Soul Eater

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • amidau
    ☣☠☣







    • 2007 04 25
    • 1384

    Soul Eater

    Soul Eater
    Sielų Rijikas
    ソウルイーター


    Režisierius: Takuya Igarashi
    Studija: BONES, Aniplex
    Transliacija: nuo 2008-04-07 iki 2009-03-30
    Þanras: veiksmas, nuotykiai, komedija, antgamtinis
    Trukmė: 51 TV EP x 24 min.
    ANN reitingas: 8,7/10
    AniDB reitingas: 8.35
    MAL reitingas: 8.59

    YouTube resurai:
    Traileris || 1OP || 2OP || 1ED|| 2ED || 3ED || 4ED

    Papildoma Info:


    Veiksmas sukasi pramanytame mieste, pavadinimu Death City, esančiame Nevadoje, Jungtinėse Valstijose. Šiame mieste yra mirties dievo Shinigami vadovaujama akademija vadinama Shibusen. Joje mokosi dviejų tipų mokiniai, pirmieji Ginklai, žmonės galintys virsti ginklais. Antrieji Meistrai, žmonės gimę be sugebėjimo transformuotis į ginklus, tačiau jie gali naudotis Ginklais. Shibusenas veikia ne tik kaip mokykla, bet ir kaip organizacija paliekanti tvarką ir, kad sutrukdytų atgimti "Kishin", Blogio Dievui, kuris kažkada jau buvo panardinęs pasaulį į chaosą, taip vos jo nesunaikindamas. Žmonės nuklydę nuo doros kelio ir tapę blogais rizikuoja tapti Kishin. Dėl to Shibusen akademijos mokiniai ir medžioja nuo doros kelio nuklydusius žmones, užmušę blogus žmones Ginklai gali suvalgyti jų sielą, taip įgaudami daugiau galios. Ginklas suvalgęs 99 blogų žmonių sielas ir vieną raganos sielą, įgauna tokią galią, kad gali būti naudojamas paties Mirties Dievo, Shinigamio.
    7


    Ko gero didžiausias šio anime pliusas yra jo neįprastas piešimo stilius. Ryškio spalvos, detalios aplinkos, gražiai ir svarbiausia gana orginaliai pavaizduoti veikėjai. Vienas iš labiausiai įstrigusių personažų tai Shinigamis, jo keistos formos kūnas, didžiulės rankos ir neįprastos kaukolės veidas, visai tai tikrai džiugina, nes pateikia visiškai kitokį Shinigamio paveikslą, negu Death Nothe.

    Dar vienas geras dalykas tai garso takelis, skamba šiuolaikiška muzika, kuri sukuria malonią atmosferą. Pirmasis OP išties vykęs, vien jį pažiūrėjus susidaro neblogas įspūdis apie patį anime, puikiai dera vaizdas su j-rock stiliaus muzika. Antrasis OP šiek tiek nuvylė, nelabai patiko daina, kurioje man nelabai patiko merginos vokalas ir įterpiami angliški žodžiai. Antrasis ED tikra nuobodybė, tačiau visi likusieji puikūs, tiek muzika tiek vaizdas, puikiai dera ir dvelkia originalumu.



    Istorija prasideda ne iš kart, o tik nuo ketvirtojo ep'o, nors jau kažkokį rimtesni siužetą galima įžvelgti tik dar po kokiu penkių ep'ų. Šiek tiek liūdina tai, kad istorijos įdomumas stipriai "svyruoja". Retkarčiais pasitaiko net labai nuobodžių serijų, ypač nervino kai Maka pradėjo tuos savo išvedžiojimus aiškint. Taip pat pradžioje labai nepatiko serijos su Excaliburu, tačiau bėgant epams, jis man vis labiau patiko, nes vis įnešdavo kažko naujo ir subtilaus.

