One

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • StaR{BooM}
    Narys

    • 2004 01 15
    • 40

    One


    ONE ~Kagayaku Kisetsu e~
    ONE ~輝く季節へ~


    Režisierius: Morino Yousei
    Studija: KSS
    Žanrai: drama, romance
    Transliacija: nuo 2001-08-10 iki 2002-05-04
    Formatas: OVA
    Trukmė: 4 ep. x 27 min.
    AniDB reitingas: 5.29
    MAL reitingas: 5.74
    ANN reitingas: 4.38
    YouTube resursai: OP
    Papildoma Info:


    Po ilgo nebuvimo namuose vaikinas vardu Kouhei Orihara grįžta į savo gimtąjį miestą tam, kad išpildytų kažkada duotus pažadus kelioms mergaitėms.








    Apie šį anime nieko gero pasakyti negalima. Piešimas prastokas (ypač matosi, kai iš arti rodo veikėjų veidus), muzika erzinanti, o veikėjai įkyrūs ir nuobodūs. Su istorija reikalai ne ką geresni, nes visa istorija siaubingai suvelta ir nieko doro neina suprasti. Žiūrėjau du ar tris kartus, bet vis tiek nieko nesupratau. Hentai OVA istorijos atžvilgiu yra geresnė.
    Apibendrinimas: Šiam anime galiu duoti ne daugiau kaip 2/5. Dešimtbalėje sistemoje vertinti išvis nesinori. Tai visiškas laiko švaistymas.






    19
    1
    15.79%
    3
    2
    10.53%
    2
    3
    36.84%
    7
    4
    15.79%
    3
    5
    21.05%
    4
    all4fun & fun4all
  • yuna

    #2
    aha. dar ligi šiol nesuprantu to anime. bet ten tikrai ne viskas taip paprasta, kaip tu rašei. juk tas vaikinukas kažkodėl buvo susidvejinęs ir apskritai vienas iš jųs kartais išnykdavo. buvo man net kilusi mintis, kad jis išvis miręs, bet atsisakiau jos.
    šiaip piešimas būtų visai nieko, jei ne tie visi bėgimai ir kūnų neproporcingumas perspektyvoje, tiesiog apgailėtina. o dar muzika kartais labai rėžianti ausį, man nelabai tiko, per daug impulsyvi.

    Comment

    • Bonita

      #3
      vienintelis prisiminimas nuo to animo tai smegenis paralizuojanti backing'o muzika...jei jos nebutu, tai animas irgi spol pasirodytu, bet vien tik del to monotonisko, nusizudyt skatinancio muzono, 1epa ziuredavau su didelem pertraukom.
      2 animas, per mano ziurejimo istorija, kurio neprisiverciau dabaigt ziuret

      Comment

      • Sable
        The Hitchhiker





        • 2005 03 11
        • 1530

        #4
        Siaubas kazkokis. Tiesiog pasityciojimas is sveiko proto. Uzpainiojo ta siuzeta, pridejo nervus tampancios muzikos + super kvaili dialogai ir poelgiai ir vuo lia - bandykit istvert.

        Comment

        • demoniacman666
          Forumo vilkas

          • 2008 04 16
          • 368

          #5
          Na kagi, darvienas darbelis pagal Key zaidima, kuri sunku suprasti. Tiesa sis man atrodo vienas pirmuju, tai ir nusisekes prasciausiai. Apskritai nepabandzius pirma zaidimo ziureti kaip ir neapsimoka, nes tikrai nieko nesuprasit, net ir man ji zaidusiam cia istorija kazkaip isvis nesirituliojo. Nebent butumet extrasenciniu galiu turintys zmones, bet abejoju kad ir tai labai padetu . O siaip tai tikrai nera koks sedevras, piesimas blankus, kaip ir personazai, dialogu beveik nerasta ir t.t. Zodziu geriausiu atveju vidutiniokas, ir tai tik tada jei pries tai zaidej zaidima, tad del pastarojo atvejo ir skyriau 3/5, zaidimas zymiai geresnis ir idomesnis, nors ir jam truksta iki tos pacios kompanijos sukurtu mano manymu zymiai geresniu AIR, Kanon ar Clannad. Nu bet cia vienas pirmuju blynu, tad nekeista kad prisviles.

          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

          Comment

          Working...