Ayashi no Ceres

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    Ayashi no Ceres

    anidb | animenfo | ANN
    Žanras: romantika, nuotykiai, fantazija, shoujo
    Formatas: TV (24 ep), 21 min.
    Formatas: nuo 20.04.2000 iki 28.09.2000
    Režisierius: Hajime Kamegaki
    Studija: Studio Pierrot
    Dievo vaidmuo žmogui netinka

    Daug tautų turi legendą apie deivę priverstą gyventi tarp paprastų žmonių. Visos jos skiriasi, bet kartu yra labai panašios. Tokia turi ir japonai.
    Aya Mikage buvo visai normali paauglė. Pykosi su broliu dvyniu. Vaikščiojo į karaokė barus. Ir šeimą turėjo visai normalią. Viskas pasikeitė artėjant šešioliktam gimtadieniui. Nukritusi nuo tilto ji net nesusižeidė, o nuo mirties po automobilio ratais išgelbėjo nepažystamas gražuolis. Netikėtai dvynius švęsti gimtadienio pakvietė senelis. Daug linksmiau būtų su draugais, bet atsisakyti irgi ne gražu. Senelis yra galingos Mikage šeimos galva. Vakarėlis, švelniai tariant, nelabai pavyko. Ant brolio kūno atsirado keisti randai o Aya norėta banaliai nužudyti. Bandydamas apginti dukrą žūva tėvas.

    Shoujo, lyginat su shounen romantika, turi vieną didelį pliusą. Shoujo romantika....kaip čia pasakius....drąsesnė. Čia nėr didelių problemų su prisipažinimais, apsikabinimais ar bučiniais. Jaunimas savo jausmus rodo visai atvirai. Beje, visai pageidautina ir prievarta. Matyt japonių mergaites tai jaudina, cha cha.... Minusų irgi yra, bet čia ne žanro, o mano problema. Mat aš neįeinu į tikslinę auditoriją. Vyriškų personažų dizainas...chm... Va kito minuso - "muilo" - Ayashi no Ceres neturi. Na beveik neturi. Mat čia yra visai padorus ir dinamiškas siužetas. Ne taip ir svarbu kad truputi nelogiškas. Čia yra super power ir net fantastikos elementų. Ko jau nesitikėjau išvysti tai daug kraujo ir žiaurumų. Mergaitėms tokie dalykai gi nepatinka...dažniausiai. Į serialą daug visko prikišta. Kartais net susidaro įspūdis jog romantika nustumiama į antrą ar net trečią planą. Gerai tai ar blogai ne man spręsti. Piešimas pagal 9x, t.y. senamadiškas, bet kartu visai simpatiškas. Muzika nebloga. Labai patiko pirmas ed ir dar pora dainelių. Serialą bučiau labai neblogai įvertinęs, bet.....
    Toya.....neapykanta iš pirma žvilgsnio. Gal dėl pederestiškos maikutės. O gal dėl to, kad man labiau patiko Yuhi Aogiri o aš esu baisiai pavydus. Todėl iškart beveik visa romantika nuėjo velniop. Kitiems personažams pretenzijų neturiu. Su charakteriu ir visai tikroviški. O kokia čia tetulė.....kaip ji pro visas apsaugos sistemas praėjo..... Gulėjau po stalu. Gerai kūrėjai iš savęs pasityčiojo. Finalas lengvai nuspėjamas, bet visai padorus.
    Spoileris:
    Sujaudino tik Chidori Kuruma mirtis. Ech, simpatiška mergiotė buvo. Ir kodėl kūrėjai Yuhi taip nemėgsta......

    Įvertimas:
    Subjektyvus 7.
    Reziumė:
    Keistas serialas. Mergiotiškas ir kartu nelabai.

    34
    5
    52.94%
    18
    4
    32.35%
    11
    3
    11.76%
    4
    2
    0%
    0
    1
    2.94%
    1
  • niekšas
    forumo idiotas

    • 2006 08 23
    • 544

    #2
    - Vaaa... vien del tokiu verta ziuret anime.

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2910

      #3
      Autorius niekshas
      vien del tokiu verta ziuret anime.
      Na kaip shoujo mergiote visai kawaina......abiejuose pavidaluose. Bet berniukai vis tiek grazesni.

      Comment

      • Egura
        Super mega ultra rašytojas


        • 2007 05 17
        • 684

        #4
        Šiaip neblogai man šis anime susižiūrėjo, nors manga smagiau skaitėsi... visa bėda, kad anime žiūrėjau jau pabaigus manga skaityti... šaip man vis Yuu Watase (kalbu apie mangaka) darbai patinka. Dabar laukiu Zettai Kareshi (Absolute boyfriend) ekranizacijos... echh... tikiuosi anime nenuvils...manga puiki buvo...ech...

        Berniukai tikrai gražesni

        Killerbee ką tu prieš Toya turi? a? kokie sekshi raudoni plaukai... ir tas maikonas, na galėtų aišku jis tą bambą prisidengti, nes kažkaip akys vis žemyn po to krypsta...

