Pet Shop of Horror

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • zio
    Administratorius


    • 2000 02 22
    • 264

    Pet Shop of Horror


    Pet Shop of Horrors
    ペットショップ・オブ・ホラーズ


    Režisierius: Hirata Toshio
    Studija: Madhouse Studios, Trans Arts, TBS, Sentai Filmworks
    Žanrai: mistinis, siaubas, paranormalūs reiškiniai
    Transliacija: nuo 1999-03-02 iki 1999-03-23
    Trukmė: 4 ep. x 22 min.
    AniDB reitingas: 5.33 (950)
    MAL reitingas: 7.57 (9069)

    YouTube resursai:
    Traileris

    Papildoma Info:


    Pet Shop of Horror buvo kuriamas pagal to pačio pavadinimo mangą, ir nors ne viskas atitinka, bet pats stilius puikiai išlaikytas.

    Siužetas gan paprastas: kiniečių kvartale esančioje keistoje gyvūnėlių parduotuvėje galima nusipirkti pačių rečiausių gyvūnų. Jums tik tereikia pasirašyti kontraktą, kurį pažeidus parduotuvės šeimininkas neatsako už pasekmes. Kiekviename epizode papasakojama vis nauja tragiška istorija.






    Pirmiausia į akis krenta minimali animaciją. Ji čia pakankamai tinka, nors , žinoma, kaikur šešėlių trūkumas ar to pačio sustingusio vaizdo rodymas keletą sekundžių priverčia susiraukti. Muzika nėra įspūdinga, bet labai tinkanti, padedanti įsijausti į pačius įvykius ir perteikti nuotaiką.

    Pet Shop of Horror nėra ir niekada nebus vienas iš mėgstamų anime, ir tai nenuostabu. Veiksmo kaip ir nėra, pagrindiniai personažai gan paprasti ar atskleisti tik vienu ar dviem charakterio bruožais. Dauguma net gal spės ir užmigti ar personažų rūpesčiai atrodys juokingi, kvaili. Mano asmenine nuomone , tai vienas iš geresnių darbų. Visų pirma - originalumas. Bent jau aš kažko panašaus dar nemačiau. Kiekvienas epizodas atskleidžia vis po naują žmogiškumo ydą ( jei tai galima apskritai vadinti yda). Tai anime su mintim bei moralu. Tad visiem kam patinka idėjiniai kūriniai, manau, šis anime turėtų pasirodyti bent jau neblogas.




    Aprašymą taisė: cobabara
    70
    5
    51.43%
    36
    4
    32.86%
    23
    3
    8.57%
    6
    2
    4.29%
    3
    1
    2.86%
    2
  • Rune
    Narys
    • 2002 04 10
    • 7

    #2
    something i could even enjoy..achiu uzh recenzija

    Comment

    • Sable
      The Hitchhiker





      • 2005 03 11
      • 1530

      #3
      Siaip anime, kaip bebutu keista, patiko. Tik su pabaiga labai negerai pasitaike. -_-

      Comment

      • Karakurt
        Narys

        • 2003 12 04
        • 20

        #4
        vienintelis minusas - mazai epu

        Comment

        • Audria
          Labai pikta. Neerzinti

          • 2005 09 25
          • 98

          #5
          Autorius Karakurt
          vienintelis minusas - mazai epu
          Su tuo sutinku-epu galejo but ir daugiau...Bet siaip vienas is fainiausiu animu.Pamaciau-nenusivyliau.Piesimas kazko truputeli uznese i X.Galbut del tu trikampiu veidu...

          Comment

          • epas
            Narys


            • 2005 08 12
            • 83

            #6
            Perziurejes si anime, nelikau nusivyles, bet nebuvau ir nustebintas. Piesimo stilius nera itin subtilus, muzika irgi perdaug neissiskiria... Vienintelis dalykas, kuris patiko, tai pati mintis: nusiperki ipatinga gyvuneli ir jei pazeidi taisykles, kuriu reikia laikytis norit ji tureti, jis tave pribaigia (kazka panasaus esu girdejes filme "Gremlinai" ^^v)

            Spoileris:

            ...seip 1 momentu pagalvojau, kad sis anime mane nustebins, bet (supras tik tie, kas sia OVA yra mate)... Paskutineje serijoje, kai Leon nuejo pas mera prasyt kratos orderio, kad galetu patikrint gyvuneliu parduotuve, isibroves i kabineta, jis pamate Count D mero kedeje... tuo momentu pagalvojau, va to tai nesitikejau... Sekanti mintis iskart buvo: jei jis meras, vadinas viska zino apie savo miesta, apie jo zmones ir pan., todel pasitelkes savo mistiskus gyvunus, jis nutare suvaidint dieva ir nubaust jo nuomone to miesto nedorelius (o tokiai minti isvysciau del to, kad kai tik ivykdavo zmogzudyste, Count D praktiskai viska zinodavo kas ir kaip ^^) ...bet po to labai greit isaiskejo, kad as klydau ^^' ir teko nusivilt. Tai tiek...
            Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2008-04-27, 22:22.