    8/10, už gražų piešimą, puikų garso takelį ir vietomis labai intriguojančią istoriją. Labai gaila kad pirmuosiuose epuose pasirodęs ecchi's taip ir dingo nežinia kur, komedijos elemntai į anime galą taip pat atsibodo, gerai, kad dar viską praskaidrino Exkaliburas. Kovos tikrai vertos dėmesio, puikūs efektai ir neįprastos technikos. O pati Ginklų ir Meistrų tema išvis žavi. Taigi tikrai vykęs jaunatviškas anime, tikrai rekomenduoju pažiūrėt, o kai dar išverstas į lietuvių kalbą, tai tik imt ir žiūrėt visą iš eilės.

    144
    5
    62.50%
    90
    4
    23.61%
    34
    3
    11.11%
    16
    2
    2.78%
    4
    1
    0%
    0
  • BlooDy
    ~(: Naktibalda :)~

    • 2005 11 18
    • 71

    #2
    wienas is miegstamiausiu animu siu metu ^^ op ir end geri peisimas netradiciskas ir grazus ecchi neperdeta kjp daugumoi anime ... ir girl with a scythe HELL YEAH tik death the kid su sawo semetriskumu uzknisa
    (\_/) This is Bunny. Copy Bunny into your
    (O.o) signature to help him on his way to
    (>< ) world domination!

    Comment

    • Kleopso
      Followkata Toushifollow


      • 2008 04 01
      • 208

      #3
      Kartkartėm prasiliejantis kraujas nuteikia visai maloniai. Piešimas irgi.

      Comment

      • Lust
        a.k.a Yurla


        • 2006 12 17
        • 274

        #4
        Lmao, o man DTK vienas is favoritu xDDD

        Siaip labai patinka, jei pirmus epus paziurejus net fanarta sugebejau nupaisyt, kaip man tj neitiketina xDD
        Lust-Yurla @ DeviantArt

        Comment

        • Qone
          Rimtas forumo narys

          • 2006 08 28
          • 156

          #5
          Na, paprastai visokių narutų nežiūriu, bet jei šitam bus bent kiek įdomus siužetas, išimtį padarysiu...

          Comment

          • Evil_of_Darknesz
            Suicide is painless...

            • 2006 04 09
            • 998

            #6
            Piesimas tai kaip is Gorillaz muzikos video klipu

            Comment

            • Huy-san
              657

              • 2008 01 31
              • 160

              #7
              haa haa, guess what? 3 serijas iskentejau. pirma patiko, antra labai nepatiko, na o po trecios droppinau. tikejausi kazko neiprasto, o gavosi typical bullshit

              Comment

              • amidau
                ☣☠☣







                • 2007 04 25
                • 1384

                #8
                Autorius Huy-san
                haa haa, guess what? 3 serijas iskentejau. pirma patiko, antra labai nepatiko, na o po trecios droppinau. tikejausi kazko neiprasto, o gavosi typical bullshit
                Be reikalo dropinai nes pirmi trys EP'ai buvo veikėjų pristatymas, o nuo ketvirtos jau prasideda istorija, bet bent jau taip turėjo būti nes pakol kas dar ji juda labai lėtai, tačiau jis man vistiek labai gerai lenda

                Comment

                • Egura
                  Super mega ultra rašytojas


                  • 2007 05 17
                  • 684

                  #9
                  Autorius Futari
                  Pritariu tau visom penkiomis jeigu tik greta jos nesitrintu tas kvailas rekiantis idiotas, but isvis super
                  Oi Black Star tai man vienas iš žavingiausių personažų, mane jo pasirėkavimai labai užveža...galėtų ir daugiau būti, pastoviai iki ašarų juokiuos...tas jo yahooo(ar kažkas panašaus)... iš vis žudantis... ačiū įgarsintojai

                  Autorius Huy-san
                  stumkit stumkit, tas urodas yra viena is priezasciu kodel dropinau soul eater'i
                  man jis viena iš priežasčių dėl ko aš žiūriu, toks mielas pouzeris jis
                  Paskutinis pakeitimas nuo Egura; 2008-06-14, 12:42.

