Kodomo no Jikan

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • amidau
    ☣☠☣







    • 2007 04 25
    • 1384

    Kodomo no Jikan

    Kodomo no Jikan

    Transliacija: 2007 10 12 - 2007 12 28
    Istorijos autorė: Kaworu Watashiya
    Studija: Barcelona
    Žanrai: Drama, komedija, gyvenimiškas, romantika
    Trukmė: 12 EP x ~25 min.

    YouTube resursi:
    OP || ED || AMV || AMV




    Istorija: Naujai iškeptas mokytojas 23 metų Aoki Daisuke įsidarbina Futatsubashi pradinėje mokykloje ir paskiriamas 3-1 klasės auklėtoju. Pirmąją darbo dieną jis sugeba įeiti į klasę kai mergaitės persirenginėjo po kūno kultūros ir netrukus gauna pravardę nekaltasis (angliškai "virgin"). Negana to greitai paaiškėja kad kad juo susidomėjo viena devynmetė Rin Kokonoe, kuri pradeda flirtuoti su jaunuoju mokytojėliu, tačiau tai nelabai patinka jos draugei Kuro Kagami kuri ir įdėjo Aokiui, nelabai mielą nekaltojo pravardę, negana to ji savo pykti ir pavydą dėl Rin dėmesio mokytojui, išreiškia smurtu kuris pasireiškia smūgiu "Nekaltajam" į tarpukojį. Po namų darbams užduoto rašinėlio kuriame mokinukai turėjo parašyti apie savo mamą, mokytojas išsiaiškina kad Kokonoe'ės mama mirusi. Bėgant laikui Rin pradeda įsimylėti mokytoją, tačiau šis laikydamasis visuomenės priimtų normų negali atsakyti jai tuo pačiu. Taip dar labiau susikomplikuoja jų santykiai ir atsiranda daugiau dramos.

    Techninė pusė: Piešimas man labai patiko, tik jei ne tie beždžiones primenantys veikėjų veidų profiliai, būtų tobulas, aplinkos atvaizduotos puikiai, gražios spalvos. Veikėjai taip pat puikiai na neskaitant tų beždžioniškų bruožų. Piešimas tikrai netoli mano vieno iš mėgstamiausių stilių, todėl drąsiai duočiau 4,5/5.

    Muzika nieko labai įsimintino, tiesiog skamba instrumentinė muzika kuri neblogai derinasi prie aplinkos. OP neblogas, gerai perteikia anime matoma Rin ir jos draugių mokytojo erzinimą. ED man labiau patio nei OP, labai energingas ir liksmas, tad gerai nuteikia po pažiūrėto epo.

    Istorija vystosi anime eigoje, pradžioje stebime lengvabūdišką mokytojo ir mokinių bendravimą, nors jis ir iš dalies išlieka iki paskutinės serijos, tačiau maždaug nuo vidurio įsineša nemažai dramos, ją įneša serija apie Rin tėvus, ši serija man ko gero buvo geriausia.

    Reziumė: anime ganėtinai lengvas ir linksmas su labai skaniu dramos prieskoniu, todėl labai gerai žiūrisi. todėl duodu 8/10, kažko vis dėlto trūko.
    Beje 2009 metais sulauksime pratesimo.


    17
    5 (nuostabu!)
    52.94%
    9
    4 (labai gerai)
    29.41%
    5
    3 (gerai)
    17.65%
    3
    2 (nuobodu)
    0%
    0
    1 (nesamonė!)
    0%
    0
  • Bagy
    Bagy-san

    • 2008 05 24
    • 289

    #2
    Oi sitas anime fainutis ir labai mielas. As ji per kelias dienas paziurejau. Labai linksma openingo dainele

    Comment

    • GeForce
      Animešikas ;]
      • 2008 07 13
      • 29

      #3
      Visai geras, ypač patiko serijos su Aki Kokonoe. Dėja, iki 5 dar truputi trūksta.
      http://geforce.myanimelist.net

      Comment

      • mindzze
        Forumo vilkas

        • 2007 05 18
        • 375

        #4
        Atsimenu šita fainai pošla anime. Idomus destimas ir labai grazus pieshimas, bet kai kur persistengta. Mane labiausiai nervavo cenzurines uzklandos bei kalbos cenzuros pypseimas. Jau geriau iš vis to nebutu , nes atvirai mane tai nerialiai vede iš proto.

        Comment

        • AKUJI-SAN
          Anime narkomanas ;-)
          • 2008 02 16
          • 190

          #5
          Super Kawai Rin

          Na ir pavaro loli,o ypač Rin.
          Vargšas Aoki's,tiek kentėjo per tas dvi(iš trijų) mergiūkštes.
          Bet Rin jausmai greitai keitėsi:iš pradžių buvęs noras paerzinti Aokį peraugo į susižavėjimą,o vėliau ir meilę.
          Aoki's irgi pakeitė savo mintis apie Rin:iš pradžių ji įkyrėdavo jam,paskui ėmė norėti ją saugoti ir globoti,galiausiai gerbti-o gal ir mylėti.
          Reiji'u pasisekė kad Rin turėjo tik žirkles o ne peilį,nes būtų buvę jam-.Iš to išplaukia išvada:Reiji,nebandyk stoti tarp Rin and her sensei.

          Graži meilės istorija-tereikia palaukti 7 metus,ir galės būti lovey-dovey

          Kaip toj dainoj-man 29 o tau 16(pritaikyta šitam animui)

          Įvertinimas +5/5
          Paskutinis pakeitimas nuo AKUJI-SAN; 2009-05-04, 19:00.

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2910

            #6
            Pradinukės man per mažos, nors kūrėjai vienai ir nupiešė papus. Serialas nepaliko kažkokio rimtesnio įspūdžio todėl nebent 6 balai.

            P.S. O mokytoja tai visai nieko, tikiuosi jiems pasiseks.

            Comment

            Working...