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2910

          #5
          Autorius Egura
          Killerbee ką tu prieš Toya turi? a? kokie sekshi raudoni plaukai... ir tas maikonas, na galėtų aišku jis tą bambą prisidengti, nes kažkaip akys vis žemyn po to krypsta...
          Nafig ta maikona.... Suprantu kad sexy, bet ne mano skonio.

          Comment

          • Egura
            Super mega ultra rašytojas


            • 2007 05 17
            • 684

            #6
            Autorius Killerbee
            Nafig ta maikona.... Suprantu kad sexy, bet ne mano skonio.
            na šiaip atvirai, tai iš tikrųjų jau geriau be maikės išvis Keistokas tas ilgis jos

            Čia keletas nuotraukėlių iš artbooko Mane tokie vaizdai paprastai užkabina žiūrėjimui anime (na ar manga skaitymui)
            Spoileris:





            Beje anime visas erotiškesnes scenas išmete... echh...
            Paskutinis pakeitimas nuo Egura; 2008-03-26, 18:49.

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2910

              #7
              Autorius Egura
              Beje anime visas erotiškesnes scenas išmete... echh...
              Tai cia nenuostabu. Anime bishki kita rinka. Bent jau namiokai liko.
              Spoileris:
              Vaikas gi ne is nekalto prasidejimo atsirado. Beje, as teisingai supratau, kad ir Yuhi po poros metu gali uzimti Toya vieta? Aisku nekoks malonumas pakaitalu but...

              Comment

              • Egura
                Super mega ultra rašytojas


                • 2007 05 17
                • 684

                #8
                Autorius Killerbee
                Tai cia nenuostabu. Anime bishki kita rinka. Bent jau namiokai liko.
                Spoileris:
                Vaikas gi ne is nekalto prasidejimo atsirado. Beje, as teisingai supratau, kad ir Yuhi po poros metu gali uzimti Toya vieta? Aisku nekoks malonumas pakaitalu but...
                Spoileris:
                brač prieš kokius 3 metus, jei ne daugiau, mačiau, siužetą jau blankiai pamenu... reiktų manga dar kartą atsiverst,vat ką pamenu...tai tas erotiškesnes scenas, vat tą tai pamenu... 11 manga voluma is Vokietijos parsitempus esu
                (n-14l)
                Spoileris:

                Paskutinis pakeitimas nuo Egura; 2008-03-26, 20:33.

                Comment

                • baltas_tigras
                  wild minds

                  • 2007 03 19
                  • 107

                  #9
                  ojjj, vis dar prisimenu paskutinio epo scena prie fontano (juk ten buvo tokia ane????) vienas is pirmuju mano anime. tik gerai arba nieko apie ji. 5/5
                  Neziuriu anime su LT subais.

                  Comment

                  • Daphne
                    Brilliant green
                    • 2008 03 23
                    • 9

                    #10
                    Man asmeniskai Yuhi kur kas labiau prie sirdies nei Toya. Ech, the third party never gets the girl. Nors pacioj pabaigoj jam siokia tokia viltis nusvito
                    Siaip sis anime man patiko. Mielas piesimo stilius ir istorija pakankamai itraukianti bei idomi.

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2910

                      #11
                      Autorius Daphne
                      Man asmeniskai Yuhi kur kas labiau prie sirdies nei Toya. Ech, the third party never gets the girl. Nors pacioj pabaigoj jam siokia tokia viltis nusvito
                      Siaip sis anime man patiko. Mielas piesimo stilius ir istorija pakankamai itraukianti bei idomi.
                      O, pagaliau giminga siela.
                      Spoileris:
                      Buciau buves visai ne pries jei butu gaves Chidori, bet deja.....

                      Comment

                      • Exotic Anime Girl
                        Ima firin mah lazah!!!
                        • 2008 07 04
                        • 67

                        #12
                        labai geras anime piesimas toks grazus ir violece ir komedija ir romantis zodziu fainas anime fainuolis beto man patinka
                        Paskutinis pakeitimas nuo Exotic Anime Girl; 2008-08-25, 19:30.

                        Comment

                        • oathoflove
                          tik tai kas geriausia
                          • 2008 08 08
                          • 23

                          #13
                          Autorius Exotic Anime Girl
                          labai geras anime piesimas toks grazus ir violece ir komedija ir romantis zodziu fainas anime fainuolis beto man patinka
                          pritariu faunutis anime bent jau kazkuo idomus anime tikrai nenusivyliau ziuredama toya labiausiai krito i aki

                          Comment

                          • demoniacman666
                            Forumo vilkas

                            • 2008 04 16
                            • 368

                            #14
                            Geras anime su idomia istorija ir neblogu piesimu, taip pat pakankamu kiekiu kraujo, nu bet jau kaip Toya nekenciau tai jis man ir sugadino visa romantika... Uztai ir skyriau 4/5. Juhi man irgi labiau patiko toks idomesnis ir linksmesnis, o tas Toya tai toks tikras apsiseilejas p********s.
                            Spoileris:
                            Kai ji susaude tai as praktiskai megavausi vaizdu, bet paskui teko nusivilt kai jis vel atgijo.

                            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                            Comment

                            • Hugue De Watteau
                              forumo idiotas
                              • 2007 12 08
                              • 35

                              #15
                              tave tik 'papai' sujaudint gali

                              Comment

                              Working...