                  Comment

                  • Futari
                    AZ rėmėjas



                    • 2007 01 07
                    • 1094

                    #10
                    As moku ta dalyka pamegdziot, kai bunu neuzkimus, na tiesa pasakius man tas jo Ya-hoo patinka, bet tiktai tas ir dar patiko kai jis kovoj su persikunijusiu Masamune susitryne ... patys zinot ka bet siaip man jis toks kvailokas, perdetas, uztai sirdies neuzkariauja dar

                    Comment

                    • kypshius
                      Rašytojas



                      • 2007 04 17
                      • 254

                      #11
                      užkabino mane visai šitas reikalas. geras sountrack'as, charakteringi personažai, neįprastas piešimas....
                      vertimas lietuviškas irgi neblogas, tik matosi, kad versta skirtingų žmonių... Patty, tampa Pate, frankenšteinas - meistru šteinu....

                      p.s. jei 11 serija išėjus, tai kodėl LT-subbed tik 8? negerai, negerai.....

                      Užkalė visus langus ir augina pingviną.

                      Comment

                      • Krad
                        It's time to spy


                        • 2007 03 24
                        • 585

                        #12
                        aš iš bendro vaizdo 8 epų, o ta parodija tai sh verta, jei kažką čia rimčiau kalbant yra ir juokingų išties tų situacijų - ypač tas emo kid , bet ten kiti ale kruti jei norėta pavaizduoti, tai net nežinau... ;]
                        tai vo... laukiam naujų epų, kol japonai parodys ;]
                        Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

                        Comment

                        • Futari
                          AZ rėmėjas



                          • 2007 01 07
                          • 1094

                          #13
                          Na, man kolei kas nei tie astuoni nei kiti epai nepabodo dar. Tik ketvirtas buvo kazkoks nesuderintas su visais... Bet siaip turetu but ateity geras, jeigu nesugalvos padaryt kad Steinas Medusa nugales smugiu i kepenis... Nes bent jau ten tai fantastiskai gera sadistiska scenele, kai jinai krenta susmulkinta i kelias dalis. Na bet cia kiekvieno nuomone kitokia. Man sitas yra savotiskas pavasario sezono perliukas, kiti gal jo nepernesa. Laisve rinktis.

                          Comment

                          • Derogatory`
                            Loki'd


                            • 2007 10 06
                            • 350

                            #14
                            Heh, savitas šis anime labai, tas ir žavi.
                            Serijos - kiekviena įdomi, savita ir labai svarbi anime siužetui, bet ir žiūrint ne iš eilės ar po vieną, jos susižiūri smagiai tarsi atskiros istorijikės.
                            Aišku, mane labiausiai patraukė piešimas - detalizuotas, įdomus miestelis, ne per daug "išpiešti" veikėjai, kurių charakterius tai padeda įdomiau perteikti, atskleisti.
                            Ir siužetas, man patinka, kad šiame anime galima rasti šiokios tokios parodijos iš kitų anime.

                            Na, o paskutinioji 13-oji serija - patiko, užkabino ir prajuokino. Įdomu darosi, kas Makai nutiks dėl to juodojo kraujo, buvo juoko su ponu nemirtingu vilkolakiu, kuris nėra labai taiklus (tikriausiai kitame anime turėtume nemirtingą, nenugalimą ir neklystantį blogiuką) ir aišku "the true power of Black Star".

                            Comment

                            • silveris
                              Burma-Shave

                              • 2008 04 20
                              • 20

                              #15
                              Autorius Futari
                              Oh Jesus, Ox'o jus garsiai neminekit, mane nuo jo vemt vercia :dizzy:
                              Nelabai suprantu ka zmogus sako noredamas pasakyt kad nera veiksmo. Kaip tokio lygio animui, pasitaskymo visai normaliai.
                              turiu omeny kad pacio anime eiga yra leta (bent jau man) , apie pati veiksma - tai viskas gerai, jei vyksta tai vyksta, bet kad tas veiksmas prasidetu dar 10 seriju reikia laukt ;] .
                              o ka tu turejai omeny sakydama "kaip tokio lygio animui"? butent kokio lygio cia jis?
                              and when they pulled her from the wreck you know she
                              still had on her shades
                              they say that dreams are growing wild just this side of
                              burma shave

                              Comment

                              Working...