Beyblade

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • SataNa
    Mind Zone



    • 2008 02 15
    • 600

    Beyblade


    Beyblade

    ANN || WIKI


    Metai: 2001
    Žanras: nuotykių, sportas, komedija
    Studija: Madhouse
    Direktorius: Toshifumi Kawase
    Epizodų: 51 (pirmas sezonas)

    2004-2005-tais, kai tik pasirodė šis anime Lietuvos kanaluose, jis jau buvo pritraukęs tūkstančių jaunųjų žiūrovų dėmesį (įskaitant mane). Ir jo atsiradimas mūsų šalyje jau padarė šiokį tokį perversmą animoškėje dėl savo populiarumo ir tie žaisliukai "beyblade", kurie yra rodomi per patį anime tapo tokie įdomūs ir populiarūs, kad juos pradėjo kurti tikrovėje ir visos žaislų parduotuvių lentynos buvo nušluojamos vaikų bei pauglių ir telikdavo tik keletas begulinčių. Ir "cheetos" kompanija pradėjo dėti plastmasinius "beyblade" žaisliukus į "Cheetos" traškučių pakelius ir atskirai pardavinėjo specialų padėklą už 3lt, kad patogiau būtu kautis tarpusavy arba masiškai. Kokie buvo geri "beyblade" laikai...

    Man tuo metu šis anime buvo mano mėgstamiausias cartoon'as iš visų. Dėl savo piešimo spalvų, veikėjų, siužeto, veiksmo ir dar muzikos soundtrack'o prasident šiam anime:



    Išties ant jo buvau taip pasinešęs, kad net plakatus pradėjau kabintis ant sienų. Man tokie anime patinka vien tik dėlto, kad tokių sportų mūsų pasauly iš viso nėra.

    Šiame anime "Beyblade" sportas yra labai išaukštinamas ir yra vertinamas kaip koks futbolas arba krepšinis ir net labiau. Visi piliečiai gatvėse bei namuose žaidžia su "Beyblade'ais" ir visą laiką kaunasi dėl to, kad įrodytų esą geresni žaidėjaiuž kitus. Bet piliečių mokėjmas žaisti su "beyblade'ais" rodomas kaip kokio noob'o lygio, o jau kurie sėdi turnyruose, tai yra vaizduojami kaip profesionalai, kurie tiesiog savo proto galiomis gali judinti tuos besisukančius metalinius žaislus ir su kuriais gali sužaloti patį priešininką.

    Šio pirmojo sezono siužetas yra keleivinis. "Beyblader'iai" yra labiau suinteresuoti laimėti pasaulio "Beyblade" čempionatą. Vienas iš pagrindinių veikėjų (Tyson) įeina į Japonijos regioninį Beyblade atrenkamąsias varžybas ir tikisi tapti geriausiu "Beyblader'iu" Japonijoje. Bekovodamas šiose varžybose Tyson'as susiranda daug gerų bei kvalifikuotų draugų, su kuriais suformuoja komandą, pavadinimu [The Bladebreakers], kad galėtų rungtyniauti tolimesnėse dvikovose su kitais beyblade žaidėjais. Ir ši komanda keliauja aplink pasaulį, kad galėtų susikauti su stipriausiais ir tapti oficialiais "Beyblade" pasaulio čempionais.

    Komandos nariai:

    Kai Hiwatari


    The Bladebreakers komandos kapitonas. Uždaras žmogus.

    Kenny


    Komandos "smegenys". Moksliukas, kuris laisvai atlieka bet kokį jam palieptą darbą.

    Ray Kon


    Geraširdis ir mandagus vakis. Jis taip pat yra parodomas kaip nemažo proto žmogus, o ypač kai kalba eina apie Beyblade technikas.

    Max Tate


    Komandos beyblade taisytojas bei kovotojas. Optimistiškų pažiūrų.





    109
    5
    24.77%
    27
    4
    8.26%
    9
    3
    26.61%
    29
    2
    15.60%
    17
    1
    24.77%
    27
    Kartoškė
  • Vego
    Bambukas

    • 2007 07 03
    • 57

    #2
    joo seni geri laikai tik pamaciau gija iskart prisiminimai atgijo

    Comment

    • zhmogeliukas
      Super mega ultra rašytojas

      • 2007 03 21
      • 722

      #3
      u prisismenu ir as juos.dar p[amenu tad apilmos parduotuves budavo tu beybleidu ir prisipirke zaisdavom mokykloj xD linksma buvo. bet dabar seip abejoju ar ziureciau

      Comment

      • Evil_of_Darknesz
        Suicide is painless...

        • 2006 04 09
        • 998

        #4
        Nepatiko, man sitas anime, kai buvau mazesnis, nepatinka ir dabar. DAr vienas komercinio slamsto gabalas... I Pokemon ir Duel Masters grupe prirasyt Sekantis aprasymas speju bus Digimon arba Shinzo

        Comment

        • amidau
          ☣☠☣







          • 2007 04 25
          • 1384

          #5
          Nu jo seni geri laikai, buvau aš ant jo irgi pasinešęs, prkdavau tuos "beibleidus" pats buvau pasidaręs iš "kepsų" taip gerai sukdavos, kad net viena kartą pirštą prikišus oda prapjovė, netgi buvau įkalbėjęs kad per darbų pamoka juos darytume nors kadangi jie buo iš medžio tada jie mums ne kokie ir gavosi. Pats anime tada atrodė tikrai gražiai, nors dabar tikriausiai neištverčiau nei vieno EP

          Comment

          • Dream Eater
            Let's start a Riot!