            Comment

            • Bassky

              #7
              Nepretenzingas, bet pakankamai subtilus OVA
              Man idomu buvo tai, kad 1-ame apizode paimtas triusis visiskai nematyta ir niekur negirdeta butybe, kai tuo metu likusiuose epizoduose meduza, undine ir tas sutverimas yra ateje is legendu, mitu. Galbut tiesiog per mazai girdejes esu, kad zinociau apie ta triusi..
              Man patiko, kad Count D. buvo pavaizduotas ne kaip uzsislepes evil shopkeeper, bet bendraujantis su kitais asmuo, netgi turintis silpnybe saldumynams ;]
              Aisku noretusi daugiau, bet seriju stygiaus trukumu nevadinciau, nors pabaiga galejo siokia tokia suresti..

              Comment

              • Katsu
                Hajimemashite



                • 2007 01 18
                • 192

                #8
                Pet Shop of Horrors

                Pet Shop of Horrors

                ANN II AnimeNFO
                Studija: Madhouse Studios; TBS
                Režisierius: Toshio Hirata
                Žanrai: Horror, Mystery, Shoujo, Supernatural
                Išleidimo metai: 1999
                Tipas: TV serijos
                Epizodai: 4


                Count D yra gyvūnėlių parduotuvės, esančios Chinatown‘e, šeimininkas. Šią parduotuvę žino visi, bet tuo pačiu ji yra žinoma nedaugeliui. Bet šios parduotuvės klientai žino, jog čia jie gali gauti ką panorėję. Tačiau kiekvienas noras turi savas sąlygas, kurių nevalia pažeisti...

                Anime sudaro keturios unikalios istorijos, labai besiskiriančios viena nuo kitos. Nesugadinsiu džiaugsmo tiems, kurie dar nematė, pasakydamas, jog kiekvienoje istorijoje figūruoja vis kitas gyvūnas, dėl kurio naujieji šeimininkai pasirengę paaukoti daug ką. Taip pat, kiekviena istorija pateikiama su detektyviniu kvapeliu, tačiau tam neteikiama daug reikšmės, nes pagrindinis vaidmuo atitenka Count D personažui. Jis viską žino, bei gali paaiškinti miglotus bei paslaptingus nutikimus. Be to, jis žino giliai širdyje, jog jo klientai vienaip ar kitaip nesugebės jo pateiktų kontrakto sąlygų laikytis...

                Kaip trumpos istorijos, jos greitai ir maloniai susižiūri. Istorijų vystymasis tenkina, nors norėtųsi didesnės intrigos, bet gal kartais pernelyg jau daug reikalauji peržiūrėjęs šiuos keturis epizodus...



                P.S. Pramaklinau (negražiai tariant) ir nežinau, kaip galėjau nepastebėti sąraše, kad zio jau seniai yra aprašęs šį anime... Shame on me..
                Paskutinis pakeitimas nuo Katsu; 2007-07-27, 12:31.

                Comment

                • liufa

                  #9
                  O man netgi labai patiko, vien paskutiniam epe kad jei tau lemta valdyti pasauly tai, daryk tu ka nori bet taip ir nutiks...

                  Comment

                  • Hugue De Watteau
                    forumo idiotas
                    • 2007 12 08
                    • 35

                    #10
                    5/5 vienas iš tų anime, kurie įtraukia ir žavi savo atmosfera, idėja, bet ne forma. savotiškas ir man labai patiko, lol

                    Comment

                    • chibi_nemiga
                      Rimtas forumo narys

                      • 2008 08 01
                      • 117

                      #11
                      hm.. 4/5...
                      iš tikro, buvo labai mažai epų.. manga daug ilgesnė, kiek mačiau [žadu ją skaityt]. o piešimas visai mielas toks buvo, bet keistas ir nepriimtinas. bet ko norėti, juk čia senokas anime.
                      ir dar prisiminiau, kad ta atmosfera ir visa kita man priminė S.Kingo kūrybą....

                      Comment

                      • Yune*
                        Naujokas
                        • 2008 08 17
                        • 17

                        #12
                        patiko.
                        manau tikrai buvo verta žiūrėti.
                        man tų 4 epų kaip ir užteko-
                        kas per daug, tas nesveika. ;D
                        truputį kliuvo man tas piešimas,
                        bet vis tik tai nėra naujas anime,
                        tai manau -atleidžiama.
                        patiko pati anime idėja.

                        Comment

                        • Bagy
                          Bagy-san

                          • 2008 05 24
                          • 289

                          #13
                          Anime turintis savo $armo, Uzkliuvo tik tas skraidantis "pokemonas".
                          Gal Epu ir mazoka, bet kaip sako Yune* "kas per daug, tas nesveika".

                          Comment

                          • Silvestras
                            Rimtas forumo narys



                            • 2008 04 18
                            • 162

                            #14
                            Patiko man šio anime atmosfera, šiurpinantis ganėtinai. Šiaip oldschool'iškas pasakojimas toks. Aš netgi iki šiol pamenu kaip močiutė man vaikystėje pasakojo visokiausias istorijas su tais mistiniais gyvunų reiškiniais. Buvo malonu viską tai sužiūrėti. Bet, kad trumpokas toks jau, žiauriai norėjosi daugiau tokios kraupios mistikos. O šiaip anime idėja tai tikrai viliojanti.

                            Comment

                            • karolisvis
                              I..Hate..All..off..you.

                              • 2008 05 25
                              • 229

                              #15
                              Labai geras, bet mazoka epizodu ^^
                              Run, live to fly, fly to live, do or die.
                              Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

                              sigpic

                              Comment

                              Working...