41%
    98
    4
    9.29%
    29
    3
    10.26%
    32
    2
    10.90%
    34
    1
    38.14%
    119
    all4fun & fun4all
  • Karakurt
    Narys

    • 2003 12 04
    • 20

    #2
    ja, maziai spangeja del sito animos, mano galva kazkox skystokas jis ir ta mega ir police nei y tvora nei y mieta , gal kokiam 2 sezone jai pasirodys bus geriau, nebloga buvo tai gal tik paskutines 1-2 serijos

    Comment

    • gediminas
      bebop
      • 2003 06 22
      • 24

      #3
      Gal siuzetas ir kiek supopsintas, bet muzika ir paishymas tikrai geras :] I like blood. Tik kai lietuviskai pasiziurejau ka per lnk rodo tai siurpas perejo kaip te baisiai atrodo lietuvishkas igarsinimas :]
      http://gediminas.kalnieciai.lt/anime/bu_girl_vs_trigun.gif
      Your ticket to the future is allways blanc.

      Comment

      • Karakurt
        Narys

        • 2003 12 04
        • 20

        #4
        aplamai ziureti neoriginalo kalba - razvratas -dar nemaciau nei 1 gerai ygarsinto animos - neskamba ir tiek, jau geriau titrus paskaityt

        Comment

        • KazE
          Forumo vilkas
          • 2003 09 22
          • 139

          #5
          Gerai angliskai igarsinta buna hentaijus (^___^)
          Hellsinga maciau viena pirmuju, gal pries kokius 4-5 metus ^^' Tada labai patiko, antra kart neprisiverciu paziuret. Nors Alucardo sautuvas ir ten visokios ju kalbos apie dievus ir pan. (tipo religines) valdo.
          http://img361.imageshack.us/img361/5696/sig9vf.png
          "While we�re living | The dreams we have as children | Fade away

          Comment

          • diabolique
            whatever

            • 2004 11 28
            • 81

            #6
            Labai gera muzika (jau čia minėjot), ypač paskutiniame epizode. O pačios kiečiausios scenos buvo du šūviai: pirmam ir paskutiniam epizoduose (epizodų pradžiose). O, kad ta policininkė durna tai irgi pritariu, na bet visi suprantam, kad ji ten ne dėl proto .
            Vienu žodžiu, sakykit ką norit, bet tris serijas iš LNK įsirašiau su videku ir įsikėliau į kompą ir man dlmp.
            "Man tai tinkas ligoneisi, ba jie kazhkuomsi idomesniu, spalvingesniu" zio

            Comment

            • KazE
              Forumo vilkas
              • 2003 09 22
              • 139

              #7
              Reikejo visas susirasyt ^^, norsi dabar jau ne tie metai, dabar kabeliuka nuo kompo i teli ir priot, beto jei jau angliski dubai sucks ass tai lietuviski visai turetu but (> <)
              http://img361.imageshack.us/img361/5696/sig9vf.png
              "While we�re living | The dreams we have as children | Fade away

              Comment

              • diabolique
                whatever

                • 2004 11 28
                • 81

                #8
                Aš buvau (ir vis dar esu) tinginys, be to durnius (pripažinimas - pirmas žingsnis išgijimo link ^^) tai ir neįrašiau. O šiaip tai gailiuosi tik dėl "Duell", 12 epizodo. Antro epizodo ir nemačiau (tai spėju, kad ten visas hentajus ir buvo).
                _____________________________________________
                P.S.: pala pala, katik viršuje paskaičiau, kad... Walter'is vampyras??????????????????????
                Iš kur ištraukei?
                Paskutinis pakeitimas nuo diabolique; 2004-12-10, 19:19.
                "Man tai tinkas ligoneisi, ba jie kazhkuomsi idomesniu, spalvingesniu" zio

                Comment

                • Necroadoon

                  #9
                  Et, Geras anime.. turi savo atmosfera ir shiaip.. ziuret kaifas. Tesinuko noretusi..
                  PS: Liet dub tragedija, bet is principo tai but gerai LT sountrackus turet.., et

                  Comment

                  • Doom4s
                    Narys
                    • 2005 01 23
                    • 31

                    #10
                    Hellsing vienas pirmuju mano matytu anime
                    Taciau jame perteikta ne tiek ziaurumo kiek noretusi taip skambiai pasivadinusiai anime'i
                    Gera jo puse yra garsas ir muzika ... Pieshimas puse velnio ir kai jie meldziasi pries paleisdami vampyrui snukin kulka tikrai yra visai kewl
                    diabolique zinok Walter'is rimtai vampyras ar tik jis nesivadino angel of death
                    Nu neswarbu .. Ir ziuret tiktai Japanese su sub'ais, nes dub'as kazkaip :sick:
                    Kaip sake KazE "Gerai angliskai igarsinta buna hentaijus (^___^)"
                    Tai tiek ...

                    Comment

                    • Defrose

                      #11
                      Hmm... Hellsing... nuobodybe ir tiek...
                      Siuzhetas be idejos, veikejai, ishskyrus Alucard'a belenkokie. Jauchiasi vietomis kad kurejai norejo kazhka didelio ir biblinio seriale parodyti, bet kaip nera nei to didelio, nei to biblinio iki pat galo, taip nera...
                      Muzika tik gal vertesne demesio.

                      Comment

                      • Bonita

                        #12
                        heh helsing ziurejau beveik pries pusmeti, per ta pati lnk, bet tik dabar, paziurejus ten kazkoki religini filma, dasuto ka reiskia visas tas bredas is serijos "6asis antspaudas nuimtas"

                        Comment

                        • Jinchuu

                          #13
                          Dienivu shy anime...
                          Tik nezhinau ar jis turi tik 13 seriju ar yra ir daugiau? Gal kas galit mane apshviesti?

                          Comment

                          • LuZGiuS

                            #14
                            geras anime tik 13 seriju!!! bet vistiek geras!!!

                            Comment

                            • KazE
                              Forumo vilkas
                              • 2003 09 22
                              • 139

                              #15
                              Kitais metais turetu pasirodyt Hellsing OAV ^^'
                              Kenciantiems dangus, amen
                              http://img361.imageshack.us/img361/5696/sig9vf.png
                              "While we�re living | The dreams we have as children | Fade away

                              Comment

                              Working...