            • 2008 01 22
            • 85

            #6
            Kai prisimenu kiek pinigų išleidau aš tiems beybleidams, tai dabar labai pykstu ant sawęs , nu bet ką jau padarysi buwau eilinis televizijos paveiktas vaikas

            Out of my mind... Back in five minutes
            http://dream-eater.mybrute.com

            Comment

            • Bardakas
              Žmogus Ne





              • 2005 09 22
              • 1462

              #7
              Nekenčiau jo tada kai per TV rodė - nekenčiu ir dabar. Šlykštu būdavo žiūrėt kai jaunesnis brolis ir kiti kvaili vaikai išsileisdavo paskutinius pinigus ant tų vilkelių... Apie anime išvis nieko nekalbu, toks bukas siužetas vūdingas tik pokemonams, digimonams, yu-gi-oh ir kitiems "šė". 1/5 - negaiškit gyvenimo valandų žiūrėdami šį šlamštą.
              Maybe on Earth, Maybe in the Future
              sigpic
              Kurokawa idėjinis lyderis
              Lėtai keičiu slaptažodžius

              Comment

              • FreaK`aZ
                Rimtas architektorius




                • 2005 02 22
                • 532

                #8
                Autorius Didelis-Bardakas
                Nekenčiau jo tada kai per TV rodė - nekenčiu ir dabar. Šlykštu būdavo žiūrėt kai jaunesnis brolis ir kiti kvaili vaikai išsileisdavo paskutinius pinigus ant tų vilkelių... Apie anime išvis nieko nekalbu, toks bukas siužetas vūdingas tik pokemonams, digimonams, yu-gi-oh ir kitiems "šė". 1/5 - negaiškit gyvenimo valandų žiūrėdami šį šlamštą.
                ou dude, palygindamas sita tragedija digimonam smarkiai perlenki lazda. pirma digimonu sezona netgi ziureti buvo imanoma.
                "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
                with a sick idea of world domination"

                Comment

                • Arija
                  Narys
                  • 2008 02 22
                  • 40

                  #9
                  kaip galima pamirst toki filmuka kuris dare tokia itaka visiems vaikams pirkdavo tuos "beibleidus", rengadavo kovas... ziauru...
                  ...second shot can end the war...

                  Comment

                  • Miglaja
                    Cute potato ~


                    • 2007 12 16
                    • 551

                    #10
                    Tai buvo vienintelis sporto anime kuri ziurejau...Nors as nemegstu sporto anime...Tai pritarciau kaikuriems zmonems,kad sis anime padare tikra perversma kaip ir Dragon Ball
                    Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

                    Comment

                    • Ledux
                      PlixPlox

                      • 2007 03 09
                      • 135

                      #11
                      Hm prisiminiau dabar ir as tuos beibleidus dar ir dabar stalciui tebe guli
                      Let it rip
                      sigpic

                      http://ledux.myanimelist.net

                      Ne piniguose laimė , o jų kiekyje.

                      Nebūk jautis 2009

                      Comment

                      • Audria
                        Labai pikta. Neerzinti

                        • 2005 09 25
                        • 98

                        #12
                        Heey, ant Shinzo nevaryt!
                        Tas gerulis buvo, ir dabar laisvai paziureciau.
                        Vat Beyblade..
                        Kaip ir visus, sugrazina y vaikyste : D
                        Pamenu kaip su drauge kartu ziuredavom ji, turejom savo meiles (nesigilinam ) (maniskis beja buvo Ray Kon ), pirkdavom tuos bleidus (bbk mano.. kur ash jus leisdavau.. :'O ) ir elkdavomes kaip kiti normalus vaikai, persiziureje kokiu nors multiku ar animu
                        Taciau dabar prisiminus leksta siuzeta, klaiku piesima, ir tai, kad pagrindine animo mintis - kovos kazkokiais vilkeliais, dziaugies, kad kai esi vaikas, nekeli tokiu aukstu kriteriju kaip dabar
                        Uz praskaidrinta vaikyste duodu 2/5, visgi sis komercinis sh geriau uz amerikietishkus cartoon, tokie lievi animai ir atvede mane i rimtu animu kelia (:

                        Comment

                        • FainaruFantaji
                          Cyber Snake

                          • 2007 04 28
                          • 579

                          #13
                          Trauma. Pamenu, kaip dar pati su berniukais zaisdavau tais beyblade`ais, o geriausia buvo, kai su draugem reikdavo lelem zaist. Uzknisdavo jas ziauriai, kad mano lele beyblade`re.

                          O jei rimtai, tai sitas anime vertas 2/5. Uz du grazius veikejus.



                          Working underground.

                          Comment

                          • damn.
                            -.-
                            • 2008 01 02
                            • 40

                            #14
                            X.X
                            pamenu kažkada labai senai žiūrėjau.dabar apie tai pagalvojus ima vimdyti..
                            bent jau aš manau kad šitas dėmesio nevertas.nei kiek.

                            Comment

                            • Kaede
                              Naujokas
                              • 2007 04 07
                              • 28

                              #15
                              Kas pataisė ši anima tai tik- Kai ir Ray, o kiti tai... hmm... na nebuvau aš tokia pakvaišus dėl jų ir nežaisdavau su tais vilkeliais. O dėl shindzo tai jau tikrai perlenkta lazda- ten visai kiti remai o ir siužetas geras- man patiko
                              Your Friendly affection is a bright light in my life, illuminating my soul and adding radiance to my life

                              Comment

                              Working...