Ayakashi Ayashi

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    Ayakashi Ayashi

    Tenpouibun Ayakashiayashi
    Ayakashi Ayashi

    @AniDB || @AnimeNFO || @ANN

    Pavadinimas: Tenpouibun Ayakashiayashi aka Ayakashi Ayashi
    Epizodų skaičius: 25 TV; 4 Special
    Žanras: Historical, Super Power, Fantasy, Action
    Išleidimo data: Nuo 2006-10-07 iki 2007-03-31
    Studija: BONES, Aniplex, MBS
    Oficialus tinklalapis: http://www.ayakashiayashi.com/
    Epizodo trūkmė: TV 25 min.; Special 24 min.



    Senovės Japonija, Feodalų laikai,1843-tieji metai (Tenpo era). Šalis yra puolama paslaptingų žvėrių (labiau jau monstrų) vadinamų Youi. Prieš šiuos žvėris kovoja organizacija pasivadinusi Bansha Aratemesho. Paprasti žmonės apie Bansha Aratemesho žino tik tiek, jog jie studijuoja užsienio knygas. Organizacijai duodamas įsakymas išvalyti šalį nuo Youi. Tie kurie valo pasaulį nuo Youi vadinami Ayakashi. Jie renka informaciją apie keistus įvykius nutikusius šalyje, surinkę reikiama informaciją jie pasiunčiami nugalabyti Youi. Kiekvienas Ayakashi turi išskirtinių galių, tuo šis anime mane patraukė. Kovos su Youi nėra labai įdomios, labiau net klaikios, nes per kovas piešimas būna labai dinamiškas, todėl veikėjų veidai negražiai atrodo.

    Piešimas: tradiciniu tikrai pavadinti negalėčiau, nes moterys nebuvo Kawaii, monstrai taip pat nebuvo kawaii, oi tai yra nebuvo nupiešti detaliai ir gražiai, jie labiau priminė kažkokius tai robotus ^^

    Veikėjai: beveik nieko nesiskiria nuo įprastų, nebent: moteris kuri rengiasi, kaip vyras, arba vyras atrodo kaip moteris, arba vaikinas kuris prarado atmintį ir ne gana to įsimylėjo, transvestitę (t.y. moterį kuri rengiasi kaip vyras xD ). Žinau, žinau iš veikėjų galima susidaryti iškrypėlišką įvaizdį apie anime (aš pats tokį susidariau xD)

    Labai patiko žanrų mišrainė, Historical ir Fantasy, mano manymu vienintelis toks anime kuris nenusivažiavo per daug į fantasy, išliko nuoseklaus siužeto ir buvo įmanoma žiūrėt kaip Historical anime, ko negalėtum pasakyt, apie Samurai Deeper Kyo.




    5
    5
    40.00%
    2
    4
    20.00%
    1
    3
    40.00%
    2
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
  • Bestija
    Naujokas
    • 2006 08 31
    • 10

    #2
    Gal turit OST?

    Comment

    • demoniacman666
      Forumo vilkas

      • 2008 04 16
      • 368

      #3
      Nu tikrai patiko, ir istorija idomi, ir kova su monstrais originali, ir veikejai idomus. Piesimas ne mainstreamas bet man patiko, zodziu 4/5 nes iki tobulumo dar kazko truksta.
      P.S.: Gal kas zino kur atsisiust pakutines 3 OVA dalis nes perziurejau tik pirmas 2 ir daugiau nerandu, o jos mane labai sudomino

      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

      Comment

      • saky92
        Naujokas
        • 2009 01 17
        • 18

        #4
        Pati pradzia nebuvo labai idomi bet ant paskutiniu seriju visakas pasikeite ir pasidare idomu zet kas bus toliau. Beje is kur parsisiusti ova?
        http://s3.bitefight.lt/c.php?uid=45839

        Comment

        Working...